skip to Main Content
تعمیر آبسردکن سام
شماره نمایبندگی تعمیر آبسردکن سافت سام

تعمیر آبسردکن سام به همراه ارائه گارانتی 90 روزه شرکتی توسط شرکت آریابهکار در سراسر تهران انجام می گیرد. در صورتی که امکان استفاده از خدمات نمایندگی را ندارید، می توانید از خدمات آریابهکار بهره بگیرید. کلیه خدمات عیب یابی و تعمیر آبسردکن در آریابهکار به همراه فاکتور رسمی ارائه می شود. همچنین اگر طی مدت زمان ضمانت نامه 90 روزه، دستگاه شما و قطعه تعمیر شده دچار مشکل شود، توسط تیم ما به صورت کاملا رایگان تعمیر خواهد شد.

فهرست

تعمیر آبسردکن سام با عیب یابی دقیق

اگر آبسردکن سام شما عزیزان پس از چندین سال استفاده مداوم دچار خرابی شد، در ابتدا باید بگوییم که نگران نباشید؛ چرا که تمام مشکلات پیش آمده برای دستگاه شما قابل تعمیر است. بنابراین در ابتدا آرامش خود را حفظ کنید. منظور از تعمیرات آبسردکن سام این نیست که شما به هر نحوی فردی را با کمترین تجربه پیدا کنید تا با ساده‌ترین ابزارهای تعمیراتی به سراغ دستگاه شما بیاید و علیرغم عدم تعمیر تخصصی دستگاه، قطعات سالم دستگاه را نیز خراب کند و از کار بیاندازد. از این رو تعمیرات آبسردکن سام چگونه است؟

تعمیر آبسردکن سام با عیب یابی دقیق

اگر بخواهیم به‌صورت مختصر و مفید به شما پروسه تعمیر آبسردکن سام را توضیح دهیم، می توانیم بگوییم پیش از آنکه هماهنگی های لازم را با مرکز تخصصی تعمیرات آبسردکن سام انجام دهید، باید از اصالت و اعتبار این مرکز مطلع باشید؛ آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر آبسردکن سام، دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات لوازم برقی خانگی می باشد. پس از انتخاب مرکز مناسب و مدنظر خود، باید دستگاه توسط تعمیرکاران مجموعه با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی دقیق شود تا مشکل دستگاه ریشه یابی شود. از این رو هدف از عیب یابی، تشخیص صحیح و درست مشکل دستگاه می باشد که صرفا توسط متخصص و تعمیرکار آبسردکن سام با بیش از 5 سال سابقه تخصصی قابل انجام می باشد. ما در آریابهکار پیش از آنکه دستگاه آبسردکن سام شما عزیزان را جهت تعمیرات پذیرش کنیم، در ابتدا مورد عیب یابی دقیق توسط تعمیرکار آبسردکن سام با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما قرار می دهیم و پس از آنکه مشکل دستگاه تشخیص داده شد، به شما اطلاع داده خواهد شد و در صورت تائید از جانب شما، دستگاه جهت تعمیرات پذیرش می شود.

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن ایستکول

تعمیرات آبسردکن سام در تهران

اگر ساکن استان تهران هستید و به‌صورت ناگهانی با خرابی آبسردکن سام روبرو شده اید، جای نگرانی نیست چرا که ما در شرق و غرب تهران دو شعبه داریم که در صورت امکان می توانید به نزدیک ترین شعبه نسبت به محل سکونت خود مراجعه کنید و دستگاه را جهت عیب یابی و تعمیرات تخصصی بدست تکنسین های ما بسپارید. لازم به ذکر است که پیش از مراجعه حضور به شعب آریابهکار، بهتر است با کارشناسان از طریق شماره 02145437 تماس حاصل نمایید تا راهنمایی لازم به شما ارائه گردد.

نمایندگی تعمیر آبسردکن سام در تهران

نمایندگی تعمیر آبسردکن سام اصلی واحد و مرکز تعمیرات برای برطرف سازی مشکلات و اختلالات ایجاد شده در دستگاه می باشد که شما می توانید برای برطرف سازی مشکلات خود به آن مراجعه نمایید. در این نمایندگی تمامی خدمات و سرویس های تعمیراتی آبسرکن های سام با بالاترین میزان کیفیت ارائه می شود و مخاطبان و متقاصیان می توانند تمامی در خواست های خود را در این مرکز به نتیجه برسانند.

نمایندگی تعمیر آبسردکن سام از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران بهره می برد و تمامی خدمات خود را به مدت 90 روز ضمانت می نماید. این نمایندگی از تمامی قطعات اورجینال آبسردکن بهره مند می باشد و در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اصل خود برد استفاده می نماید. پشتیبانی از تمامی مناطق و محله های استان تهران یکی از بارز ترین شاخصه های نمایندگی مرکزی تعمیرات آبسردکن های سام می باشد که در سریع ترین حالت خود صورت می پذیرد. جهت انجام تعمیرات آبسردکن سام خود می توانید با شماره های قرار داده شده در ادامه همین مطلب استفاده نمایید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات آبسردکن سام دز تهران

خدمات تعمیرات تخصصی آبسردکن سام sam در نمایندگی آریابهکار

ما در مجموعه آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان در خصوص تعمیرات تخصصی آبسردکن سام توسط تعمیرکاران آبسردکن سام با استفاده از بروز ترین ابزارهای تعمیراتی هستیم تا مشکل شما را با کمترین هزینه ممکن رفع کنیم و نیازی به خرید دستگاه جدید و یا حتی تعویض قطعه آبسردکن سام نداشته باشید. از این رو ما آماده ارائه خدمات تخصصی توسط تعمیرکاران مجرب هستیم تا هر قطعه معیوبی را صرفا با تعمیرات برای همیشه تعمیر کنیم. جهت مراجعه حضوری به شعب تعمیراتی آریابهکار جهت تعمیرات آبسردکن سام می توانید از طریق آدرس های ذیل اقدام نمایید:

 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین‌تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن بیم

تعمیر آبسردکن سام توسط متخصصان آریابهکار

اگر آبسردکن سام شما عزیزان خراب شده است و مایل به تعمیر آن هستید، توصیه می کنیم اجازه دهید تا این خدمات صرفا توسط تعمیرکار و متخصص آبسردکن سام آریابهکار که دارای بیش از 5 سال سابقه تخصصی در زمینه تعمیرات آبسردکن سام است صورت گیرد؛ چرا که تعمیرکاران و متخصصان ما با تسلط کافی که بر روی دستگاه شما عزیزان دارند، به‌صورت کاملا تخصصی دستگاه را عیب یابی و تعمیر می کنند تا مشکل پیش آمده برای همیشه از دستگاه رفع گردد.

