تعمیر جاروبرقی :

یکی از لوازم پرمصرف در خانه جاروبرقی می باشد که اولین ثبت اختراع انجام شده، به شماره ثبت اختراع 29077 در تاریخ 10 ژوئیه 1860 میلادی در ایالات متحده آمریکا می باشد . که توسط شخصی به نام دانیل هس انجام شده. این مخترع نام این اختراع خود را رفتگر فرش نهاده بود و این اختراع تا سال 1869 به عنوان بهترین اختراع و کامل ترین جارو قابل حمل شناخته شده. تعمیر جاروبرقی از همان زمان یکی از موارد و مشکلاتی بود که توسط استفاده کنندگان این محصول وجود داشت و شرکت آریابهکار این کار تخصصی را انجام میدهد.

تعمیر جاروبرقی

برای نگهداری و تعمیر جاروبرقی  خود به توصیه های زیر عمل کنید :

_ کیسه  جاروبرقی را پس از هر بار جاروکشیدن بررسی کنید و هنگامی که کیسه به اندازه نصف پر شده است یا پاره شده است حتما آن را تعویض کنید تا فشار بیش از حد به موتور آن وارد نشود و نیاز به تعمیر جاروبرقی نباشد.

_ فیلترهای جاروبرقی را هر جند وقت یک بار تمیز کرده و تعویض کنید. برای گرفتن ذارات گردوغبار به خوبی از فیلتر و کیسه های بازدهی – بالا استفاده کنید.

_ فرچه های جاروبرقی را چک کنید که حالت فرسودگی و سائیدگی پیدا نکرده باشد.

_ در صورت از بین رفتن سیم جاروبرقی حتما آن را توسط مهندس کارشناس خوب بررسی کنید.

تعمیر جاروبرقی

_ هرگز وقتی از جاروبرقی استفاده نمی شود آن را روشن نگه ندارید.

_ هر گره ای به سیم جاروبرقی خورد فوری باز کنید.

_ بعضی مواقع قاب داخل جاروبرقی را با پارچه نمدار تمیز کنید.

_ هرگز اشیاء بزرگ و فلزی را جارو نکنید، ممکن است به فن و موتور جاروبرقی آسیب شدیدی بزند و نیاز به تعمیر جاروبرقی را زیاد کند.

_ هرگز فرش ، موکت، سرامیک خیس را جارو نکنید.

_ جاروبرقی خود را سالی یک بار سرویس کامل کنید.

تعمیر جاروبرقی

کارشناسان متخصص آریا بهکار آماده ارائه خدمات تخصصی در جهت تعمیر جاروبرقی های خانگی ، جاروبرقی شارژی و جاروبرقی صنعتی می باشد.

شرکت آریا بهکار همراه با متخصصین کارآزموده و حرفه ای خود از نگرانی های شما کاسته و با تعمیر جاروبرقی خاطره خوبی از اطمینان را ارائه دهیم.

در صورت استفاده از خدمات شرکت آریابهکار جهت تعمیر کلیه لوازم خانگی از جمله انواع جاروبرقی ها با ما تماس گرفته و از کارشناسان مربوطه راهنمایی گرفته شود.