skip to Main Content
تعمیرات اتو پرس زاروتی
شماره تماس نمایندگی تعمیرات اتو پرس زاروتی

تعمیرات اتو پرس زاروتی و خرابی‌هایی که ممکن است در طول زمان برای آن رخ دهند، قطعا از سوالات مهم شما در صورت بروز هر گونه خرابی برای این دستگاه می‌باشد. اما این در حالی می‌باشد که اتو پرس زاروتی (Zarotti) به عنوان یکی از برندهای محبوب در کشور است که اتو پرس آن نیز با قیمت مناسب و قابلیت‌هایی که می‌توانند نیاز شما را برطرف کنند، در بازار کشور عرضه شده است. با این وجود توصیه می‌شود حتما دفترچه راهنمای استفاده از اتو پرس زاروتی را مطالعه نمایید تا نیازی به تعمیرات اتو پرس نداشته باشید.

در ادامه این گزارش از آریابهکار نیز ما قصد داریم تا مشکلات احتمالی و نحوه تعمیر اتو پرس زاروتی را بررسی کنیم تا در صورت امکان بتوانید مشکل پیش آمده را شناسایی و ریشه یابی نمایید. همراه ما باشید.

نمایندگی تعمیرات اتو پرس زاروتی

اصولا تمامی محصولات زاروتی از جمله اتو پرس زاروتی (Zarotti) دارای گارانتی رسمی هستند و در حین خرید این دستگاه نیز، فروشنده کارت گارانتی را به شما تحویل می‌دهد که در صورت بروز هر گونه خرابی برای دستگاه می‌توانید به نمایندگی تعمیرات اتو پرس زاروتی در تهران و یا سایر استان‌ها مراجعه نمایید تا از خدمات پس از فروش زاروتی استفاده نمایید و مشکل شما بدون هر گونه هزینه ای، عیب یابی و تعمیر شود. لازم به ذکر است که برای استفاده از خدمات پس از فروش، کارت گارانتی باید اعتبار کافی داشته باشد.

در غیر اینصورت باید مرکز تعمیرات اتو پرس زاروتی مراجعه نمایید تا مشکل پیش آمده برای دستگاه شما با استفاده از تیم متخصص و تکنسین، عیب یابی و تعمیر شود. ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر اتو پرس زاروتی (Zarotti) با بیش از 30 سال سابقه، آماده ارائه تمامی خدمات تعمیرات به همراه تیم تکنسین و قطعات کاملا وارداتی هستیم.

نمایندگی تعمیرات اتو پرس زاروتی
خدمات تعمیر اتو پرس زاروتی

داغ نشدن اتو پرس زاروتی

مشکل داغ نشدن اتو پرس زاروتی، از رایج ترین و اصلی ترین مشکلات این دستگاه می‌باشد که با رخ دادن این مشکل، امکان دارد دستگاه تمام عملکرد خود را از دست بدهد و نتوانید همانند سابق از دستگاه خود برای اتو کردن البسه استفاده کنید. با این وجود چه دلایلی باعث داغ نشدن اتو پرس شما می‌شوند؟ در ادامه این گزارش دلایلی را مطرح کرده ایم که در ریشه یابی این خرابی می‌توانند راهنمای شما باشند:

1. خرابی ترموستات

در واقع وظیفه کلی ترموستات اتو پرس زاروتی، تنظیم دمای دستگاه می‌باشد و در هنگام خرابی این قطعه، عملکرد اتوپرس دچار اختلال می‌شود و دستگاه همانند گذشته کارایی خود را نخواهد داشت. در نتیجه اگر متوجه عدم کنترل دما در دستگاه شدید، قطعا خرابی ترموستات پیش آمده است که برای تعمیر یا تعویض آن نیز توصیه می‌کنیم به مرکز تعمیرات اتو پرس زاروتی مراجعه نمایید تا مشکل شما در اسرع وقت رفع گردد.

همچنین بخوانید: تعمیر اتو پرس رادکس

2. خرابی برد الکترونیک

برد اتو پرس زاروتی، در واقع به عنوان مغز دستگاه شناخته می‌ شود و از مهم ترین قطعات اتو پرس زاروتی (Zarotti) به حساب می‌آید و وظیفه برق رسانی به قطعاتی که نیاز به ولتاژ معینی دارند را برعهده دارد. در صورت خراب شدن این قطعه، تمام عملکرد دستگاه دچار اختلال می‌شود. در نتیجه هنگام خرابی برد، صرفا باید به مرکز تعمیرات اتو پرس زاروتی مراجعه نمایید تا در صورت نیاز به تعمیر، تعمیرات انجام شود.

