تعمیر ماشین ظرفشویی :
 

ماشین ظرفشویی یکی از وسایلی می باشد که در برخی از خانه ها موجود است و کم کم در بین وسایل آشپزخانه ضرورت پیدا می کند. اما این وسیله علاوه بر اینکه یک وسیله تکمیلی در زندگی می باشد و جهت سهولت استفاده می شود ، نیازمند سرویس و نگهداری دقیق می باشد تا هزینه های جانبی آن کمتر و طول عمر آن بیشتر شود . در ادامه چگونگی تعمیر ماشین ظرفشویی در شرکت آریابهکار توضیح داده خواهد شد .

 

نکات مهم برای نگهداری ، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی :


گاهی اوقات برای اینکه بخواهید از یک وسیله برقی در منزل استفاده کنید حتما باید دلایلی منطقی برای خرید آن وجود داشته باشد و در زیر به دلایل خرید ماشین ظرفشویی اشاره می شود :

1 – صرفه جویی در مصرف آب

ماشین ظرفشویی تاثیر زیادی در صرفه جویی مصرف آب دارد. این مقدار صرفه جویی در مصرف آب بسیار چشمگیر است و حدود 70 لیتر آب صرفه جویی در هر بار استفاده انجام می شود.

2 – ضدعفونی کردن ظروف

به دلیل اینکه در ماشین ظرفشویی از آب داغ استفاده می شود ، باعث ضدعفونی کردن ظروف می شود.

3 –  باعث شفافیت ظروف می شود

به دلیل اینکه در ماشین ظرفشویی از مواد شوینده های مناسب استفاده می شود ، ظروف بعد از شستشو براق و شفاف می شوند.

4 – صرفه جویی در شوینده ها

در استفاده از ماشین ظرفشویی با مقدار کمی مایع شستشو این کار انجام می شود و در مصرف آن نیز صرفه جویی می گردد.

5 – مواد شوینده مضر

برای شستشوی ظروف از مایع و مواد شیمیایی استفاده می شود که ممکن است به دست شما آسیب برساند برای همین با استفاده از ماشن ظرفشویی در شستشوی ظروف ، دستان شما هیچ دخالتی در این امر ندارد.

6 – بیماری های مرتبط

به علت ایستادن ، ممکن است فرد با بیماریهای مختلفی در مانند واریس و آرتروز ستون فقرات در ارتباط می باشد اما در استفاده از ماشین ظرفشویی این امکان وجود ندارد.

7 – ایمنی ظروف

در هنگام شستشو با ماشین ظرفشویی امکان ندارد ظروف آسیب ببینند و در واقع ایمنی ظروف شما را تضمین می کند.
 

تعمیر ماشین ظرفشویی در شرکت آریابهکار :

ماشین ظرفشویی هم مانند تمامی وسایل برقی دیگر نیاز به سرویس و نگهداری دارد . البته هر وسیله برقی نیز ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد که در شرکت آریابهکار تعمیر ماشین ظرفشویی توسط متخصصین و کارشناسان حرفه ای انجام می شود.

البته تعمیر ماشین ظرفشویی در شرکت آریابهکار برای مشتریان دارای گارانتی نیز می باشد .