تعمیر بخور سرد

دستگاه بخور سرد با استفاده از لرزش مولکولی ایجاد شده توسط امواج فرا صوت باعث بخار شدن آب در دمای پایین می شود . این بخار موجب می شود تا پوست شما طراوت پیدا کند.دستگاه بخور سرد هوای خشک محیط را مرطوب می کند و برای افرادی که خشکی پوست دارند و یا می خواهند در هنگام آنفولانزا از خود مراقب کنند میتواند مفید باشد. این نکات را نیز باید در نظر داشت که استفاده زیاد از این دستگاه مشکلات تنفسی را بدتر میکند، پس بهتر است بطور صحیح از آن استفاده شود. این دستگاه نیز مانند مابقی لوازم خانگی دچار مشکل می شود و نیاز به تعمیر بخور سرد پیدا می کند.

تعمیر بخور سرد

کاربرد دستگاه بخورسرد:

رطوبت میتواند خشکی را از بین ببرد . دستگاه بخور سرد در موارد زیر میتواند نقش درمانی خوبی داشته باشد.

●خشکی پوست

●خشکی گلو

●گرفتگی سینوس

●خونریزی بینی

●ناراحتی بینی

●سرفه های خشک

●گرفتگی صدا

●خشکی لب

· زمانی که هوای خانه شما خشک است شما بیش تر در معرض این مشکلات هستید. مخصوصا در روزهای زمستانی و یا در روزهای تابستان که از وسیله خنک کننده استفاده میکنید.

عیب یابی بخور سرد

انواع دستگاه بخور :

نوع دستگاه بخور سردی که انتخاب میکنید با توجه به هزینه ، استفاده شما و محیط اطراف انواع متفاوتی دارد.پنج نوع رطوبت زا وجود دارد:

تبخیر کننده ها

● دستگاه های رطوب زای مرکزی

● تبخیر کننده های بخار دار

● دستگاه های رطوب زای فراصوت

● دستگاه های رطوب زای پروانه دار

این نوع دستگاه ها نیز مانند سایر وسایل دچار مشکل می شوند و نیازمند تعمیر بخود سرد توسط تکنسین های متخصص پیدا میکنند. شرکت آریابهکار با بهره گیری از کارشناسان دوره دیده کلیه خدمات تعمیر بخورسرد را برای شما انجام میدهد.

تعمیرات بخور سرد

نکات نگهداری و جلوگیری از تعمیر بخورسرد

باتوجه به اینکه دستگاه بخور سرد به منظور مطلوب کردن هوا استفاده می شود درهنگام استفاده از آن باید نکات بهداشتی را رعایت کنید

●روشن ماندن مداوم دستگاه باعث میشود حساسیت بیش تر تشدید شود لذا پیشنهاد میشود که هر 30 دقیقه استفاده 5 ساعت دستگاه خاموش باشد.

●بهتر است آب مخزن را مرتب تعویض کنید و اگر آب برای مدت زیادی داخل مخزن بخور سرد باقی ماند آب را خالی کرده و مخزن را با مواد شوینده بشوید زیرا موجب رشد قارچ و باکتری میشود. بعد از شستشو، مخزن را خشک کرده و دوباره مقداری آب داخل آن ریخته و شروع به کار کنید.

●در هنگام شستشوی دستگاه آن را برق بکشید زیرا ممکن است به دستگاه شما آسیب برسد و نیاز به تعمیر بخورسرد پیدا کنید

● برای اینکه رسوبات کم تری در دستگاه بخور سرد شما ایجاد شود بهتر است از آب مقطر استفاده نمایید. یکی از دلایل تعمیر بخورسرد به خاطر رسوبات ایجاد شده درون آن می باشد.

● در صورتی که تصمیم دارید برای مدت طولانی از بخور سرد استفاده  نکنید، مخزن آب آن را خالی کنید و آن را خشک کنید. باقی ماندن آب برای مدت طولانی موجب وجود آمدن قارچ و باکتری می شود.

سرویس بخور سرد

تعمیر بخور سرد در شرکت آریابهکار

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکاربخور سرد متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیرلوازم خانگی و تعمیر بخور سرد همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است. کلیه خدمات تعمیر بخور سرد با قطعات اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد و چنانچه در طی این مدت قطعه تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه بصورت رایگان انجام میگردد. پس به شما پیشنهاد میکنیم تعمیر بخور سرد خود را به تعمیرکار بخور سرد باتجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود.

در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار میتوانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات بخور سرد شرکت استفاده کنند.