تعمیر آبسردکن سام توسط متخصصان آریابهکار

از این رو اگر مایل هستید تا تعمیرات تخصصی توسط متخصصان آبسردکن سام آریابهکار بر روی دستگاه شما عزیزان صورت گیرد، می توانید از طریق شماره های مندرج با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا هماهنگی های لازمه صورت گیرد.

سرویس آبسردکن سام در آریابهکار

بهترین و ساده‌ترین راهکاری که می توانید عمر مفید آبسردکن سام را افزایش دهید و همچنین مانع هر گونه خرابی در قطعات آبسردکن سام شوید، سرویس آبسردکن سام در آریابهکار می باشد! منظور از سرویس ابسردکن چیست؟ منظور ما سرویس آبسردکن این است که به دلیل مصرفی بودن آبسردکن، احتمال بروز هر گونه خرابی برای این دستگاه در طول زمان وجود دارد که با استفاده از سرویس به موقع دستگاه مانع تمام این خرابی ها شد! برای مثال معمولا ما با دیدن هر گونه خرابی ساده و جزئی در آبسردکن سام، اهمیت بخصوصی به آنها نمی دهیم و مایل هستیم با بروز خرابی گسترده در این دستگاه اقدام به تعمیرات کنیم؛ این در حالی است که صرفا با یک هزینه جزئی مشکل دستگاه را می توانید حل کنید. از این رو از طریق خدمات تخصصی سرویس آبسردکن سام در آریابهکار می توانید مانع هزینه های جانبی شوید و به‌جای 5 سال استفاده مداوم از آبسردکن، حداقل 8 سال استفاده از آن بدون هر گونه خرابی داشته باشید. جهت سرویس آبسردکن سام در آریابهکار می توانید از طریق شماره های مندرج بر روی سایت با کارشناسان و تیم پشتیبانی آریابهکار تماس حاصل نمایید تا راهنمایی لازم به شما صورت گیرد.

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن مجیک

هزینه تعمیر و سرویس آبسردکن سام

یکی دیگر از شاخصه های بسیار مهم که باید در تعمیرات آبسردکن سام به آن توجه ویژه داشته باشید، هزینه تعمیر آبسردکن سام می باشد که مایل هستیم در کنار ارائه خدمات با کیفیت، هزینه مقرون به صرفه ای را نیز جهت تعمیرات بپردازیم. از این رو شما برای تعمیرات 2 راهکار دارید که اولین مورد مراجعه به مرکز تخصصی تعمیرات است که صرفا خدمات تخصصی توسط تکنسین تعمیرکار صورت می گیرد و دومین مورد هم این است که به تعمیرگاهی مراجعه کنید هیچ تجربه و تخصصی در زمینه تعمیرات ندارد. طبیعتا اگر به مرکز تخصصی مراجعه نمایید، علیرغم ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان، هزینه بسیار کمتری از شما دریافت خواهد شد. لازم به ذکر است که آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات آبسردکن سام، علیرغم ارائه خدمات تضمین شده، هزینه ای که به شما از جانب مجموعه ما اعلام می شود براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه است و هیچ هزینه جانبی و اضافی از طرف مجموعه ما به شما اعلام نخواهد شد. همچنین هزینه تعمیر آبسردکن سام بدین گونه نیست که به‌صورت چشمی یک هزینه را به‌صورت حدسی به شما اعلام کنیم؛ چرا که ممکن است یک قطعه کلیدی که از جانب شما سوخته است، از جانب ما نباشد و صرفا با تعمیرات تخصصی مشکل دستگاه شما را رفع کنیم که نتیجه این پروسه پرداخت هزینه بسیار کمتر می باشد! آریابهکار همواره در شرایط فعلی همراه شما عزیزان است تا با ارئه خدمات تخصصی، مشکل دستگاه را با کمترین هزینه ممکن تعمیر کند.

تعمیر آبسردکن سام با گارانتی 90 روزه

ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات آبسردکن سام در تهران، تمامی خدماتی که به شما ارائه می دهیم توسط تکنسین های مجموعه است که دارای بیش از 5 سال سابقه تخصصی در زمینه تعمیرات آبسردکن سام هستند و بیشترین آشنایی ممکن را با این دستگاه دارند. به همین دلیل ما در ازای تمام خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهیم، گارانتی 90 روزه به شما عزیزان تعلق می گیرد تا با خیالی آسوده دستگاه آبسردکن خود را بدست تکنسین های مجرب ما بسپارید تا این خدمات به بهترین حالت ممکن صورت گیرد. از این رو یکی از شاخصه های بسیار مهم که باید در انتخاب مرکز تخصصی تعمیرات آبسردکن سام مدنظر داشته باشید، گارانتی و ضمانت نامه کتبی در ازای تمام خدمات ارائه شده می باشد که تضمین خدمات ارائه شده خواهد بود. لازم به ذکر است که گارانتی خدمات 90 روزه آریابهکار به‌صورت کتبی به همراه مهر شرکت خدمت شما عزیزان ارائه می شود.

