skip to Main Content
تعمیر آبسردکن بوش (Bosch)
شماره تماس نمایندگی تعمیر آبسردکن بوش در تهران

تعمیر آبسردکن بوش در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر آبسردکن بوش بصورت تخصصی به همراه کادری مجرب و باتجربه انجام می شود تا مشکل شما از این طریق برطرف گردد و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول و بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. با این وجود ممکن است برای شما سوال شود که پروسه تعمیر آبسردکن بوش در آریابهکار چگونه است؟

در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات نمایندگی تعمیر آبسردکن در تهران با شرایط تعمیر آبسردکن بوش در آریابهکار آشنا خواهید شد.

تعمیرات تخصصی آبسردکن بوش

از تخصصی ترین خدماتی که ما در آریابهکار به مشتریان خود ارائه می دهیم، تعمیر آبسردکن بوش می باشد که در ابتدا این دستگاه در حضور شما توسط تکنسین های مجموعه مورد عیب یابی قرار می گیرد تا مشکل ریشه یابی شود.

تعمیرات تخصصی آبسردکن بوش

پس از آنکه ریشه یابی مشکل آبسردکن بوش صورت گرفت، در صورت تائید شما عزیزان پروسه تعمیرات تخصصی آبسردکن بوش آغاز خواهد شد تا در کمترین بازه زمانی ممکن دستگاه شما تعمیر شود و بتوانید از آن بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

نمایندگی مرکزی تعمیر آبسردکن بوش (Bosch)

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی، به عنوان نمایندگی تعمیر آبسردکن بوش، تمام خدمات تعمیر این دستگاه را به همراه تکنسین های مجرب انجام می دهد تا مشکل شما به نحوی برطرف شود که حتی نیازی به تعویض ساده ترین قطعه در این دستگاه نداشته باشید؛ چرا که ما مفتخریم در آریابهکار قطعات معیوب آبسردکن بوش را با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر می کنیم تا از تعویض قطعات بی نیاز شود.

نکته: مبنای اعلای هزینه تعمیرات آبسردکن بوش در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد.

شماره تماس ارتباط با نمایندگی تعمیر آبسردکن بوش (Bosch)

برای ارتباط و ثبت درخواست خود مبنی بر تعمیر آبسردکن بوش می توانید از طریق شماره های ذیل درخواست خود را ثبت نمایید.

کاربر گرامی: جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خرابی و مشکلات آبسردکن ایستکول و تعمیرات آن میتوانید مقاله تعمیر آبسردکن ایستکول را مطالعه فرمایید.

خدمات تعمیر آبسردکن بوش در نمایندگی آریابهکار

با توجه به اینکه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر آبسردکن بوش در تهران است، هیچ گونه محدودیت فنی در خصوص تعمیر آبسردکن بوش ندارد. بنابراین اگر هر گونه خرابی در آبسردکن بوش شما عزیزان رخ داده است و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما تمام خدمات تعمیر آبسردکن بوش را انجام می دهیم.

خدمات تعمیر آبسردکن بوش در نمایندگی آریابهکار

از مهم ترین خدمات تعمیر آبسردکن بوش در نمایندگی آریابهکار می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • شارژ گاز آبسردکن بوش.
 • تعمیر برد آبسردکن بوش.
 • تعمیرات کمپرسور آبسردکن بوش.
 • تعمیر شیر آبسردکن بوش.
 • تعویض قطعات معیوب آبسردکن بوش با قطعات وارداتی و شرکتی.

مشکلات رایج آبسردکن بوش

مشکلاتی وجود دارند که اگر از آبسردکن بوش و یا سایر آبسردکن های موجود در بازار کشور بصورت صحیح و اصولی استفاده نکنید، به احتمال زیاد با آنها روبرو خواهید شد. با این وجود ما وظیفه خود می دانیم تا به شما عزیزان اطلاع دهیم پیش از استفاده از آبسردکن بوش، در ابتدا چند دقیقه وقت بگذارید و دفترچه راهنمای این دستگاه را بصورت کامل و جامع مطالعه کنید تا بتوانید با چارچوبی که کمپانی سازنده برای شما در نظر گرفته است، آشنا شوید.

