تعمیر مایکروفر

نکاتی برای نگهداری و تعمیر مایکروفر

مایکروفر یکی از بهترین اختراعات بشر است؛ گرم کردن غذا بدون استفاده از هیچگونه سوخت مانند آتش، گاز و سایر مواد مشابه، هیجان‌انگیز است. اگرچه ممکن است دستگاه مایکروفر برای ما یک اتفاق خیلی معمولی باشد، اما در حقیقت به دلیل پیچیدگی خاصی که دارد، می‌توان آن را از عجایب دستاوردهای علم به حساب آورد. امروزه تقریباً در هر خانه ای مایکروفر پیدا می‌شود. به دلیل اهمیت آشنایی اولیه با تعمیر لوازم خانگی در این مقاله سعی داریم نکاتی را درباره‌ی نگهداری و تعمیر مایکروفر ارائه دهیم:

ادامه مطلب

تعمیر آب سردکن

نکاتی درباره‌ی مراقبت و تعمیر آب‌ سردکن

تعمیر لوازم خانگی از فعالیت هایی است که اغلب در تمام خانواده‌ها اتفاق می‌افتد و از آن گریزی نیست. بعضی از لوازم خانگی مکانیزم پیچیده‌ای دارند و به راحتی نمی‌توان آن‌ها را در منزل تعمیر کرد. در عوض برخی دیگر از آن‌ها مکانیزم ساده‌ای دارند و با دانستن نکاتی می‌توان از آن‌ها مراقبت‌های ویژه به عمل آورد تا نیازی به تعمیر نداشته باشند و یا در صورت بروز هرگونه مشکل، بتوان آن را به سادگی برطرف نمود. تعمیر آب سردکن نیز یکی از کارهای حوزه تعمیر لوازم منزل است که با انجام برخی از نکات می‌توان از آن پیشگیری کرد. در صورتی که حداقلی از میزان آگاهی درباره این دستگاه و ساختار آن داشته باشید می‌توانید مشکلات به وجود آمده را خودتان برطرف کنید، بدون آنکه دست به دامن تعمیرکار شوید و یا اینکه نیاز باشد تا دستگاه آب سردکن را از منزل خارج کنید. در این مقاله قصد داریم به نکاتی درباره پیشگیری از بروز مشکل و تعمیر آبسردکن بپردازیم.

ادامه مطلب

تعمیر مایکروفر

چگونه تعمیر مایکروفر را انجام دهیم؟

تعمیر مایکروفر در منزل ممکن است به نظر یک کار پیچیده و تخصصی باشد. اما بسیاری از مشکلات و موارد معمول در ماکروفر‌ها به راحتی در منزل توسط شما قابل بر طرف شدن می‌باشند. بسیاری از مشتریان سرویس و تعمیر لوازم منزل خانگی ، این تعمیرات را "ساده" یا "بسیار ساده" می‌دانند. مواردی مانند کار نکردن صفحه لمسی، تولید صدا توسط ماکروفر، نچرخیدن سینی آن و یا گیر کردن درب ماکروویو از جمله مشکلات معمولی می‌باشند که بدون نیاز به متخصص تعمیر لوازم منزل و یا متخصص تعمیر ماکروفر می‌توان به راحتی حل شوند.

از طریق این راهنمای گام به گام شما خواهید آموخت که چه بخش هایی از ماکروفر را می‌توانید در منزل و بدون نیاز به متخصص ، تست، تعمیر و یا تعویض کنید.

ادامه مطلب

تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید

عیب‌یابی و تعمیر یخچال

مانند بسیاری از لوازم خانگی، تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید نیز تا حدودی در منزل ممکن می‌باشد. برخی از مشکلات جزئی و ساده با داشتن کمی اطلاعات به راحتی قابل بر‌طرف کردن می‌باشد. این راهنمای کارشناسی تعمیر یخچال فریزر که در این مقاله به شما ارائه می‌شود، شامل چند مورد از موارد و مشکلات عمومی مثل خنک‌کنندگی ضعیف، سر و صدای زیاد یخچال و انجماد ناخواسته‌ی مواد غذایی می باشد، که با دانستن آن‌ها بدون نیاز به کارشناس فنی تعمیر لوازم منزل به راحتی توانایی برطرف کردن آن‌ها را خواهید داشت.

ادامه مطلب

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی خود را انجام دهید

خدمات تعمیر لوازم خانگی هر ساله مشکلات زیادی از لوازم خانگی را برطرف می‌کند. در این مقاله ما به مشکلات اساسی و همیشگی ماشین‌های ظرفشویی خواهیم پرداخت که خارج از مدل و نوع دستگاه اغلب این مشکلات برای ماشین‌های ظرفشویی پیش می آیند. سه نوع تعمیر در ماشین ظرفشویی که بیشتر دیده می‌شوند مانند: عدم شستشوی مناسب ظرف‌ها، ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد و ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود.  ما در این مقاله به شما راه حل تعمیر ماشین ظرفشویی را بدون اینکه نیاز به تعمیرکار آموزش می دهیم. هر چند توصیه‌ی ما استفاده از تعمیرکاران مجاز تعمیر لوازم منزل است.
ادامه مطلب