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن آلونی

تعمیر آبسردکن سام در چه مواقعی ضروری است؟

آبسردکن سام با وجود آنکه یک آبسردکن با کیفیت می باشد، احتمال بروز خرابی برای این دستگاه بسیار کم می باشد و صرفا تمامی خرابی هایی که در طول زمان بر روی این دستگاه ایجاد می شوند، ناشی از استفاده نادرست و عدم رعایت نکات استفاده از این دستگاه می باشد. از این رو ممکن است برای شما عزیزان سؤال شود که بهترین زمان برای تعمیر آبسردکن سام کی است؟ از نظر تکنسین های تعمیرکار آبسردکن سام آریابهکار، بهترین زمان برای تعمیر آبسردکن مشاهده جزئی ترین خرابی در این دستگاه می باشد! بدین معنا که اگر پس از چند سال استفاده از آبسردکن سام متوجه یک خرابی جزئی شدید که مانع استفاده شما از این دستگاه شده، بهتر است دیگر از این دستگاه استفاده نکنید و با کارشناسان ما از طریق شماره 02145437 تماس حاصل نمایید تا راهنمایی لازم به شما صورت گیرد. از این رو بهترین زمان تعمیرات آبسردکن سام، مشاهده خرابی است که به تازگی در دستگاه رخ داده و مانع استفاده بهینه شما از این دستگاه شده است.

رایج ترین علائم خرابی آب سرد کن سام

رایج ترین علائم خرابی آب سرد کن سام

یک تعمیر اصولی نیازمند عیب یابی دقیق و حرفه‌ای است. طی عملیات عیب یابی منشاء مشکلات دستگاه بر اساس علائم خرابی مشخص می‌ شود. در رابطه با آب سرد کن سام رایج ترین علائم خرابی شامل موارد زیر می شود:
 1. کار نکردن موتور
 2. کم بودن فشار آب از شیر خروجی
 3. ایجاد صدای غیر معمول
 4. خنک نشدن آب
 5. چکه کردن
 6. بیش از حد خنک شدن آب
 7. کار نکردن آبسردکن

تعمیر و یا تعویض قطعات آب سرد کن سام

طی عملیات عیب یابی آبسردکن مشخص می‌ شود که کدام قطعه دچار نقص فنی شده است. آیا مشکل قطعه معیوب با تعمیر برطرف می شود و یا اینکه نیاز به تعویض دارد. از آنجایی که هزینه تعویض قطعات داخلی به خصوص در مورد برد الکترونیکی و یا موتور آبسردکن نسبتا بالا خواهد بود لذا در آریابهکار اولویت با تعمیر قطعات داخلی است. تنها در صورتی قطعات داخلی تعویض می شوند که به دلیل سوختگی و یا فرسایش امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد.

انواع قطعات آبسردکن که ممکن است به تعمیر و یا تعویض نیاز پیدا کنند:

 1. بردالکترونیکی
 2. المنت گرمایشی
 3. کمپرسور
 4. کندانسور
 5. فیلتر
 6. جالیوانی آبسردکن
 7. پدال آب سرد و گرم
 8. شیرآب سرد و گرم

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن هیوندای

شارژ گاز آبسردکن سام

ساختار و نحوه عملکرد آبسردکن ها مشابه یخچال فریزر ها است بدین معنی که اساس کار آبسردکن ها تعبیه سیکل مبرد است. یکی از دلایل اصلی خنک نکردن آب اتمام گاز مبرد یا همان فریون است. معمولا هر ۶ ماه یکبار لازم است تا این گاز شارژ شود. شارژ گاز مبرد در دسته خدمات سرویس آبسردکن قرار می گیرد.

تعمیر آب سرد کن سام در محل

تعمیرات ناقص و غیر اصولی به همراه استفاده از قطعات جانبی کهنه و تقلبی، اغلب دلایل نارضایتی برخی از مشتریان از تعمیرات لوازم خانگی است. به همین دلیل برخی از افراد ترجیح می دهند تا در زمان مواجهه با مشکل خرابی دستگاه خود به جای تعمیر، نسبت به خرید مجدد آن اقدام کنند. در صورتی که یک تعمیر اصولی از نظر اقتصادی بصرفه تر از خرید مجدد آبسردکن است. به همین دلیل تعمیرگاه های معتبر و از جمله آریابهکار برای رفاه حال مشتریان خود و اطمینان بیشتر آن ها، سرویس‌ های ویژه تعمیر در محل را فراهم کرده‌اند. بدین معنی که سرویس کار آبسردکن، در محل کار و یا منزل شما حضور پیدا کرده و دستگاه را عیب یابی و تعمیر می کند.

تعمیر آب سرد کن سام در محل

البته در این مورد نیز گاها نگرانی از بابت اخذ هزینه های اضافی وجود دارد. اما در آریابهکار به دلیل آنکه کلیه هزینه های تعمیرات از قبل برای مشتریان شفاف‌سازی می‌ شود، دیگر نگرانی از این بابت وجود ندارد. تسویه حساب نیز با ارائه فاکتور رسمی انجام شده و ریز هزینه تعمیرات در آن درج می شود.

مناطق تحت پوشش آریابهکار جهت تعمیر آب سرد کن سام

آریابهکار کلیه خدمات تعمیر و سرویس آبسردکن های اداری را برای کلیه مناطق ۲۲ گانه اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب تهران پوشش می دهد.

ادارات، شرکت ها و سازمان ها از مصرف کنندگان اصلی آبسردکن های اداری هستند.

این دسته از مشتریان می‌ توانند از خدمات شعبه‌ مرکزی آریابهکار بهره‌مند شود.

سایر مشتریان که در مناطق مختلف تهران پراکنده هستند نظیر بانک ها، داروخانه‌ ها، مطب های پزشکان و منازل برحسب منطقه محل سکونت خود می توانند از خدمات سایر شعبه های آریابهکار استفاده کنند.

مقالات مرتبط:‌ تعمیر آبسردکن گوسونیک

تعمیرگاه تخصصی آبسردکن سام در تهران

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر انواع آبسردکن های اداری و صنعتی، رفع نهایی مشکل دستگاه شما را با استفاده از قطعات جانبی اصل و اورجینال شرکتی تضمین می کند.

