skip to Main Content
تعمیر اتو پرس بیم (Beem)
شماره تماس نمایندگی تعمیرات اتو پرس بیم

تعمیر اتو پرس بیم و بررسی مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای این دستگاه رخ دهد، یکی از مهم ترین سوالاتی می‌باشد که ممکن است برای دارندگان اتوپرس بیم رخ دهد. اتو پرس بیم در طی سال‌های اخیر واراد بازار کشور شد، توانست به میزان قابل توجهی مورد استقبال قرار گیرد. اما همانگونه که مطلع هستید، اتو پرس بیم نیز دارای عمر مفید می‌باشد و ممکن است در طول زمان دچار مشکلاتی شود که صرفا باید توسط تکنسین انجام شود. در ادامه این گزارش از آریابهکار به مشکلات و نحوه تعمیر اتوپرس بیم پرداخته ایم.

نمایندگی تعمیر اتو پرس بیم

در وهله اول، بهترین کار این است که به نمایندگی اتو پرس بیم جهت تعمیر اتو پرس بیم مراجعه نمایید؛ در زمان خرید اتو پرس، کارت گارانتی و ضمانت به شما تعلق خواهد گرفت که در صورت بروز هر گونه خرابی می‌توانید از خدمات پس از فروش اتو پرس بیم استفاده کنید. از این رو اگر دستگاه شما اعتبار کافی داشته باشد، می‌توانید بدون هر گونه هزینه اقدام به تعمیر اتو پرس بیم کنید.

در وهله دوم، اگر بازه زمانی گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، می‌توانید به مراکز تعمیر اتو پرس بیم مراجعه کنید. ما در آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تعمیر لوازم خانگی با استفاده از بروز ترین ابزارهای روز دنیا و با کادری مجرب، آماده ارائه خدمات تعمیر اتو پرس بیم Beem هستیم.

کیفیت اتو پرس بیم

برای برقراری تماس با کارشناسان ما، از طریق خطوط 09190111214 و 02145437 و 02191006676 اقدام نمایید.

هزینه تعمیر اتو پرس بیم

یکی از مهم ترین معیارهایی که برخی از خریداران دستگاه‌های اتو پرس در حین خرید به آن توجه می‌کنند، برآورد هزینه تعمیر می‌باشد. این در حالی است که هزینه تعمیر اتو پرس بیم نسبت به سایر دستگاه‌های اتو پرس موجود در کشور، دارای اختلاف برجسته‌ای نیست و می‌توانید با قیمت مناسبی اقدام به تعمیر یا تعویض قطعات آسیب دیده نمایید. درضمن، تمام هزینه‌های تعمیری براساس قیمت‌های مصوب اتحادیه و کاملا استاندارد می‌باشند.

با این وجود اگر هزینه تعمیر برای شما مهم است، باید توجه داشته باشید که هزینه تعمیر صرفا پس از عیب یابی اتو پرس بیم اعلام خواهد شد. در غیر اینصورت ممکن است هزینه‌های هنگفتی را متحمل شوید. همچنین ممکن است مشکل پیش آمده برای دستگاه شما نیازی به تعویض قطعه نداشته باشد و صرفا با تعمیر تخصصی قابل رفع مشکل باشد.

همچنین بخوانید: بررسی علت‌های داغ نشدن اتو پرس

مشکلات رایج اتو پرس بیم

یک سری از مشکلات رایج وجود دارند که ممکن است برای تمامی دستگاه‌های اتو پرس، علی الخصوص اتو پرس بیم در طول زمان رخ دهند. زمانیکه این مشکلات به وجود می‌آیند، طبیعتا عملکرد دستگاه را مختل می‌کنند و باید اقدام به رفع آنها نمایید. در این میان، برخی مشکلات ساده وجود دارند که بدون هر گونه تخصصی می‌توانید رفع کنید؛ اما برخی دیگر نیز وجود دارند که باید صرفا توسط تکنسین رفع شوند.

