skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱ - ۴۵۴۳۷-۰۲۱

ماکروفر سامسونگ یکی از بهترین و مشهور ترین برند های موجود در بازار است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. اما در برخی موارد نیز ممکن است ماکروفر سامسونگ دچار اختلال و خرابی شود. برای اینکه بدانید نیاز به تعمیر ماکروفر سامسونگ  دارید یا نه این دستگاه این اختلال ها و خرابی ها را با کد خطا و ارور های مشخصی نشان می دهد. ما در این مقاله قصد بررسی ارور ماکروفر سامسونگ و راهنمای کامل خطا ماکروویو سامسونگ را داریم. در صورتی که از ماکروفر سامسونگ استفاده میکنید و یا قصد خرید ماکروفر سامسونگ را دارید در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید تا با ارور ماکروفر سامسونگ و راهنمای کامل خطا ماکروویو سامسونگ به خوبی آشنا شوید.

مروری بر ارور ماکروفر سامسونگ و راهنمای کامل خطا ماکروویو سامسونگ

ماکروفر ها یکی از پرکاربردترین وسایل در آشپزخانه هستند و در طول روز استفاده های زیادی از آنها می شود. در برخی موارد ممکن است با ارور هایی مواجه شوید که معانی آن ها را نمی دانید. در این قسمت لیستی کامل از ارور ماکروفر سامسونگ و راهنمای کامل خطا ماکروویو سامسونگ را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. که با مطالعه ی آنها می توانید به راحتی ماکروفر خود را در منزل عیب یابی نمایید.

ارور های ماکروفر سامسونگ به شرح زیر می باشند:

1. ارور E1

همانطور که احتمالا اکثر شما می دانید فرکانس برق در ایران معادل 50 هرتز می باشد. در صورتی که فرکانس از 50 هرتز پایین تر برود ماکروفر سامسونگ کد خطای E1 را نشان می دهد. در برخی موارد این نوسانات موقتی اند و خیلی زود درست می شوند. اما در مواردی که ادامه دار بود می بایست از متخصصین این حوزه بخواهید فرکانس برق منطقه و ورودی ماکروفر شما را بررسی نمایند.

2. ارور E5

این ارور زمانی که دکمه های ماکروفر سامسونگ گیر کنند نمایش داده می شود. این ارور نیز یکی از ارور های خطرناک است که می بایست هر چه سریعتر دستگاه را از برق بکشید و دکمه های پنل را بررسی نمایید.

3. ارور E11

در صورتی که حسگر رطوبت سنج ماکروفر سامسونگ دچار مشکل و خرابی شود با این کد مواجه می شوید. برای تعمیر و تعویض این قطعه می بایست از تعمیرکاران حرفه ای کمک بگیرید.

4. ارور E83

هنگام مشاهده ی این ارور می بایست درب دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. خرابی میکروسوییچ و یا خود پنل باعث نمایش دادن این کد خطا می شوند.

5. ارورE41 ارور E42

ارور E41 در صورت بروز مشکل برای سوئیچ مدار نمایش داده می شود. ارور E42 نیز در صورتی که در مدار درونی اجاق ماکروفر مشکلی وجود داشته باشد نمایش داده می شود.

6. ارور E24

برد ماکروفر یکی از مهم ترین قطعات مایکروویو است که در صورت خرابی آن کد خطای E24 نمایش داده می شود. برای تعویض برد دستگاه نیاز به تعمیرکاران حرفه ای دارید.

7. ارورE32

در صورت خرابی سنسور وزن موتور گردان با این کد مواجه می شوید که برای رفع آن می بایست حتما با تعمیرکاران حرفه ای تماس حاصل نمایید.

8. ارورC21،C20 وC22

مشاهده ی این سه ارور به دلیل وجود مشکل در حسگر حرارتی است که می بایست توسط تعمیرکاران تعویض شود.

9. ارورSE

همانطور که گفته شد یادگیری ارور ماکروفر سامسونگ و راهنمای کامل خطا ماکروویو سامسونگ نکته ی بسیار با اهمیتی است. این کد یکی از خطرناک ترین کد ها است که احتمال آتش سوزی را هشدار می دهد. به همین علت در صورت مشاهده می بایست حتما دستگاه را از برق بکشید و با تعمیرکاران تماس بگیرید. اگر یکی از دکمه های پنل ماکروفر سامسونگ به مدت بیش از 60 ثانیه گیر کند با این ارور مواجه می شوید. همچنین این ارور ممکن است با کد 5E نمایش داده شود.

ارور ماکروفر سامسونگ و راهنمای کامل خطا ماکروویو سامسونگ

10. ارورC70 ،C71 و C72

در صورتی خرابی سنسور رطوبت سنج ماکروفر سامسونگ با این 3 کد مواجه خواهید شد. برای رفع این کد می بایست اقدام به تعویض این قطعه نمایید.

11. ارور C-d1، C-d0 و C-d2

در مواردی که خود درب ماکروفر دچار مشکل شده باشد با این 3 کد مواجه می شوید.

12. ارورC-F1 ،C-F0 و C-F2

کد های C-F0 تا C-F2 وجود اشکال در سیم کشی ماکروفر را نشان می دهند.

13. ارور E-01

در مواردی که درب ماکروفر به خوبی بسته نشده باشد این ارور نمایش داده می شود.

14. ارور E-02 تا E-05

این کد ها معنی تمام شدن مراحل پخت و یا گرم کردن غذا را می دهند.

15. ارورE-33

اگر وزن غذایی که داخل دستگاه می گذارید از حد مجاز کمتر باشد ارور E-33 نمایش داده می شود.

16. ارور E-34

همچنین در مواردی که وزن غذای داخل ماکروفر سامسونگ از حد مجاز بالا تر باشد این کد نمایش داده خواهد شد.

مواردی که در بالا گفته شد نکات مهمی در خصوص ارور ماکروفر سامسونگ و راهنمای کامل خطا ماکروویو سامسونگ بود که حتما می بایست قبل از استفاده از ماکروفر سامسونگ از این موارد باخبر باشید.

رفع خطا و ارور سامسونگ توسط تعمیرگاه مجاز

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار های متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیر ماکروفر سامسونگ همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است.

کلیه خدمات تعمیر ماکروفر برند سامسونگ با قطعات اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد.

چنانچه در طی این مدت قطعه تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه بصورت رایگان انجام می گردد.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری روزهای کاری با شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توان فرم خدمات تعمیر موجود در سایت را پر کرده و منتظر تماس همکاران بخش پذیرش بمانید.

چرا درب ماکروویو به درستی بسته نمی شود؟

مکانیسم چفت های در مایکروفر دارای سه سوییچ است که باید با یک ترتیب خاص بسته شوند. محکم بستن درب این ترتیب را به هم می زند و باعث خرابی آن می شود.

چرا سینی ماکروفر نمی چرخد؟

خراب شدن موتور گردان و تجمع چربی و بقایای مواد غذایی در زیر صفحه گردان باعث عدم چرخش صفحه می شود.

 

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top