skip to Main Content
تعمیر آبسردکن یوروپ
شماره نمایبندگی تعمیر آبسردکن یوروپ

تعمیر آبسردکن یوروپ یکی از بهترین و ارزشمندترین خدماتی می باشد که در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آریابهکار در بهترین سطح از کیفیت صورت می پذیرد. این نمایندگی در راستای ارائه خدمات هرچه تمام تر از بهترین تعمیرکاران آبسردکن یوروپ استفاده می نماید تا تمامی مشکلات پیش آمده در دستگاه به صورت کامل برطرف گردیده و سلامت آن به صورت کامل تضمین گردد.

آبسردکن های یوروپ از نمونه های پر تقاضا در بازار ایران می باشند که از کیفیت ساخت و عملکرد بسیار خوبی برخوردار می باشند. این نمونه ها به دلایل مختلفی همچون استفاده های نادرست و شرایط نگهداری نامناسب دچار آسیب شده و عملکرد دقیق خود را از دست می دهند. در چنین شرایطی تعمیرات تنها راه بازمانده برای برای برطرف سازی مشکلات پیش آمده می باشد.

در راستای برطرف سازی مشکلات پیش آمده و تعمیرات آبسردکن یوروپ، نمایندگی ها و تعمیرگاه های متعددی در کلان شهر تهران دایر گشته اند تا به مخاطبان خود خدمات رسانی انجام دهند اما نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد این می باشد که تمامی آنها به عنوان مراکز تخصصی تعمیر آبسردکن یوروپ شناخته نمی شوند و تنها برخی از آنها دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشند.

اگر از دستگاه های آبسردکن یوروپ استفاده می نمایید و اکنون با مشکلات جدی روبرو شده اید، با همراه باشید تا ساده ترین راهکار تعمیر آبسردکن در هر مدل و هر نوع را در اختیار شما قرار دهیم تا با کمترین میزان هزینه بتوانید نیاز های خود را برطرف نمایید.

تعمیر آبسردکن یوروپ با عیب یابی تخصصی

برای برطرف سازی تمامی مشکلات پیش آمده در آبسردکن های یوروپ، باید دستگاه یک چکاپ تخصصی گرفته شود تا تمامی عیب ها و نواقص آن به صورت کامل برطرف گردد. این مورد ساده در نگاه اول یک موضوع ساده به نظر برسد اما توسط بسیاری از تعمیرگاه ها صورت نمی پذیرد و تنها اقدام به تعویض قطعات می نمایند.

تعمیر آبسردکن یوروپ با عیب یابی تخصصی

باید بدانید که نمایندگی های معتبر تعمیر آبسردکن یوروپ این رویه را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهند تا بهترین و مناسب ترین راهکار را برای برطرف سازی مشکلات تعیین نمایند. در رویه تعمیرات آبسردکن یوروپ، در ابتدای باید شواهد ظاهری آن مورد بررسی قرار گیرد تا بخش آسیب دیده ار به صورت احتمالی تشخیص داد. بعد از انجام این کار باید دستگاه باز شده و تمامی قسمت هایی که با مشاهدات همخوانی دارند مورد بررسی قرار گیرد تا تمامی احتمالات حذف شده و قطعه معیوب به صورت دقیق مشخص شود. در نهایت اگر امکان تعمیرات قطعه مورد نظر وجود داشت، تعمیرات آن صورت پذیرد و اگر شدت تخریب و آسیب قطعه بالا بود، اقدام به تعویض آن با قطعات اصل شود.

نمایندگی مرکزی تعمیر آبسردکن یوروپ

برای تعمیر آبسردکن یوروپ و برطرف سازی مشکلات آن به صورت کاملا تخصصی، باید روال کار را در یک نمایندگی معتبر و دارای سابقه کار در این حوزه پیش برد تا تمامی نواقص ایجاد شده به صورت کامل برطرف گردند.

نمایندگی مرکزی تعمیر آبسردکن یوروپ

آریابهکار به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های مرکزی فعال در حوزه تعمیر آبسردکن یوروپ شناخته می شود که از سابقه بسیار طولانی در این خصوص برخوردار می باشد و از تعمیرکاران متخصص جهت برطرف سازی مشکلات آبسردکن استفاده می نماید. تمامی قطعات مورد استفاده در آریابهکار 100% اورجینال بوده و از گواهی اصالت کالا برخوردار می باشند. در کنار این موضوع از یک هفته تست رایگان و 90 روز گارانتی بی قید و شرط استفاده می نماید تا کیفیت انجام خدمات خود را تضمین نماید.

