1) توافقنامه و تغييرات
این توافقنامه به دلایل مختلفی ممکن است تغییراتی جزئی و یا کلی داشته باشد که به موجب آن محدودیت هایی ایجاد و یا لغو گردد، این تغییرات توسط رایانامه به مخاطب اعلام می شود و مشترکین متعهد به اجرای آن می باشد. مشترک متعهد هستند که شرایط و تغییرات قوانین وب سایت آریابهکار را مادامی که از خدمات و محصولات آریابهکار استفاده می نماید، عینا مطالعه کرده و رعایت نمایند. مشترکین چنانچه  به هر دلیلی تمایل به ادامه استفاده از محصولات و سرویس های آریابهکار را نداشته باشند، با علم بر اینکه هیچ وجهی بابت انصراف به ایشان پرداخت نخواهد شد موظف هستند موضوع را به آریابهکار اطلاع دهند، زمان اطلاع رسانی نباید بیش 3 روز پس از تاریخ پرداخت باشد.

2) اطلاعات صحيح
مشترک متعهد می گردد همواره اطلاعات صحیحی را درهنگام استفاده از خدمات و محصولات آریابهکار در اختیار شرکت نوانیکان زاگرس قرار داده و در صورت تغییر اطلاعات، مانند شماره تماس، آدرس پست الکترونیکی و غیره، بروزرسانی های لازم و سایر تغییرات را در سیستم ظرف هفت روز اعمال نماید. چنانچه اطلاعات وارد شده نادرست، مبهم و یا ناقص بوده و آریابهکار دلایلی برای اثبات موارد مذکور داشته باشد، به صلاحدید خود می تواند خدمات مشترک را بصورت یکطرفه قطع و حساب وی را مسدود نماید . 

3) حفظ اطلاعات محرمانه
اطلاعات مشترک که به دلایل مختلفی (خرید، مشاوره، و ...) در اختیار آریابهکار قرار می گیرد، نزد این مجموعه محفوظ بوده و آریابهکار تنها و تنها در جهت اهداف ذکر شده در رویه حفظ اطلاعات محرمانه از آنها استفاده خواهد کرد. این رویه در خصوص تمامی محصولات و خدمات آریابهکار صادق است. در صورتی که مراجع ذیصلاح قانونی، درخواست رسمی جهت دریافت اطلاعات کاربران سایت را داشته باشند وب سایت آریابهکار مطابق قوانین رسمی جمهوری اسلامی ایران رفتار خواهد کرد.

4) امنيت حساب
کلمه عبور و سایر اطلاعات امنیتی حساب ها، مانند امضاء شخص بوده و هویت ایشان را تایید می کند، بدیهی است مسئولیت هرگونه عملیاتی که بوسیله حساب مشترک انجام می شود، با ایشان بوده و آریابهکار هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
مشترک می بایست اطلاعات حساب خود را محرمانه تلقی کرده و به هیچ عنوان آنرا در اختیار اشخاص دیگر قرار ندهد، آریابهکار هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان های ناشی از استفاده فرد یا افراد دیگر از حساب مشترک نخواهد داشت، خواه این استفاده با اجازه و یا بی اجازه ایشان باشد. همچنین چنانچه این استفاده موجب خسارت به آریابهکار و یا سایر مشترکین گردد، مشترک مسئول این جبران خسارت خواهد بود.

