skip to Main Content

تعمیر اتو بخار سانی Sunny یکی از خدمات تعمیر لوازم خانگی در مجموعه آریابهکار است.

کلیه خدمات تعمیرات در آریابهکار با گارانتی 90 روزه تعمیرات ارائه می گردد. یعنی اگر در مدت زمان گارانتی، مشکل مشابهی برای اتو ایجاد شود، مجددا تعمیرات به صورت رایگان انجام می شود.

باز کردن اتو بخار سانی sunny

باز کردن اتو بخار سانی کار حساسی بوده و نیاز به تجهیزات دارد و به هیچکس پیشنهاد نمی شود که اتوبخار خود را شخصا باز کند، بلکه باید آن را به یک تعمیرگاه تخصصی ببرند تا دستگاه را بررسی کنند.

اتو بخار دستگاه پییچیده‌ای محسوب می شود. از سیم کشی و المنت‌های زیادی تشکیل شده است و بازکردن آن باعث میشود که ترتیب و الگو این سیم پیچی دچار مشکل شود. و یک تعمیر ریز و کوچک تبدیل به یک تعمیر بزرگ و وقت گیر شود از این رو از باز کردن اتو بخار خودداری فرمایید و کار تعمیر آن را به یک متخصص بسپارید.

تعمیر اتو بخار در تهران

بیشتر بخوانید: آشنایی با اتو بخار

تعمیر اتو بخار در تهران

تعمیرگاه زیادی در تهران وجود ندارند که دارای تجهیزات و افراد با تخصص در زمینه تعمیرات اتو بخار باشند.

پیدا کردن یک تعمیرگاه برای تعمیر دستگاه‌هایی مانند اتو بخار در تهران که خدمات عالی ارائه دهند کم پیدا می شوند.

ولی از آنسو تعمیرگاه‌هایی وجود دارند که بهترین در زمینه تعمیرات هستند و خدمات ویژه‌ای برای مشتریان خود در نظر گرفته‌اند که شامل گارانتی هم هستند. آریابهکار یکی از این تعمیرگاه‌ها است، که انواع خدمات تعمیری را ارائه می دهد.

مشکلات احتمالی اتو بخار

1. اتو بخار داغ نمیشود

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای اتو پیش بیاید داغ نشدن آن است که میتواند به دلیل سیم پیچی و ترموستات آن باشد که باید بررس گردد.

2. روشن نشدن اتو بخار

این مشکل باید از سیم دستگاه شروع به بررسی شود تا سیم‌ها داخل دستگاه باید چک شود که در نهایت اتصالی و یا قطعی جریان پیدا شود

3. بخار ندادن دستگاه

این میتواند به خاطر تنظیم نبودن دمای دستگاه باشد. یا المنت‌های داخل دستگاه دچار آسیب دیدگی باشند.

4. نشتی آب از اتو بخار

نشتی آب از اتو بخار می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. پر کردن بیش از اندازه مخزن اتو بخار، وجود جرم در مجراهای اتو، ضربه خوردن به اتو بخار و.. باشد که باید به سرعت چک شود.

هزینه تعمیرات اتو بخار سانی sunny

مانند تعمیر هر دستگاه الکتریکی دیگری هزینه تعمیر اتو بخار سانی بستگی به نوع خرابی و قطعه‌ای که دستگاه در آن دچار مشکل شده است دارد. هزینه تعمیرات با آنچه که دربیشتر مواقع فکر می کنیم تفاوت دارد .

تمامی هزینه های اعلامی مطابق با نرخ مصوب می باشد. برای اطلاع از هزینه تعمیرات با شماره های ذکر شده تماس حاصل کنید. کارشناسان ما با اطلاع از نوع مشکل اتو شما، حدود هزینه تعمیرات را به شما اعلام می کنند.

خدمات ارائه شده برای تعمیر اتو بخار سانی sunny

بیشتر بخوانید: تعمیر اتو بخار مخزن دار

خدمات قابل ارائه برای تعمیر اتو بخار سانی sunny

شرکت آریا بهکار با گردهم آوردن متخصص ترین تکنسین‌ها و تعمیرکاران توانسته است خدمات قابل توجه‌ای در راستای رضایت مشتریان فراهم کند که از آنها می توان به:
1. داشتن مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران
2. ضمانت ۹۰ روزه لوازم تعمیرات
3. امکان تعمیر کلیه لوازم در محل
4. حضور در محل در اسرع وقت
5. خدمات ویژه تعمیر ۴۸ ساعته
6.استفاده از قطعات اصلی در صورت نیاز به تعویض
اشاره کرد

برای استفاده از خدمات آریابهکار و ثبت درخواست تعمیر فرم زیرا تکمیل نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند  ارسال عکس دستگاه

  5/5 - (1 امتیاز)

  This Post Has 0 Comments

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Back To Top
  بازگشت
  تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
  واتساپ آریابهکار
  تلگرام
  موبایل: 09190111214