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی خود را انجام دهید

در حال حاضر استفاده از ماشین لباسشویی تقریبا در تمامی خانه انجام می گردد و برخی اوقات مشاهده می‌شود که ماشین لباسشویی آن‌ها درست کار نمی‌کندشاید برای شما هم پیش آمده است که احساس کنید ماشین لباسشویی منزلتان مثل قبل کار نمی کند و نمی‌دانید که آیا تعمیر ماشین لباسشویی لازم است یا خیر؟

ادامه مطلب

تعمیر بخارشوی

تعمیر بخارشوی در منزل

نظافت منزل یکی مواردی می باشد که همه افراد انجام می دهند. یکی از وسایل نظافتی در منزل، بخارشو‌ها هستند. استفاده از  بخار یک راه حل مفید برای نظافت می باشد که علاوه بر تمیزی بالا که به ارائه می‌دهد، می‌تواند در حذف خاک، میکروب‌ها و لکه‌های مواد غذایی از سطوح مختلف به ما کمک کند. بخارشور هم مانند سایر لوازم خانگی دارای موارد و مشکلاتی است که در بعضی موارد بدون نیاز به متخصص تعمیر لوازم خانگی  می‌توان با داشتن کمی‌ اطلاعات اولیه به تعمیر بخارشوی خود پرداخت.

ادامه مطلب

تعمیر مایکروفر

تعمیر مایکروفر خراب در منزل

همیشه  تعمیر لوازم خانگی یکی از موارد مهم بوده است و اغلب برای تعمیر لوازم منزل دچار مشکل می ­شویم. تعمیر مایکروفر جزءِ یکی از همین موارد در تعمیر لوازم خانگی است.

در این مقاله به چگونگی تعمیر مایکروویو که روشن نمی‌شود می­پردازیمبرندهای مختلفی به عنوان تولیدکننده‌ی ماکروفر وجود دارند و تنوع بسیار زیادی در بازار قطعات یدکی این کالا وجود دارد اما اجزای تشکیل‌دهنده‌ی ماکروفرها مثل هم هستند. در زیر به شرح پنج علت عمده‌ی روشن نشدن ماکروفر می­پردازیم.

ادامه مطلب

تعمیر یخچال و فریزر

مواردی برای نگهداری و تعمیر یخچال ‌و فریزر

تعمیر لوازم خانگی یکی از مشکلاتی است که اغلب مردم تمایلی ندارند که با آن دست و پنجه نرم کنند. در بین لوازم خانگی، یخچال یکی از مهم‌ترین وسایلی است که در هر خانه یافت می‌شود و تقریباً زندگی بدون آن غیرممکن است. در صورتی که یخچال در خانه نباشد مواد غذایی بعد از مدت بسیار کوتاهی از بین می‌روند و فاسد می‌شوند. بنابراین بسیار طبیعی است که تعمیر یخچال خراب شده به یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها برای هر خانواده محسوب شود. تغییرات در صدای کار کردن یخچال، میزان سرما، دیر منجمد کردن مواد غذایی و مواردی از این قبیل هرکدام می‌توانند آغازی برای درگیری در فرآیند تعمیر یخچال فریزر محسوب شوند. البته این مورد به طور کلی برای تعمیر لوازم خانگی وجود دارد اما در مورد تعمیر یخچال و فریزر به دلیل حساسیت این دستگاه و ضرورت استفاده از آن جدی‌تر است. در این مقاله نکاتی درباره‌ی نگهداری و تعمیر یخچال فریزر را عنوان می گردد.

ادامه مطلب

تعمیر ماشین ظرفشویی

برای تعمیر ماشین ظرفشویی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

تعمیر لوازم خانگی همیشه یکی از بزرگترین دغدغه‌های افراد است. امروزه ساختار داخلی اکثر لوازم خانگی نسبت به گذشته جدیدتر شده‌اند و دیگر مثل قبل نمی‌توان با آزمون و خطا به تعمیر لوازم خانگی پرداخت. بسیاری از افراد با خیال اینکه تعمیر لوازم منزل کار آسانی است، دستگاه را باز می کنند، اما علاوه بر اینکه از عهده‌ی تعمیر آن بر نمی‌آیند حتی نمی‌توانند دوباره مثل قبل آن را ببندند! یکی از مهم‌ترین علت‌های این مسئله دیجیتال شدن دستگاه‌ها است که تعمیر آن کار آسانی نیست و به دانش برنامه‌ نویسان نیاز داشته و متخصصان را می‌طلبد. این مسئله در خصوص آن دسته از لوازم خانگی که بیشتر مورد استفاده قرار می‌‌گیرند، اهمیت بیشتری دارد؛ چرا که حتی با چند ساعت خراب شدن هم تمام کارهای خانه عقب می‌‌افتد. برای نمونه ماشین ظرفشویی یکی از این وسیله‌ها است. در این مقاله قصد داریم به چالش‌های تعمیر ماشین ظرفشویی بپردازیم

ادامه مطلب

1 2