تعمیرگاه تخصصی آبسردکن سام در تهران

از مهم ترین مزایای شرکت آریابهکار در این زمینه می توان موارد زیر را نام برد:
 1. دارا بودن تعمیرکاران حرفه ای و متعهد
 2. ارائه کدهای تخفیف دوره ای ویژه مشترکین
 3. سرویس های ویژه تعمیر 48 ساعته
 4. گارانتی 90 روزه شرکتی
 5. محاسبه قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه
 6. ارائه فاکتور رسمی

علت نشتی آب آبسردکن سام چیست؟

اگر یک روز عادی به سراغ آبسردکن سام آمدید و متوجه این شدید که این دستگاه نشتی دارد، باید به اطلاع شما برسانیم که این یک خرابی عادی نیست و اگر آب به هر دلیلی به درون آبسردکن سام نفوذ کند، می تواند منجر به اتصالی قطعات داخلی این دستگاه شود. همچنین مهم ترین آسیبی که این دستگاه می تواند به سلامت شما وارد کند این است که با لمس آبسردکن سام دچار برق گرفتگی خواهید شد که این یک مشکل غیر قابل جبران است. با این وجود توصیه می کنیم این مشکل را کاملا جدی بگیرید و در اسرع زمان اقدام به عیب یابی و تعمیر آن کنید.

اما علت نشتی آبسردکن سام چیست؟ رایج ترین علت نشتی آبسردکن سام شل شدن پیچ تخلیه پشتی دستگاه و یا خرابی شیر آب آبسردکن سام است. لازم به ذکر است که عوامل دیگری نیز می توانند منجر به این خرابی شوند که این موارد عبارتند از:

 1. پر شدن سینی آبسردکن سام.
 2. عدم نصب صحیح مخزن بر روی آبسردکن سام.
 3. خرابی شاسی آبسردکن سام.
 4. وارد شدن ضربه سنگین به آبسردکن سام.
 5. جابجایی دائم آبسردکن سام.
 6. عدم تنظیم شناور آبسردکن سام.
 7. سوراخ شدن مخزن بیرونی آبسردکن سام و…

در موارد بالا همانگونه که مطالعه کردید، برخی عوامل ساده و سطحی هستند و برخی دیگر کاملا فنی! با این وجود مواردی که فنی هستند را به هیچ وجه اقدام به تعمیرات نکنید؛ چرا که مشکل را بیشتر خواهید کرد. اما مواردی که سطحی هستند را می توانید به سادگی بر طرف کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما این مشکل را جدی بگیرید تا آسیبی به شما عزیزان وارد نشود.

چرا آبسردکن سام آب را خنک نمی کند؟

خنک نشدن آب در آبسردکن سام یک مشکل اساسی و بسیار مهم است که این مشکل بر طرف نشود، مطمئن باشید که عملا دستگاهی به نام آبسردکن سام ندارید و صرفا یک دستگاه دارید که هیچ کاربردی برای شما ندارد. با این وجود برای رفع این مشکل باید چه کرد؟ اولین راهکاری که به شما توصیه می کنیم این است که مطمئن شوید آیا دستگاه به جریان برق متصل است یا خیر؟ اگر آبسردکن سام شما به جریان برق متصل است، و باز هم این خرابی وجود دارد، باید اقدام به بررسی موتور و برد آبسردکن سام نمایید که این پروسه باید توسط تکنسین صورت گیرد.

با این وجود اگر موتور و برد آبسردکن سام آسیب دیده باشند، ممکن است با مشکل عدم خنک شدن آب در آبسردکن سام روبرو شوید. برای انجام عیب یابی لازم و کافی در این زمینه می توانید از تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار استفاده کنید تا مشکل دستگاه شما به خوبی مورد عیب یابی و بررسی قرار گیرد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که صرفا پروسه عیب یابی را در نمایندگی تعمیر آبسردکن سام انجام دهید تا مشکل دستگاه شما ریشه یابی و تعمیر شود.

چرا آبسردکن سام آب را گرم نمی کند؟

رایج ترین علت گرم نشدن آب در آبسردکن سام این است که المنت و یا بخش گرمایش این دستگاه آسیب دیده و شما نمی توانید از آب گرم این دستگاه استفاده کنید. با این وجود راهکار چیست؟ راهکاری که می توانیم به شما ارائه دهیم این می باشد که اقدام به عیب یابی و تعمیر این دستگاه در نمایندگی تعمیر آبسردکن سام نمایید تا مشکل بر طرف شود؛ چرا که این مشکل یک مشکل سطحی نیست و شما نمی توانید آنرا به سادگی بر طرف کنید! از این رو توصیه می کنیم به هیچ وجه در صورت نداشتن دانش فنی تعمیرات، اقدام به تعمیر این خرابی نکنید.

علت خارج نشدن آب از شیر آبسردکن سام

اگر مشکل عدم خارج شدن آب از شیر آبسردکن سام برای شما رخ داده است، توصیه می کنیم از فشردن بیش از حد شیر آبسردکن سام خودداری کنید تا مانع بروز هر گونه خرابی در این زمینه شوید. با این وجود آیا این شیبر قابل تعمیر است؟ بله. شیر آبسردکن سام یکی از قطعات حساس و البته کاربردی در این دستگاه است که صرفا توسط تکنسین های مجرب و متخصص قابل تعمیر می باشد. از این رو برای تعمیر شیر آبسردکن سام می توانید دانش تکنسین های نمایندگی تعمیر آبسردکن سام استفاده کنید تا مشکل بر طرف شود.

علت خارج نشدن آب از شیر آبسردکن سام

اگر شیر آبسردکن سام را با فشار زیادی بفشارید، مطمئن باشید که هزینه زیادی را به دلیل تعویض شیر آبسردکن سام پرداخت خواهید کرد؛ با این وجود به هیچ وجه تلاشی مبنی وادار کردن خروج آب از آبسردکن سام نکنید.

