skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

تعمیر آبسردکن سام
شماره نمایبندگی تعمیر آبسردکن سافت سام

تعمیر آبسردکن سام به همراه ارائه گارانتی 90 روزه شرکتی توسط شرکت آریابهکار در سراسر تهران انجام می گیرد.

در صورتی که امکان استفاده از خدمات نمایندگی را ندارید، می توانید از خدمات آریابهکار بهره بگیرید.

کلیه خدمات عیب یابی و تعمیر آبسردکن در آریابهکار به همراه فاکتور رسمی ارائه می شود.

همچنین اگر طی مدت زمان ضمانت نامه 3 ماهه، دستگاه شما و قطعه تعمیر شده دچار مشکل شود، توسط تیم ما به صورت کاملا رایگان تعمیر خواهد شد.

تعمیر آبسردکن سام با عیب یابی دقیق

اگر آبسردکن سام شما عزیزان پس از چندین سال استفاده مداوم دچار خرابی شد، در ابتدا باید بگوییم که نگران نباشید؛ چرا که تمام مشکلات پیش آمده برای دستگاه شما قابل تعمیر است. بنابراین در ابتدا آرامش خود را حفظ کنید. منظور از تعمیرات آبسردکن سام این نیست که شما به هر نحوی فردی را با کمترین تجربه پیدا کنید تا با ساده‌ترین ابزارهای تعمیراتی به سراغ دستگاه شما بیاید و علیرغم عدم تعمیر تخصصی دستگاه، قطعات سالم دستگاه را نیز خراب کند و از کار بیاندازد. از این رو تعمیرات آبسردکن سام چگونه است؟ تعمیر آبسردکن سام با عیب یابی دقیق

اگر بخواهیم به‌صورت مختصر و مفید به شما پروسه تعمیر آبسردکن سام را توضیح دهیم، می توانیم بگوییم پیش از آنکه هماهنگی های لازم را با مرکز تخصصی تعمیرات آبسردکن سام انجام دهید، باید از اصالت و اعتبار این مرکز مطلع باشید؛ آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر آبسردکن سام، دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات لوازم برقی خانگی می باشد. پس از انتخاب مرکز مناسب و مدنظر خود، باید دستگاه توسط تعمیرکاران مجموعه با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی دقیق شود تا مشکل دستگاه ریشه یابی شود. از این رو هدف از عیب یابی، تشخیص صحیح و درست مشکل دستگاه می باشد که صرفا توسط متخصص و تعمیرکار آبسردکن سام با بیش از 5 سال سابقه تخصصی قابل انجام می باشد. ما در آریابهکار پیش از آنکه دستگاه آبسردکن سام شما عزیزان را جهت تعمیرات پذیرش کنیم، در ابتدا مورد عیب یابی دقیق توسط تعمیرکار آبسردکن سام با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما قرار می دهیم و پس از آنکه مشکل دستگاه تشخیص داده شد، به شما اطلاع داده خواهد شد و در صورت تائید از جانب شما، دستگاه جهت تعمیرات پذیرش می شود.

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن ایستکول

تعمیرات آبسردکن سام در تهران

اگر ساکن استان تهران هستید و به‌صورت ناگهانی با خرابی آبسردکن سام روبرو شده اید، جای نگرانی نیست چرا که ما در شرق و غرب تهران دو شعبه داریم که در صورت امکان می توانید به نزدیک ترین شعبه نسبت به محل سکونت خود مراجعه کنید و دستگاه را جهت عیب یابی و تعمیرات تخصصی بدست تکنسین های ما بسپارید. لازم به ذکر است که پیش از مراجعه حضور به شعب آریابهکار، بهتر است با کارشناسان از طریق شماره 02145437 تماس حاصل نمایید تا راهنمایی لازم به شما ارائه گردد.

خدمات تعمیرات تخصصی آبسردکن سام sam در نمایندگی آریابهکار

ما در مجموعه آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان در خصوص تعمیرات تخصصی آبسردکن سام توسط تعمیرکاران آبسردکن سام با استفاده از بروز ترین ابزارهای تعمیراتی هستیم تا مشکل شما را با کمترین هزینه ممکن رفع کنیم و نیازی به خرید دستگاه جدید و یا حتی تعویض قطعه آبسردکن سام نداشته باشید. از این رو ما آماده ارائه خدمات تخصصی توسط تعمیرکاران مجرب هستیم تا هر قطعه معیوبی را صرفا با تعمیرات برای همیشه تعمیر کنیم. جهت مراجعه حضوری به شعب تعمیراتی آریابهکار جهت تعمیرات آبسردکن سام می توانید از طریق آدرس های ذیل اقدام نمایید:

