تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید :

شرکت آریابهکار با 20 سابقه ای در امر تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید و یخچال های صنعتی و کادری مجرب و حرفه ای کارشناسان آموزش دیده در خدمت شماست .

تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید

تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید در شرکت آریابهکار :

یک یخچال در واقع مواد داخل خود را خنک نمی کند بلکه گرما را از آنها می گیرد،ولی خوب قطعا شما برای درس فیزیک اینجا نیستید. اما احتمالا شما بخواهید بفهمید که ” سرما ” از کجا می آید. پس بهتر است یکم فیزیک بخوانیم. وقتی که یک گاز از یک فشار بالا به یک فشار پایین می رود، دمای گاز افت می کند.

یخچال شما یک کمپرسور دارد و یک سیستم بسته لوله ای که گاز(مبرد) درون آن است. کمپرسور مبرد را پمپ کرده و آن را کمپرس و فشرده می کند. مبرد در طول کویل های پشت یا زیر یخچال جریان می یابد و از یک شیر انبساط عبور کرده و وارد فریزر می شود.همین که مبرد از شیر انبساط عبور می کند، فشار کاهش پیدا کرده و دما به شدت افت می کند.

در داخل فریزر یک فن گردش هوا ، هوا را از روی لوله های خنک عبور می دهد و مبرد، گرمای هوای درون یخچال را جذب می کند.در واقع گرما از داخل یخچال به خارج آن پمپ می شود.

در اکثر یخچال فریزر ها هوای سرد از داخل فریزر می آید و به داخل یخچال می رود. یک ترموستات کمپرسور را هر زمان که دمای درون یخچال از یک نقطه مشخص بالاتر برود فعال می کند. در مدل های جدید یک کویل جداگانه برای فریزر و یخچال و در نتیجه دو کنترل کننده دما وجود دارد.

همین که هوای یخچال سرد می شود، آب درون هوا (رطوبت) کندانس یا چگالش می شود. آبی که درون فریزر کندانس می شود به شکل برفک منجمد می شود. در مدل ها جدید یخچال ها یک برفک زدای خودکار دارند که از تشکیل برفک جلوگیری می کند. برفک زدا یک گرم کن ساده است که توسط یک تایمر و ترموستات کنترل می شود.آب حاصل از برفک های آب شده از یخچال تخلیه شده و در زیر یخچال تبخیر می شود.

سوییچ در یخچال فریزر ساید بای ساید شامل یک مدار است که وقتی در باز است لامپ داخلی را روشن می کند. وقتی در باز است در بعضی از مدل های یخچال ها بعضی از لوازم یخچال مانند فن ، گرم کن برفک یا قسمت آبسرد کن روی در غیر فعال می شوند.

تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید

نکات مهم برای تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید :

  • تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید خود را به اشخاص معتبر و آموزش دیده بسپارید تا بهترین کار انجام گردد.
    خدمات تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید را می توانید به شرکت آریابهکار بسپارید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان متخصص ما انجام شود.
  • تمامی خدمات تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید شرکت آریابهکار دارای سه ماه گارانتی است.
  • همچنین مشتریان شرکت آریابهکار با می توانند از تخفیف های ویژه و دوره ای استفاده نمایند.
  • برای اطلاع از این خدمات با تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید

چند توصیه برای استفاده از یخچال فریزر ساید بای ساید:

– دمای مناسب برای یخچال حدود 2 درجه سانتی گراد است و برای فریزر بین 15 تا 17 درجه زیر 0 است.
– خرید یک یخچال فریزر ساید بای ساید جدید و با استاندارد مصرف برق شما را کاهش می دهد.
– کویل های پشت یخچال را هر شش ماه یک بار با یک جارو برقی تمیز کنید تا بازدهی یخچال افزایش یابد و هزینه های کارکرد یخچال را کاهش دهد.
– در زمان نبود برق یخچال در حدود 8 ساعت و فریزر در حدود 48 ساعت می تواند سرد بماند.در یخچال را فقط در صورت نیاز شدید باز کنید.
– به طور مرتب فریزر را برفک زدایی نمایید و از کندن برفک خودداری نمایید.
– یک یخچال پر از یک یخچال نیمه خالی بهتر کار می کند ، اما هرگز یخپال را بیش از حد پر نکنید.
– یخچال را در زمان جابه جا کردن به صورت مستقیم و ایستاده نگه دارید.
– بعد از جابه جایی یخچال ، قبل از اتصال آن به پریز 24 ساعت صبر کنید.
– حداقل 5 سانتی متر از پشت یخچال و 14 سانتی متر از بالای آن فضای خالی بگذارید.
– یخچال را بیش از حد به صورت خاموش و انبار شده نگذارید ، بعضی از قسمت ها نیازمند استفاده دائم می باشند تا باعث روان سازی کمپرسور بشوند. در صورت امکان یخچال را هر چند ماه یک بار روشن کنید و برای چند ساعت از آن استفاده کنید.
– یخچال را به بغل نخوابانید چرا که روغن درون کمپرسور به سمت فیلتر یا خشک کن می رود و در آنجا گیر می کند.

شرکت آریابهکار جهت ارائه خدمات تخصصی تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید در خدمت شما همشهریان عزیز تهرانیست.