skip to Main Content
تعمیر اتو پرس دومنا
شماره نمایندگی تعمیر اتو پرس دومنا

اگر پس از چندین سال استفاده از اتو پرس دومنا متوجه خرابی این دستگاه شده اید، لازم به ذکر است که جای نگرانی نیست و تمام خرابی هایی که برای این دستگاه رخ داده اند قابل تعمیر می باشند.

اما چه دلیلی باعث میشود نیاز به تعمیر اتو پرس دومنا داشته باشیم؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که اگر پس از گذشت چندین سال استفاده مداوم با خرابی اتو پرس دومنا روبرو شده اید، مشکل عجیبی نیست و رخ دادن چنین مسائلی در اتو پرس ها عادی می باشد! اما اولین سوالی که ممکن است برای شما ایجاد شود این است که آیا اتو پرس دومنا بی کیفیت می باشد؟

خیر! اتو پرس دومنا یکی از معروف ترین و بهترین برندهای تولید کننده اتو پرس می باشد که هم کیفیت مطلوب و هم قابلیت های متناسب با نیازهای شما عزیزان را دارد. از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که هر گونه خرابی در اتو پرس دومنا به معنای از کار افتادن آن نیست و نیازی به خرید دستگاه جدید ندارید؛ چرا که ما در آریابهکار به اتفاق تیم مجرب و متخصص تمامی خدمات تعمیر اتو پرس دومنارا انجام می دهیم تا با کمترین هزینه ممکن بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

به همین دلیل در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر اتو پرس از آریابهکار قصد داریم تا به سوالات شما عزیزان در این خصوص پاسخ دهیم و منحصرا مشکلات متداول و شرایط تعمیر این دستگاه را بررسی کنیم. همراه ما باشید.

نکات نگهداری و جلوگیری از تعمیر اتوپرس دومنا

برای آنکه از اتو پرس دومنا به بهترین حالت ممکن استفاده کنید و در طول زمان آسیبی به آن وارد نشود، باید یکسری نکات نگهداری اتو پرس دومنا را مطالعه و اجرایی کنید سلامت دستگاه خود را حفظ کنید. اما چگونه؟

برای آنکه به بهترین حالت ممکن از اتو پرس دومنا استفاده کنید، باید دیده ها و شنیده ها را فراموش کنید و به اصلی ترین منبع اطلاعاتی که همان دفترچه راهنمای اتو پرس دومنا می باشد مراجعه کنید؛ در این دفترچه تمام اطلاعات مرتبط با اتو پرس دومنا نوشته شده اند و شما می توانید با استفاده از این نکات بهترین حالت استفاده را از این دستگاه داشته باشید.

نکات نگهداری و جلوگیری از تعمیر اتوپرس دومنا

اما اگر به دفترچه راهنمای اتو پرس دومنا دسترسی ندارید و مایل به هستید تا نکات نگهداری اتو پرس دومنا را مطالعه کنید، در ادامه یکسری نکات را به شما براساس تجربه چندین ساله آریابهکار اعلام خواهیم کرد که می توانید از این نکات بسیار مهم و حیاتی در نگهداری اصولی از اتو پرس دومنا استفاده کنید. این نکات عبارتند از:

 1. هفته ای حداقل یکبار از اتو پرس دومنا استفاده نمایید.
 2. از آب لوله کشی برای پر کردن مخزن اتو پرس دومنا استفاده نکنید.
 3. صرفا از آب مقطر برای پر کردن مخزن اتو پرس دومنا استفاده کنید.
 4. در مواقع نیاز دستگاه را به برق متصل کنید.
 5. دکمه های مندرج بر روی اتو پرس دومنا را به آرامی بفشارید.
 6. در صورت خرابی، پارگی و… دوشاخه برق اتو پرس دومنا اقدام به تعویض کابل اتو پرس دومنا کنید.
 7. از ریختن آب و مایعات بر روی اتو پرس دومنا خودداری کنید.
 8. پس از استفاده، اجازه دهید تا دستگاه خنک شود و سپس کفی را ببندید.
 9. اتو پرس دومنا دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 10. از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.
 11. پس از استفاده از اتو پرس دومنا، مخزن را تخلیه کنید.
 12. فیلتر اتو پرس دومنا را سالانه یک الی دو دفعه تعویض نمایید.