علت طعم و بوی بد آب در آبسردکن سام

یکی از مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای آبسردکن سام شما رخ دهد، این است که مزه و بوی آب خروجی این دستگاه تغییر خواهد کرد! به عبارتی بوی نامطبوعی را احساس خواهید کرد که به مرور زمان این بوی بد می تواند باعث آزار و اذیت شما عزیزان شود. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما مشکل بوی بد آبسردکن سام را خودتان در خانه بر طرف کنید؛ چرا که رفع این مشکل کار ساده و آسانی است و نیازی به تعمیرکار ندارید.

از این رو برای از بین بردن این بوی بد، باید مخزن آبسردکن سام را بردارید و زیر نور نگه دارید تا اگر لکه های سبز رنگی مشاهده کردید، اقدام به شستن آن نمایید؛ این لکه های سبز رنگ جلبک هستند که بصورت خواه ناخواه در این دستگاه ایجاد خواهند شد. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که بصورت کامل این لکه های سبز رنگ را بشویید تا مشکل بر طرف شود. همچنین مخزن داخلی آبسردکن سام را باید بصورت کامل تمیز کنید؛ برای آشنایی با این پروسه به دفترچه راهنمای استفاده از آبسردکن سام مراجعه کنید.

با این وجود این گونه شما می توانید بوی بد آبسردکن سام را از بین ببرید و نیازی به تعمیرات نداشته باشید. برای آنکه مجددا چنین مشکلی برای آبسردکن سام شما رخ ندهد، توصیه می کنیم هر هفته یکبار این پروسه را انجام دهید تا بهترین نتیجه ممکن را از طریق آبسردکن سام دریافت کنید و زلال ترین آب ممکن را نوش جان نمایید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر آبسردکن سام

ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر آبسردکن سام با توجه به این که شعب تعمیراتی ما در تهران واقع است، تمام مناطق 22 گانه تهران را تحت پوشش خدمات خود قرار داده ایم و اگر شما عزیزان ساکن تهران هستید و با خرابی آبسردکن سام روبرو شده اید می توانید پروسه عیب یابی و تعمیرات دستگاه خود را در نمایندگی تعمیر آبسردکن سام سپری کنید. با این وجود اگر ساکن تهران نیستید و مایل به تعمیر این دستگاه در نمایندگی تعمیراتی آبسردکن سام در تهران هستید، می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

از این رو پس از انجام هماهنگی های لازم می توانید دستگاه خود را از طریق پست برای مجموعه آریابهکار ارسال نمایید تا از این طریق مشکل بر طرف شود.

خدمات تعمیر آب سردکن سام در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران

کدام یک از مناطق تهران شامل خدمات نمایندگی تعمیر آبسردکن سام قرار می گیرند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تمام مناطق 22 گانه تهران شامل خدمات آریابهکار قرار می گیرند و شما می توانید در صورت بروز هر گونه خرابی در این دستگاه، از خدمات تخصصی آریابهکار استفاده کنید. با این وجود اگر ساکن شمال، شرق، غرب و جنوب تهران هستید می توانید دستگاه خود را به تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار بسپارید تا از این طریق مشکل دستگاه شما بر طرف شود. از این رو ما آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان هستیم.

خدمات پس از فروش تعمیرات آبسردکن سام

در صورتی که برای خرید آبسردکن سام از فروشگاه های معتبر و شناخته شده اقدام کنید، لازم به ذکر است که کارت گارانتی به شما تعلق خواهد گرفت که این کارت گارانتی در یک بازه زمانی اعتبار خواهد داشت. با این وجود اگر پس از گذشت چندین ماه استفاده از آبسردکن سام با خرابی این دستگاه روبرو شدید، در صورتی که کارت گارانتی شما اعتبار داشته باشد می توانید خرابی دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن و بصورت رایگان تعمیر کنید. اما اگر کارت گارانتی شما فاقد اعتبار باشد، باید هزینه تعمیرات آبسردکن سام را بصورت جداگانه پرداخت کنید.

با این وجود آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر آبسردکن سام در تهران آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان است تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

تعمیرکار آب سرد کن سام

از مهم ترین ویژگی های تعمیرکار آبسردکن سام می توان به این مورد اشاره کرد که باید دانش لازم و کافی در زمینه تعمیرات آبسردکن سام داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل ممکن مشکل دستگاه شما را بر طرف کند. با این وجود اگر تکنسین تعمیرکار آبسردکن سام این ویژگی را نداشته باشد، به هیچ وجه نمی تواند مشکل دستگاه شما را بر طرف نماید. به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی و تعمیر آبسردکن سام را توسط تکنسین های مجرب سپری کنید.

تعمیرکار آب سرد کن سام

همچنین تکنسین تعمیرکار آبسردکن سام باید ابزارهای لازم و کافی در این زمینه داشته باشد تا بتواند مشکل دستگاه را با استفاده از این ابزارها به بهترین شکل ممکن ریشه یابی و سپس تعمیر کند.

آیا سرویس آبسردکن سام از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری می کند؟

بله. بدون شک سرویس دوره ای آبسردکن سام توسط تکنسین های مجرب و متخصص می تواند به بهترین شکل ممکن طول عمر مفید دستگاه شما را افزایش دهد تا از این طریق مشکل دستگاه شما بر طرف شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما هر 6 ماه یکبار توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به سرویس دوره ای آبسردکن سام نمایید تا مشکل دستگاه شما از این طریق بر طرف شود.

لازم به ذکر است که اگر در بازه زمانی مذکور اقدام به سرویس دوره ای آبسردکن سام نمایید، هم نیازی به تعویض قطعات نخواهید داشت و هم اینکه می توانید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. با این وجود توصیه می کنیم پروسه سرویس دوره ای آبسردکن سام را جدی بگیرید و حتما توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام دهید.