توجه: برد یک قطعه بسیار حساس می‌باشد و به همین دلیل باید با دقت کافی تعمیر شود. از این رو توصیه می‌کنیم به هیچ وجه اجازه تعمیر برد را به افراد غیر متخصص ندهید؛ در غیر اینصورت باید اقدام به تعویض برد اتو پرس زاروتی نمایید.

3. سوختن المنت اتو پرس زاروتی

گاهی اوقات در اثر استفاده نادرست و مکرر، عملکرد اتوپرس به طور کلی دچار اختلالاتی می‌شود که این اختلالات ممکن است در ابتدا ساده باشند، اما قطعا می‌توانند به سایر قطعات دستگاه آسیب برسانند. برای مثال سوختن المنت اتو پرس زاروتی نیز یکی از خرابی‌ها می‌باشد که می‌تواند بنابر استفاده‌های مکرر و نادرست رخ دهد که در صورت خرابی این قطعه، هیچ گرمایی تولید نخواهد شد و عملا دستگاه شما تبدیل به یک دستگاه معیوب خواهد شد.

تعمیر و تعویض المنت اتو پرس

تنها راهکاری که برای این خرابی دارید این است که تکنسنین تعمیرات اتو پرس زاروتی (Zarotti) اقدام به تعویض المنت دستگاه شما نماید تا همانند روز اول بتوانید از دستگاه استفاده کنید.

4. تنظیمات اشتباه

گاهی اوقات ممکن است مشکل داغ نشدن اتو پرس زاروتی ناشی از هیچ یک از قطعات آن نباشد و صرفا به دلیل عدم تنظیم بودن صحیح تنظیمات رخ دهد. با این وجود بهتر است تنظیمات صحیح را اعمال کنید تا برحسب میزان دمایی که مدنظرتان هست، دستگاه را تنظیم نمایید. توجه داشته باشید که اگر تنظیمات اعمال شده شما با جنس لباسی که در حال اتو کردن آن هستید متفاوت باشد، باعث سوختن لباس خواهد شد. بنابراین توصیه می‌کنیم تنظیمات متناسب لباس را انتخاب نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر اتو پرس بیم

ایجاد لکه‌های زرد روی لباس

ایجاد لکه‌های زرد روی لباس، در بعضی مواقع در طی یک اشتباه ساده و کاملا واضح رخ می‌دهد که آن هم استفاده از آب شهری بجای آب مقطر می‌باشد! اما چگونه؟ هنگام استفاده از آب شهری در طی فرآیند تبدیل آب به بخار، سولفات فلز تولید خواهد شد که به مرور زمان باعث زرد شدن لباس شما می‌شود.

همچنین گاهی اوقات ممکن است صفحه بالایی اتو پرس زاروتی (Zarotti) بنابر هر دلایلی کثیف شده باشد که در صورت کثیف بودن این صفحه، می‌تواند باعث کثیف شدن لباس‌های شما شود. برای رفع این مشکل توصیه می‌کنیم هر بار پیش از استفاده از دستگاه، با دستمال مناسب صفحه تمیز کنید تا عاری از هر گونه کثیفی باشد.

بوق زدن اتو پرس زاروتی

بوق زدن اتو پرس زاروتی از شایع ترین و اصلی ترین مشکلات این دستگاه است که به طور کلی نشان دهنده هشدار و وجود نقص فنی در عملکرد دستگاه رخ می‌دهد. با این وجود توصیه می‌شود هنگام برخورد با این مشکل، آرامش خود را حفظ کنید و سپس دستگاه را خاموش نمایید و اقدام به ریشه یابی خرابی کنید. اما چرا اتو پرس زاروتی بوق میزند؟ دلایل متعددی برای این خرابی وجود دارند که در ادامه به اصلی ترین و کلیدی ترین دلایل بوق زدن اتو پرس زاروتی (Zarotti) پرداخته ایم:

1. تعویض فیلتر اتو پرس زاروتی

برخی اوقات بوق زدن اتو پرس زاروتی به معنای این است که زمان تعویض فیلتر فرا رسیده است! در همین راستا توجه داشت باشید که به موقع اقدام به تعویض فیلتر اتو پرس زاروتی نمایید؛ فیلتر دارای طول عمر مفید می‌باشد و پس از گذشت مدت زمان مشخص، قابلیت‌های خود را از دست خواهد داد و رسوب خواهد گرفت. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم فیلتر را در بازه‌های زمانی مختلف مورد بررسی قرار دهید.

