skip to Main Content
تعمیر آبسردکن پاناسونیک (Panasonic)
شماره تماس نمایندگی تعمیر آبسردکن پاناسونیک در تهران

اگر آبسردکن پاناسونیک شما عزیزان خراب شده است و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، جای نگرانی نیست؛ چرا که ما در آریابهکار پروسه تعمیر آبسردکن پاناسونیک را بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم تا بتوانید حتی بهتر از روز اول از این دستگاه استفاده نمایید.

از این رو برای تعمیر آبسردکن پاناسونیک می توانید از خدمات مجموعه تخصصی آریابهکار استفاده کنید که در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات نمایندگی تعمیر آبسردکن با این خدمات بیشتر آشنا خواهید شد.

نحوه تعمیر آبسردکن پاناسونیک

در صورتیکه تجربه قبلی در خصوص تعمیر آبسردکن پاناسونیک ندارید و به تازگی دستگاه شما پس از گذشت چندین سال استفاده دچار خرابی شده است، ما پروسه تعمیر آبسردکن پاناسونیک را در ادامه بصورت قدم به قدم برای شما توضیح داده ایم تا بتوانید با کلیات پروسه تعمیر آبسردکن پاناسونیک آشنا شوید.

نحوه تعمیر آبسردکن پاناسونیک

1. عیب یابی آبسردکن پاناسونیک

اولین گام برای تعمیر آبسردکن پاناسونیک، عیب یابی این دستگاه است که باید به بهترین شکل ممکن صورت گیرد؛ چرا که اگر این پروسه بصورت تخصصی صورت نگیرد، نه تنها مشکل دستگاه شما رفع نخواهد شد بلکه هزینه قابل توجهی را باید جهت تعویض قطعاتی که سالم هستند بپردازید. به همین دلیل اولین توصیه ما این است که پروسه عیب یابی و تعمیر آبسردکن پاناسونیک را فقط و فقط به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید تا پروسه تعمیرات آن با نهایت دقت صورت گیرد و یکبار برای همیشه دستگاه شما تعمیر شود.

پروسه عیب یابی آبسردکن پاناسونیک در آریابهکار در حضور شما توسط با تجربه ترین تکنسین ها انجام خواهد شد.

2. اعلام هزینه تعمیر آبسردکن پاناسونیک

پس از آنکه عیب یابی و بازبینی آبسردکن پاناسونیک انجام شد، باید هزینه تعمیر آبسردکن پاناسونیک توسط تکنسین به شما اعلام شود. اما معیار اعلام هزینه در آریابهکار بر چه اساسی است؟ معیار اعلام هزینه تعمیر آبسردکن پاناسونیک در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد که کمترین هزینه تعمیراتی ممکن است. از این رو ما پس از عیب یابی به شما هزینه تعمیرات را براساس علت و میزان خرابی اعلام خواهیم نمود.

3. بررسی و تائید

اینک شما باید هزینه تعمیرات آبسردکن پاناسونیک را که توسط تکنسین به شما اعلام شده است را بررسی کنید.

4. تعمیرات تخصصی آبسردکن پاناسونیک

در صورتی که هزینه تعمیرات را برحسب میزان خرابی تائید کنید، پروسه تعمیرات آبسردکن پاناسونیک توسط تکنسین ها بصورت تخصصی در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

5. تست آبسردکن پاناسونیک

همچنین ما پیش از آنکه دستگاه تعمیر شده را به شما تحویل دهیم، آنرا در حضور شما تست خواهیم کرد تا از سلامت دستگاه خود مطلع و مطمئن شوید. سپس دستگاه به همراه برگه گارانتی تعمیرات آبسردکن پاناسونیک به شما تقدیم خواهد شد؛ بازه زمانی گارانتی تعمیر آبسردکن پاناسونیک در آریابهکار به مدت 90 روز می باشد.

نمایندگی مرکزی تعمیر آبسردکن پاناسونیک

ما در مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر آبسردکن پاناسونیک، آماده ارائه خدمات عیب یابی و تعمیر تخصصی آبسردکن پاناسونیک هستیم تا مشکل شما را یکبار برای همیشه برطرف کنیم. از این رو برای ثبت درخواست خود می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

نمایندگی مرکزی تعمیر آبسردکن پاناسونیک

در ضمن تمام خدمات تعمیر آبسردکن پاناسونیک در آریابهکار شامل گارانتی رسمی و کتبی خواهد شد؛ به این منظور که اگر با خرابی قبلی روبرو شدید، ما آنرا بصورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد و نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات مجدد نداشته باشید.