عیب یابی مشکلات آب سردکن سام توسط تعمیرکار آریابهکار

اولین گام برای تعمیر دستگاهی مانند آبسردکن سام این نیست که دستگاه را به یک نفر بسپارید تا مشکل را تعمیر کند! اولین گام برای تعمیر آبسردکن سام این است که دستگاه شما توسط تکنسین مجرب و متخصص آبسردکن سام در ابتدا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی شود تا ایراد اصلی دستگاه تشخیص داده شود. با این وجود اگر ایراد آبسردکن سام در ابتدا توسط تکنسین تشخیص داده شود، هم هزینه تعمیرات شما کم خواهد شد و هم اینکه نیازی به تعویض قطعاتی که سالم هستند نخواهید داشت!

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی آبسردکن سام را در نمایندگی تعمیر آبسردکن سام در تهران به همراه کادری مجرب و متخصص سپری کنید تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود.

چرا آبسردکن سام آب را داغ نمی‌ کند؟

رایج ترین علت این خرابی، خراب شدن المنت آبسردکن سام می باشد که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد. لازم به ذکر است که المنت آبسردکن سام معمولا قابل تعمیر است و اینگونه نیست که حتما باید با قطعه جایگزین تعویض صورت گیرد. با این وجود ما به همراه تکنسین های آریابهکار آماده تعمیر تخصصی این خرابی از آبسردکن سام شما عزیزان هستیم.

علت کم یا زیاد بودن فشار آب آبسردکن سام چیست؟

اگر با مشکل کم شدن فشار آب آبسردکن سام روبرو شده اید و نمی توانید این مشکل را بر طرف کنید، به هیچ وجه اقدام به فشردن بیش از حدی شیر آبسردکن سام نکنید! با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما تنظیمات آبسردکن سام را در ابتدا با استفاده از دفترچه راهنمای استفاده از آن بررسی کنید. اگر از این طریق مشکل بر طرف نشد، میزان پر بودن مخزن آبسردکن سام را بررسی نمایید تا مشکل از این طریق بر طرف شود.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات آب سردکن سام در تعمیرگاه مجاز مرکزی آریابهکار

اولین مزیت تعمیر آبسردکن سام در نمایندگی مرکزی آریابهکار این است که دستگاه شما بصورت دقیق و جامع توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر خواهد تا یکبار برای همیشه مشکل بر طرف شود و نیازی به تعمیرات مجدد آبسردکن سام نداشته باشید. دومین مزیت تعمیر آبسردکن سام در آریابهکار این است که هزینه تعمیرات آبسردکن سام در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است. سومین مزیت تعمیر آبسردکن سام هم این است که ما تمام خدمات ارائه شده به شما را گارانتی می کنیم.

با این وجود در صورتی که مشکل دستگاه شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص به همراه گارانتی خدمات و کمترین هزینه تعمیراتی ممکن تعمیر شود، مطمئن باشید که دیگر نیازی به تعمیرات مجدد آبسردکن سام نخواهید داشت.

قطعات داخلی آبسردکن سام کدامند؟

اگر بخواهیم برخی از مهم ترین قطعات داخلی آبسردکن سام را نام ببریم، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. مخزن آبسردکن سام.
 2. لوله های داخلی آبسردکن سام.
 3. المنت آبسردکن سام.
 4. برد آبسردکن سام.
 5. کمپرسور یا همان موتور آبسردکن سام.
 6. هیتر آبسردکن سام.

چرا آریابهکار را برای تعمیر آبسردکن سام انتخاب کنیم؟

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی در تهران آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان است تا بتوانید از آبسردکن سام خود با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن همانند روز اول استفاده کنید و دیگر نیازی به تعمیرات نداشته باشید. همچنین آریابهکار در ازای هر یک از خدماتی که به شما ارائه می دهد، گارانتی به شما تعلق خواهد گرفت.

تعمیرات آبسردکن سام با عیب یابی رایگان

برای آنکه بتوانید از آبسردکن سام همانند روز اول استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که بهترین تصمیم ممکن در این زمینه این است که دستگاه خود را به نمایندگی تعمیرات آبسردکن سام در تهران منتقل کنید تا از این طریق مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود. با این وجود اگر شما پروسه عیب یابی و تعمیرات آبسردکن سام را در نمایندگی انحصاری این دستگاه انجام ندهید چه اتفاقی خواهد افتاد. برای شرح اینکه چه اتفاقی در این مواقع خواهد افتاد باید به اطلاع شما برسانیم که هیچ گونه تعمیراتی رخ نخواهد داد و صرفا هزینه تعویض قطعات بپردازید.

تعمیرات آبسردکن سام با عیب یابی رایگان

از طرفی در صورتی که به این تعمیرگاه های بی تجربه و کم تجربه مراجعه کنید، مطمئن باشید که دستگاه شما را بصورت تخصصی عیب یابی نخواهند کرد و صرفا براساس دلخواه خود اعلام خرابی و سپس اعلام هزینه تعمیرات می کنند که این موضوع خارج از عرف تعمیرات می باشد. به همین دلیل بهترین و اصولی ترین راهکار ممکن برای تعمیر آبسردکن سام این است که دستگاه شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد تا بتوانید مشکل دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

اما تعمیر آبسردکن سام باید در ابتدا پروسه عیب یابی تخصصی خود را توسط تکنسین های مجرب و متخصص سپری کند تا بتوانید مشکل دستگاه خود را بر طرف نمایید. با این وجود در این پروسه تکنسین تعمیرکار باید با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی دستگاه شما نماید تا مشکل دستگاه شما ریشه یابی گردد. اما این پروسه در نمایندگی مرکزی آریابهکار با استفاده از تکنسین های مجرب و متخصص به همراه ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام خواهد شد تا مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

توجه داشته باشید که هزینه عیب یابی آبسردکن سام در آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیرات آبسردکن سام در تهران کاملا رایگان می باشد و نیازی به پرداخت هزینه عیب یابی نخواهید داشت.