بنابراین توصیه می‌شود در صورت نداشتن تخصص کافی در تعمیر اتو پرس بیم، به هیچ وجه اقدام به تعمیر یا تعویض قطعات آن نکنید. در ادامه با مشکلات رایجی که ممکن است برای اتو پرس بیم رخ دهند، آشنا خواهید شد:

ایجاد لکه‌های زرد روی لباس

لکه شدن لباس در حین استفاده از اتو پرس بیم، معمولا مشکل عادی در طی یک اشتباه کاملا واضح می‌باشد! اگر بخاطر داشته باشید در هنگام خرید اتو پرس، فروشنده حتما به شما اعلام کرده بود که به هیچ وجه از آب شهری یا همان آب لوله کشی استفاده نکنید و صرفا از آب مقطر یا آب تصفیه شده استفاده نمایید. اما چرا در حین استفاده از آب شهری، لکه‌های زرد روی لباس ایجاد می‌شوند؟

در طی فرایند تبدیل آب شهری به بخار، سولفات فلز تولید شده که به رنگ زرد روی لباس شما پدیدار می‌شود. بنابراین توصیه اکید می‌شود که از آب مقطر یا تصفیه شده استفاده نمایید. لازم به ذکر است گاهی اوقات امکان دارد صفحه بالایی اتوپرس بنابر دلایل مختلفی کثیف شده باشد؛ در صورت کثیف بودن صفحه، اتو پرس بیم را روشن کنید و پس از آنکه بصورت کامل داغ شد، با استفاده از مایع شیشه شور و دستمال، صفحه را با احتیاط کامل تمیز کنید.

خدمات تعمیر اتو پرس بیم Beem

ابر و روکش اتو پرس بیم، دارای عمر مفید هستند و نمی‌توانید به مدت چندین سال از آن استفاده کنید.

داغ نشدن اتو پرس بیم

داغ نشدن اتو پرس بیم زمانی رخ می‌دهد که در سیستم برق رسانی دستگاه، مشکلی رخ داده باشد. با این وجود زمانیکه به این مشکل برخورد کردید، باید دو مورد اساسی را بررسی کنید:

 1. تنظیمات دستگاه اخیرا توسط شما یا اعضای خانواده تعویض شده است؟
 2. آیا در طی روزهای اخیر، با نوسان برق روبرو شده اید؟

در تشریح سوال اول باید بگوییم که تنظیمات اتو پرس بیم همان گونه که مشاهده می‌کنید، بر روی دستگاه قرار دارد و ممکن است در حین استفاده بصورت خواه ناخواه این تنظیمات تغییر داده شده باشند. از این رو ابتدا بررسی کنید که آیا تنظیمات فعلی همان تنظیمات مدنظر شما می‌باشد؟

همچنین در تشریح سوال دوم، بارها تاکید شده است که حتما برای استفاده از اتو پرس، محافظ مناسب و استانداردی را تهیه کنید. این در حالی است که روزانه به تعداد دفعات متعددی نوسان برق در خانه شما ایجاد می‌شود و شاید هیچ یک از آنها را متوجه نشوید. به همین دلیل توصیه می‌شود که حتما از نمایندگی‌های معتبر در سطح شهر، اقدام به خرید محافظ مناسب نمایید.

در ادامه به سایر دلایل داغ نشدن اتوپرس بیم می‌پردازیم:

خرابی ترموستات:

به طور کلی وظیفه ترموستات اتو پرس بیم، تنظیم دمای دستگاه می‌باشد و اگر دمای دستگاه درصورت هر گونه خرابی افزایش پیدا کند، ترموستات دما را کنترل می‌نماید. برای آنکه متوجه شوید ترموستات دستگاه ایراد پیدا کرده است، از طریق تنظیمات مندرج روی اتو پرس اقدام به تغییر دمای دستگاه کنید. اگر با تغییر دما متوجه این شدید که تغییری ایجاد نمی‌شود، به معنای خرابی ترموستات است.

در این مواقع توصیه می‌شود دستگاه را از برق بکشید و از متخصصان در این زمینه درخواست تعمیر ترموستات اتو پرس بیم نمایید.

خرابی ترموستات اتو پرس بیم Beem

مشکل در پریز برق:

گاهی اوقات ممکن است پریز برق موجود در خانه شما، به هر دلیلی معیوب شده باشد و علنا هیچ کاربردی نداشته باشد. این اتفاق ممکن است به ندرت رخ دهد و اما ما به مشتریانمان همیشه اعلام می‌کنیم که سلامت پریز برق را بررسی نمایند. همچنین در صورت کشیدن کابل اتو پرس، ممکن است دچار قطع و وصلی شود.
در صورت قطع و وصلی کابل اتو پرس بیم، به هیچ وجه از دستگاه استفاده نکنید؛ استفاده از هر گونه کابل معیوب می‌تواند نوسان برق را به قطعات داخلی دستگاه منتقل کند که مستقیما به قطعات اصلی آسیب می‌رساند.