نحوه برقرای ارتباط با نمایندگی تخصصی تعمیر آبسردکن پاناسونیک

برای برقراری ارتباط با نمایندگی تخصصی تعمیر آبسردکن پاناسونیک می توانید از طریق شماره های مندرج در قسمت اقدام نمایید:

خدمات نمایندگی آریابهکار در راستای تعمیر آبسردکن پاناسونیک

تکنسین های مجرب و متخصص ما در آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی تعمیر آبسردکن پاناسونیک را انجام می دهند تا مشکل بصورت تخصصی مورد عیب یابی و تعمیر قرار گیرد. از این رو ما تمام خدمات تعمیر آبسردکن پاناسونیک را انجام می دهیم و اگر مشکلی برای دستگاه شما رخ داده است، می توانید پروسه تعمیر آبسردکن پاناسونیک به ما بسپارید. همچنین در ادامه خدماتی که ما در خصوص تعمیر آبسردکن پاناسونیک بصورت تخصصی انجام می دهیم را نام برده ایم:

 • تعمیر کمپرسور آبسردکن پاناسونیک.
 • شارژ گاز آبسردکن پاناسونیک.
 • تعمیر برد آبسردکن پاناسونیک.
 • تعویض برد آبسردکن پاناسونیک.
 • تعمیر المنت آبسردکن پاناسونیک.
 • تعویض شیر آبسردکن پاناسونیک.
 • سرویس دوره ای آبسردکن پاناسونیک.
 • تعویض کابل برق آبسردکن پاناسونیک.

مشکلات رایج آبسردکن پاناسونیک (Panasonic)

در صورتی که از آبسردکن پاناسونیک بصورت اصولی و دقیق استفاده نکنید، بدون شک ممکن است خرابی هایی در این دستگاه رخ دهد که مانع استفاده شما از این دستگاه شود. از این رو در این مواقع اگر مشکل دستگاه شما فنی بود، باید توسط تکنسین باتجربه مورد عیب یابی قرار بگیرد و اگر مشکل فنی نبود، می توانید در خانه این مشکل را برطرف کنید. به همین دلیل در ادامه قصد داریم مشکلات رایج آبسردکن پاناسونیک را برای شما نام ببریم که عبارتند از:

مشکلات رایج آبسردکن پاناسونیک

1. سرد نکردن آبسردکن پاناسونیک

اولین و مهم ترین قابلیتی که آبسردکن پاناسونیک باید به شما ارائه دهد، سرد کردن یا همان خنک کردن آب مخزن آبسردکن پاناسونیک می باشد که اگر این قابلیت در این دستگاه وجود نداشته باشد، عملا قابلیت دیگری نخواهد داشت. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که این خرابی را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید تا بصورت دقیق مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

2. داغ شدن بدنه آبسردکن پاناسونیک

اگر با لمس کردن بدنه آبسردکن پاناسونیک متوجه این شده اید که دستگاه شما بسیار داغ می شود، مطمئن باشید که یک خرابی در این دستگاه رخ داده است. اما علت داغ شدن بدنه آبسردکن پاناسونیک چیست؟ در ادامه با رایج ترین دلایل داغ شدن بدنه آبسردکن پاناسونیک آشنا خواهید شد.

 • کارکرد مداوم کمپرسور آبسردکن پاناسونیک.
 • اتمام شارژ گاز آبسردکن پاناسونیک.
 • نصب نادرست آبسردکن پاناسونیک.
 • قرار گرفتن آبسردکن پاناسونیک در مقابل نور خورشید.
 • کثیفی کندانسور آبسردکن پاناسونیک.
 • فاصله بسیار کم آبسردکن پاناسونیک با دیوار.
 • خرابی ترموستات آبسردکن پاناسونیک.
 • عدم سرویس دوره ای آبسردکن پاناسونیک.

از این رو در صورتی که این خرابی برای آبسردکن پاناسونیک رخ داد، توصیه می کنیم توسط تکنسین های مجرب و متخصص برطرف کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214