تعمیر آبسردکن سام با یک هفته تست رایگان

یکی دیگر از نقاط متمایز کننده آریابهکار نسبت به سایر تعمیرگاه هایی که مدعی تعمیرات آبسردکن سام هستند این است که ما در آریابهکار یک هفته مهلت تست رایگان برای شما در نظر گرفته ایم و شما می توانید با استفاده از این موضوع با خیالی آسوده اقدام به تعمیر آبسردکن سام در آریابهکار نمایید. با این وجود اگر با خرابی آبسردکن سام روبرو شده اید و مایل هستید دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود، باید به اطلاع شما برسانیم که آریابهکار آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما می باشد.

لازم به ذکر می باشد که یک هفته مهلت تست رایگان آبسردکن سام بر روی فاکتور شما درج خواهد شد تا بتوانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به کارشناسان ما بسپارید. به همین دلیل اگر مایل به تعمیرات تخصصی به همراه گارانتی رسمی و شرکتی و همچنین یک هفته مهلت تست رایگان هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که آریابهکار بهترین مرکز ممکن پیش روی شما می باشد.

سرویس دوره ای و تخصصی آبسردکن سام

برای آنکه مشکلی برای آبسردکن سام شما در طول زمان رخ ندهد و نیازی به تعمیرات و یا تعویض قطعات کلیدی آبسردکن سام نداشته باشید، توصیه می کنیم در طول سال یکبار حداقل اقدام به سرویس دوره ای آبسردکن سام نمایید تا از این طریق اگر مشکلی در حال ایجاد شدن می باشد، رفع گردد و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید. در سرویس دوره ای آبسردکن سام، این دستگاه بصورت دقیق مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا اگر مشکلی در این دستگاه رخ داده است، رفع گردد. برای سرویس دوره ای آبسردکن سام می توانید از کارشناسان آریابهکار استفاده کنید.

انواع آبسردکن‌ سام که در نمایندگی آریابهکار تعمیر می شوند

آبسردکن سام در مدل های مختلفی تاکنون رونمایی و به بازار کشور عرضه شده است که شما براساس میزان استفاده و بودجه خود می توانید اقدام به خرید آبسردکن سام نمایید. از مهم ترین مدل های آبسردکن سام می توان به این موارد اشاره کرد:

 • آبسردکن سام مدل WD-P767
 • آب سرد کن سام مدل WD-SC745S/W
 • آبسردکن سام مدل WD-SC745W
 • آبسردکن سام مدل WD-SC735 S
 • آبسردکن سام مدل WD-SF858
 • آبسردکن سام مدل WD-SF857W BK
 • آبسردکن سام مدل WD-SR755 B
 • آبسردکن سام مدل WP-T810W S
 • آبسردکن سام مدل WD-SR755 S
 • آبسردکن سام مدل WD-SF856
 • آب سرد کن سام مدل WD-SR755S/B
 • آبسردکن سام مدل WD-SC755S
 • آبسردکن سام مدل WD-SC755B
 • آبسردکن سام مدل WD-SC735S

راه ها ارتباطی برای تعمیر آبسردکن SAM سام در نمایندگی آریابهکار

برای تماس با آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر آبسردکن سام می توانید از طریق شماره های مندرج در ادامه اقدام نمایید و درخواست خود را ثبت کنید. با این وجود اگر مایل به تعمیر تخصصی دستگاه خود هستید، می توانید از طریق شماره های ذیل با کارشناسان آریابهکار در ارتباط باشید و درخواست شما ثبت گردد.

 • مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
 • شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 • شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 • شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

مزایای تعمیرات آبسردکن سام در منزل و محل

اگر مایل به تعمیرات آبسردکن سام در منزل و یا محل کار خود هستید، بدون شک مزایای زیادی به شما تعلق خواهد گرفت که مهم ترین مزیت ممکن در این زمینه، صرفه جویی در زمان می باشد!

مزایای تعمیرات آبسردکن سام در منزل و محل

از این رو اگر وقت کافی برای مراجعه به نمایندگی تعمیرات آبسردکن سام ندارید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص تمام خدمات عیب یابی و تعمیر آبسردکن سام به درخواست شما در محل نیز ارائه می دهیم تا بتوانید مشکل دستگاه خود را بدون اینکه به نمایندگی تعمیرات مراجعه کنید، رفع نمایید.

تعمیر آبسردکن سام توسط متخصصین آریابهکار

مهم ترین مزیت تعمیرات آبسردکن سام در آریابهکار این است که ما در آریابهکار 0 تا 100 خدمات تعمیر آبسردکن سام را توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول و بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که صرفا پروسه عیب یابی و تعمیرات آبسردکن سام را به تکنسین های مجرب بسپارید تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه رفع گردد و نیازی به تعمیرات مجدد با هزینه تعمیرات جداگانه نداشته باشید.

برای دریافت خدمات تعمیرات آبسردکن سام با چه شماره ای و در چه ساعاتی تماس بگیریم؟

اگر آبسردکن سام شما عزیزان خراب شده است و مایل به تعمیر تخصصی آبسردکن سام توسط تکنسین های مجرب هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار در طول ساعات کاری به همراه تیم پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم تا بتوانیم مشکل دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنیم. از این رو اگر مایل به تماس با آریابهکار هستید، می توانید در بازه زمانی اداری با شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا از این طریق مشکل دستگاه شما در اسرع زمان رفع گردد.

