skip to Main Content

برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی دوو یکی دیگر از مشکلات رایج در ماشین لباسشویی دوو می باشد که در طول زمان بنابر دلایل مختلف و متعددی ممکن است برای دستگاه شما رخ دهد.

با این وجود اگر با مشکل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی دوو روبرو شده اید، توصیه می کنیم در ابتدا برنامه شستشوی ماشین لباسشویی دوو را لغو کنید و سپس ماشین لباسشویی دوو را از برق بکشید و از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید تا تکنسین های تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو به محل شما اعزام شوند.

از این رو در صورت بروز چنین مشکلی در ابتدا تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو باید پروسه عیب یابی این دستگاه را با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام دهند تا مشکل شناسایی شود و سپس تعمیرات تخصصی انجام شوند.

به همین دلیل در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماشین لباسشویی دوو آریابهکار قصد داریم رایج ترین دلایل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی دوو را برای شما نام ببریم و توضیح دهیم. همراه ما باشید.

کاربر گرامی: در صورت نیاز به راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی دوو میتوانید مقاله طرز استفاده از ماشین لباسشویی دوو را مطالعه کنید.

1. خرابی موتور ماشین لباسشویی دوو

اولین عامل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی دوو، خرابی موتور ماشین لباسشویی دوو می باشد که این خرابی اگر در ابتدا مورد عیب یابی و تعمیر قرار نگیرد، باید هزینه تعمیرات قابل توجهی را بپردازید تا مشکل شما از این طریق برطرف شود.

خرابی موتور ماشین لباسشویی دوو

با این وجود اگر موتور ماشین لباسشویی دوو خراب شده باشد، به احتمال زیاد ممکن است بدنه ماشین لباسشویی دوو برق داشته باشد.

2. اتصال قطعات داخلی ماشین لباسشویی دوو

اگر قطعات داخلی ماشین لباسشویی دوو اتصالی کرده باشند، اتصالی دستگاه می تواند جریان برق را به بدنه ماشین لباسشویی دوو موکول کند. از این رو با برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی دوو روبرو خواهید شد.

3. نوسان برق در ماشین لباسشویی دوو

در صورتیکه ماشین لباسشویی دوو را بصورت مستقیم به جریان برق متصل کنید، به احتمال زیاد نوسان برق منطقه محل سکونت شما کنترل نخواهد شد و بصورت مستقیم به ماشین لباسشویی دوو وارد خواهد شد. از این رو توصیه می کنیم سر راه ماشین لباسشویی دوو از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.

4. عدم استفاده از محافظ برق استاندارد

اگر محافظ برق خریداری شده توسط شما یک محافظ برق بی کیفیت و تقلبی باشد، به احتمال زیاد نه تنها نوسان برق را کنترل نخواهد کرد، بلکه حتی می تواند منجر به خرابی های بیشتر در ماشین لباسشویی دوو شود.

از این رو توصیه می کنیم برای خرید محافظ برق فقط و فقط از فروشگاه های مجاز و معتبر اقدام کنید؛ در غیر اینصورت با نوسان برق در ماشین لباسشویی دوو و همچنین برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی دوو روبرو خواهید شد.

تعمیر برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی دوو

با توجه به اینکه مشکل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی دوو یک مشکل کاملا فنی می باشد، باید توسط تکنسین مجرب و متخصص در ابتدا عیب یابی و سپس تعمیر شود. از این رو اگر شما دانش فنی کافی در این زمینه ندارید، توصیه می کنیم پروسه تعمیر ماشین لباسشویی دوو را به هیچ وجه انجام ندهید!

تعمیر برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی دوو

بهتر است برای تعمیر این خرابی با شماره های مندرج تماس بگیرید تا تکنسین های مجرب و متخصص به محل شما اعزام شوند و پروسه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

نکته: تکنسین های مجرب آریابهکار پیش از آنکه هر گونه تعمیراتی را در خصوص ماشین لباسشویی دوو انجام دهند، در ابتدا دستگاه را عیب یابی می کنند و پس از عیب یابی دقیق دستگاه، هزینه تعمیر برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی دوو را اعلام خواهند کرد؛ چرا که بدون عیب یابی ماشین لباسشویی دوو، به هیچ وجه نمی توان علت این خرابی را بررسی کرد.

جلوگیری از مشکل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی دوو

برای جلوگیری از مشکل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی دوو توصیه می کنیم در ابتدا دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی دوو را مطالعه کنید و براساس نکاتی که در این دفترچه نوشته شده است اقدام به استفاده اصولی در چارچوبی که کمپانی سازنده برای شما در نظر گرفته است نمایید. اما یکسری نکات دیگر نیز در این زمینه وجود دارند که ما آنها را برای شما توضیح خواهیم داد.

1. سرویس دوره ای ماشین لباسشویی دوو

اولین و ساده‌ترین راهکاری می باشد که ما به شما توصیه می کنیم؛ چرا که اگر شما سالیانه حداقل 1 یا 2 دفعه اقدام به سرویس ماشین لباسشویی دوو کنید، مشکلات این دستگاه پیش از آنکه تبدیل به یک خرابی شوند، به‌صورت دقیق شناسایی و سپس تعمیر خواهند شد. از این رو برای سرویس دوره ای ماشین لباسشویی دوو می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار استفاده کنید.

2. استفاده از محافظ برق استاندارد

برای جلوگیری از بروز هر گونه خرابی در ماشین لباسشویی دوو، اولین اصل و شرط این است که سر راه ماشین لباسشویی دوو از محافظ برق استاندارد و معتبر استفاده کنید! از این رو شما نمی توانید هر محافظ برقی را به ماشین لباسشویی دوو متصل کنید.

به همین دلیل توصیه می کنیم برای خرید محافظ برق استاندارد به فروشگاه های مجاز و معتبر مراجعه کنید تا یک دستگاه محافظ برق اورجینال با گارانتی بلند مدت خریداری نمایید.

کاربر عزیز : برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ماشین لباسشویی دوو میتوانید مقاله ماشین لباسشویی دوو خوبه؟ را مطالعه فرمایید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی، تمام خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو را بصورت تخصصی و بدون هر گونه محدودیتی به شما عزیزان ارائه می دهد تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول و بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران

به همین دلیل اگر ماشین لباسشویی دوو شما خراب شده است و نمی توانید آنرا برطرف کنید، می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

با این وجود ما به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو، تمام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو را بصورت تخصصی و با گارانتی 90 روزه رسمی و شرکتی تعمیر خواهیم کرد که اگر با مشکل قبلی روبرو شدید، ما آنرا بصورت رایگان تعمیر کنیم و نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات مجدد نداشته باشید.

توجه: خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو در آریابهکار به درخواست شما در محل خواهد بود و پس از آنکه درخواست تعمیرات شما ثبت شد، تکنسین های ما در اسرع زمان به محل شما اعزام خواهند شد.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214