با این وجود توصیه می کنیم اگر با نحوه استفاده از آبسردکن بوش آشنا نیستید، سعی کنید از این دستگاه استفاده نکنید. همچنین در ادامه با رایج ترین مشکلات آبسردکن بوش آشنا خواهید شد.

توجه: در ادامه صرفا برخی از مشکلات رایج آبسردکن بوش را برای شما نام برده ایم. لازم به ذکر است که تمام مشکلات آبسردکن بوش در مجموعه آریابهکار بصورت تخصصی و بدون هر گونه محدودیتی تعمیر می شوند.

1. خنک نشدن آبسردکن بوش

ابتدایی ترین انتظاری که ممکن است شما عزیزان از آبسردکن بوش داشته باشید این است که وقتی مخزن آبسردکن بوش را پر کردید و این دستگاه را به برق متصل نمودید، آب درون این دستگاه خنک شود و سپس بتوانید از آب خنک این دستگاه استفاده کنید. با این وجود اگر این پروسه در آبسردکن بوش صورت نگیرد، عملا شما یک دستگاه معیوب در خانه و محیط کار خود دارید و باید پروسه تعمیرات آن آغاز شود. اما علت خنک نشدن آبسردکن بوش چیست؟ از مهم ترین دلایل این خرابی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • خرابی برد آبسردکن بوش.
 • خرابی موتور آبسردکن بوش.
 • خالی بودن مخزن آبسردکن بوش.
 • عدم اتصال به جریان برق.

2. نشتی آب آبسردکن بوش

گاهی اوقات ممکن است دز فاصله زمانی شب تا صبح که از این دستگاه استفاده نمی کنید، متوجه این شوید که قسمت زیرین آبسردکن بوش خیس می باشد! آیا این مشکل عادی است؟! خیر این مشکل عادی نیست و جزء یکی از خرابی های اصلی آبسردکن بوش است. از این رو اگر آبسردکن بوش دارید که در قسمت زیرین آن نشتی وجود دارد، بهتر است این دستگاه را از برق بکشید و با تکنسین های کارشناس در این حوزه تماس بگیرید تا تعمیرات لازم بر روی این دستگاه صورت گیرد.

نشتی آب آبسردکن بوش

اما علت نشتی آب آبسردکن بوش چیست؟

 • جابجایی دائم آبسردکن بوش.
 • وارد شدن ضربه به آبسردکن بوش.
 • عدم جایگذاری صحیح مخزن بر روی آبسردکن بوش.
 • باز بودن پیچ تخلیه پشتی آبسردکن بوش.

کاربر گرامی: شما میتوانید برای مطالعه درباره مشکلاتی که ممکن است برای ماکروفر بوش اتفاق بیوفتد و اقداماتی که برای تعمیر آن صورت میگیرد مقاله تعمیر ماکروفر بوش (Bosch) را مطالعه فرمایید.

3. مسدودی شیر آب آبسردکن بوش

اگر از آب شهری برای پر کردن مخزن آبسردکن بوش استفاده می کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که به مرور زمان شیر خروجی آبسردکن بوش ممکن است مسدود شود؛ چرا که املاح موجود در آب شهری ممکن است به مرور باعث مسدودی شیر آبسردکن بوش شما عزیزان شوند. همچنین گاهی اوقات ممکن است آب داخل مخزن آبسردکن بوش به اتمام رسیده باشد و با هر بار فشردن شیر آبسردکن بوش، متوجه این شوید که آبی از شیر به بیرون نمی آید.

4. مزه بد آبسردکن بوش

در صورتی که شما عزیزان هر یک هفته و یا هر دو هفته یکبار اقدام به تمیز کردن داخل آبسردکن بوش نمی کنید، مطمئن باشید که درون مخزن این دستگاه جلبک ایجاد خواهد شد که مستقیما می تواند باعث بو و مزه بد آبسردکن بوش شما عزیزان شود. از این رو توصیه می کنیم مخزن آبسردکن بوش را با استفاده از روش های مختلف تمیز کنید تا جلبک های ایجاد شده در این مخزن از بین بروند.

امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214