skip to Main Content

چای سازها امروز تبدیل به یکی از دستیاران ما در خانه، ادارات، مدارس و… شده اند که این روزها در خانه اکثر ما پیدا می شود. با این وجود اگر شما در خانه چای ساز ندارید ممکن است تصمیم به خرید این دستگاه بگیرید و از این طریق اقدام به تهیه چای نمایید و دیگر نیازی به روش های قبلی برای تهیه چای نداشته باشید. از این رو اگر مایل به خرید چای ساز هستید، ممکن است برای شما سوال شود که بهترین مارک چای ساز در بازار ایران کدام است؟ پاسخ دادن به این سوال کار ساده ای نیست و ما نمی توانیم صرفا یک برند را به شما معرفی کنیم.

لازم به ذکر است که به دلیل استقبال گسترده عموم مردم کشور نسبت به چای ساز، در حال حاضر بیش از 50 برند خارجی و ایرانی در این زمینه حضور دارند و هر کدام از این برندها نیز مدل های متنوعی از چای ساز را روانه بازار کرده اند. با این وجود انتخاب سختی پیش روی شما خواهد بود. از این رو در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات نمایندگی تعمیر چای ساز در تهران در آریابهکار قصد داریم تا شما عزیزان را با بهترین مارک چای ساز آشننا سازیم. همراه ما باشید.

مارک های معروف چای ساز در بازار ایران

همانگونه که گفته شد این روزها برندهای خارجی و ایرانی متتعددی در بازار کشور عزیزمان وجود دارند که هر یک از این برندها، مدل های متنوعی از چای ساز را تولید و روانه بازار کشور کرده اند. هر یک از این مدل ها نیز دارای قابلیت و طراحی مخصوص به خود هستند و به همین دلیل زمانیکه از آنلاین شاپ ها مایل به خرید چای ساز هستید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کدام مارک چای ساز را خریداری کنیم؟ بهترین مارک چای ساز در ایران کدام است؟

مارک های معروف چای ساز در بازار ایران

صرفا جهت آشنایی شما با برندهای چای ساز در ایران قصد داریم تا برخی از برندهای مطرح در این زمینه را نام ببریم تا بتوانید با بخشی از برندهایی که در بازار کشور حضور دارند را بشناسید. در ادامه با 25 برند مطرح در این زمینه آشنا خواهید شد که عبارتند از:

 1. چای ساز بوش
 2. چای ساز تفال
 3. چای ساز میگل
 4. چای ساز پارس خزر
 5. چای ساز فیلیپس
 6. چای ساز فلر
 7. چای ساز دسینی
 8. چای ساز دلمونتی
 9. چای ساز کرکماز
 10. چای ساز گوسونیک
 11. چای ساز تکنو
 12. چای ساز مایر
 13. چای ساز تولیپس
 14. چای ساز ناسا الکتریک
 15. چای ساز ویداس
 16. چای ساز فوما
 17. چای ساز داتیس
 18. چای ساز جانتک
 19. چای ساز عرشیا
 20. چای ساز پروفی کوک
 21. چای ساز همیلتون
 22. چای ساز هاردستون
 23. چای ساز بلزا
 24. چای ساز فاکر
 25. چای ساز گاستروبک

کدام مارک چای ساز را خریداری کنیم؟

در قسمت بالا سعی کردیم تا مطرح ترین برندهای چای ساز را برای شما نام ببریم که این برندها به تنهایی مدل های متنوعی از چای ساز را تولید و روانه بازار کرده اند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که صرفا خودتان را به برند محدود نکنید! بهتر است شما شاخصه های دیگر را در نظر داشته باشید. برای مثال می توان به شاخصه هایی اعم از بودجه، قابلیت، ابعاد، وزن و… اشاره کرد. از این رو باید بگوییم که مارک یا همان برند چای ساز صرفا یکی از شاخصه ها برای خرید چای ساز می باشد.

مقالات مرتبط: چای ساز صفحه ای بهتر است یا روی هم؟

معرفی 3 برند پر فروش چای ساز در ایران

ما در ادامه قصد داریم 3 برند پر فروش چای ساز در کشور را برای شما نام ببریم که برای مشخص کردن آنها از فروشگاه های مختلف نظرسنجی کرده ایم تا به یک نتیجه مطلوب برسیم. با این وجود ایین 3 برند مطرح عبارتند از:

معرفی 3 برند پر فروش چای ساز در ایران

1. چای ساز میگل

اولین برندی که قصد داریم آنرا برای شما معرفی کنیم، چای ساز میگل است که در عین ناباوری این یک برند ایرانی می باشد! لازم به ذکر است که چای ساز میگل صرفا یکی از محصولات این برند است که در ادامه 10 مدل از چای ساز های پر فروش این محصول را نام برده ایم که عبارتند از:

 1. چای ساز میگل مدل GTS070
 2. چای ساز میگل مدل GTS305W
 3. چای ساز میگل مدل GTS301
 4. چای ساز میگل مدل GTS 190
 5. چای ساز میگل مدل GTS302
 6. چای ساز میگل مدل GTS060
 7. چای‌سازGTS 290 میگل
 8. چای ساز میگل مدل GTS 122
 9. چای ساز میگل مدل GTS080W
 10. چای ساز میگل مدل GTS 112-04

2. چای ساز بوش

برند بوش نیز نیازی به تعریف ندارد و همگی می دانیم که برند بوش یک برند معروف جهانی و ساخته کشور آلمان است و در زمینه تولید لوازم برقی خانگی حضور فعال دارد. با این وجود یکی از محصولات شناخته شده بوش، چای ساز بوش می باشد که تاکنون مدل های متنوعی از چای ساز را طراحی و روانه بازار کرده است. از این رو در ادامه با 10 مدل از پر فروش ترین محصولات چای ساز بوش را نام برده ایم که عبارتند از:

 1. چای ساز بوش مدل TTA2201
 2. چای ساز بوش مدل TTA5883
 3. چای ساز بوش مدل TTA5603
 4. چای ساز بوش TTA2010
 5. چای ساز بوش Bosch BH-1669
 6. چای ساز بوش مدل 1666
 7. چای ساز بوش BS 1611
 8. چای ساز بوش مدل BSGK-1285
 9. چای ساز دو کاره بوش BOSCH – BH-2689
 10. چای ساز برقی بوش مدل BS-2718

مقالات مرتبط: چای ساز شیشه ای یا استیل: کدام یک بهتر است؟

3. چای ساز فلر

برند فلر نیز یکی از برندهایی است که در طی چند ساال اخیر توانست به میزان زیادی در بازار ایران بدرخشد و محصولات متنوع خود را در بازار ایران رونمایی کند و بفروش برساند. لازم به ذکر است که محصولات فلر از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل به میزان قابل توجهی در بازار ایران به فروش رسیده است. از این رو اگر مایل به خرید چای ساز فلر هستید باید به اطلاع شما برسانیم که این برند یکی از بهترین مارک های چای ساز در بازار کشور است.

 1. چای ساز فلر مدل TS 070
 2. چای ساز فلر مدل TS 286
 3. چای ساز فلر مدل TS 300
 4. چای ساز فلر مدل TS190
 5. چای ساز فلر TS113
 6. چای ساز فلر مدل TS 112
 7. چای ساز فلر مدل TS 117
 8. چای ساز فلر مدل TS 600
 9. چای ساز فلر مدل TS285
 10. چای ساز فلر Feller مدل TS 301
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214