نکات مهم برای نگهداری از آبسردکن سام

اگر مایل به نگهداری اصولی از آبسردکن سام هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که پیش مطالعه هر موردی در بستر اینترنت صرفا به دفترچه راهنمای استفاده از دستگاه خود مراجعه کنید تا از این طریق بتوانید با تمام نکات و قوانینی که در این زمینه هستند آشنا شوید. از این رو دفترچه راهنمای آبسردکن سام بهترین راهکار ممکن برای آشنایی با نحوه استفاده از این دستگاه می باشد تا از این طریق طول عمر مفید آبسردکن سام را افزایش دهید. لازم به ذکر است که از مهم ترین نکات می توان به این موارد اشاره نمود:

 • سرویس دوره ای آبسردکن سام.
 • استفاده از محافظ برق استاندارد.
 • تمیز کردن مخزن آبسردکن سام و…

چگونگی ثبت سفارش در نمایندگی تعمیر آبسردکن سام

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود این است که چگونه اقدام به ثبت سفارش در نمایندگی تعمیر آبسردکن سام نماییم؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که پروسه ثبت سفارش در نمایندگی تعمیر آبسردکن سام خیلی ساده است؛ چرا که شما می توانید با استفاده از شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

مراحل ثبت سفارش در نمایندگی تعمیر آبسردکن سام

برای ثبت سفارش در نمایندگی تعمیر آبسردکن سام در ابتدا از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و خرابی دستگاه را بصورت کامل شرح دهید تا خرابی دستگاه شما در سامانه آریابهکار ثبت گردد و بتوانید از این طریق درخواست خود را ثبت کنید. بنابراین اولین گام برای ثبت سفارش در نمایندگی تعمیر آبسردکن سام این است که با شماره های مندرج تماس بگیرید. همچنین اگر به واتساپ و تلگرام دسترسی دارید، می توانید درخواست خود را از طریق واتساپ و تلگرام آریابهکار به شماره 09190111214 ثبت نمایید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

توجه داشته باشید که بهتر است از خرابی دستگاه خود ویدیو کوتاه 30 ثانیه ای تهیه کنید و برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر گردد.

جرم‌گیری مخزن و لوله‌های آبسردکن سام

برای جرم گیری مخزن آبسردکن سام و لوله های آبسردکن سام روش های مختلفی در بستر اینترنت وجود دارند که شما با استفاده از این روش ها می توانید این پروسه را انجام دهید. اما اگر تجربه لازم و کافی در این زمینه ندارید، توصیه می کنیم این پروسه را در خانه انجام ندهید؛ چرا که احتمال بروز خرابی در دستگاه شما وجود دارد.

جرم‌گیری مخزن و لوله‌های آبسردکن سام

به همین دلیل توصیه می کنیم پروسه جرم گیری مخزن و لوله های آبسردکن سام را به تکنسین های آریابهکار بسپارید تا توسط تکنسین ها بصورت تخصصی و بدون هر گونه محدودیتی انجام شود.

چرا آبسردکن سام میلرزد؟

لرزیدن آبسردکن سام تنها یک دلیل دارد و آن هم استارت و خاموش شدن (اتومات کردن) کمپرسور یا همان موتور آبسردکن سام می باشد. با این وجود این لرزش باید به کمترین شکل ممکن و در بی صداترین صورت شکل گیرد. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر این میزان لرزش نسبت به گذشته در آبسردکن سام شما زیاد شده است، اقدام به عیب یابی و تعمیر آبسردکن سام در نمایندگی مرکزی این دستگاه نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن صورت گیرد و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید.

لازم به ذکر می باشد که صدای زیاد آبسردکن سام به دلیل لرزیدن این دستگاه یک مشکل عادی نیست و نباید آنرا فراموش کنید! با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر آبسردکن سام را به تکنسین های مجرب در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر آبسردکن سام بسپارید تا از این طریق مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن رفع گردد و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. توجه داشته باشید که تعمیر موتور آبسردکن سام یک پروسه کاملا تخصصی می باشد و نباید به افرادی که دانش در این زمینه ندارند بسپارید.

چرا آبسردکن سام آب می دهد؟

آب دادن آبسردکن سام می تواند نشان دهنده خرابی این دستگاه باشد که بر اساس دلایل مختلفی می تواند رخ دهد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر آبسردکن سام را به تکنسین های مجرب و متخصص در این زمینه بسپارید تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن ریشه یابی و سپس تعمیر شود. لازم به ذکر می باشد که آب دادن آبسردکن سام می تواند ناشی از دلایل مختلفی باشد و رخ دادن آن نیز می تواند منجر به برق گرفتگی شود و به همین دلیل به هیچ وجه به آب نشتی دست نزنید.

برطرف سازی نقص در سیستم گردش گاز آبسردکن سام

برای آنکه آب خنک در آبسردکن سام ایجاد شود، موتور آبسردکن سام که قسمتی از آن با گاز فریون تشکیل شده است، باید به خوبی در سیستم گردش گاز آبسردکن سام بچرخد تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر گردد. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر متوجه خنک نشدن آب آبسردکن سام شدید، دستگاه را به تکنسین های آریابهکار بسپارید تا نقص در سیستم گردش گاز آبسردکن سام مورد عیب یابی و سپس تعمیرات قرار گیرد و مشکل شما یکبار برای همیشه رفع گردد.

سوالات متداول تعمیر آبسردکن سام

چرا آبسردکن سام آب را داغ نمی کند؟

خرابی المنت ترموستات، برد الکترونیکی و یا قطع شدن سیم های داخلی علت عدم تولید آب داغ است.

چرا آبسردکن سام آب را سرد نمی کند؟

اتمام گاز مبرد، تجمع آلودگی روی کویل های اواپراتور، تنظیم نبودن ترموستات و خراب شدن برد کنترلی علت عدم خنک سازی آب است.

چرا آبسردکن سام روشن نمی شود؟

خرابی اتصالات و سوکت های برق، تنظیم نبودن درجه ترموستات و یا ضعیف بودن برق شهری منجر به روشن نشدن آبسردکن می شود.

چرا آبسردکن سام نشتی آب دارد؟

سر ریز شدن سینی آبسردکن، ترک خوردن مخزن بیرونی، ضعیف شدن اتصالات پمپ دستگاه و آب بندی نبودن شیر تخلیه باعث نشتی آب می شود.

علت بوی بد آبسردکن سام چیست؟

علت عطر و طعم نامطبوع، ماندن طولانی مدت آب در مخزن بیرون و مخزن داخلی آبسردکن است. برای رفع آن مخزن و لوله ها بایستی گندزدایی شوند.

5/5 - (3 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214