مشکلات رایج اتو پرس دومنا

اتو پرس دومنا همانند سایر اتو پرس هایی که در بازار ایران وجود دارند می تواند دچار خرابی هایی شود که این خرابی ها می توانند مانع استفاده صحیح و اصولی شما عزیزان از این دستگاه شود.

به همین دلیل در ادامه این مقاله از آریابهکار قصد داریم تا برخی از مهم ترین و اصلی ترین مشکلات رایج اتو پرس دومنا را مورد نقد و بررسی قرار دهیم و دلایل آنها را نیز بیان کنیم.

1. اتوپرس بخار نمی کند.

مهم ترین و اصلی ترین قابلیت اتو پرس دومنا، قابلیت بخار کردن آن می باشد که با استفاده از این قابلیت می توانید البسه خود را اتو کنید. از این رو اگر این قابلیت برای شما کار نکند، بدون شک نشان دهنده خرابی می باشد.

اما علت بخار نکردن اتو پرس دومنا چیست؟ در ادامه اصلی ترین دلایل این مشکل را برای شما درج نموده ایم:

 1. اتمام آب مخزن.
 2. خرابی پمپ.
 3. خرابی فیلتر.
 4. عدم تنظیم صحیح.
 5. خرابی شیر برقی.
 6. رسوب بستن اتو پرس.
 7. نوسان برق.
 8. عدم استفاده طولانی مدت از اتو پرس.

2. اتوپرس داغ نمی کند.

برای آنکه البسه به‌صورت اصولی در اتو پرس دومنا اتو شوند، نیاز به داغ شدن است که در کنار تولید بخار، داغ شدن دستگاه بتواند البسه را اتو کند. از این رو اگر اتو پرس دومنا شما عزیزان داغ نمی شود، نشان دهنده خرابی می باشد و هیچ کاربرد بخصوصی برای شما نخواهد داشت. در ادامه با دلایل داغ نشدن اتو پرس دومنا آشنا خواهید شد.

مشکلات رایج اتو پرس دومنا

 1. خالی بودن مخزن آب.
 2. خرابی پمپ اتو پرس.
 3. خرابی برد.
 4. عدم اعمال تنظیمات صحیح.
 5. رسوب گرفتن فیلتر.
 6. سوختن المنت.
 7. خرابی ترموستات.
 8. رسوب گرفتن کفی.
 9. خرابی شیر برقی.

3. اتوپرس روشن نمی شود.

بدون شک زمانیکه دستگاه اتو پرس دومنا روشن نمی شود، نشان دهنده یک خرابی بسیار مهم و جدی می باشد که باید توسط تعمیرکار متخصص و باتجربه مورد عیب یابی قرار گیرد و خدمات تعمیر اصولی صورت گیرد.

از این رو در ادامه دلایل روشن نشدن اتو پرس دومنا را برای شما نام برده ایم تا بتوانید از علت اصلی این خرابی مطلع شوید.

 1. خرابی پریز برق
 2. وجود اتصالی و قطعی در سیم های اتو
 3. خرابی ترموستات
 4. اشکال در فیوز حرارتی
 5. خرابی برد الکترونیکی

4. اتوپرس روی لباس ها لک می اندازد.

مشکل لک افتادن روی البسه با استفاده از اتو پرس دومنا، نشان دهنده رسوب در کفی بالایی اتوپرس می باشد که باید پروسه رسوب زدایی شکل گیرد تا مشکل برطرف شود. از این رو اگر تجربه رسوب زدایی اتو پرس دومنا را ندارید، بهتر است این پروسه توسط تکنسین تعمیرکار مجرب صورت گیرد.

5. اتوپرس بوی بد می دهد.

معمولا علت بوی بد اتو پرس دومنا ناشی از عدم تخلیه آب موجود در مخزن می باشد که به همین دلیل توصیه می کنیم پس از هر بار استفاده از این دستگاه اقدام به تخلیه آب مخزن اتو پرس نمایید.

تعمیرات اتوپرس دومنا در شرکت آریابهکار

6. اتوپرس بوق ممتد می زند.