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن افترون

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر آبسردکن یوروپ

برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر آبسردکن یوروپ در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج در قسمت ذیل اقدام کنید. از این رو پس از اینکه از طریق شماره های ذیل با نمایندگی تعمیر آبسردکن یوروپ تماس گرفتید، مشکل و خرابی دستگاه خود را شرح دهید و اجازه دهید تیم پشتیبانی هماهنگی های لازم را با شما انجام دهند تا مشکل آبسردکن یوروپ شما عزیزان در اسرع زمان مورد تعمیرات تخصصی قرار گیرند.

 1. مرکز سراسری ارتباط مشتریان:۴۵۴۳۷-۰۲۱
 2. شعبه مرکز تهران:۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 3. شعبه شرق تهران:۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 4. شعبه شمال تهران:۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

همچنین اگر به واتساپ و تلگرام دسترسی دارید، می توانید تعداد تصویر و ویدیو 30 ثانیه ای از خرابی دستگاه خود تهیه نمایید و از طریق شماره 09190111214 برای تیم کارشناس آریابهکار ارسال کنید تا از این طریق مشکل دستگاه شما بصورت کاملا سطحی ریشه یابی گردد و راهکار موقتی نسبت به خرابی دستگاه شما ارائه گردد. توجه داشته باشید که این راهکار موقت می باشد و عیب یابی تخصصی آبسردکن یوروپ تنها در صورتی که تکنسین بصورت حضوری اقدام به باز کردن دستگاه می کند، انجام می شود.

خدمات تعمیر آبسردکن یوروپ در آریابهکار

نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر آبسردکن یوروپ آریابهکار در راستای خدمت رسانی به کاربران و متقاضیان خود، از بهترین و ارزشمندترین خدمات استفاده می نماید که در نوبه خود بی نظر است. تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه از بالاترین سطح کیفیت برخوردار می باشند و در ساده ترین حالت ممکن در اختیار متقاضیان قرار داده می شود.

خدمات تعمیر آبسردکن یوروپ در آریابهکار

از جمله خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر آبسردکن یوروپ آریابهکار به شرح زیر می باشد:

 • استفاده از تعمیرکاران متخصص
 • ارائه ضمانت نامه معتبرپ
 • استفاده از قطعات اصل با سند اصالت
 • تست رایگان از دستگاه به مدت یک هفته
 • اعزام تعمیرکار در کوتاه ترین بازه زمانی
 • پشتیبانی از تمامی مناطق و محله های تهران
 • انجام تعمیرات آبسردکن یوروپ در منزل و یا محل مورد نظر متقاضی
 • پشتیبانی قدرتمند

مواردی که در بالا به آنها اشاره شد، تنها برخی از خدماتی می باشد که آریابهکار در اختیار متقاضیان خود قرار می دهد تا یک امنیت خاطر در متقاضیان خود ایجاد نماید و تمامی مشکلات آنها را در کوتاه ترین بازه زمانی برطرف نماید.

سرویس دوره ای آبسردکن یوروپ در نمایندگی آریابهکار

آبسردکن یوروپ یکی از دستگاه هایی می باشد که دارای طراحی نزدیک به یخچال است؛ چرا که آبسردکن یوروپ همانند یخچال ها مجهز به موتور یا همان کمپرسور می باشد. به همین ترتیب اگر شما به فکر آبسردکن یوروپ خود هستید و تمایلی ندارید این دستگاه در بازه های زمانی کوتاه مدتی خراب شود، توصیه ای که برای شما داریم این است که اقدام به سرویس دوره ای آبسردکن یوروپ کنید تا از این طریق بتوانید طول عمر مفید آبسردکن یوروپ خود را افزایش دهید و خرابی بخصوصی در این دستگاه رخ ندهد.

