skip to Main Content
تعمیر اتو پرس دانکن
شماره نمایندگی تعمیر اتو پرس دانکن

تعمیر اتو پرس دانکن با ضمانت نامه شرکتی و اطمینان خاطر از رفع نهایی کلیه نواقص دستگاه توسط استادکاران حرفه ای در آریابهکار ارائه می شود.

شما می توانید در ابتدا جهت تعمیر دستگاه خود به نمایندگی دانکن مراجعه کنید.

اما در صورتی که امکان استفاده از نمایندگی را ندارید، می توانید از خدمات آریابهکار بهره بگیرید.

کلیه خدمات شرکت آریابهکار در زمینه عیب یابی و تعمیر اتو پرس، به خصوص اتو پرس های برند دانکن، به همراه گارانتی 3 ماهه شرکتی و فاکتور رسمی انجام می گیرد.

اگر طی مدت زمان ضمانت نامه مشکلی برای دستگاه شما به وجود بیاید، توسط تیم آریابهکار به صورت کاملا رایگان تعمیر خواهد شد.

اگر به دنبال نکاتی برای تعمیر اتو پرس خود، بخصوص تعمیر اتو پرس دانکن هستید، با ما همراه باشید تا اطلاعات مورد نیاز خود را بیابید.

فهرست

مشکلات رایج اتو پرس دانکن

مشکلات رایج اتو پرس دانکن

 1. روشن نشدن دستگاه
 2. عدم خروج بخارپ
 3. شکستن دسته اتو پرس
 4. جرم گرفتن و خروج ذرات سفید از دستگاه
 5. گرم نشدن صفحه بالا
 6. پوسیدگی ابر و روکش
 7. کار نکردن دکمه های تنظیم دما

مهم ترین نکات استفاده صحیح از اتوپرس

1. در صورت مشاهده هر گونه مشکلی در اتو پرس، عملکرد آن را متوقف کرده و با یک تعمیرکار متخصص در این زمینه تماس بگیرید.

2. آب شهری به دلیل سختی بالایی که دارد، موجب ایجاد رسوب در دستگاه می شود. به جای آب شهری از آب مقطر استفاده کنید.

3. استفاده از یک محافظ از ایجاد نوسانات برق جلوگیری می کند.

4. بهتر است هفته ای یکبار از اتو پرس خود استفاده کنید.

5. با توجه به سختی آب شهری بهتر است هر 6 ماه یکبار نسبت به تعویض فیلتر اتو پرس اقدام کنید.

6. از پر بودن آب اتو پرس قبل از استفاده اطمینان حاصل کنید.

7. در کنار استفاده از دستگاه اتو پرس از یک دستگاه پر مصرف استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد بار اضافی در مدار می شود.

مهم ترین نکات استفاده صحیح از اتوپرس

8. مراقب باشید به دستگاه اتو پرس دانکن ضربه محکمی وارد نشود.

برای اینکه بهترین نتیجه را از اتو کشیدن داشته باشید بهتر است به صورت دوره ای نسبت به تعویض ابر و روکش دستگاه اقدام کنید.

مرکز تخصصی تعمیر اتو پرس دانکن در تهران

شرکت آریابهکار بیش از 30 سال است که در زمینه تعمیر انواع لوازم برقی خانگی فعالیت دارد.

تعمیرکاران این شرکت از میان باتجربه ترین و ماهرترین افراد انتخاب شده اند.

هدف اصلی آریابهکار ارائه خدمات با کیفیت و با قیمت بهینه می باشد.

مرکز تخصصی تعمیر اتو پرس دانکن در تهران

کلیه قطعات اصل بوده و بدون واسطه تهیه شده است، به همین علت با مناسب ترین قیمت ارائه می شود.

همچنین در قدم اول سعی در تعمیر قطعه معیوب به جای تعویض آن می شود.

مهم ترین خدمات و مزایای شرکت آریابهکار در زمینه تعمیر اتو پرس دانکن

 1. 3 ماه گارانتی معتبر
 2. استفاده از قطعات اصل در صورت نیاز به تعویض قطعات
 3. ارائه فاکتور رسمی
 4. محاسبه هزینه ها بر اساس نرخ اتحادیه
 5. ارائه کد تخفیف دوره ای ویژه مشترکین

تعمیر تخصصی اتو پرس دانکن

اگر با خرابی اتو پرس دانکن روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن ریشه یابی و سپس رفع گردد. با این وجود مطلع باشید که تعمیر اتو پرس دانکن بدون اینکه بصورت تخصصی مورد عیب یابی قرار بگیرد، شدنی نیست و عملا هم هزینه خواهید کرد و هم اینکه مشکل دستگاه شما رفع نمی شود!