تعویض فیلتر اتو پرس زاروتی

2. نوسان برق

ولتاژ وارده به دستگاه، اساسا و اصولا می‌بایست با ولتاژ اصلی خود اتو پرس زاروتی یکسان باشد. اما از آنجا که برق شهری دارای نوسانات شدیدی می‌باشد، از این رو توصیه می‌شود که حتما از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید تا از تمام این نواسانات جلوگیری نمایید و دستگاه شما آسیب نبیند. با این وجود صرفا اگر توجه‌ای به این موضوع نشود، دستگاه شما به یک دستگاه معیوب و از کار افتاده تبدیل خواهد شد.

همچنین بخوانید: تعمیر اتو پرس ژانومه

3. استفاده نکردن از دستگاه

اساسا دستگاه‌هایی که با بخار سر و کار دارند، بهتر است حداقل هفته‌ای یکبار از آنها استفاده شود؛ اتو پرس زاروتی (Zarotti) نیز از این قضیه مستثنی نیست و باید حداقل هفته‌ای یکبار از آن استفاده کنید تا با مشکل بوق زدن اتو پرس زاروتی روبرو نشوید. در صورت بروز این خرابی نیز توصیه می‌کنیم به مرکز تعمیرات اتو پرس زاروتی مراجعه کنید تا بصورت دقیق مورد بازبینی و عیب یابی قرار گیرد.

بخار ندادن اتو پرس زاروتی

بخار ندادن اتو پرس زاروتی از مهم ترین و رایج ترین مشکلات این دستگاه است که امکان دارد تحت شرایط مختلفی برای شما رخ دهد. به همین دلیل اگر دستگاه بخار ندهد، طبیعتا کاربردی نخواهد داشت و تمامی چین و چروک موجود بر روی لباس باقی خواهند ماند. در صورت بروز این مشکل توصیه می‌شود دسگاه را از برق کشیده و اصلا نگران نباشید؛ چرا که این مشکل قابل حل می‌باشد. اما بخار ندادن اتو پرس ناشی از عوامل و دلایل مختلفی خواهد بود که در ادامه به اصلی ترین دلایل آن اشاره خواهیم کرد:

1. رسوب گرفتگی

اتو پرس زاروتی از آن دسته از لوازم برقی خانگی است که ارتباط مستقیمی با آب دارد و اگر از آب شهری استفاده کنید، قطعا باید منتظر رسوب گرفتگی باشید. اما چه آبی مناسب اتو پرس زاروتی می‌باشد؟ آب مقطر به عنوان مناسب ترین نوع آب برای اتو پرس شما می‌باشد که می‌توانید آنرا از داروخانه‌های محل زندگی خود با قیمت ناچیزی خریداری کنید. برای رفع مشکل رسوب گرفتن توصیه می‌شود هر چند مدت یکبار اقدام به رسوب زدایی اتو پرس زاروتی نمایید.

توجه: در صورت عدم آشنایی به نحوه رسوب زدایی، توصیه می‌شود این فرایند صرفا توسط تکنسین‌های تعمیرات اتو پرس زاروتی (Zarotti) انجام شود.

همچنین بخوانید: تعمیر اتو پرس بکو

2. خرابی پمپ

خرابی پمپ اتو پرس زاروتی، قالبا به تنهایی می‌تواند از مهم ترین مشکلات پیش آمده برای این دستگاه باشد و اختلالات گسترده‌ای را برای دستگاه شما ایجاد کند. در واقع پمپ اتو پرس وظیفه انتقال بخار را برعهده دارد و در صورت خرابی آن، بخار در داخل اتوپرس باقی مانده و به بیرون هدایت نخواهد شد. بنابراین مشکل بخار ندادن اتو پرس زاروتی ایجاد خواهد شد که برای رفع آن باید به مرکز تعمیرات اتو پرس زاروتی مراجعه نمایید.