5) عدم استفاده غير قانونی و خلاف شرع
مشترک متعهد می گردد، مطابق قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی عمل نماید و مسئولیت اعمال مغایر با این قوانین را تمام و کمال بپذیرد.
مصادیقی از اعمال خلاف قانون در این بخش ذکر شده اند و صد البته بدیهی است این اعمال محدود به موارد ذکر شده نمی باشد :
فعالیت هایی جهت تشويق ديگران به رفتارهای غيرقانونی، استفاده غيراخلاقی از تصاوير، اعمالی كه حريم شخصی و يا يك نژاد، دین و مقدسات را مورد تعارض قرار داده وهر نوع فعالیتی كه جهت جعل هويت شخصی دیگر، هك كردن، انتشار ويروسهای اينترنتی و اعمال تخريبی ديگر طراحی شده اند.
علاوه بر اعمال مغایر قانون، در صورت فعالیت غیر اخلاقی مشترک، آریابهکار مجاز به لغو سرویس ایشان بوده و حق محدودیت، اصلاح و یا حذف محصول و خدمات مورد استفاده را برای خود محفوظ می داند.
مصادیقی از اعمال غیر اخلاقی در این بخش ذکر شده اند و صد البته بدیهی است این اعمال محدود به موارد ذکر شده نمی باشد.
 اعمالی كه جهت افترا زدن، آسيب زدن، سوء استفاده، تهديد، بدگويی و آزار اشخاص ثالث طراحی شده اند.
در صورت وقوع هریک از موارد غیر اخلاقی و مغایر قانون ذکر شده و ذکر نشده در این بخش، آریابهکار مجاز به ارائه اطلاعات فرد خاطی به دستگاه های قضایی بوده و حق توقف سرویس دهی، لغو خرید و سایر موارد را برای خود محفوظ می دارد.

6) عدم ارسال هرزنامه (spam)، تسويه خسارت
ارسال هرزنامه (Spam) بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم و به هر عنوانی مغایر با قوانین آریابهکار بوده و در صورت تشخیص توسط کارشناسان آریابهکار، حساب مشترک مسدود و مسئولیت خسارت تعیین شده توسط آریابهکار برعهده مشترک می باشد.
مشترک متعهد می شود مفاد سیاستنامه عدم ارسال هرزنامه را تمام و کمال مطالعه کرده و رعایت آنرا برای استفاده از تمامی خدمات و محصولات پذیرفته است.

7) مالكيت معنوي
مشترک صرفا استفاده کننده ی خدمات و یا سرویس های آریابهکار بوده و  کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات تحت حفاظت قوانین مختلف حق نشر، حق امتیاز و علامت تجاری جمهوری اسلامی ایران، متعلق به آریابهکار می باشد، بدیهی است مشترک هیچگونه ادعا و درخواستی درخصوص سوء خدمات و محصولات نخواهد کرد و آریابهکار صریحا تمامی حقوق مربوط به مالکیت مادی و معنوی را برای خود محفوظ می دارد. 

8) استفاده از محصولات نرم افزاری آریابهکار
نرم افزار های ارائه شده توسط آریابهکار، دارای گواهی محدود، غیر انحصاری و غیر قابل انتقال می باشند، مشترک صرفا استفاده کننده آن بوده و مجاز به اعمال تغییرات، ترکیب با نرم افزار های دیگر Plug-In ، و یا اعمالی جهت دستیابی به کد منبع Source Code نمی باشد، همچنین مشترک می تواند بصورت انفرادی از نرم افزار استفاده کرده و متعهد می شود از نصب و راه اندازی نرم افزار بصورت همزمان بر روی چند پایگاه داده خودداری کند .
تمامی حقوق مادی و معنوی نرم افزار متعلق به آریابهکار بوده و نرم افزار از طریق حق نشر Copyright به مخاطب اعطاء شده و قوانین مربوط به آن جاری خواهد بود، بجز حقوقی که در این بخش بصورت صریح به مشترک اعطاء شده است، هیچ حق دیگری نسبت به نرم افزار برای مشترک وجود نخواهد داشت ... 

