skip to Main Content

اتو بخار مخزن دار فکر یکی از محصولات زیر مجموعه برند شناخته شده و محبوب فکر است که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و شما می توانید این محصول را برای استفاده روزانه خود خریداری و استفاده کنید. اما آیا اتو بخار مخزن دار فکر خراب می شود؟ اصولا اگر شما از هر دستگاهی بصورت نادرست و اشتباه استفاده کنید، مطمئن باشید که خراب خواهد شد. اما این در حالی است که اتو بخار مخزن دار فکر از کیفیت قابل توجهی برخوردار است و به همین دلیل خیلی سخت دچار خرابی خواهد شد و نیاز به تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر خواهید داشت!

با این وجود باید از این موضوع هم مطلع باشید که اتو بخار مخزن دار فکر از قطعات باکیفیت و مناسبی تشکیل شده است و از این طریق شما می توانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. اما اگر به هر دلیلی نیز با خرابی اتو بخار مخزن دار فکر روبرو شدید و نتوانستید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، جای نگرانی نیست؛ چرا که ما در مجموعه آریابهکار تمام خدمات تعمیرات اتو بخار مخزن دار فکر را بدون هر گونه محدودیتی برای شما انجام خواهیم داد. برای اطلاع از خدمات تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر در آریابهکار موارد ذیل را مطالعه کنید.

نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر در تهران

منطقی ترین تصمیمی که باید بعد از خرابی اتو بخار مخزن دار فکر بگیرید این است که اتو بخار مخزن دار فکر را صرفا در نمایندگی مرکزی اتو بخار مخزن دار فکر در تهران و یا استان محل سکونت خود تعمیر کنید تا این دستگاه همانند روز اول قابل استفاده باشد. با این وجود نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر در تهران کجاست؟ آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی در تهران به همراه تکنسین های مجرب و متخصص به عنوان نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر در تهران است و شما می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر در تهران

با این وجود اگر قرار بر تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر شما عزیزان در آریابهکار باشد، باید به اطلاع شما برسانیم که تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه در مجموعه ما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا و بدون هر گونه محدودیتی انجام می شود و هر گونه خدماتی که به شما ارائه خواهیم کرد، شامل گارانتی طولانی مدت آریابهکار می شوند. از این رو اگر مایل به تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر با گارانتی طولانی مدت هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما دستگاه شما را با گارانتی و ضمانت نامه تعمیر خواهیم کرد.

شماره تماس نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر

برای تماس با نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش ذیل تماس بگیرید و درخواست خود را در سامانه آریابهکار ثبت نمایید تا هماهنگی های لازم برای عیب یابی و تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر در آریابهکار صورت گیرد.

  1. مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
  2. شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
  3. شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
  4. شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

عیب یابی اتو بخار مخزن دار فکر

اگر با هر گونه خرابی در اتو بخار مخزن دار فکر روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار اولین کاری که در خصوص تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر انجام خواهیم داد این است که توسط تکنسین های مجموعه بصورت تخصصی اقدام به عیب یابی و بازبینی اتو بخار مخزن دار فکر خواهیم کرد تا از این طریق مشکل دستگاه شما را تشخیص دهیم. زمانیکه عیب یابی اتو بخار مخزن دار فکر بصورت تخصصی صورت گیرد، مطمئن باشید که مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن بر طرف خواهد شد.

لازم به ذکر است که پروسه عیب یابی اتو بخار مخزن دار فکر در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا بصورت حضوری و کاملا رایگان برای شما عزیزان انجام خواهد شد. با این وجود اگر مایل به عیب یابی تخصصی اتو بخار مخزن دار فکر هستید می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار استفاده نمایید.

مقالات مرتبط: تعمیر اتو بخار مخزن دار رونتا

هزینه تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر

هزینه تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر در صورت برآورد و اعلام خواهد شد که مشکل این دستگاه بصورت اصولی ریشه یابی شود! اما اگر مشکلات اتو بخار مخزن دار فکر بصورت اصولی ریشه یابی نشود، آیا امکان تعمیر آن وجود دارد؟ بدون شک خیر! با این وجود برای آنکه ما هزینه تعمیرات اتو بخار مخزن دار فکر را به شما اعلام کنیم باید کمی صبور باشید تا دستگاه در حضور شما عیب یابی شود تا علت خرابی و میزان خرابی اتو بخار مخزن دار فکر مشخص گردد. پس از آنکه مشکل اتو بخار مخزن دار فکر مشخص شد، هزینه تعمیرات براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه به شما اعلام خواهد شد.

هزینه تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر

اما چرا نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی؟ نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی کمترین هزینه تعمیراتی ممکن در این زمینه است. در ادامه نیز هزینه تعمیرات حدودی اتو بخار مخزن دار فکر را مشخص کرده ایم.

تعمیرات اتو بخار مخزن دار فکرتعرفه تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر (تومان)
تعمیر برد اتو بخار مخزن دار فکر۸۳.۰۰۰ الی ۵۲۱.۰۰۰
تعمیر پمپ اتو بخار مخزن دار فکر۵۲.۰۰۰ الی ۴۷۹.۰۰۰
تعمیر کابل برق اتو بخار مخزن دار فکر۳۵.۰۰۰ الی ۶۸.۰۰۰
تعمیر المنت اتو بخار مخزن دار فکر۳۰۶.۰۰۰ الی ۴۲۲.۰۰۰
تعمیر ترموستات اتو بخار مخزن دار فکر۱۲۴.۰۰۰ الی ۳۴۱.۰۰۰

مدل های قابل تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر

تمام مدل های اتو بخار مخزن دار فکر در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر قابل تعمیر هستند و شما از این طریق می توانید درخواست خود را ثبت نمایید. در ادامه نیز برخی از مدل های قابل تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر را نام برده ایم.

  1. تعمیر اتو مخزن دار فکر 2000-2400 وات Fakir Veronica
  2. تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر 2150 وات 1.6 لیتری Fakir Vivaldi Steam Iron
  3. تعمیر Fakir RAPHAEL Iron Steam
  4. تعمیر اتو بخار فکر Fakir RAPHAEL PLUS
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214