تعمیر پمپ اتو پرس زاروتی

3. خالی بود مخزن

در صورت خالی بودن مخزن اتو پرس زاروتی یا به دلیل عدم وجود آب کافی، به هیچ عنوان نمی‌توان از مخزن خالی انتظار تولید بخار داشت؛ از این رو توصیه می‌شود پیش از روشن کردن بخارشوی، مخزن آنرا به میزان کافی با آب مقطر پر کنید و به یچ وجه بیشتر از ظرفیت آن آب نریزید. در صورت لبریز شدن آب مخزن، قطعا به اتصالات دستگاه آسیب وارد خواهد شد.

4. پایین بودن درجه حرارت

اگر درجه حرارت اتو پرس زاروتی پایین باشد، طبیعتا گرمای لازم برای از بین بردن چین و چروک ایجاد نخواهد شد و با مشکل بخار ندادن اتو پرس زاروتی روبرو خواهید شد. با این وجود توصیه می‌شود دفترچه راهنمای استفاده از اتو پرس زاروتی (Zarotti) را مطالعه کنید و برحسب نوع و جنس لباس، درجه مناسبی را انتخاب نمایید. بنابراین بیش از روشن کردن دستگاه توصیه می‌کنیم میزان حرارت را بررسی کنید.

نکات نگهداری از اتو پرس زاروتی

به دلیل گران بودن اتو پرس زاروتی، توصیه می‌شود تمامی نکات نگهداری و نحوه استفاده از آن را کاملا رعایت نمایید تا علیرغم افزایش طول عمر دستگاه، نیازی به پرداخت هزینه و تعمیرات اتو پرس زاروتی نداشته باشید. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که دفترچه راهنمای استفاده از اتو پرس زاروتی را مطالعه نمایید تا بتوانید تمام نکاتی که کمپانی زاروتی در خصوص استفاده شما مطرح کرده است را مطل شوید و با دقت بیشتری انجام دهید.

به همین دلیل ما در ادامه یکسری نکات را برای شما جمع آوری کرده ایم که از طریق این نکات می‌توانید نه تنها عمر مفید دستگاه را افزایش دهید، بلکه خیلی ساده هم می‌توانید مانع خراب شدن اتو پرس زاروتی شوید. این نکات ساده ولی در عین حال کاربردی عبارتند از:

 1. اتو پرس زاروتی را در محیطی مناسب به دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 2. حتما با توجه به جنس لباس، میزان درجه حرارت را انتخاب نمایید.
 3. در هنگام پر کردن مخزن اتو پرس زاروتی، مراقب باشید آب بر روی دستگاه نریزد.
 4. پیش پر کردن مخزن آب، دستگاه را از برق بکشید تا اتصالی رخ ندهد.
 5. مراقب هرگونه آسیب فیزیکی از جمله سقوط یا ضربه خوردن اتو پرس زاروتی (Zarotti) باشید.
 6. از ابر و روکش استاندارد و نسوز در برای اتو پرس زاروتی استفاده نمایید.
 7. فیلتر اتو پرس زاروتی را حداکثر هر 6 ماه یکبار تعویض نمایید؛ اگر استفاده بیشتری از دستگاه دارید، بهتر در بازه زمانی کوتاه تری فیلتر را تعویض کنید.
 8. در فواصل زمانی معین اقدام به رسوب زدایی اتو پرس زاروتی بکنید.
 9. برای تمیز کردن صفحه اتو پرس زاروتی از پارچه‌ مرطوب استفاده کنید.
 10. در هنگام جا به‌ جایی اتوپرس با قفل‌ کردن دسته‌ اتو پرس زاروتی، دقت کافی را به خرج دهید و به دستگاه فشار وارد نکنید.
 11. برای جلوگیری از رسوب گرفتگی دستگاه، همیشه از آب مقطر استفاده کنید.
 12. به هیچ عنوان دکمه‌ها و قسمت زیپ دار را اتو نکنید.
 13. هنگامی که کارتان با اتو به اتمام رسید، آنرا از برق بکشید.
 14. از محافظ برق مناسب برای اتو پرس زاروتی (Zarotti) استفاده کنید.
 15. حداقل هفته‌ای یکبار از اتو پرس زاروتی استفاده نمایید.

