skip to Main Content

پوست صورت یکی از حساس ترین نقاط در بدن هر یک از ما می باشد؛ چرا که بیشتر از همه در معرض نور آفتاب است و در فصول سرد سال احتمالا با خشکی پوست صورت روبرو خواهید شد و به همین دلیل از کرم های آبرسان و… استفاده خواهید کرد. استفاده از کرم های آبرسان صرفا یک راهکار است و بلکه راهکارهای دیگری نیز در این زمینه وجود دارند که یکی از آنها استفاده از بخور سرد و گرم است. اما اگر صرفا هدف شما از خرید دستگاه بخور برای پوست صورتتان است، بدون شک این سوال برای شما ایجاد خواهد شد که بخور سرد بخریم یا گرم؟ برای صورت بخور سرد خوبه یا گرم؟

این سوال بدون شک یکی از مهم ترین سوالاتی است که برای شما در این زمینه رخ خواهد داد و پاسخ دادن به آن کار دشواری خواهد بود. به همین دلیل در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر دستگاه بخور سرد آریابهکار قصد داریم شما عزیزان را با پاسخ این سوال آشنا سازیم. همراه ما باشید.

بخور سرد برای صورت خوبه با بخور گرم؟

اگر هنوز اقدام به خرید دستگاه بخور نکرده اید و مایل به این هستید تا با پاسخ صریح و کامل در این زمینه آشنا شوید، باید به اطلاع شما برسانیم که هر دو بخور برای پوست صورت شما مفید هستند و شما می توانید با خیاالی آسوده اقدام به خرید بخور سرد یا گرم برای صورت خود نمایید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما ادامه این مقاله از آریابهکار را بصورت کامل مطالعه کنید تا به نتیجه مطلوبی برسید.

بخور سرد برای صورت خوبه با بخور گرم

لازم به ذکر می باشد که بخور سرد و گرم هر کدام به یک نحوی برای پوست صورت شما مناسب هستند. از این رو صرفا با خرید بخور سرد و یا بخور گرم نمی توانید از قابلیت های مشترک این دو دستگاه استفاده کنید! با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که پیش از مطالعه موارد ذیل به هیچ وجه اقدام به خرد بخور سرد یا گرم نکنید.

مزایای استفاده از بخور سرد برای صورت

اولین دستگاه بخوری که قصد داریم برای مزایای استفاده از آن را برای شما عزیزان شرح دهیم، بخور سرد می باشد که این روزها برندها و مدل های متنوعی از این دستگاه در بازار ایران وجود دارد و شما از این طریق می توانید اقدام به خرید برند و مدل دلخواه خود کنید. از این رو آیا بخور سرد برای صورت مناسب است؟ چه مزایایی برای پوست صورت دارد؟ آیا می تواند به پوست صورت آسیب وارد کند؟ لازم به ذکر می باشد که بخور سرد یک دستگاه بسیار کاربردی برای پوست صورت می باشد که شما می توانید از این دستگاه استفاده کنید.

همچنین باید به اطلاع شما برسانیم که از این دستگاه می توانید در فصول سرد سال و یا سایر فصول سال استفاده کنید تا از قابلیت های بی نظیر این دستگاه استفاده نمایید. در ادامه برخی از مزایای استفاده از بخور سرد برای صورت را نام برده ایم که عبارتند از:

  1. استفاده از بخور سرد می تواند منافذ باز و بزرگ صورت شما را کوچک کند و به مرور زمان آنها را از بین ببرد. از این رو برای اینکه این منافذ باز و بزرگ صورت خود را درمان کنید، ابتدا دوش آب گرم بگیرید تا چربی روی پوست شما از بین برود و در نهایت از بخور سرد استفاده کنید تا به مرور این منافذ از بین بروند.
  2. اگر در گذشته از آبرسان پوست استفاده می کردید، با خرید بخور سرد نیازی به آبرسان پوست نخواهید داشت؛ چرا که بخور سرد خود یک آبرسان جامع و کامل می باشد.
  3. در صورتی که پوست شما التهاب پوستی و لکه های قرمز است، با استفاده از بخور سرد می توانید آنها را نیز به مرور زمان از بین ببرید.
  4. یکی دیگر از قابلیت های بخور سرد این است که توانایی کاهش افتادگی پوست را دارد. با این وجود اگر احساس می کنید که پوست صورت شما در حال افتادگی است، می توانید از بخور سرد برای جلوگیری از آن استفاده کنید تا از این طریق مانع بروز آن شود.

مقالات مرتبط: علت کم شدن بخار دستگاه بخور سرد

مزایای بخور گرم برای صورت

آیا بخور گرم برای پوست صورت مناسب است؟ بله. بخور گرم همانند بخور سرد دارای مزایای متعددی برای پوست صورت شما عزیزان می باشد و اگر به فکر سلامتی پوست صورت خود هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که می توانید اقدام به خرید بخور گرم نمایید تا از این طریق مانع بروز هر گونه مشکل در این زمینه شوید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پیش از خرید بخور گرم اقدام به مطالعه موارد ذیل نمایید تا از این طریق به بهترین نتیجه ممکن برسید و خرید واقع بینانه ای داشته باشید.

از مهم ترین مزایای بخور گرم برای صورت می توان به این موارد اشاره نمود:

استفاده از بخور گرم می تواند باعث افزایش گردش خون در پوست صورت شما عزیزان شود؛ چرا که با استفاده از بخور گرم باعث گشاد شدن رگ های پوست صورت خواهید شد و به همین ترتیب گردش خون در پوست صورت شما بیشتر و بیشتر خواهد شد.

مزایای بخور گرم برای صورت

بخور گرم همانند بخور سرد دارای قابلیت آبرسانی به پوست می باشد. از این رو اگر از آبرسان پوست صورت استفاده می کردید، با خرید بخور گرم نیازی به خرید و استفاده از آبرسان پوست صورت نخواهید داشت.

بخور گرم با توجه به کارایی که دارد، آرامش بخش پوست صورت نیز است. با این وجود اگر تنش های روزانه دارید، می توانید از بخور گرم به عنوان آرامش بخش پوست صورت نیز استفاده کنید.

یکی دیگر از قابلیت های بخور گرم این است که باکتری ها و سلول های مرده زیر پوست صورت شما را از بین می برد و از این طریق شما می توانید مانع بروز هر گونه آکنه در پوست صورتتان شوید.

اگر زمان کافی برای مراجعه به کلینیک های زیبایی ندارید، می توانید از بخور گرم برای حفظ سلامت پوست صورتتان استفاده کنید و نیازی هم به مراجعه حضوری به کلینیک های زیبایی هم نداشته باشید و از این طریق مشکل پوستی شما رفع شود.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214