skip to Main Content
تعمیر آبسردکن فیلیپس (Philips)
شماره تماس نمایندگی تعمیر آبسردکن فیلیپس در تهران

اگر آبسردکن فیلیپس خریداری کرده اید و پس از گذشت چندین سال استفاده مداوم از این دستگاه با خرابی آن روبرو شده اید، ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که آیا آبسردکن فیلیپس قابل تعمیر است یا باید دستگاه جدید خریداری کنیم؟ در پاسخ باید به اطلاع شما برسانیم که اگر آبسردکن فیلیپس در نمایندگی تعمیر آبسردکن فیلیپس تعمیر شود، مطمئن باشید که همانند روز اول کار خواهد کرد و هیچ گونه خرابی خاصی در آن وجود نخواهد داشت. با این وجود در ادامه بیشتر با پروسه تعمیرات آبسردکن فیلیپس در آریابهکار آشنا خواهید شد.

نمایندگی تعمیر آبسردکن فیلیپس در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر آبسردکن فیلیپس در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را توسط کادری مجرب و متخصص به همراه ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر می کند تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده نمایید. با این وجود اگر با خرابی آبسردکن فیلیپس روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه به خوبی استفاده نمایید، تنها راهکار ما به شما این است که پروسه عیب یابی و تعمیر آبسردکن فیلیپس را از طریق نمایندگی تعمیر آبسردکن فیلیپس از سر بگیرید تا این دستگاه قابل استفاده شود.

نمایندگی تعمیر آبسردکن فیلیپس در تهران

از این رو اگر مایل به تعمیر آبسردکن فیلیپس هستید، می توانید از خدمات تخصصی مجموعه ما استفاده کنید تا از این طریق مشکل دستگاه بر طرف گردد و همانند روز اول از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است که تمام خدمات ما در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی می شود و با این وجود می توانید با خیالی آسوده این دستگاه را به تکنسین های مجموعه ما بسپارید تا از این طریق مشکل دستگاه شما با خیالی آسوده تعمیر گردد.

شماره تماس نمایندگی تعمیر آبسردکن فیلیپس در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیر آبسردکن فیلیپس در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش ذیل اقدام نمایید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. با این وجود توصیه می کنیم پس از تما با نمایندگی، مشکل فعلی دستگاه را به خوبی توضح دهید تا درخواست شما با دقت کافی در سامانه آریابهکار ثبت گردد.

 1. مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
 2. شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 3. شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 4. شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

مدل های قابل تعمیر آبسردکن فیلیپس

تاکنون مدل های محدودی از آبسردکن فیلیپس به بازار ایران عرضه شده اند و اما هر مدلی که از آبسردکن فیلیپس دارید، ما در مجموعه آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی برای شما تعمیر خواهیم کرد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این دستگاه استفاده کنید. لازم به ذکر می باشد که آریابهکار هیچ محدودیتی در این زمینه ندارد و می تواند بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهد. از این رو در ادامه برخی از مدل های قابل تعمیر آبسردکن فیلیپس را در آریابهکار برای شما نام برده ایم که عبارتند از:

 • تعمیر آبسردکن فیلیپس مدل ADD4952WH/56
 • تعمیر آبسردکن فیلیپس مدل PHILIPS ADD4963GY

عیب یابی آبسردکن فیلیپس

عیب یابی آبسردکن فیلیپس یکی از تخصصی ترین عملیاتی می باشد که ما در آریابهکار به شما عزیزان ارائه می دهیم تا هم بتوانیم مشکل دستگاه شما را ریشه یابی کنیم و اینکه بتوانیم در کمترین بازه زمانی ممکن مشکل دستگاه شما را بر طرف نماییم. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که برای عیب یابی آبسردکن فیلیپس می توانید از خدمات تخصصی مجموعه ما استفاده نمایید تا مشکل با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا ریشه یابی و سپس بصورت تخصصی تعمیر شود.

عیب یابی آبسردکن فیلیپس در آریابهکار کاملا رایگان می باشد.

علت صدای زیاد آبسردکن فیلیپس

یکی از مشکلاتی که ممکن است پس از گذشت چندین سال استفاده از آبسردکن فیلیپس با آن روبرو شوید این است که صدای دستگاه شما در حین تولید آب خنک بیشتر و بیشتر شده است و گاهی اوقات این صدا بقدری افزایش خواهد یافت که شاید نتوانید آنرا تحمل کنید. اما این مشکل عادی می باشد؟ بدون شک این خرابی یک خرابی عادی نیست و شما نباید آنرا به دست فراموشی بسپارید! با این وجود باید مطلع باشید که این خرابی می تواند ناشی از عوامل مختلف و متعددی برای شما عزیزان رخ دهد.

از مهم ترین دلایل صدای زیاد آبسردکن می توان به این موارد اشاره نمود:

 • خرابی کمپرسور آبسردکن فیلیپس.
 • آسیب دیدن مخزن آبسردکن فیلیپس.
 • عدم قرار دادن صحیح مخزن روی دستگاه.
 • اتمام آب درون مخزن آبسردکن فیلیپس.
 • خرابی قطعات داخلی آبسردکن فیلیپس و…

سایر خدمات: تعمیر آبسردکن سافت واتر

علت آبریزی آبسردکن فیلیپس

رایج ترین علت آبریزی آبسردکن فیلیپس، آسیب دیدن شیر آب آبسردکن فیلیپس می باشد که این خرابی معمولا به دلیل فرسودگی و اتمام طول عمر مفید آبسردکن فیلیپس برای شما رخ خواهد داد.

علت آبریزی آبسردکن فیلیپس

از این رو اگر شما با چنین خرابی روبرو شده اید، توصیه می کنیم با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص اقدام به عیب یابی و تعمیر این دستگاه نمایید تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه عیب یابی و تعمیر شود. از این رو ما آماده عیب یابی و تعمیر دستگاه شما عزیزان هستیم تا مشکل را یکبار برای همیشه تعمیر کنیم.

علت خرابی آبسردکن فیلیپس چیست؟

اگر بخواهیم عوامل فرعی را در این زمینه کنار بگذاریم باید به اطلاع شما برسانیم که رایج ترین علت خرابی آبسردکن فیلیپس، اتمام طول عمر مفید این دستگاه و همچنین استفاده نادرست و اشتباه از این دستگاه می باشد. در خصوص مورد اول می توان گفت که اگر شما آبسردکن فیلیپس را چندین سال است خریداری کرده اید و حتی یکبار هم آنرا تست نکرده اید، مطمئنا خرابی دستگاه شما از جانب طول عمر مفید این دستگاه است و همچنین اگر به تازگی این دستگاه را خریداری کرده اید و خراب شده است، احتمالا به دلیل استفاده نادرست است.

بنابراین برای یادگیری نحوه استفاده اصولی از این دستگاه توصیه می کنیم به دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه مراجعه کنید تا با این پروسه به خوبی آشنا شوید و دیگر چنین مشکلی برای شما عزیزان ایجاد نشود. با این وجود اگر شما به مدت 15 دقیقه وقت بگذارید، تمام این دفترچه را بصورت کامل مطالعه خواهید کرد و به پاسخ سوالات خود خواهید رسید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214