 • شعبه ونک: میدان ونک، ابتدای گاندی جنوبی، نبش هجدهم، شماره ۱۰۲، واحد هفتم.
 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین‌تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن بیم

تعمیر آبسردکن سام توسط متخصصان آریابهکار

اگر آبسردکن سام شما عزیزان خراب شده است و مایل به تعمیر آن هستید، توصیه می کنیم اجازه دهید تا این خدمات صرفا توسط تعمیرکار و متخصص آبسردکن سام آریابهکار که دارای بیش از 5 سال سابقه تخصصی در زمینه تعمیرات آبسردکن سام است صورت گیرد؛ چرا که تعمیرکاران و متخصصان ما با تسلط کافی که بر روی دستگاه شما عزیزان دارند، به‌صورت کاملا تخصصی دستگاه را عیب یابی و تعمیر می کنند تا مشکل پیش آمده برای همیشه از دستگاه رفع گردد. تعمیر آبسردکن سام توسط متخصصان آریابهکار

از این رو اگر مایل هستید تا تعمیرات تخصصی توسط متخصصان آبسردکن سام آریابهکار بر روی دستگاه شما عزیزان صورت گیرد، می توانید از طریق شماره های مندرج با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا هماهنگی های لازمه صورت گیرد.

سرویس آبسردکن سام در آریابهکار

بهترین و ساده‌ترین راهکاری که می توانید عمر مفید آبسردکن سام را افزایش دهید و همچنین مانع هر گونه خرابی در قطعات آبسردکن سام شوید، سرویس آبسردکن سام در آریابهکار می باشد! منظور از سرویس ابسردکن چیست؟ منظور ما سرویس آبسردکن این است که به دلیل مصرفی بودن آبسردکن، احتمال بروز هر گونه خرابی برای این دستگاه در طول زمان وجود دارد که با استفاده از سرویس به موقع دستگاه مانع تمام این خرابی ها شد! برای مثال معمولا ما با دیدن هر گونه خرابی ساده و جزئی در آبسردکن سام، اهمیت بخصوصی به آنها نمی دهیم و مایل هستیم با بروز خرابی گسترده در این دستگاه اقدام به تعمیرات کنیم؛ این در حالی است که صرفا با یک هزینه جزئی مشکل دستگاه را می توانید حل کنید. از این رو از طریق خدمات تخصصی سرویس آبسردکن سام در آریابهکار می توانید مانع هزینه های جانبی شوید و به‌جای 5 سال استفاده مداوم از آبسردکن، حداقل 8 سال استفاده از آن بدون هر گونه خرابی داشته باشید. جهت سرویس آبسردکن سام در آریابهکار می توانید از طریق شماره های مندرج بر روی سایت با کارشناسان و تیم پشتیبانی آریابهکار تماس حاصل نمایید تا راهنمایی لازم به شما صورت گیرد.

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن مجیک

هزینه تعمیر و سرویس آبسردکن سام

یکی دیگر از شاخصه های بسیار مهم که باید در تعمیرات آبسردکن سام به آن توجه ویژه داشته باشید، هزینه تعمیر آبسردکن سام می باشد که مایل هستیم در کنار ارائه خدمات با کیفیت، هزینه مقرون به صرفه ای را نیز جهت تعمیرات بپردازیم. از این رو شما برای تعمیرات 2 راهکار دارید که اولین مورد مراجعه به مرکز تخصصی تعمیرات است که صرفا خدمات تخصصی توسط تکنسین تعمیرکار صورت می گیرد و دومین مورد هم این است که به تعمیرگاهی مراجعه کنید هیچ تجربه و تخصصی در زمینه تعمیرات ندارد. طبیعتا اگر به مرکز تخصصی مراجعه نمایید، علیرغم ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان، هزینه بسیار کمتری از شما دریافت خواهد شد. لازم به ذکر است که آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات آبسردکن سام، علیرغم ارائه خدمات تضمین شده، هزینه ای که به شما از جانب مجموعه ما اعلام می شود براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه است و هیچ هزینه جانبی و اضافی از طرف مجموعه ما به شما اعلام نخواهد شد. همچنین هزینه تعمیر آبسردکن سام بدین گونه نیست که به‌صورت چشمی یک هزینه را به‌صورت حدسی به شما اعلام کنیم؛ چرا که ممکن است یک قطعه کلیدی که از جانب شما سوخته است، از جانب ما نباشد و صرفا با تعمیرات تخصصی مشکل دستگاه شما را رفع کنیم که نتیجه این پروسه پرداخت هزینه بسیار کمتر می باشد! آریابهکار همواره در شرایط فعلی همراه شما عزیزان است تا با ارئه خدمات تخصصی، مشکل دستگاه را با کمترین هزینه ممکن تعمیر کند.

