مدل های مختلف آبسردکن

معرفی مدل های مختلف آبسردکن

آبسردکن ها آب درون مخزن ویا آبی که مستقیم از شیر آب شهری می آید را طی گذر از لوله های خنک کننده سرد می کند و با همان دما در مخزن خود نگه می دارد. زمانی که از مخزن داخلی آبسردکن آب خارج می شود دوباره آب از طریق مخزن بالایی و یا لوله کشی آب شهری جایگزین می شود.

ادامه مطلب

تنظیم دمای یخچال فریزر

تنظیم دمای یخچال فریزر

به منظور اینکه  مواد داخل یخچال کیفیت و تازگی خود را حفظ کنند و باکتری ها در داخل آن ها رشد نکنند بهتر است تنظیم دمای یخچال فریزر خود را روی مناسب ترین درجه حرارت قرار دهید.

ادامه مطلب

تمیز نشستن ماشین ظرفشویی

دلایل تمیز نشستن ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی، یکی از بهترین وسایل آشپزخانه می باشد که علاوه بر سهولت در شستشو و بهتر شستن ظروف و لوازم آشپزخانه، تا اندازه زیادی نسبت به شستشوی ظروف با دست، آب کمتری را مصرف می کند. در این مقاله دلیل تمیز نشستن ماشین ظرفشویی را برررسی می کنیم . بهتر است برای تعمیر ظرفشویی خود از تعمیرکار ظرفشویی متخصص استفاده کنید اگر خود تجربه لازم را ندارید دست به کار نشوید.

ادامه مطلب

تعمیر یخچال فریزر

۸ مورد برای نگهداری و تعمیر یخچال فریزر

یخچال فریزر ، از  پر مصرفترین وسیایل آشپز خانه به شمار می رود . با نگهداری و مراقبت درست می توانید طول عمر یخچال خود را بالا ببرید و نیاز به تعمیر یخچال فریزر را کمتر کنید.
ادامه مطلب

تعمیر مایکروفر - تعمیر مایکروویو

9 مورد برای نگهداری و تعمیر مایکروفر

سالهاست که مایکروویو در مراکز فروش به نمایش گذاشته می شود، این دستگاه در بهترین شرایط تهیه و طبخ غذا را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.در حال حاضر این وسیله ، یکی از دستگاه های اصلی در آشپزخانه ها به شمار می رود. با نگهداری صحیح از این دستگاه می توانید طول عمر را آن را افزایش دهید و نیاز به تعمیر مایکروفر - تعمیر مایکروویو را کمتر کرده و در نتیجه سالها از آن بهره مند شوید.

در این مقاله که توسط تیم فنی و کارشناسان شرکت آریابهکار تهیه شده است ، سعی شده است نکات کلیدی در رابطه با نگهداری و تعمیر مایکروفر - تعمیر مایکروویو ارائه گردد.

ادامه مطلب

تعمیر آبسردکن

۹ مورد برای نگهداری و تعمیر آبسردکن

از  مواردی که در نگهداری و تعمیر آبسردکن باید رعایت گردد در این مقاله عنوان شده است و می توانید با مطالعه این موارد به بیشتر شدن عمر آبسردکن کمک کنید و یا حتی می توانید با رعایت این موارد نیاز کمتری به تعمیر آب سردکن پیدا کنید. امیدواریم مطالبی که در این بخش در راستای نگهداری و تعمیر لوازم خانگی ارائه می شود کمک بسزایی به شما در جهت بهبود عملکرد لوازم خانگیتان کند و نیاز شما را به تعمیر لوازم خانگی کمتر کند.

ادامه مطلب

تعمیر ماشین لباسشویی

10 مورد برای نگهداری و تعمیر ماشین لباسشویی

در این مطلب علاوه بر آموزش و یادآوری مواردی برای نگهداری و مراقبت از ماشین لباسشویی، راهکارهایی جهت بهبود وضعیت و عملکرد ماشین لباسشویی و کمتر شدن نیاز شما به تعمیر ماشین لباسشویی ارائه می گردد.

امیدواریم با مطالعه و رعایت این نکات علاوه بر بهبود وضعیت و کارایی ماشین لباسشویی خود ، نیاز کمتری به تعمیر ماشین لباسشویی پیدا کنید.

ادامه مطلب

تعمیر ماشین ظرفشویی

11 مورد مهم برای نگهداری و تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی، یکی از بهترین وسایل آشپزخانه می باشد که علاوه بر سهولت در شستشو و تمیز بودن ظروف و لوازم آشپزخانه، تا اندازه زیادی نسبت به شستشوی ظروف با دست، آب کمتری را مصرف می کند، در این مقاله نکاتی مهم برای نگهداری و تعمیر ماشین ظرفشویی عنوان شده است که رعایت این موارد، نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی را کم می کند. البته برخی اوقات تعمیر ماشین ظرفشویی یکی از الزامات و نیاز ها به شمار می رود.

  ادامه مطلب

  تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید

  6 مورد مهم برای نگهداری و تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید

  نکاتی برای نگهداری و تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید :

  برای تکمیل لوازم خانگی در آشپزخانه نیاز به یخچال فریزر ساید بای ساید می باشد که افراد با تهیه آن در دراز مدت نیاز به تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید نیز پیدا می کنند.

  در این مقاله آموزشی به نکاتی برای نگهداری و تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید اشاره می گردد.

  ادامه مطلب

  تعمیر مایکروفر

  نکاتی برای نگهداری و تعمیر مایکروفر

  مایکروفر یکی از بهترین اختراعات بشر است؛ گرم کردن غذا بدون استفاده از هیچگونه سوخت مانند آتش، گاز و سایر مواد مشابه، هیجان‌انگیز است. اگرچه ممکن است دستگاه مایکروفر برای ما یک اتفاق خیلی معمولی باشد، اما در حقیقت به دلیل پیچیدگی خاصی که دارد، می‌توان آن را از عجایب دستاوردهای علم به حساب آورد. امروزه تقریباً در هر خانه ای مایکروفر پیدا می‌شود. به دلیل اهمیت آشنایی اولیه با تعمیر لوازم خانگی در این مقاله سعی داریم نکاتی را درباره‌ی نگهداری و تعمیر مایکروفر ارائه دهیم:

  ادامه مطلب

  1 2