با این وجود بهترین راهکار ممکن این است که بدون آنکه دستگاه را به افراد بی تجربه و کم تجربه بسپارید، صرفا پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه را در نمایندگی مرکزی اتو پرس دانکن انجام دهید تا بتوانید مشکل دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن رفع کنید. از این رو اگر مایل هستید که پروسه تعمیرات دستگاه شما در نمایندگی مرکزی این دستگاه صورت گیرد، می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات کلیدی و گران قیمت هم نداشته باشید.

تعمیرات اتو پرس دانکن DUNKEN در تهران

اگر ساکن تهران هستید و با خرابی اتو پرس دانکن روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات اتو پرس دانکن تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را بدون هر گونه محدودیتی به شما ارائه می دهیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن پروسه تعمیرات این دستگاه را سپری کنید و بتوانید مشکل دستگاه خود را بدون تعویض قطعات انجام دهید و از آن همانند روز اول استفاده کنید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که به هیچ وجه تعمیرات اتو پرس دانکن را به افراد بی تجربه نسپارید.

لازم به ذکر می باشد که به دلیل محبوبیت بالای اتو پرس دانکن در طی سال های اخیر باعث شده تا تعداد افراد بی تجربه که مدعی تعمیرات در این زمینه هستند، زیاد شده و اقدام به تعمیراتی کنند که حتی یکبار هم تجربه لازم و کافی در این زمینه نداشته اند. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر اتو پرس دانکن را صرفا در نمایندگی مرکزی این دستگاه سپری کنید تا مشکل شما به بهترین شکل ممکن بر طرف شود و نیازی به تعویض قطعات هم نداشته باشید.

نمایندگی تعمیر اتو پرس دانکن در تهران

آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم خانگی و به عنوان نمایندگی تعمیر اتو پرس دانکن در تهران می باشد که شما می توانید با استفاده از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار از دستگاهی مانند اتو پرس دانکن حتی بهتر از روز اول استفاده کنید. لازم به ذکر می باشد که آریابهکار تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا بتوانید مشکل دستگاه خود را بصورت تخصصی رفع کنید و نیازی هم به تعویض قطعات نداشته باشید. اما چگونه؟

نمایندگی تعمیر اتو پرس دانکن در تهران

ما در آریابهکار صرفا با تکنسین هایی در این زمینه همکاری مستقیم داریم که صرفا توانایی لازم و کافی برای تعمیر اتو پرس دانکن دارند و می توانند به بهترین شکل ممکن مشکل دستگاه شما را ریشه یابی و سپس تعمیر کنند. از این رو اگر سلامت دستگاه برای شما اهمیت دارد و مایل نیستید که دستگاه شما بدون اینکه تعویض قطعات صورت گیرد تعمیر شود، می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های مجرب آریابهکار بسپارید تا از این طریق مشکل دستگاه شما رفع شود.

همچنین ما در آریابهکار تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم را بدون محدودیت گارانتی طولانی مدت خواهیم کرد.

شماره نمایندگی تعمیر اتو پرس دانکن در تهران

چگونه با نمایندگی تعمیر اتو پرس دانکن تماس بگیرم؟ این سوالی می باشد که احتمالا برای شما نیز ایجاد شده است و به فکر این خواهید بود که بتوانید با شماره تماس نمایندگی تعمیر اتو پرس دانکن در تهران تماس بگیرید و از این طریق درخواست خود را در سامانه این نمایندگی ثبت کنید. به همین دلیل در ادامه ما قصد داریم تا شماره نمایندگی تعمیر اتو پرس دانکن را در تهران برای شما درج کنیم و بتوانید از طریق تماس با این شماره ها درخواست خود را ثبت کنید.

 1. مرکز سراسری ارتباط مشتریان:۴۵۴۳۷-۰۲۱
 2. شعبه مرکز تهران:۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 3. شعبه شرق تهران:۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 4. شعبه شمال تهران:۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

مناطق تحت پوشش نمایندگی مرکزی تعمیرات اتو پرس دانکن در تهران

با توجه به اینکه نمایندگی مرکزی تعمیر اتو پرس دانکن در تهران واقع شده است، ما تمام خدمات عیب یابی و تعمیر اتو پرس دانکن را در مناطق 22 گانه تهران ارائه می دهیم و می توانید از خدمات ما به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. از این رو اگر ساکن مناطق 22 گانه تهران هستید و با خرابی اتو پرس دانکن روبرو شده اید، می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را در آریابهکار ثبت نمایید تا مشکل شما در اسرع زمان رفع شود.