خرابی المنت:

در واقع المنت اتو پرس بیم دارای وظیفه گرم کردن دستگاه می‌باشد که معمولا به دلیل استفاده مداوم و اشتباه، ممکن است آسیب ببیند. در این حالت، دستگاه تمام عملکرد و توانایی خود را از دست خواهد داد. در این مواقع باید دستگاه توسط کارشناس تعمیر شود.

جهت تعمیر اتو پرس بیم می‌توانید با کارشناسان ما در آریابهکار تماس بگیرید.

همچنین بخوانید: 5 علت روشن نشدن اتو پرس

بوق زدن اتو پرس بیم (بوق ممتد)

بطور کل بوق زدن اتوپرس به معنای هشدار وجود نقص فنی در عملکرد دستگاه می‌باشد. با این وجود زمانیکه اتو پرس شروع زدن بوق ممتد می‌کند، هیچ کاربردی نخواهد داشت و سعی کنید به هیچ وجه اقدام به تعویض تنظیمات دستگاه نکنید. با این وجود اگر با این مشکل برخورد کردید، توصیه می‌شود که دستگاه را خاموش کنید. برای پیشگیری از بوق زدن اتو پرس و همچنین افزایش طول عمر اتو پرس، بهتر است هفته‌ای یکبار از اتو پرس استفاده کنید.

با این وجود بوق زدن اتو پرس دارای دلایل متعددی است که در ادامه ما به برخی از این دلایل پرداخته ایم:

خرابی برد الکترونیکی:

برد الکترونیکی اتو پرس بیم، در واقع به عنوان قلب دستگاه شناخته می‌شود و از مهم ترین قطعات اتو پرس به حساب می‌آید. با این وجود زمانیکه به این قطعه مشکلی وارد شود، فورا بوق ممتد اتو پرس فعال خواهد شد. در این مواقع بهتر است بصورت کامل اتو پرس را از برق بکشید و با متخصصان در این زمینه تماس حاصل نمایید.

عدم سازگاری ولتاژ برق:

برق شهری دارای نوسان و افت ولتاژ متعدد در طول روز می‌باشد. بنابراین اگر بصورت دائم به برق شهری متصل باشد، آسیب می‌بیند. به همین دلیل برخی دستگاه‌های اتو پرس (نسل جدید) وجود دارند که منطبق با برق شهری هستند و برخی دیگر (نسخه‌های قدیمی)، با برق شهری سازگار نیستند. اما نظر کارشناسان ما این است که در هر دو حالت حتما از محافظ برق مناسب استفاده کنید.

خرابی فیلتر:

گاهی اوقات صدای بوق ممتد به معنای این می‌باشد که زمان تعویض فیلتر اتو پرس بیم فرا رسیده است. به همین دلیل توجه داشته باشید که به موقع اقدام به تعویض فیلتر دستگاه نمایید. فیلتر اتو پرس دارای عمر مفید می‌باشد و از یک زمان به بعد، هیچ کاربردی ندارد و تنها راه حل شما تعویض فیلتر دستگاه خواهد بود.

تعویض فیلتر اتو پرس بیم

استفاده نکردن از اتو پرس:

دستگاه‌هایی که اصولا با بخار کار می‌کنند، بهتر است حداقل در ماه 4 بار از آن‌ها استفاده شود. بنابراین اگر مدت هاست از دستگاه اتوپرس خود استفاده نکرده اید، به محض روشن کردن آن با بوق ممتد اتو پرس روبرو خواهید شد.

 • مطمئن شوید که اتو پرس با برق شهری سازگار است.
 • از وارد شدن هرگونه ضربه به اتو پرس جلوگیری نمایید.
 • مراقب کشیدن کابل برق اتو پرس باشید.
 • هر ماه حداقل 4 بار از اتو پرس استفاده کنید.
 • پس از هر بار استفاده از دستگاه، آب داخل مخزن راتخلیه شود.