از این رو ما در مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر آبسردکن یوروپ آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما عزیزان هستیم تا از این طریق بتوانیم طول عمر مفید آبسردکن یوروپ شما عزیزان را افزایش دهیم و بتوانید از این دستگاه با خیالی آسوده برای چندین سال استفاده کنید. لازم به ذکر می باشد که پروسه سرویس دوره ای آبسردکن یوروپ بهتر است هر 6 ماه یکبار حداقل توسط تکنسین تعمیرکار آبسردکن یوروپ صورت گیرد تا این دستگاه دچار خرابی بخصوصی در طول زمان نشود.

سرویس دوره ای آبسردکن یوروپ در نمایندگی آریابهکار

به همین ترتیب با توجه به طراحی نسبتا یکسان یخچال و آبسردکن، باید به این نتیجه برسید همانگونه که یخچال را سرویس دوره ای می کنید، باید آبسردکن یوروپ را نیز سرویس دوره ای کنید. با این وجود برای سرویس دوره ای آبسردکن یوروپ می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

اصولا هدف از سرویس دوره ای آبسردکن یوروپ این می باشد که تمام قطعات دستگاه یکبار توسط تکنسین تعمیرکار آبسردکن یوروپ مورد عیب یابی قرار گیرند تا از این طریق اگر مشکلی در این دستگاه رخ داده است و یا اگر در حال رخ دادن می باشد، تنها با یک تعمیرات بسیار جزئی که ممکن است نهایتا 5 دقیقه زمان ببرد، برطرف گردد. از این رو اگر به فکر آبسردکن یوروپ خود هستید، ما توصیه می کنیم در بازه های زمانی مختلفی اقدام به سرویس دوره ای آبسردکن یوروپ نمایید تا طول عمر مفید این دستگاه افزایش یابد.

رایج ترین مشکلات آبسردکن یوروپ

 • روشن نشدن
 • خنک نکردن آب
 • گرم نکردن آب
 • شکستن پدال ها

رایج ترین مشکلات آبسردکن یوروپ

 • نشتی آب از زیر دستگاه
 • چکه کردن پدال ها
 • ایجاد سر و صدای زیاد هنگام کار
 • خرابی قطعات جانبی
 • خرابی فیلترها
 • ایجاد بوی بد در آب

مهم ترین نکات در استفاده از آبسردکن یوروپ

آبسردکن نیز مانند هر وسیله دیگری در طول زمان و با استفاده طولانی مدت دچار خرابی می شود.

اما در این میان با رعایت برخی نکات در استفاده از آبسردکن می توان طول عمر آن را افزایش داد و از ایجاد بسیاری از مشکلات جلوگیری کرد.

 1. در استفاده از آبسردکن همیشه مسائل بهداشتی را رعایت کنید. بهتر است مخزن دستگاه را هر 6 هفته یکبار تمیز کنید.
 2. پیش از تمیز کردن دستگاه، آن را از برق بکشید.
 3. می توانید جهت تمیز کردن آبسردکن از محلول سفیدکننده استفاده کنید.
 4. جهت تمیز کردن سینی چکه، اول آن را جدا کنید و سپس بشویید.
 5. در هنگام تمیز کردن دستگاه، مراقب قسمت های الکترونیکی باشید.

تعمیر تخصصی آبسردکن یوروپ در تهران

شرکت آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تعمیر انواع لوازم برقی، خدمات تعمیر آبسردکن خود را در سراسر تهران عرضه می کند. تعمیرکاران این شرکت سال ها به صورت تخصصی در زمینه تعمیر انواع برندهای آبسردکن به خصوص برند یوروپ آموزش دیده اند و به کسب مهارت، دانش و تجربه بالایی در این زمینه رسیده اند.

تعمیر تخصصی آبسردکن یوروپ در تهران

از مهم ترین مزایا و خدمات شرکت آریابهکار در زمینه تعمیر آبسردکن:

 • دارا بودن تعمیرکاران مجرب و آموزش دیده
 • گارانتی 90 روزه معتبر
 • ارائه کد تخفیف ویژه مشترکین
 • ارائه فاکتور رسمی
 • سرویس های ویژه تعمیر 48 ساعته
 • استفاده از قطعات اصل شرکتی در صورت نیاز به تعویض

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن سافت واتر

هزینه تعمیر آبسردکن یوروپ

به طور کل نمی توان هزینه ثابتی را برای تعمیر آبسردکن در نظر گرفت. هزینه تعمیر به موارد بسیاری بستگی دارد. مانند:

 1. نوع مشکل دستگاه
 2. تکنولوژی آبسردکن
 3. دستمزد تعمیرکار
 4. هزینه تعویض قطعات جانبی در صورت نیاز
 5. هزینه ایاب و ذهاب
 6. هزینه انتقال دستگاه به کارگاه مرکزی در صورت نیاز
 7. و …

تعمیر تخصصی موتور آبسردکن یوروپ

موتور آبسردکن یوروپ همانند موتور یخچال هم به اسم موتور و هم کمپرسور شناخته می شود که وظیفه قابل توجهی در خنک کردن آب موجود در این دستگاه را بر عهده دارد. به عبارتی اگر موتور آبسردکن یوروپ به هر دلیلی دچار نقص و خرابی شود، مطمئن باشید که به هیچ وجه نمی توانید از این دستگاه استفاده اصولی و صحیح داشته باشید و همواره آب در آبسردکن یوروپ همانند گذشته خنک نخواهد شد. از این رو راهکار چیست؟ باید اقدام به خرید و تعویض موتور آبسردکن یوروپ کنیم؟

تعمیر تخصصی موتور آبسردکن یوروپ

خیر! شما نیازی به تعویض موتور آبسردکن یوروپ ندارید؛ چرا که ما در آریابهکار به همراه تکنسین های متخصص در ابتدا مشکل موتور آبسردکن یوروپ را بصورت تخصصی مورد عیب یابی قرار می دهیم تا از این طریق بتوانیم مشکل این قطعه را ریشه یابی کنیم و سپس از این طریق مشکل شما را برطرف کنیم تا نیازی به تعویض موتور آبسردکن یوروپ نداشته باشید. لازم به ذکر می باشد که موتور آبسردکن یوروپ درون خود دارای گاز فریون می باشد که این گاز وظیفه ایجاد هوای خنک در آبسردکن یوروپ را داراست.

از این رو یکی از مهم ترین بخش هایی که از موتور آبسردکن یوروپ شما مورد عیب یابی قرار خواهد گرفت، گاز فریون موتور آبسردکن یوروپ می باشد تا اگر این گاز رو به اتمام باشد، مجددا با گاز مناسب شارژ شود.

برای اینکه گاز فریون آبسردکن یوروپ شما شارژ شود و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید، تکنسین تعمیرکار آبسردکن یوروپ باید با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مخصوص در ابتدا مطمئن شود که سطح گاز فریون محبوس در موتور آبسردکن یوروپ کاهش یافته است و اگر اینگونه بود، باید این گاز با استفاده از گاز مناسب شارژ شود تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. لازم به ذکر می باشد که ما در آریابهکار این پروسه را توسط تکنسین های متخصص تعمیرات انجام می دهیم.

تعمیر برد آبسردکن یوروپ

در صورتیکه برد آبسردکن یوروپ شما در هر مدلی دچار خرابی شده است و طبق نظر تعمیرکار متفرقه باید اقدام به تعویض آن کنید، بهتر است عجولانه تصمیم نگیرید! ما در مجموعه آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی تمام خدمات عیب یابی و تعمیر برد آبسردکن یوروپ را بصورت تخصصی انجام می دهیم تا نیازی به تعویض برد آبسردکن یوروپ نداشته باشید و صرفا مشکل دستگاه شما عزیزان از طریق تعمیرات تخصصی با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن برطرف گردد.

انواع مدل های آبسردکن یوروپ

 • آبسردکن های مخزن دار مجهز به شناور
 • آبسردکن های آنی و یا بدون مخزن
 • آبسردکن های دو منظوره

انواع مدل های قابل تعمیر آبسردکن یوروپ در نمایندگی آریابهکار

آبسردکن یوروپ در سال های اخیر در مدل های متنوعی به بازار ایران عرضه شده اند که اگر شما هر کدام از مدل های قدیمی و جدید آبسردکن یوروپ دارید و مایل به سرویس، عیب یابی و تعمیر تخصصی آن هستید، می توانید با خیالی آسوده این دستگاه را به تکنسین های ما بسپارید تا پروسه عیب یابی آن انجام شود.

سوالات متداول

چرا آبسردکن یوروپ آب را داغ نمی کند؟

خرابی المنت ترموستات، برد الکترونیکی و یا قطع شدن سیم های داخلی علت عدم تولید آب داغ است.

