skip to Main Content
تعمیر آبسردکن یونیک Unique
شماره تماس نمایندگی تعمیر آبسردکن یونیک در تهران

آبسردکن یونیک یکی از محصولات باکیفیت و کاربردی برند آلمانی یونیک می باشد که در مدل های متنوعی تاکنون به بازار ایران عرضه شده است و به دلیل قطعات با کیفیتی که در این دستگاه به کار گرفته شده اند، خیلی سخت ممکن است این دستگاه خراب شود؛ اما به دلیل استفاده نادرست و اشتباه احتمالا خراب خواهد شد و باید اقدام به تعمیر آبسردکن یونیک در نمایندگی تعمیر آبسردکن یونیک در تهران و یا استان محل سکونت خود کنید. در ادامه با تعمیر آبسردکن یونیک بیشتر و بیشتر آشنا خواهید شد.

نمایندگی تعمیر آبسردکن یونیک

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر آبسردکن در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیر آبسردکن یونیک را به همراه تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهد تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. از این رو برای انجام خدمات تعمیر آبسردکن یونیک در نمایندگی یونیک می توانید از خدمات تخصصی ما استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر آبسردکن یونیک

تمام خدمات ما در آریابهکار برای تعمیر آبسردکن یونیک، شامل 90 روز گارانتی شرکتی می شوند.

شماره تماس نمایندگی تعمیر آبسردکن یونیک

جهت تماس با نمایندگی تعمیر آبسردکن یونیک در تهران می توانید از طریق یکی از شماره های ذیل اقدام نمایید و درخواست خود را ثبت کنید تا هماهنگی های لازم برای تعمیر دستگاه شما صورت گیرد.

 • مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
 • شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 • شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 • شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

تعمیر آبسردکن یونیک در تهران

در صورتی که ساکن تهران هستید و با خرابی آبسردکن یونیک خود در هر مدلی روبرو شده اید، نیازی به خرید آبسردکن جدید نیست؛ چرا که ما این دستگاه را بصورت تخصصی در مجموعه آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات قرار می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

همچنین اگر مایل به تعمیر سریع این دستگاه هستید، می توانید از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 با تیم تکنسین تعمیرکار آبسردکن یونیک در ارتباط باشید. چگونه؟ بهتر است ابتدا تصاویر و ویدیو 30 ثانیه ای از خرابی آبسردکن یونیک خود برای تکنسین های ما ارسال کنید تا بررسی های سطحی توسط تکنسین های ما صورت گیرد و راهنمایی شوید.

تعمیر آبسردکن یونیک در تهران

توجه داشته باشید این راهنمایی صرفا یک راهنمایی براساس تجربه تکنسین های تعمیرکار مجموعه ما می باشد و تا زمانیکه دستگاه شما بصورت حضوری توسط کارشناسان آریابهکار مورد عیب یابی قرار نگیرد، ما نمی توانیم علت خرابی دستگاه شما را نام ببریم و توضیح دهیم.

لازم به ذکر است که اگر مشغله بالایی دارید و زمان کافی برای مراجعه حضوری به تعمیرگاه آریابهکار ندارید، می توانید دستگاه آبسردکن یونیک خود را از طریق پیک رفت و برگشت مجموعه ما به شرکت منتقل کنید تا دستگاه شما عیب یابی شود و پیش از آنکه هر گونه تعمیراتی صورت گیرد، به شما اطلاع رسانی خواهد شد. از این رو برای انجام خدمات تعمیر آبسردکن یونیک می توانید از پیک مجموعه ما استفاده کنید که برای انجام هماهنگی های لازم برای اعزام پیک می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید.

پیک شرکت آریابهکار در اسرع زمان با اطلاع و هماهنگی قبلی به محل شما مراجعه خواهد نمود.

رایج ترین علت خرابی آبسردکن یونیک

رایج ترین علت خرابی آبسردکن یونیک چیست؟ رایج ترین علت خرابی آبسردکن یونیک نه تنها یک مورد بلکه شامل چندین عامل بسیار مهم می شوند که هر یک از این عوامل در یک سطح می توانند منجر به خرابی دستگاه شما عزیزان شوند و مانع استفاده روتین از این دستگاه گردند. از این رو این عوامل کدام اند؟

رایج ترین علت خرابی آبسردکن یونیک

در ادامه با رایج ترین دلایل خرابی آبسردکن یونیک آشنا خواهید شد که عبارتند از:

 1. عدم مطالعه دفترچه راهنمای استفاده از آبسردکن یونیک.
 2. جابجایی دائمی آبسردکن یونیک.
 3. خالی بودن مخزن آبسردکن یونیک و روشن بودن آن!
 4. عدم استفاده از محافظ برق استاندارد.
 5. وارد کردن ضربه به آبسردکن یونیک.
 6. استفاده نادرست از شیرهای آبسردکن یونیک.
 7. قرار دادن آبسردکن یونیک در مقابل نور خورشید.
 8. عدم سرویس دوره ای آبسردکن یونیک.

در قسمت بالا ما سعی کردیم 8 مورد از موارد اصلی در خرابی آبسردکن یونیک را برای شما نام ببریم که اگر به دنبال اصلی ترین عامل هستید باید به مورد اول اشاره کنیم که تمام موارد بعدی را نیز شامل خود می کند! از این رو اگر به تازگی آبسردکن یونیک خریداری کرده اید، سری به کارتن دستگاه بزنید و دفترچه راهنمای این دستگاه را بردارید و برای بازه زمانی 15 دقیقه بر روی آن وقت بگذارید و بصورت کامل با چارچوبی که کمپانی سازنده برای شما در نظر گرفته است، آشنا شوید.

از این رو اگر شما دفترچه راهنمای استفاده از آبسردکن یونیک را مطالعه کنید، مطمئن باشید که این دستگاه بدون هر گونه خرابی برای شما عزیزان تا چندین سال بدون هر گونه خرابی کار خواهد کرد و نیازی به تعمیرات نخواهد داشت. همچنین سعی کنید از جابجایی دائم آبسردکن یونیک خودداری کنید؛ چرا که این یک اشتباه کاملا واضح می باشد و ممکن است این دستگاه ضربه ببیند.

سایر خدمات آریابهکار:تعمیر آبسردکن سام

مدل های قابل تعمیر آبسردکن یونیک

کدام یک از مدل های آبسردکن یونیک در آریابهکار تعمیر می شوند؟ آیا محدودیت خاصی در خصوص تعمیر آبسردکن یونیک در آریابهکار وجود دارد؟

تمام مدل های آبسردکن یونیک که از گذشته تا به امروز به بازار ایران عرضه شده اند، توسط تکنسین های مجرب و متخصص آبسردکن یونیک مورد عیب یابی و تعمیرات قرار می گیرند و برای ما مدل قدیمی و جدید آبسردکن یونیک تفاوت خاصی ندارد! از این رو اگر آبسردکن یونیک شما خراب شده است و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما تمام مدل های آبسردکن یونیک را بصورت تخصصی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر می کنیم تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

همچنین ما هیچ گونه محدودیت خاصی در خصوص تعمیر آبسردکن یونیک نداریم. به همین ترتیب هر گونه خرابی جزئی و کلی اگر در این دستگاه رخ دهد، ما بدون هر گونه محدودیتی این دستگاه را یکبار برای همیشه بر طرف خواهیم نمود تا نیازی به تعویض قطعات آبسردکن یونیک نداشته باشید و بتوانید با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن این دستگاه را احیا کنید و همانند روز اول از آن استفاده نمایید.

امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214