بخار ندادن اتو پرس بیم

مهم ترین دلیلی که شما اقدام به خرید اتو پرس می‌کنید، استفاده از قابلیت بخار آن برای اتو کردن لباس هایتان می‌باشد. بنابراین اگر دستگاه شما بخار ندهد، طبیعتا کاربردی نخواهد داشت و چروک موجود روی لباس باقی خواهند ماند. بخار ندادن اتو پرس یکی دیگر از مشکلاتی است که در طول زمان برای شما رخ خواهد داد. این مشکل دارای دلایل متعددی است که در ادامه به تشریح این دلایل خواهیم پرداخت:

کافی نبودن آب مخزن:

نکته کلیدی که توصیه می‌شود حتما آنرا رعایت کنید، این است که قبل از روشن کردن دستگاه اقدام به پر کردن مخزن آب کنید. اگر آب کافی در مخزن وجود نداشته باشد، پمپ هوا گرفته و دستگاه خراب می‌شود. به همین دلیل همیشه سعی کنید مخزن را به میزان کافی پر کنید؛ همچنین به هیچ وجه مخزن را تا انتها پر نکنید چرا که می‌تواند باعث نشتی آب شود.

از میزان آب موجود در اتو پرس مطمئن شوید.

عدم اتصال صحیح مخزن:

در صورتی که مخزن را از دستگاه خارج کرده و مجددا در جای خود قرار می‌دهید، توجه داشته باشید به درستی جای خود چفت شود. گاها صدای پمپ بخار شنیده می‌شود اما بخاری از دستگاه خارج نمی‌شود. در این حالت باید از اتصال کامل مخزن اتو پرس بیم مطمئن شوید. حتی امکان دارد فیلتر دستگاه به درستی داخل مخزن قرار نگرفته باشد.

همچنین بخوانید: علت بخار ندادن اتو پرس

نکات نگهداری از اتو پرس بیم

تمامی دارندگان دستگاه‌های اتو پرس نیاز به مطالعه تمام نکات نگهداری از دستگاه دارند. اتوپرس از آن دسته از دستگاه‌ها می‌باشد که اگر سرویس آن به موقع انجام نشود، مشکلات متعددی برای آن رخ خواهد داد. به همین دلیل توصیه می‌شود که با رعایت نکات نگهداری، عمر اتو پرس بیم را افزایش دهید. در ادامه به برخی نکات مهم جهت نگهداری و افزایش طول عمر اتو پرس پرداخته ایم:

 1. فیلتر اتو پرس هر 6 ماه یک بار تعویض شود.
 2. زمان پر کردن مخزن آب اتو پرس، مراقب باشید که آب روی دستگاه نریزد.
 3. مراقب کابل اتو پرس بیم باشید.
 4. مراقب باشید به اتو پرس ضربه‌ای وارد نشود.
 5. تا زمانی که اتو پرس خنک نشده است، سیم آن را جمع نکنید.
 6. بهتر است از پایه اتو پرس هنگام اتو کشی استفاده کنید.
 7. لباس‌هایی که زیپ، دکمه، نگین و… دارند را اتو نکنید.
 8. هنگام استفاده، به هیچ وجه دسته را محکم رها نکنید.

همچنین بخوانید: تعمیر اتو پرس بکو

تعمیر اتو پرس بیم در تهران

آریابهکار با تاسیس دو شعبه در شرق و غرب تهران این امکان را برای شما فراهم کرده است که نسبت به محل سکونت‌تان، به شعب ما جهت تعمیر اتو پرس بیم مراجعه کنید. تکنسین‌های ما در هر دو شعبه بصورت حضوری آماده خدمات رسانی هستند.

همچنین اگر به هر دلیلی نمی‌توانید بصورت حضوری در شعب ما حاضر شوید، می‌توانید از پیک رفت و برگشت رایگان ما استفاده کنید تا در زمان شما صرفه جویی شود؛ پس از انکه پیک دستگاه را وارد شرکت نماید، توسط تکنسین عیب یابی صورت خواهد گرفت.

 • انجام تمام خدمات تعمیر اتو پرس.
 • ارائه فاکتور در طی تمام خدمات.
 • امکان استفاده از خدمات حضوری و غیرحضوری.
 • ارتباط با کارشناسان ما از طریق تلگرام، ایمو و واتساپ.
 • با پر کردن فرم درخواست تعمیر، منتظر تماس کارشناسان باشید.