چرا آبسردکن یوروپ آب را سرد نمی کند؟

اتمام گاز مبرد، تجمع آلودگی روی کویل های اواپراتور، تنظیم نبودن ترموستات و خراب شدن برد کنترلی علت عدم خنک سازی آب است.

چرا آبسردکن یوروپ روشن نمی شود؟

خرابی اتصالات و سوکت های برق، تنظیم نبودن درجه ترموستات و یا ضعیف بودن برق شهری منجر به روشن نشدن آبسردکن می شود.

چرا آبسردکن یوروپ نشتی آب دارد؟

سر ریز شدن سینی آبسردکن، ترک خوردن مخزن بیرونی، ضعیف شدن اتصالات پمپ دستگاه و آب بندی نبودن شیر تخلیه باعث نشتی آب می شود.

علت بوی بد آبسردکن یوروپ چیست؟

علت عطر و طعم نامطبوع، ماندن طولانی مدت آب در مخزن بیرون و مخزن داخلی آبسردکن است. برای رفع آن مخزن و لوله ها بایستی گندزدایی شوند.

امتیاز page

This Post Has 8 Comments

 1. سلام روزتون بخیر
  آبسردکن یوروپ داریم که متاسفانه آب گرم نمیکنه. نمیدونم مشکلش چیه. میتونید کمکم کنید

  1. با سلام،
   کاربر گرامی در ابتدا بهتر است تنظیمات دستگاه را برای آب گرم چک کنید. چرا که ممکن است نیاز به تغییر داشته باشد.
   سپس باید المنت دستگاه بررسی شود ممکن است سوخته باشد. همچنین خرابی ترموستات نیز ممکن است از گرم شدن آب جلوگیری کند.

 2. سلام روزتون بخیر
  ببخشید این آبسردکن ما خیلی نشتی داره نمیدونم هم شکستگی داره یا نه چیزی ندیدم درواقع
  باید تعمیر بشه؟ اصلا اگه شکستگی داشته باشه تعمیر میشه یا باید تعویض بشه؟

 3. با سلام،
  کاربر گرامی مشکل نشتی دستگاه آبسردکن میتواند دلایل بسیاری داشته باشد. مانند کاهش آب مخزن، هواگیری مخزن آب، کاهش توان دستگاه آبسردکن، تغییر دمای آب آبسردکن، استفاده زیاد و مداوم و…
  جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از تعویض قطعات میتونید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 4. آبسردکن یوروپی که ما داریم نه آب رو خوب سرد میکنه و نه خوب گرم میکنه!
  تقریبا همش ولرمه!

  1. با سلام،
   کاربر گرامی گرم نشدن آب ممکن است به دلیل تنظیمات اشتباه اتفاق بیوفتد. همچنین ممکن است به دلیل سوختن المنت نیز باشد. خرابی ترموستات نیز یکی دیگر از دلایل گرم نشدن آب این دستگاه است.
   اما مسائلی که به دلیل خرابی آنها ممکن است آبسردکن آب را سرد نکند شامل موارد زیر میشود:

  2. تنظیمات نادرست
  3. اتمام شارژ گاز
  4. خرابی ترموستات
  5. خرابی برد الکتریکی دستگاه
  6. خرابی کمپرسور
  7. خرابی قطعات داخلی
  8. خاموش بودن کلید های پشتی
  9. و …
  10. به دلیل تخصصی بودن برخی از موارد بالا بهتر است توسط تعمیرکار متخصص عیب یابی و تعمیر شود. شما میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 5. روزتون بخیر. ما در مجموعه پیرایشمون یک آبسردکن داریم که جدیدا خیلی آبریزی داره.
  مشکل دیگه ای که داره اینه که آب رو اونجوری که باید خنک نمیکنه!
  میتونید راهنماییم کنید؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل آبریزی دستگاه آبسردکن یوروپ ممکن است به دلیل پر شدن مخزن، خرابی شاسی، شکستگی شیر متصل به آبسردکن و خرابی پمپ دستگاه اتفاق افتاده باشد.
   اما مشکل خنک نکردن آب ممکن است به دلیل مواردی از قبیل:

  2. تنظیمات نادرست
  3. خرابی ترموستات
  4. خرابی برد
  5. و خرابی قطعات داخلی دیگر دستگاه باشد که بهتر است به صورت دقیق توسط یک تعمیرکار متخصص عیب یابی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214