نکات نگهداری اتو پرس زاروتی

هزینه تعمیرات اتو پرس زاروتی

معمولا هزینه تعمیر اتو پرس زاروتی بستگی به خرابی آن دارد و بدون بررسی خرابی ابتدایی، طبیعتا یک هزینه معلوم و مشخصی را نمی‌تواند اعلام کرد. پروسه کاری ما در آریابهکار بدین گونه می‌باشد که در ابتدا باید بصورت دقیق توسط تکنسین‌های ما عیب یابی کلی و جزئی انجام شود تا برحسب نرخ‌نامه مصوب اتحادیه و همچنین خرابی پیش آمده، هزینه تعمیرات اتو پرس زاروتی به شما اعلام شود و در صورت تایید شما، فرآیند تعمیر در اسرع وقت آغاز گردد.

 • اعلام هزینه تعمیرات اتو پرس زاروتی (Zarotti) بر اساس مصوب اتحادیه.
 • گارانتی رسمی 90 روزه برای تمامی خدمات.
 • تحت پوشش قرار دادن 86 نوع برند مطرح روز دنیا.

همچنین بخوانید: تعمیر اتو پرس فلر

عیب یابی اتو پرس زاروتی

پروسه عیب یابی اتو پرس زاروتی، پیش از تعمیر اتو پرس زاروتی از آنجایی بسیار مهم و ضرروی می‌باشد که اگر بصورت دقیق توسط متخصصان تعمیراتی انجام نشود، هم باید هزینه زیادی کنید و هم اینکه مشکل دستگاه شما برطرف نخواهد شد و همواره با مشکلات قبلی باید از دستگاه به سختی استفاده کنید. از این رو توصیه‌ای که برای شما داریم این است که به دلیل قیمت بالای اتو پرس زاروتی، اجازه دهید توسط متخصصان عیب یابی و تعمیر شود. در این صورت دستگاه شما همانند روز اول کار خواهد کرد.

با این وجود ما در آریابهکار به عنوان مرکز تعمیرات اتو پرس زاروتی (Zarotti)، آماده ارائه خدمات عیب یابی در حضور شما توسط تکنسین‌های مجرب و ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا بصورت رایگان هستیم تا نیازی به تعویض قطعات اتو پرس زاروتی نداشته باشید و صرفا با تعمیرات فنی، مشکل دستگاه شما رفع گردد.

 • بازبینی و عیب یابی کامل پیش از اعلام هزینه تعمیرات اتو پرس زاروتی.
 • استفاده از قطعات وارداتی اتو پرس زاروتی.
 • خدمات ویژه با سرعت بالا و ظرف مدت 7 روز کاری پس از پذیرش دستگاه.
 • راه‌های ارتباط با کارشناسان از طریق واتساپ، تلگرام، ایمو و ایتا.

تعمیر اتو پرس زاروتی در تهران

اگر ساکن استان تهران هستید و به دنبال مرکز تعمیرات اتو پرس زاروتی هستید، جای نگرانی نیست چرا که آریابهکار دو شعبه در شرق و غرب تهران برای تعمیر و عیب یابی اتو پرس زاروتی دارد که می‌توانید در صورت بروز هر گونه خرابی بصورت حضوری به شعبه نزدیک به محل زندگی خود مراجعه نمایید و دستگاه را جهت تعمیرات تحویل دهید تا در اسرع وقت تعمیرات انجام شود. با این وجود تعمیرات انجام شده در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی رسمی شرکتی و یک هفته تست رایگان می‌باشد. در ادامه آدرس شعب را درج نموده ایم:

 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

تعمیر اتو پرس زاروتی در تهران

همچنین ما جهت سهولت شما عزیزان پیک رفت و برگشت رایگان را در نظر گرفته ایم که در صورت کار نکردن اتو پرس زاروتی (Zarotti) و نداشتن زمان کافی می‌توانید از این خدمات استفاده کنید. لازم به ذکر است که برای اعزام پیک به محل مورد نظرتان، در ابتدا باید عیب یاید با تیم پشتیبانی ما هماهنگی‌های لازم را انجام دهید تا در روز و ساعت مقرر و از پیش تعیین شده، پیک به محل سکونت شما اعزام شود و با ارائه قبض شرکتی دریافت دستگاه، دستگاه شما را به شعبه ما جهت عیب یابی و تعمیر منتقل کند.