یکی دیگر از مشکلات رایج اتو پرس دومنا، بوق ممتد اتوپرس می باشد که می تواند بنابر دلایل مختلفی رخ دهد که در ادامه این گزارش با این دلایل آشنا خواهید شد:

 1. عدم استفاده از محافظ برق استاندارد.
 2. عدم روشن کردن طولانی مدت دستگاه.
 3. رسوب بیش از حد اتو پرس.
 4. خراب شدن برد.
 5. خرابی اتصالات اتو پرس.

7. اتوپرس لباس ها را می سوزاند.

این خرابی معمولا به دلیل خرابی و از کار افتادن ترموستات اتو پرس دومنا رخ می دهد چرا که دستگاه هیچ کنترلی بر دما ندارد و همین موضوع می تواند باعث سوزاندن البسه در اتو پرس دومنا شود.

تعمیرات اتوپرس دومنا در شرکت آریابهکار

اگر اتو پرس دومنا شما عزیزان خراب شده است و نمی توانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید، لازم به ذکر می باشد که ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تعمیر اتو پرس دومنا به‌صورت فنی و مهندسی هستیم تا مشکل شما عزیزان را برطرف کنیم و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.از این رو ما تمامی خدمات تعمیر اتو پرس دومنا را در آریابهکار به شما عزیزان ارائه می کنیم تا با خیالی آسوده از این دستگاه استفاده کنید.

لازم به ذکر است که هیچ گونه محدودیتی در خصوص تعمیر اتو پرس دومنا در آریابهکار وجود ندارد چرا که ما تمام پروسه تعمیرات این دستگاه را به‌صورت تخصصی انجام می دهیم تا مشکل را یکبار برای همیشه برطرف کنیم و در ازای خدماتی هم که به شما عزیزان ارائه می کنیم، گارانتی و تضمین به شما عزیزان تعلق خواهد گرفت تا به خدمات ما اعتماد کنید و با خیالی آسوده دستگاه را به ما جهت تعمیرات تحویل دهید.

نمایندگی تعمیر اتوپرس دومنا

با خرید اتو پرس دومنا از فروشگاه های مجاز و معتبر کارت گارانتی تعمیرات به شما تعلق خواهد گرفت که با خراب شدن اتو پرس دومنا می توانید دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر اتو پرس دومنا بسپارید تا به‌صورت رایگان تعمیر شود.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است حتما کارت گارانتی اتو پرس دومنا را از فروشنده تحویل بگیرید و اگر کارت گارانتی به‌خصوص به شما تحویل داده نشد، به معنای واردات غیرقانونی این دستگاه است و باید فروشگاه مجاز و معتبری را برای خرید این دستگاه انتخاب کنید.

نمایندگی تعمیر اتوپرس دومنا

خدمات نمایندگی تعمیر اتوپرس دومنا

تمام خدمات تعمیر اتو پرس دومنا در نمایندگی تعمیر اتو پرس دومنا صورت می گیرد و این بدین معناست که هیچ گونه محدودیتی در این خصوص وجود ندارد و می توانید دستگاه خود را در نمایندگی تعمیر کنید.

لازم به دکر می باشد جهت تعمیر اتو پرس دومنا در نمایندگی به‌صورت رایگان، باید کارت گارانتی دستگاه را نیز به همراه داشته باشید تا با استفاده از کارت گارانتی درخواست خود را ثبت نمایید. از این رو اگر کارت گارانتی شما اعتبار کافی ندارد، تعمیرات به‌صورت رایگان صورت نخواهد گرفت.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات اتوپرس دومنا

برای دریافت شماره تماس نمایندگی تعمیرات اتو پرس دومنا در تهران و یا استان محل سکونت خود لازم به ذکر می باشد که باید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید چرا که تمام اطلاعات نمایندگی تعمیرات این دستگاه بر روی کارت گارانتی اتو پرس دومنا درج شده است و شما عزیزان با استفاده از این شماره می توانید درخواست خود را ثبت کنید. به همین دلیل توصیه می کنیم در حفظ و نگهداری کارت گارانتی کوشا باشید.

