skip to Main Content

مشکلاتی است که در خانه اتفاق می افتد. به هنگام استفاده از ماکروفر در خانه، باید اطلاع از خرابی ها و کد خطا ها داشته باشید. ماکروفر ال جی هنگام خرابی و اختلال در عملکرد، کد خطا را بر روی صفحه نمایش نشان می دهد. هرکدام از این کد ها نشان دهنده ی خرابی و مشکل در ماکروفر ال جی است. ما در این مقاله لیست کاملی از کد خطا ماکروفر ال جی را در اختیار شما قرار می دهیم.

مروری بر لیست کد خطا یا ارور ماکروفر ال جی

قبل از استفاده از هر یک از لوازم خانگی بهتر است اطلاعات کاملی در خصوص طریقه ی استفاده، خرابی های احتمالی و کد خطا های احتمالی داشته باشیم. در خصوص ماکروفر ال جی نیز می بایست اطلاعات کامل در ارتباط با کد خطا یا ارور ماکروفر ال جی داشته باشیم. در صورتی که معنی و مفهوم هر یک از این کد ها را بدانید می توانید راحت تر مشکلات به وجود آمده را برطرف نمایید. انواع کد خطا یا ارور ماکروفر ال جی به شرح زیر می باشد:

• ارور F-1

زمانی که دمای ماکروفر در حالت گریل و در مدت زمان 10 دقیقه بالاتر از 100 درجه نرود این کد ظاهر می شود که نشان دهنده ی ایرادی در ترمیستور ماکروفر ال جی است. برای تعمیر و یا تعویض این قطعه می بایست حتما از تعمیرکاران و متخصصین در این زمینه کمک بگیرید.

• ارور F-2

این کد نیز همانند کد قبل نشان دهنده ی ایراد در ترمیستور است و می بایست با متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای تماس حاصل نمایید.

• ارور F-3

کد خطای F-3 نشان دهنده ی بروز مشکل در سیستم سیم کشی و یا برد ماکروفر می باشد. در صورت مشاهده ی این کد سریعا ماکروفر ال جی را از برق بکشید و با تعمیرکاران تماس بگیرید.

• ارور F-4

در صورت بروز مشکل و ایراد در سنسور رطوبت این کد نمایش داده می شود. برای بررسی ایراد در سنسور رطوبت و سیم کشی نیز حتما از تکنسین های مربوطه کمک بگیرید.

• ارور F-11

یکی دیگر از کد خطا یا ارور ماکروفر ال جی کد F-11 است. این کد زمانی نمایش داده می شود که ارتباط بین موتور اینورتر و برد اصلی قطع شود. این کد نیز همانند سایر کد ها نیاز به بررسی توسط تعمیرکاران حرفه ای دارد.

• ارور F-14

اگر در زمان استفاده از ماکروفر ال جی به مدت بیشتر از 4 ثانیه دمای آن بالاتر از 70 درجه سانتی گراد باشد این کد نمایش داده می شود. در این صورت می بایست حتما ماکروفر را خاموش کرده و خنک کنید و سپس با تعمیرکاران حرفه ای در زمینه ی تعمیر ماکروفر ال جی تماس بگیرید.

کد خطا یا ارور ماکروفر ال جی

• ارور F-17

در مواردی که سنسور دمایی موتور اینورتر دچار مشکلی شود با ارور F-17 مواجه می شویم. پس از مواجه شدن با این کد خطا یا ارور ماکروفر ال جی از متخصصین مجرب کمک بگیرید.

• ارور E-10

این ارور به دلیل اتصال کوتاه شدن کلید است. در صورت مشاهده ی این کد کلید های ماکروفر ال جی را بررسی نمایید ممکن است کلیدی در داخل گیر کرده باشد.

• ارور LOC

ارور LOC یکی دیگر از ارور هایی است در حین استفاده از ماکروفر ال جی ممکن است با آن مواجه شوید. این ارور مربوط به قفل کودک می باشد. در برخی از مواقع در صورتی که دست خود را بر روی کلید Stop نگه دارید این کد خطا رفع می شود. در صورتی که با این حرکت کد خطا برطرف نشد برای بررسی های بیشتر می توانید از تعمیرکاران کمک بگیرید.

تمامی مواردی که در بالا گفته شد از موارد مربوط به کد خطا یا ارور ماکروفر ال جی می باشند. همانطور که گفته شد برای رفع این کد ها حتما می بایست از تعمیرکاران و متخصصین در این زمینه کمک بگیرید. و هرگز خودتان اقدام به تعمیر و بررسی ماکروفر ال جی نکنید.

مشتری گرامی لطفا جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما تا حداکثر پایان وقت اداری امروز با شما تماس بگیرند.  ارسال عکس دستگاه

  سوالات مشتریان

  علت ارور E-10 در ماکروفر ال جی چیست ؟

  این ارور به دلیل اتصال کوتاه شدن کلید است. در صورت مشاهده ی این کد کلید های ماکروفر ال جی را بررسی نمایید ممکن است کلیدی در داخل گیر کرده باشد.

  ارور LOC را چگونه رفع کنم؟

  این ارور مربوط به قفل کودک می باشد. در برخی از مواقع در صورتی که دست خود را بر روی کلید Stop نگه دارید این کد خطا رفع می شود

  ارور F-1 در زمان گریل به چه علت است ؟

  زمانی که دمای ماکروفر در حالت گریل و در مدت زمان ۱۰ دقیقه بالاتر از ۱۰۰ درجه نرود این کد ظاهر می شود که نشان دهنده ی ایرادی در ترمیستور ماکروفر ال جی است.

  5/5 - (1 امتیاز)

  This Post Has 0 Comments

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Back To Top
  بازگشت
  تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
  واتساپ آریابهکار
  تلگرام
  موبایل: 09190111214