تعمیر آبسردکن سام با گارانتی 90 روزه

ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات آبسردکن سام در تهران، تمامی خدماتی که به شما ارائه می دهیم توسط تکنسین های مجموعه است که دارای بیش از 5 سال سابقه تخصصی در زمینه تعمیرات آبسردکن سام هستند و بیشترین آشنایی ممکن را با این دستگاه دارند. به همین دلیل ما در ازای تمام خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهیم، گارانتی 90 روزه به شما عزیزان تعلق می گیرد تا با خیالی آسوده دستگاه آبسردکن خود را بدست تکنسین های مجرب ما بسپارید تا این خدمات به بهترین حالت ممکن صورت گیرد. از این رو یکی از شاخصه های بسیار مهم که باید در انتخاب مرکز تخصصی تعمیرات آبسردکن سام مدنظر داشته باشید، گارانتی و ضمانت نامه کتبی در ازای تمام خدمات ارائه شده می باشد که تضمین خدمات ارائه شده خواهد بود. لازم به ذکر است که گارانتی خدمات 90 روزه آریابهکار به‌صورت کتبی به همراه مهر شرکت خدمت شما عزیزان ارائه می شود.

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن آلونی

تعمیر آبسردکن سام در چه مواقعی ضروری است؟

آبسردکن سام با وجود آنکه یک آبسردکن با کیفیت می باشد، احتمال بروز خرابی برای این دستگاه بسیار کم می باشد و صرفا تمامی خرابی هایی که در طول زمان بر روی این دستگاه ایجاد می شوند، ناشی از استفاده نادرست و عدم رعایت نکات استفاده از این دستگاه می باشد. از این رو ممکن است برای شما عزیزان سؤال شود که بهترین زمان برای تعمیر آبسردکن سام کی است؟ از نظر تکنسین های تعمیرکار آبسردکن سام آریابهکار، بهترین زمان برای تعمیر آبسردکن مشاهده جزئی ترین خرابی در این دستگاه می باشد! بدین معنا که اگر پس از چند سال استفاده از آبسردکن سام متوجه یک خرابی جزئی شدید که مانع استفاده شما از این دستگاه شده، بهتر است دیگر از این دستگاه استفاده نکنید و با کارشناسان ما از طریق شماره 02145437 تماس حاصل نمایید تا راهنمایی لازم به شما صورت گیرد. از این رو بهترین زمان تعمیرات آبسردکن سام، مشاهده خرابی است که به تازگی در دستگاه رخ داده و مانع استفاده بهینه شما از این دستگاه شده است.

رایج ترین علائم خرابی آب سرد کن سام

رایج ترین علائم خرابی آب سرد کن سام

یک تعمیر اصولی نیازمند عیب یابی دقیق و حرفه‌ای است.

طی عملیات عیب یابی منشاء مشکلات دستگاه بر اساس علائم خرابی مشخص می‌ شود.

در رابطه با آب سرد کن سام رایج ترین علائم خرابی شامل موارد زیر می شود:

 1. کار نکردن موتور
 2. کم بودن فشار آب از شیر خروجی
 3. ایجاد صدای غیر معمول
 4. خنک نشدن آب
 5. چکه کردن
 6. بیش از حد خنک شدن آب
 7. کار نکردن آبسردکن

تعمیر و یا تعویض قطعات آب سرد کن سام

طی عملیات عیب یابی آبسردکن مشخص می‌ شود که کدام قطعه دچار نقص فنی شده است.

آیا مشکل قطعه معیوب با تعمیر برطرف می شود و یا اینکه نیاز به تعویض دارد.

از آنجایی که هزینه تعویض قطعات داخلی به خصوص در مورد برد الکترونیکی و یا موتور آبسردکن نسبتا بالا خواهد بود لذا در آریابهکار اولویت با تعمیر قطعات داخلی است.

تنها در صورتی قطعات داخلی تعویض می شوند که به دلیل سوختگی و یا فرسایش امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد.

انواع قطعات آبسردکن که ممکن است به تعمیر و یا تعویض نیاز پیدا کنند:

 1. بردالکترونیکی
 2. المنت گرمایشی
 3. کمپرسور
 4. کندانسور
 5. فیلتر
 6. جالیوانی آبسردکن
 7. پدال آب سرد و گرم
 8. شیرآب سرد و گرم

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن هیوندای

شارژ گاز آبسردکن

ساختار و نحوه عملکرد آبسردکن ها مشابه یخچال فریزر ها است.

بدین معنی که اساس کار آبسردکن ها تعبیه سیکل مبرد است.