رویه تعمیرات اتو پرس دانکن در نمایندگی آریابهکار

اما رویه تعمیرات اتو پرس دانکن در نمایندگی آریابهکار چگونه است؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که رویه تعمیرات اتو پرس دانکن در آریابهکار براساس سابقه بیش از 30 ساله آریابهکار در تعمیرات لوازم خانگی می باشد که تضمین می کنیم تا دستگاه شما بدون هر گونه خرابی از شرکت ما خارج شود. از این رو در ادامه مراحل را نام برده ایم.

 • عیب یابی تخصصی اتو پرس دانکن توسط تکنسین در حضور شما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا.
 • ارائه گزارش جامع خرابی دستگاه توسط تکنسین ها.
 • تعمیر اتو پرس دانکن با تائیدیه شما.
 • تست دستگاه در حضور شما و اعطای کارت گارانتی رسمی و شرکتی.

خدمات تعمیرات اتو پرس دانکن DUNKEN در نمایندگی آریابهکار

خدماتی که در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات اتو پرس دانکن ارائه می شود، شامل خدماتی خواهد شد که تضمین کننده این هستند که شما می توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید و مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه رفع گردد.

خدمات تعمیرات اتو پرس دانکن DUNKEN در نمایندگی آریابهکار

با این وجود از مهم ترین خدماتی که می توان در این زمینه نام برد تعمیر برد، المنت، ترموستات، شیر برقی و… در اتو پرس دانکن می باشد تا از این طریق همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

مزیت های تعمیر اتو پرس دانکن در آریابهکار

اولین و مهم ترین مزیتی که برای تعمیر اتو پرس دانکن در آریابهکار به شما تعلق خواهد گرفت این است که دستگاه شما بصورت تخصصی صرفا توسط تکنسین هایی که دانش لازم و کافی در این زمینه دارند انجام خواهد شد. دومین مزیت مهمی که به شما عزیزان ارائه می شود این است که تمام خدمات عیب یابی و تعمیر اتو پرس دانکن در آریابهکار شامل گارانتی بلند مدت خواهد شد تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های ما بسپارید و آخرین مزیت هم این است که دستگاه شما صورت رایگان در آریابهکار عیب یابی خواهد شد.

تعمیر اتو پرس دانکن با 90 روز ضمانمت نامه کتبی

همانگونه که گفته شد، یکی از نقاط متمایز کننده آریابهکار نسبت به سایر مراکز تعمیراتی این می باشد که ما در آریابهکار به دلیل اینکه پروسه عیب یابی و تعمیر اتو پرس دانکن را توسط تکنسین های مجرب ارائه می دهیم، گارانتی 90 روزه و طولانی مدت به شما ارائه خواهد شد تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به کارشناسان ما بسپارید و بتوانید مشکل دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن در مجموعه ما تعمیر کنید و نیازی به تعمیر مجدد دستگاه با هزینه جداگانه نداشته باشید. لازم به ذکر است که گارانتی آریابهکار بصورت کتبی و رسمی به شما ارائه خواهد شد.

تعمیر اتو پرس دانکن با قطعات 100% اورجینال

اگر مشکل دستگاه شما از طریق تعمیرات تخصصی قطعات بر طرف نشود، تنها یک راهکار دارید و آن هم تعویض قطعه سوخته و آسیب دیده با استفاده از قطعات وارداتی و شرکتی می باشد تا از این طریق مشکل دستگاه شما رفع گردد و بتوانید از آن همانند روز اول استفاده کنید. با این وجود باید به اطلاع شما برسانیم تشخیص تعمیر یا تعویض قطعات بر عهده تکنسین تعمیرکار می باشد که برای رسیدن به این نتیجه باید بررسی های لازم با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گیرد و مشکل دستگاه شما رفع گردد.

تعمیرات اتو پرس دانکن با عیب یابی رایگان

اولین گام برای تعمیر اتو پرس دانکن این است که دستگاه شما به نحوی مورد تعمیرات قرار گیرد که در ابتدا مشکل آن ریشه یابی گردد. با این وجود بدون اینکه این دستگاه مورد عیب یابی قرار گیرد، آیا امکان تعمیرات وجود دارد؟ بدون شک چنین چیزی امکان پذیر نیست و باید به اطلاع شما برسانیم که در ابتدا باید عیب یابی تخصصی صورت گیرد. عیب یابی تخصصی اتو پرس دانکن باید توسط کارشناسان مجرب و متخصص صورت گیرد تا مشکل دستگاه شما به درستی ریشه یابی گردد.

لازم به ذکر می باشد که ما در نمایندگی مرکزی آریابهکار، خدمات عیب یابی اتو پرس دانکن را بدون هر گونه محدودیتی و بصورت رایگان انجام می دهیم.

