تعمیر یخچال فریزر

۸ مورد برای نگهداری و تعمیر یخچال فریزر

یخچال فریزر ، از  پر مصرفترین وسیایل آشپز خانه به شمار می رود . با نگهداری و مراقبت درست می توانید طول عمر یخچال خود را بالا ببرید و نیاز به تعمیر یخچال فریزر را کمتر کنید.
ادامه مطلب

تعمیر مایکروفر - تعمیر مایکروویو

9 مورد برای نگهداری و تعمیر مایکروفر

سالهاست که مایکروویو در مراکز فروش به نمایش گذاشته می شود، این دستگاه در بهترین شرایط تهیه و طبخ غذا را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.در حال حاضر این وسیله ، یکی از دستگاه های اصلی در آشپزخانه ها به شمار می رود. با نگهداری صحیح از این دستگاه می توانید طول عمر را آن را افزایش دهید و نیاز به تعمیر مایکروفر - تعمیر مایکروویو را کمتر کرده و در نتیجه سالها از آن بهره مند شوید.

در این مقاله که توسط تیم فنی و کارشناسان شرکت آریابهکار تهیه شده است ، سعی شده است نکات کلیدی در رابطه با نگهداری و تعمیر مایکروفر - تعمیر مایکروویو ارائه گردد.

ادامه مطلب

تعمیر آبسردکن

۹ مورد برای نگهداری و تعمیر آبسردکن

از  مواردی که در نگهداری و تعمیر آبسردکن باید رعایت گردد در این مقاله عنوان شده است و می توانید با مطالعه این موارد به بیشتر شدن عمر آبسردکن کمک کنید و یا حتی می توانید با رعایت این موارد نیاز کمتری به تعمیر آب سردکن پیدا کنید. امیدواریم مطالبی که در این بخش در راستای نگهداری و تعمیر لوازم خانگی ارائه می شود کمک بسزایی به شما در جهت بهبود عملکرد لوازم خانگیتان کند و نیاز شما را به تعمیر لوازم خانگی کمتر کند.

ادامه مطلب

تعمیر ماشین لباسشویی

10 مورد برای نگهداری و تعمیر ماشین لباسشویی

در این مطلب علاوه بر آموزش و یادآوری مواردی برای نگهداری و مراقبت از ماشین لباسشویی، راهکارهایی جهت بهبود وضعیت و عملکرد ماشین لباسشویی و کمتر شدن نیاز شما به تعمیر ماشین لباسشویی ارائه می گردد.

امیدواریم با مطالعه و رعایت این نکات علاوه بر بهبود وضعیت و کارایی ماشین لباسشویی خود ، نیاز کمتری به تعمیر ماشین لباسشویی پیدا کنید.

ادامه مطلب

تعمیر ماشین ظرفشویی

11 مورد مهم برای نگهداری و تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی، یکی از بهترین وسایل آشپزخانه می باشد که علاوه بر سهولت در شستشو و تمیز بودن ظروف و لوازم آشپزخانه، تا اندازه زیادی نسبت به شستشوی ظروف با دست، آب کمتری را مصرف می کند، در این مقاله نکاتی مهم برای نگهداری و تعمیر ماشین ظرفشویی عنوان شده است که رعایت این موارد، نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی را کم می کند. البته برخی اوقات تعمیر ماشین ظرفشویی یکی از الزامات و نیاز ها به شمار می رود.

  ادامه مطلب

  تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید

  6 مورد مهم برای نگهداری و تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید

  نکاتی برای نگهداری و تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید :

  برای تکمیل لوازم خانگی در آشپزخانه نیاز به یخچال فریزر ساید بای ساید می باشد که افراد با تهیه آن در دراز مدت نیاز به تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید نیز پیدا می کنند.

  در این مقاله آموزشی به نکاتی برای نگهداری و تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید اشاره می گردد.