یکی از دلایل اصلی خنک نکردن آب اتمام گاز مبرد یا همان فریون است.

معمولا هر ۶ ماه یکبار لازم است تا این گاز شارژ شود.

شارژ گاز مبرد در دسته خدمات سرویس آبسردکن قرار می گیرد.

تعمیر آب سرد کن سام در محل

تعمیر آب سرد کن سام در محل

تعمیرات ناقص و غیر اصولی به همراه استفاده از قطعات جانبی کهنه و تقلبی، اغلب دلایل نارضایتی برخی از مشتریان از تعمیرات لوازم خانگی است.

به همین دلیل برخی از افراد ترجیح می دهند تا در زمان مواجهه با مشکل خرابی دستگاه خود به جای تعمیر، نسبت به خرید مجدد آن اقدام کنند.

در صورتی که یک تعمیر اصولی از نظر اقتصادی بصرفه تر از خرید مجدد آبسردکن است.

به همین دلیل تعمیرگاه های معتبر و از جمله آریابهکار برای رفاه حال مشتریان خود و اطمینان بیشتر آن ها، سرویس‌ های ویژه تعمیر در محل را فراهم کرده‌اند.

بدین معنی که سرویس کار آبسردکن، در محل کار و یا منزل شما حضور پیدا کرده و دستگاه را عیب یابی و تعمیر می کند.

البته در این مورد نیز گاها نگرانی از بابت اخذ هزینه های اضافی وجود دارد.

اما در آریابهکار به دلیل آنکه کلیه هزینه های تعمیرات از قبل برای مشتریان شفاف‌سازی می‌ شود، دیگر نگرانی از این بابت وجود ندارد.

تسویه حساب نیز با ارائه فاکتور رسمی انجام شده و ریز هزینه تعمیرات در آن درج می شود.

مناطق تحت پوشش آریابهکار جهت تعمیر آب سرد کن سام

آریابهکار کلیه خدمات تعمیر و سرویس آبسردکن های اداری را برای کلیه مناطق ۲۲ گانه اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب تهران پوشش می دهد.

ادارات، شرکت ها و سازمان ها از مصرف کنندگان اصلی آبسردکن های اداری هستند.

این دسته از مشتریان می‌ توانند از خدمات شعبه‌ مرکزی آریابهکار بهره‌مند شود.

سایر مشتریان که در مناطق مختلف تهران پراکنده هستند نظیر بانک ها، داروخانه‌ ها، مطب های پزشکان و منازل برحسب منطقه محل سکونت خود می توانند از خدمات سایر شعبه های آریابهکار استفاده کنند.

مقالات مرتبط:‌ تعمیر آبسردکن گوسونیک

تعمیرگاه تخصصی آبسردکن سام در تهران

تعمیر آبسردکن سام در تهران

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر انواع آبسردکن های اداری و صنعتی، رفع نهایی مشکل دستگاه شما را با استفاده از قطعات جانبی اصل و اورجینال شرکتی تضمین می کند.

از مهم ترین مزایای شرکت آریابهکار در این زمینه می توان موارد زیر را نام برد:

 1. دارا بودن تعمیرکاران حرفه ای و متعهد
 2. ارائه کدهای تخفیف دوره ای ویژه مشترکین
 3. سرویس های ویژه تعمیر 48 ساعته
 4. گارانتی 90 روزه شرکتی
 5. محاسبه قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه
 6. ارائه فاکتور رسمی

سوالات متداول تعمیر آبسردکن سام

چرا آبسردکن سام آب را داغ نمی کند؟

خرابی المنت ترموستات، برد الکترونیکی و یا قطع شدن سیم های داخلی علت عدم تولید آب داغ است.

چرا آبسردکن سام آب را سرد نمی کند؟

اتمام گاز مبرد، تجمع آلودگی روی کویل های اواپراتور، تنظیم نبودن ترموستات و خراب شدن برد کنترلی علت عدم خنک سازی آب است.

چرا آبسردکن سام روشن نمی شود؟

خرابی اتصالات و سوکت های برق، تنظیم نبودن درجه ترموستات و یا ضعیف بودن برق شهری منجر به روشن نشدن آبسردکن می شود.

چرا آبسردکن سام نشتی آب دارد؟

سر ریز شدن سینی آبسردکن، ترک خوردن مخزن بیرونی، ضعیف شدن اتصالات پمپ دستگاه و آب بندی نبودن شیر تخلیه باعث نشتی آب می شود.

علت بوی بد آبسردکن سام چیست؟

علت عطر و طعم نامطبوع، ماندن طولانی مدت آب در مخزن بیرون و مخزن داخلی آبسردکن است. برای رفع آن مخزن و لوله ها بایستی گندزدایی شوند.

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214