مرکز تخصصی تعمیر اتو پرس بیم در تهران

عیب یابی اتو پرس بیم

به دلیل تخصصی بودن قطعات اتو پرس بیم (Beem) باید قبل از تعمیر آن، عیب یابی دستگاه توسط کارشناسان خبره انجام شود؛ در صورتی که عیب یابی دستگاه ناشیانه و به درستی تشخیص داده نشود، هزینه زیادی را باید بپردازید و شاید حتی مشکل اصلی شما رفع نشود. ما در آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه با داشتن بهترین تکنسین ها، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان می‌باشیم.
همچنین تمامی خدمات این مجموعه دارای 90 روز گازانتی رسمی و معتبر، همراه با یک هفته تست رایگان می‌باشد.

 • بازبینی و عیب یابی اتو پرس بیم بدون دریافت هیچ هزینه‌ای انجام می‌شود.
 • خدمات ویژه، با سرعت بالا و ظرف مدت 7 روز کاری انجام می‌شود.
 • انجام خدمات تعمیر 86 نوع برند مطرح دنیا.

همچنین بخوانید: تعمیر اتو پرس رادکس

مشکلات رایج اتو پرس بیم در یک نگاه

در طی این گزارش سعی شد تا شما را با تمام مشکلات اتو پرس بیم و دلایل آن بصورت کامل آشنا سازیم. اما اینک در این بخش از گزارش، با این مشکلات و راه‌کارهای آنها بصورت مختصر و کوتاه آشنا خواهید شد:

نشتی آب اتو پرس بیمنشتی مخزن یا پر شدن بیش از حد مخزن، باعث نشتی آب می‌شود.
خرابی فیلتر اتو پرسبه دلیل استفاده مداوم و گذشت طول عمر رخ می‌دهد و باید آنرا تعویض کنید.
داغ نشدن اتو پرس بیمدلایل متعددی دارد که باید توسط تکنسین برطرف شود.
خرابی ابر و روکش اتو پرسبه معنای اتمام عمر مفید است و باید تعویض شود.
روشن نشدن اتو پرس بیمدلایل متعددی دارد که باید عیب یابی صورت گیرد.
بخار ندادن اتو پرسرسوب گرفتن، به عنوان مهم ترین علت بخار ندادن اتو پرس شناخته می‌شود.
خرابی المنت اتو پرس بیمنوسان برق و استفاده بلند مدت از دلایل اصلی خرابی المنت می‌باشند.
تعویض دسته اتو پرس بیمجهت تعویض دسته اتو پرس بیم با کارشناسان ما تماس بگیرید.
از کار افتادن ترموستاتاستفاده مداوم و نادرست از اتو پرس بیم، می‌تواند منجر به خرابی ترموستات شود.
بوق زدن اتو پرس بیمدارای دلایل متعددی است که قابل رفع می‌باشد.

چرا اتو پرس بیم (Beem) داغ نمی شود؟

این مشکل دارای دلایل متعددی است که برای تشخیص مشکل، باید توسط تکنسین عیب یابی دقیق صورت گیرد.

چرا اتو پرس بیم بخار نمی دهد؟

معمولا رسوب گرفتگی اتو پرس، منجر به بخار ندادن دستگاه می شود که از طریق رسوب گیری دستگاه، این مشکل حل خواهد شد.

چرا نباید از آب شهری برای اتو پرس بیم استفاده کرد؟

آب شهری با توجه به سختی بالا باعث ایجاد رسوب در اتو پرس شما می شود. در این مواقع باید اقدام به تعمیر اتو پرس بیم خود نمایید.

حداقل دفعات استفاده از اتوپرس چقدر است؟

بهتر است هفته‌ای حداقل یکبار از اتو پرس بیم خود استفاده کنید تا دستگاه طول عمر بیشتری داشته باشد و نیاز به تعمیر اتو پرس بیم پیدا نکنید.

امتیاز page

This Post Has 4 Comments

 1. اتوپرس مارک بیم دارم که جدیدا روی لباس ها لک میندازه، چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم؟

  1. باسلام
   برای رفع این مشکل بهتر است که پارچه و ابر اتو پرس خود را عوض کنید. همچنین از یک سرویسکار برای رسوب گیری دستگاه خود کمک بگیرید.

  1. با سلام،
   بله تعمیر انواع مدل های اتوپرس صنعتی در آریابهکار انجام می شود.
   برای مشاوره رایگان عیب یابی و تعمیر اتو پرس می توانید با شماره 02145437 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
   همچنین می توانید فرم درخواست خدمات تعمیر اتو پرس موجود در وب سایت را پر کرده و منتظر تماس همکاران ما بمانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214