نچرخیدن دیگ لباسشویی

علت نچرخیدن دیگ لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از پر کاربرد ترین لوازم خانگی است و نقش مهمی در زندگی هر خانواده دارد. این وسیله نیز مانند سایر وسایل ساخت بشر ممکن است دچار مشکلاتی شود. یکی از موارد خرابی این دستگاه نچرخیدن دیگ لباسشویی است.

ادامه مطلب

علت تمیز نشستن ماشین ظرفشویی

در این مقاله از شرکت آریابهکار سعی داریم به علت هایی که موجب تمیز نشستن ماشین ظرفشویی می شود اشاره کنیم پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

کاربردهای گوشت کوب برقی

یکی از وسایلی که با اندازه کوچک خود می تواند در کنار سایر لوازم خانگی کمک بسیار بزرگی در سرعت درست کردن غذا داشته باشد، گوشت کوب برقی است.گوشت کوب برقی ابتدا در رستوران ها و آشپزخانه های لوکس مورد استفاده قرار گرفت و سپس وارد خانه ها شد. شرکت آریابهکار متخصص در تعمیر گوشت کوب برقی سعی دارد به کاربردهای گوشت برقی بپردازد.

ادامه مطلب

بخور گرم خوبه یا سرد

از دستگاه های بخور سرد می توان در خانه و محیط های وسیع استفاده کرد.عمکلرد دستگاه بخور سرد بدین صورت است که ابتدا آب سرد درون مخزن را در دمای اتاق با اسپری سرد کردن در هوا پخش می کند و موجب افزایش رطوبت محیط می شود.
ادامه مطلب

چرا-بخارشوی-بخار-نمی-کند؟

چرا بخارشوی بخار نمی کند؟

عملکرد بخار شوی به این صورت است که ابتدا آب داخل دستگاه را به حالت جوش می رساند و با فشار بالا بخار را خارج می کند. زمانی  که در دستگاه از آب شهری با سختی بالا استفاده می شود، کلسیم و منزیم داخل آب موجب گرفتگی منافذ بخار شور می شود و باعث می شود بخار خارج نگردد.
ادامه مطلب

فر-برقی-بهتر-یا-ماکروفر

فر برقی بهتره یا ماکروفر

همیشه این سوال وجود داشته است که فر برقی بهتره یا ماکروفر و مردم بین انتخاب این دو محصول دچار مشکل می شوند.با هر دوی این دستگاه ها می توان پخت و پز های مختلفی انجام داد و به ندرت عملی است که بتوان گفت فقط با یکی از این دستگاه ها می شود انجام داد.

ادامه مطلب

مدل های مختلف آبسردکن

معرفی مدل های مختلف آبسردکن

آبسردکن ها آب درون مخزن ویا آبی که مستقیم از شیر آب شهری می آید را طی گذر از لوله های خنک کننده سرد می کند و با همان دما در مخزن خود نگه می دارد. زمانی که از مخزن داخلی آبسردکن آب خارج می شود دوباره آب از طریق مخزن بالایی و یا لوله کشی آب شهری جایگزین می شود.

ادامه مطلب

تنظیم دمای یخچال فریزر

تنظیم دمای یخچال فریزر

به منظور اینکه  مواد داخل یخچال کیفیت و تازگی خود را حفظ کنند و باکتری ها در داخل آن ها رشد نکنند بهتر است تنظیم دمای یخچال فریزر خود را روی مناسب ترین درجه حرارت قرار دهید.

ادامه مطلب

تمیز نشستن ماشین ظرفشویی

دلایل تمیز نشستن ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی، یکی از بهترین وسایل آشپزخانه می باشد که علاوه بر سهولت در شستشو و بهتر شستن ظروف و لوازم آشپزخانه، تا اندازه زیادی نسبت به شستشوی ظروف با دست، آب کمتری را مصرف می کند. در این مقاله دلیل تمیز نشستن ماشین ظرفشویی را برررسی می کنیم . بهتر است برای تعمیر ظرفشویی خود از تعمیرکار ظرفشویی متخصص استفاده کنید اگر خود تجربه لازم را ندارید دست به کار نشوید.

ادامه مطلب

تعمیر یخچال فریزر

۸ مورد برای نگهداری و تعمیر یخچال فریزر

یخچال فریزر ، از  پر مصرفترین وسیایل آشپز خانه به شمار می رود . با نگهداری و مراقبت درست می توانید طول عمر یخچال خود را بالا ببرید و نیاز به تعمیر یخچال فریزر را کمتر کنید.
ادامه مطلب

1 2 3