تعمیر اتوپرس دانکن با 7 روز تست رایگان

یکی دیگر از مزایای تعمیر اتو پرس دانکن در آریابهکار این می باشد که ما در آریابهکار فرصت 7 روزه برای تعمیر اتو پرس دانکن برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم تا در این بازه زمانی بتوانید به بهترین شکل ممکن دستگاه را تست کنید و با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. با این وجود اگر مایل به تعمیر اتو پرس دانکن با 7 روز تست رایگان هستید، می توانید از طریق آریابهکار به بهترین شکل ممکن این پروسه را انجام دهید.

هزینه تعمیر اتو پری دانکن

هزینه تعمیرات اتو پرس دانکن چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که هزینه تعمیر اتو پرس دانکن در آریابهکار در صورتی مشخص خواهد شد که دستگاه بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد تا مشکل بدرستی ریشه یابی و سپس تعمیر شود. با این وجود برای اعلام هزینه خرابی اتو پرس دانکن نیاز به عیب یابی توسط تکنسین های مجرب هست تا بتوانید از این طریق مشکل دستگاه خود را تعمیر کنید.

هزینه تعمیر اتو پری دانکن

در ادامه لیست هزینه تعمیرات اتو پرس دانکن در آریابهکار را درج نموده ایم که هزینه تعمیرات دقیق پس از عیب یابی تخصصی به شما اعلام خواهد گردید.

خدمات تعمیر و تعویض اتو پرس دانکنهزینه تعمیرات اتوپرس دانکن (تومان)
تعمیر ترموستات اتو پرس دانکن۲۰۵.۰۰۰ الی ۳۶۸.۰۰۰
تعمیر برد اتو پرس دانکن۳۲۶.۰۰۰ الی ۶۱۸.۰۰۰
تعویض المنت اتو پرس دانکن۱۸۸.۰۰۰ الی ۳۸۷.۰۰۰
رسوب گیری اتو پرس دانکن۸۵.۰۰۰ الی ۱۴۳.۰۰۰
ابر و روکش اتو پرس دانکن۳۶۳.۰۰۰ الی ۷۹۸.۰۰۰
فیلتر اتو پرس دانکن۳۲۶.۰۰۰ الی ۸۹۸.۰۰۰
کفی اتو پرس دانکن۲۶۸.۰۰۰ الی ۶۰۹.۰۰۰
تعمیر بویلر اتو پرس دانکن۲۹۸.۰۰۰ الی ۶۳۶.۰۰۰
تعویض شیر برقی اتو پرس دانکن۱۶۵.۰۰۰ الی ۲۸۹.۰۰۰
تعمیر پمپ اتو پرس دانکن۲۳۳.۰۰۰ الی ۵۱۸.۰۰۰
تعویض دسته اتو پرس دانکن۴۳۳.۰۰۰ الی ۹۰۵.۰۰۰

مهمترین راهکار های مراقبتی برای جلوگیری از خرابی اتوپرس دانکن

برای آنکه بتوانید از اتو پرس دانکن برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، باید این دستگاه در بازه های زمانی مختلف مورد سرویس دوره ای قرار گیرد و همچنین توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه را مطالعه کنید تا بتوانید این مشکل را به بهترین شکل ممکن رفع نمایید. از این رو مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن رفع خواهد شد و نیازی به تعویض قطعات کلیدی و همچنین تعمیرات نخواهید داشت.

تعمیرکار اتو پرس دانکن

برای آنکه تعمیر اتو پرس دانکن شما به بهترین شکل ممکن و بدون هر گونه محدودیتی صورت گیرد، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص تمام خدمات عیب یابی و تعمیر اتو پرس دانکن را صرفا توسط تکنسین های مجرب و متخصص که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات در این زمینه دارند انجام می دهیم تا بتوانیم مشکل دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن رفع کنیم و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید. با این وجود برای ثبت درخواست خود می توانید از طریق شماره های مندرج با ما در تماس باشید.

سوالات متداول تعمیر اتو پرس دانکن DUNKEN

هزینه تعمیر اتوپرس دانکن چقدر است؟

هزینه تعمیر بستگی به نوع خرابی و مشکل دستگاه شما دارد. اما این هزینه متشکل از هزینه ایاب و ذهاب برای حضور در محل، اجرت تعمیر و هزینه قطعات جانبی در صورت نیاز است.

آیا تعمیر اتوپرس در آریابهکار گارانتی دارد؟

بله، در آریابهکار کلیه خدمات تعمیر و تعویض قطعات جانبی دارای 90 روز گارانتی است.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 2 Comments

  1. با سلام،
   کاربر گرامی از دلایل خوب بخار نکردن دستگاه شما می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  2. کثیف بودن فیلتر دستگاه
  3. خالی بودن مخزن
  4. رسوب گرفتن
  5. نوسان برق
  6. خرابی برد
  7. تنظیمات نادرست
  8. و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214