شرکت آریابهکار متخصص در تعمیر لوازم خانگی :

شرکت آریا بهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر لوازم خانگی و خدمات پس از فروش ، با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران و با بهره گیری از خدمات تخصصی در امر تعمیرات لوازم خانگی برقی با شماره ثبت 481901 و شناسه ملی 14005364210 در خدمت شماست.
شرکت آریا بهکار با بهره گیری از مهندسان و تعمیرکاران متخصص در امر تعمیر لوازم خانگی ، با بهره گیری از تکنولوژی های روز و مدرن در تعمیر انواع وسایل برقی به تعمیر لوازم برقی شما پرداخته و تمام تلاش خود را جهت جلب رضایت شما هموطنان عزیز ایرانی بکار میگیرد.
دوستان عزیز در تهران و سایر استان ها میتوانند با تماس با شرکت آریا بهکار ، از طریق قسمت تماس با ما یا شماره ی دفتر مرکزی شرکت   77902220 021 ارتباط برقرار کرده و از مشاوره مهندسان متخصص در هر زمینه بهره مند شوند.

تعمیر لوازم خانگی

تعمیر لوازم خانگی :

امروزه تعمیر لوازم خانگی یکی از مسائلی می باشد که ممکن است هر فردی با آن رو در رو باشد. با گذشت زمان از خرید هر وسیله برقی ، ممکن است مشکلاتی برای آن پیش آید که از شرایط گارانتی خارجی شده باشد و یا گارانتی معتبری نداشته باشد.

- شاید تا کنون برایتان پیش آمده باشد که بعد از تعمیر لوازم خانگی باز هم همان مشکل یا مشکلات جدیدی گریبان گیر شما شده اند و آن دستگاه دیگر مانند روز اول نشده است.

- شاید تا کنون برایتان پیش آمده باشد که با مراجعه به مراکز خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه خود ، قیمت های بالا و یا مشکلاتی جدید برای دستگاه شما عنوان شده است.

- شاید تا کنون برای شما پیش آمده باشد که به این فکر بیافتید که به جای تعمیر لوازم خانگی خود آن را تعویض کنید و دستگاه نو جایگزین آن کنید.

تعمیر لوازم خانگی

یکی از دلایل این امر از بین رفتن اطمینان افراد برای تعمیر لوازم خانگی خود می باشد که البته کاملا منطقی است.

- آیا قطعاتی که حین تعمیر بر روی دستگاه شما قرار داده می شود و یا تعویض می گردد ، قطعات اصلی می باشند؟

- آیا شما وقعا می دانید که این قطعات اصلی می باشند و تعمیرکاران درست وظایف خود را انجام داده اند؟

- آیا شما وقعا مشکلات دستگاه خود را می دانید و مطمئن هستید که مشکل دستگاه شما دقیقا چه می باشد و چه کاری برای تعمیر آن باید انجام گردد؟

شاید با پاسخ به این سوال ها کمی در تعمیر لوازم خانگی خود تامل کنید و شاید واقعا باید دستگاه جدید جایگزین آن کنید.

شرکت آریابهکار متخصص در تعمیر لوازم خانگی با بیش از 30 سال سابقه در این امر ، آماده ارائه خدمات به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد. تعمیر بیش از 86 برند لوازم خانگی توسط متخصصین و مهندسین حرفه ای انجام می شود و یکی از موارد مهم برای تعمیر لوازم خانگی ارائه ضمانت نامه می باشد که این مورد در شرکت آریابهکار انجام می گردد و بابت تضمین کیفیت خدمات ، ضمانت نامه مکتوب 90 روزه ارائه می گردد.

همین مورد سبب گردیده تا برای حفظ کیفیت ارائه خدمات ، فقط از قطعات اصلی برای تعمیر لوازم خانگی در شرکت آریابهکار استفاده گردد.