skip to Main Content
تعمیر اتو پرس دسینی (Dessini)
شماره تماس نمایندگی تعمیر اتو پرس دسینی در تهران

اگر اتو پرس دسینی دارید و این دستگاه به هر دلیلی خراب شده است، جای نگرانی نیست؛ چرا که تعمیر اتو پرس دسینی یکی از تخصص های تکنسین های مجموعه ما در آریابهکار می باشد و ما آماده ارائه خدمات تخصصی در خصوص تعمیر اتو پرس دسینی شما عزیزان هستیم. از این رو اگر با هر گونه خرابی اتو پرس دسینی روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، بهتر است به هیچ وجه از این دستگاه استفاده نکنید و در اسرع زمان به نمایندگی تعمیر اتو پرس دسینی مراجعه کنید. چرا؟

زمانیکه اتو پرس دسینی شما به میزان جزئی خراب شده است و اختلالاتی درون آن ایجاد گردیده، بهتر است به تعمیرگاه تعمیر اتو پرس دسینی مراجعه کنید تا مشکل آن با هزینه تعمیرات جزئی بر طرف گردد. اما اگر در این مواقع سعی کنید مجددا از این دستگاه استفاده کنید، مطمئن باشید که نه تنها این خرابی با هزینه جزئی بر طرف نخواهد شد، بلکه ممکن است نیاز به تعویض قطعات اتو پرس دسینی نیز پیدا کنید! با این وجود در ادامه با خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر اتو پرس دسینی آریابهکار بیشتر آشنا خواهید شد.

نمایندگی تعمیر اتو پرس دسینی در تهران

ما در مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی تخصصی تعمیر اتو پرس دسینی به همراه تکنسین های مجرب و متخصص تمامی خدمات عیب یابی و تعمیر اتو پرس دسینی را انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. لازم به ذکر است که خدمات ما در آریابهکار شامل خدمات کاملا تخصصی می شود و در ازای تمام خدماتی که به شما ارائه می شود، گارانتی خدمات به شما ارائه خواهد گردید.

نمایندگی تعمیر اتو پرس دسینی در تهران

با این وجود تمام خدمات تعمیر اتو پرس دسینی در تهران شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی می شود و این بدین معناست که اگر دستگاه اتو پرس دسینی شما پس از تعمیرات با خرابی قبلی روبرو شد، ما آنرا در بازه زمانی گارانتی بصورت رایگان تعمیر خواهیم کرد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات مجدد نخواهید داشت. از این رو می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار بسپارید تا پروسه عیب یابی و تعمیرات آن به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

مشکلات رایج اتو پرس دسینی

مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای اتو پرس دسینی شما عزیزان رخ دهند، نشان دهنده کیفیت پائین اتو پرس دسینی در مدل های مختلف نیست؛ بلکه نشان دهنده استفاده نادرست و اشتباه شما عزیزان از اتو پرس دسینی می باشد. از این رو اتو پرس دسینی همانند سایر دستگاه های اتو پرس نیاز به مراقبت ویژه دارد و اگر از این دستگاه بصورت اصولی استفاده نکنید، مطمئن باشید که این دستگاه کارایی خود را از دست خواهد داد و نمی توانید از آن همانند روز اول استفاده کنید.

با این وجود مشکلات رایج اتو پرس دسینی کدام اند؟ در ادامه رایج ترین مشکلات اتو پرس دسینی را برای شما نام برده ایم که عبارتند از:

 • بخار نکردن اتو پرس دسینی.
 • داغ نشدن کفی اتو پرس دسینی.
 • نشتی آب از اتو پرس دسینی.
 • خروج آب زرد از اتو پرس دسینی.
 • پریدن فیوز با روشن کردن اتو پرس دسینی.
 • بوق ممتد اتو پرس دسینی.
 • بوی بد اتو پرس دسینی.
 • روشن نشدن اتو پرس دسینی.
 • خاموش شدن ناگهانی اتو پرس دسینی.

آیا اتو پرس دسینی قابل تعمیر است یا تعویض؟!

این سوال یکی از سوالات کلی در خصوص تعمیر اتو پرس دسینی می باشد که احتمالا برای شما نیز ایجاد شده است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم اینکه اتو پرس دسینی قابل تعمیر است یا تعویض باید بصورت تخصصی بررسی های لازم صورت گیرد تا تکنسین تعمیرکار بتواند تشخیص دهد که اتو پرس دسینی شما تعمیر شود ارزشمند است یا خیر؟! برای اینکه ارزش تعمیرات اتو پرس دسینی مشخص گردد، در ابتدا تکنسین تعمیرکار باید اقدام به عیب یابی اتو پرس دسینی کند.

آیا اتو پرس دسینی قابل تعمیر است یا تعویض

سپس تکنسین باید هزینه تعمیرات اتو پرس دسینی را به همراه قیمت کلی دستگاه مورد مقایسه قرار دهد؛ اگر هزینه تعمیرات با قیمت کلی دستگاه فاصله زیادی داشت، بدون شک اتو پرس دسینی شما ارزش تعمیرات دارد و ما هم توصیه می کنیم این دستگاه را تعمیر کنید. اما اگر هزینه تعمیرات اتو پرس دسینی نزدیک به قیمت کلی اتو پرس دسینی شما بود، توصیه می کنیم اقدام به تعمیرات اتو پرس دسینی نکنید و برای شما صرفه اقتصادی نخواهد داشت.

توجه: پیش از آنکه اتو پرس دسینی شما عزیزان در آریابهکار مورد تعمیر تخصصی قرار گیرد، ما ارزش تعمیرات آنرا به شما اعلام خواهیم کرد.

از این رو توصیه ما به شما عزیزان این است که برای عیب یابی تخصصی اتو پرس دسینی صرفا به مراکز مجاز و معتبر مراجعه کنید تا بتوانید از این طریق علت خرابی را بهتر متوجه شوید و دستگاه شما بصورت اصولی تعمیر گردد.

سایر خدمات:تعمیر اتو پرس برینا

عیب یابی اتو پرس دسینی

پیش از آنکه اتو پرس دسینی تعمیر شود، باید علت و میزان خرابی آن ریشه یابی گردد.

عیب یابی اتو پرس دسینی

از این رو عیب یابی اتو پرس دسینی در آریابهکار به عنوان اولین گام می باشد که توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می شود. با این وجود برای عیب یابی تخصصی اتو پرس دسینی می توانید از خدمات آریابهکار استفاده کنید.

مدل های قابل تعمیر اتو پرس دسینی در آریابهکار

تمام مدل های اتو پرس دسینی که تاکنون به بازار ایران عرضه شده اند، بدون هر گونه محدودیتی بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار بصورت اصولی تعمیر می شوند و شما می توانید از طریق مجموعه آریابهکار اتو پرس دسینی خود را در هر مدل قدیمی و جدید مورد عیب یابی و تعمیر تخصصی قرار دهید. از این رو در ادامه به درخواست شما عزیزان برخی از مدل های قابل تعمیر اتو پرس دسینی را نام برده ایم که عبارتند از:

 • تعمیر اتو پرس دسینی مدل syp-8810 L
 • تعمیر اتو پرس دسینی مدل DESSINI DS 5062
 • تعمیر اتو پرس دسینی مدل DESSINI DS 5064
 • تعمیر اتو پرس دسینی مدل DESSINI DS 5065
 • تعمیر اتو پرس دسینی مدل DESSINI DS 5063
 • تعمیر اتو پرس دسینی مدل Dessini DS 5061
امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214