سرویس اتوپرس دومنا

یکی از نکات بسیار مهم که می تواند مانع خرابی گسترده و بیش از حد اتو پرس دومنا شما عزیزان شود این است که در طول سال یک یا دو دفعه حداقل دستگاه را سرویس کنید! منظور از سرویس اتو پرس دومنا این است که تعمیرکار دستگاه را باز و سپس بررسی می کند و در صورت مشاهده هر گونه خرابی ابتدایی در آن اقدام به تعمیرات تخصصی می کند تا مانع از کار افتادن قطعه/قطعات شود.

از این رو اگر شما در طول سال حداقل یک یا دو دفعه اقدام به سرویس اتوپرس دومنا کنید، بدون شک هیچ خرابی برای دستگاه رخ نخواهد داد و می توانید چندین سال از آن استفاده کنید.

با این وجود یکی از خدمات انحصاری آریابهکار این است که ما خدمات سرویس اتو پرس دومنا را توسط تکنسین های مجرب در کمترین بازه زمانی انجام می دهیم تا هم مشکلاتی که در حال شروع هستند شناسایی شوند و هم اینکه مشکل بخصوصی برای دستگاه رخ ندهد.

هزینه تعمیر اتو پرس دومنا

با خراب شدن اتو پرس دومنا اولین سوالی که به ذهن شما عزیزان خواهد رسید این است که هزینه تعمیر اتو پرس دومنا چقدر است؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که این سؤال هر چند بسیار مهم می باشد، اما در ابتدا نباید به آن بپردازید!

آیا بدون آنکه اتو پرس دومنا توسط تعمیرکار مجرب و متخصص باز شود، امکان اعلام خرابی اصلی و میزان خرابی قطعات وجود دارد؟ چنین چیزی بدون شک ممکن نیست و باید در ابتدا عیب یابی تخصصی صورت گیرد.

هزینه تعمیر اتو پرس دومنا

با این وجود در ادامه این گزارش نیز قصد داریم تا شما عزیزان را با هزینه تعمیر اتو پرس دومنا آشنا سازیم که این هزینه پس از عیب یابی تخصصی دستگاه توسط تکنسین برآورد و سپس اعلام خواهد شد. توجه داشته باشید که به علت تعداد مدل های متنوع اتو پرس دومنا، بازه هزینه تعمیرات در جدول ذیل درج شده است.

نکته: معیار اعلام هزینه تعمیرات اتو پرس دومنا در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و هیچ هزینه نامتعارفی به شما اعلام نخواهد شد.

خدمات تعمیر اتو پرس دومناهزینه تعمیر اتو پرس دومنا (تومان)
تعمیر ترموستات اتو پرس دومنا305.000 الی 362.000
ابر و روکش اتو پرس دومنا619.000 الی 783.000
تعویض فیلتر اتو پرس دومنا494.000 الی 798.000
تعمیر بویلر اتو پرس دومنا441.000 الی 622.000
تعویض شیر برقی اتو پرس دومنا198.000 الی 277.000
تعمیر پمپ اتو پرس دومنا444.000 الی 507.000
تعویض دسته اتو پرس دومنا553.000 الی 827.000
تعویض المنت اتو پرس دومنا199.000 الی 371.000
رسوب گیری اتو پرس دومنا71.000 الی 132.000

تعمیر اتوپرس دومنا با 90 روز ضمانت نامه معتبر

تفاوت اصلی آریابهکار نسبت به سایر مراکز تعمیراتی که در استان تهران مشغول به فعالیت هستند، این است که ما تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم، شامل ساده‌ترین و پیچیده‌ترین خدمات، را به همراه تضمین و گارانتی رسمی و کتبی تعمیر می کنیم و این به معنای تعمیرات تخصصی و اصولی در آریابهکار می باشد.

از این رو اگر مایل به تعمیر اصولی و تخصصی اتو پرس دومنا با گارانتی رسمی هستید، لازم به ذکر می باشد که می توانید دستگاه خود را به تکنسین های مجرب آریابهکار بسپارید و دستگاه تعمیر شده را در کمترین بازه زمانی تحویل بگیرید.

توجه داشته باشید که بازه گارانتی اتو پرس دومنا در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی رسمی و کتبی می شود که این 90 روز گارانتی به ساده‌ترین و پیچیده‌ترین خدمات تعلق می گیرد و هیچ گونه تفاوتی در این خصوص وجود ندارد.

امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214