  ادامه مطلب

  تعمیر مایکروفر

  نکاتی برای نگهداری و تعمیر مایکروفر

  مایکروفر یکی از بهترین اختراعات بشر است؛ گرم کردن غذا بدون استفاده از هیچگونه سوخت مانند آتش، گاز و سایر مواد مشابه، هیجان‌انگیز است. اگرچه ممکن است دستگاه مایکروفر برای ما یک اتفاق خیلی معمولی باشد، اما در حقیقت به دلیل پیچیدگی خاصی که دارد، می‌توان آن را از عجایب دستاوردهای علم به حساب آورد. امروزه تقریباً در هر خانه ای مایکروفر پیدا می‌شود. به دلیل اهمیت آشنایی اولیه با تعمیر لوازم خانگی در این مقاله سعی داریم نکاتی را درباره‌ی نگهداری و تعمیر مایکروفر ارائه دهیم:

  ادامه مطلب

  تعمیر آب سردکن

  نکاتی درباره‌ی مراقبت و تعمیر آب‌ سردکن

  تعمیر لوازم خانگی از فعالیت هایی است که اغلب در تمام خانواده‌ها اتفاق می‌افتد و از آن گریزی نیست. بعضی از لوازم خانگی مکانیزم پیچیده‌ای دارند و به راحتی نمی‌توان آن‌ها را در منزل تعمیر کرد. در عوض برخی دیگر از آن‌ها مکانیزم ساده‌ای دارند و با دانستن نکاتی می‌توان از آن‌ها مراقبت‌های ویژه به عمل آورد تا نیازی به تعمیر نداشته باشند و یا در صورت بروز هرگونه مشکل، بتوان آن را به سادگی برطرف نمود. تعمیر آب سردکن نیز یکی از کارهای حوزه تعمیر لوازم منزل است که با انجام برخی از نکات می‌توان از آن پیشگیری کرد. در صورتی که حداقلی از میزان آگاهی درباره این دستگاه و ساختار آن داشته باشید می‌توانید مشکلات به وجود آمده را خودتان برطرف کنید، بدون آنکه دست به دامن تعمیرکار شوید و یا اینکه نیاز باشد تا دستگاه آب سردکن را از منزل خارج کنید. در این مقاله قصد داریم به نکاتی درباره پیشگیری از بروز مشکل و تعمیر آبسردکن بپردازیم.

  ادامه مطلب

  تعمیر مایکروفر

  چگونه تعمیر مایکروفر را انجام دهیم؟

  تعمیر مایکروفر در منزل ممکن است به نظر یک کار پیچیده و تخصصی باشد. اما بسیاری از مشکلات و موارد معمول در ماکروفر‌ها به راحتی در منزل توسط شما قابل بر طرف شدن می‌باشند. بسیاری از مشتریان سرویس و تعمیر لوازم منزل خانگی ، این تعمیرات را "ساده" یا "بسیار ساده" می‌دانند. مواردی مانند کار نکردن صفحه لمسی، تولید صدا توسط ماکروفر، نچرخیدن سینی آن و یا گیر کردن درب ماکروویو از جمله مشکلات معمولی می‌باشند که بدون نیاز به متخصص تعمیر لوازم منزل و یا متخصص تعمیر ماکروفر می‌توان به راحتی حل شوند.

  از طریق این راهنمای گام به گام شما خواهید آموخت که چه بخش هایی از ماکروفر را می‌توانید در منزل و بدون نیاز به متخصص ، تست، تعمیر و یا تعویض کنید.

  ادامه مطلب

  تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید

  عیب‌یابی و تعمیر یخچال

  مانند بسیاری از لوازم خانگی، تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید نیز تا حدودی در منزل ممکن می‌باشد. برخی از مشکلات جزئی و ساده با داشتن کمی اطلاعات به راحتی قابل بر‌طرف کردن می‌باشد. این راهنمای کارشناسی تعمیر یخچال فریزر که در این مقاله به شما ارائه می‌شود، شامل چند مورد از موارد و مشکلات عمومی مثل خنک‌کنندگی ضعیف، سر و صدای زیاد یخچال و انجماد ناخواسته‌ی مواد غذایی می باشد، که با دانستن آن‌ها بدون نیاز به کارشناس فنی تعمیر لوازم منزل به راحتی توانایی برطرف کردن آن‌ها را خواهید داشت.

  ادامه مطلب

  1 2