 
9) هزينه و پرداخت
آریابهکار قیمت خدمات و محصولات خود را از طریق پست الکترونیک و یا وب سایت رسمی خود به آدرس 
(www.amancash.com و یا www.amancash.ir ) اطلاع رسانی کرده و مشترک می تواند از طریق کارت های عضو سیستم شتاب، واریز به حساب بانکی، چک های حقیقی و حقوقی و سایر روش هایی که رسما از طریق سایت اعلام می شود، نسبت به پرداخت اقدام و یا حساب پیش پرداخت خود را شارژ نماید.
بصورت پیش فرض کلیه هزینه ها در هنگام خرید محصولات و خدمات اخذ شده و غیر قابل برگشت می باشند، اگر شرایط متفاوتی برای محصولی خاص برقرار باشد، حتما این موضوع بصورت ویژه در هنگام خرید ذکر خواهد شد.
اگر به هر دلیلی آریابهکار موفق به دریافت بدهی مشترک نشود، بدیهی است این موضوع را از مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد و ضرر و  زیان وارده ناشی از تاخیر پرداخت، پیگیری قضایی و ... برعهده مشترک خواهد بود و آریابهکار تا زمان احقاق حقوق خود هیچ مسئولیتی در قبال ارائه سرویس به مشترک و یا شخص ثالث را نخواهد داشت.
 
10) عدم وجود ضمانت
آریابهکار در خصوص محصولات و خدماتی که ارائه می نماید، اطلاع رسانی جامع کرده، اما هرگونه ضمانت صریح یا ضمنی در فروش و غیره را نقض می کند. مشترک باید نیازمندی های خود را با محصولات موجود ارزیابی کرده و سپس اقدام به خرید نماید، آریابهکار هیچگونه مسئولیتی را مبنی بر اینکه محصولات و خدمات تهیه شده نیاز مشترک را بر آورده کند، نخواهد پذیرفت.
آریابهکار  تمام سعی خود را برای ارائه بهترین محصولات و خدمات بکار خواهد گرفت، اما هیچگونه ضمانتی در مورد دقت و کیفیت عملکرد محصولات و خدمات ارائه نخواهد داد.

 
مشترک در خصوص مواردی که در این توافقنامه مطرح شده اند، حق هیچگونه شکایتی را به دادگاه نداشته و در سایر اختلافات موافقت می نماید که محل دادرسی توسط آریابهکار تعیین، و در دادگاه های تهران و یا کمیته مبارزه با جرائم رایانه ای واقع در تهران باشد. 

13) عناوين
موارد مطرح شده در این توافق نامه جنبه تفسیری داشته و چنانچه تضادی بین قرارداد و این توافقنامه وجود داشته باشد ، قرارداد مرجع عملکرد خواهد بود .
 
14) توافقنامه كامل
در این توافقنامه بصورت کامل به رویه ها و توافقات پرداخته شده است (رویه حل اختلاف و ...)، و بعنوان تنها قرارداد بین مشترک و آریابهکار برای محصولات و خدمات، خواهد بود.  

15) تفكيك ‌پذيری
چنانچه بخش و یا بخش هایی از این توافقنامه نامعتبر یا غیر اجرایی باشند، آن بخش و یا بخش ها با استناد به قانون و به نزدیکترین حالت به متن اصلی، تفسیر شده و سایر قسمت ها و بخش های توافقنامه به قوت خود باقی و لازم الاجرا هستند.

16)  سلب اختيار
در صورتی که بخشی از شرایط این توافقنامه و یا توافقنامه های پیوست آن، توسط آریابهکار در برابر مشترک اجرا نگردد، حق اجرای این توافقنامه از آریابهکار سلب نخواهد شد. 
 
17) وضعيت اضطراری
آریابهکار همه تلاش خود را برای بهترین خدمات و محصولات انجام می دهد، اما همواره ممکن است وقوع عواملی خارج از کنترل آریابهکار، موجب بروز وقفه در سرویس دهی و سایر مشکلات احتمالی گردد. مشترک موافقت می نماید، آریابهکار را در وضعیت اضطراری مسئول ندانسته و با صبر و شکیبایی خود این مجموعه را یاری دهد.


18)روند انجام خرید اینترنتی در وب سایت آریابهکار، توسط بانکهای طرف قرارداد با شرکت انجام می شود و ضمانت امنیت تراکنش ها، توسط بانک و از طریق سیستم شبکه الکترونیکی پرداخت کارت(شاپرک) تامین می شود. بدیهی است که آریابهکار هیچگونه مسئولیتی در زمینه ندارد.

شرکت آریابهکار به شماره ثبت 481901 و شناسه ملی 14005364210 می باشد.