جهت انجام هماهنگی‌های لازم می‌توانید با شماره مرکزی 02145437 آریابهکار تماس بگیرید.

 • راننده پیک در قبال دریافت دستگاه، قبض شرکتی را به شما تحویل می‌دهد.
 • برای تمامی خدمات انجام شده، فاکتور ارائه می‌شود.
 • تحت پوشش قرار گرفتن تمامی مناطق استان تهران.
 • با پر کردن فرم درخواست تعمیر منتظر تماس از سوی متخصصین ما باشید.

مشکلات رایج اتو پرس زاروتی در یک نگاه

مشکلات و خرابی‌هایی که ممکن است برای اتو پرس زاروتی رخ دهند، دقیقا همانند سایر برندهای موجود در بازار می‌باشد. از این رو اگر اتو پرس زاروتی دارید، باید با رعایت نکات نگهداری که در قسمت بالا توضیح داده شد، از دستگاه استفاده کنید. همچنین در این گزارش ما به تمام مشکلات احتمالی این دستگاه پرداختیم و در ادامه نیز قصد داریم این خرابی‌ها را بصورت مختصر به شما عزیزان شرح دهیم. همراه ما باشید.

داغ نشدن اتو پرس زاروتیاین مشکل می‌تواند ناشی از دلایل متعددی باشد که بهتر است توسط تکنسین عیب یابی شود.
بخار ندادن اتو پرس زاروتیمعمولا رسوب گرفتن اتو پرس زاروتی می‌تواند اصلی ترین دلیل این مشکل باشد که باید توسط عیب یابی شود.
نشتی آب اتو پرس زاروتیپر کردن بیش از حد مخزن و همچنین سوراخ شدن مخزن در اثر برخورد ضربه، می‌توانند دلایل کلیدی برای مشکل باشند که طبق نظر تکنسین تعمیر یا تعویض خواهد شد.
خرابی فیلتر اتو پرس زاروتیمعمولا به دلیل استفاده مداوم از اتو پرس رخ می‌دهد که باید برحسب میزان استفاده از دستگاه، در بازه‌های زمانی مختلف آنرا تعویض کنید. برای خرید فیلتر اتو پرس زاروتی می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
روشن نشدن اتو پرس زاروتیناشی از دلایل متعددی است که باید بصورت کامل توسط تکنسین‌ها عیب یابی شود تا با هزینه جزئی بتوانید آنرا تعمیر و رفع کنید.
خرابی ابر و روکش اتو پرس زاروتیبه معنی اتمام عمر مفید می‌باشد که باید اقدام به خرید ابر و روکش جدید کنید.
خرابی المنت اتو پرس زاروتیاستفاده طولانی مدت و نادرست از اتو پرس زاروتی (Zarotti) و همچنین نوسان برق می‌تواند منجر به خرابی المنت شود.
تعمیر دسته اتو پرس زاروتیبستگی به خرابی دسته دارد و در صورت تایید تکنسین، عیب یابی صورت خواهد گرفت.
بوق زدن اتو پرس زاروتیمی تواند به دلیل نوسان برق، خرابی برد و خرابی در اتصالات رخ دهد که قابل رفع و تعمیر می‌باشد.
خرابی ترموستات اتو پرس زاروتیاستفاده بدون استراحت و نادرست از اتو پرس زاروتی، می‌تواند منجر به خرابی ترموستات شود.

سوالات متداول تعمیرات اتو پرس زاروتی

هر چند در این گزارش به تمامی سوالات احتمالی شما پاسخ داده شد، در ادامه قصد داریم به سوالات شما در خصوص تعمیر اتو پرس زاروتی پاسخ دهیم:

خدمات تعمیر اتو پرس زاروتی در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمامی خدمات تعمیر اتو پرس زاروتی در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی می شود.

برد اتو پرس زاروتی قابل تعمیر است؟

بله. برد اتو پرس زاروتی به شرطی قابل تعمیر می باشد که آسیب آن قابل رفع باشد و توصیه می شود تعمیر برد به دلیل حساسیت بالایی که دارد، توسط تکنسین تعمیرات اتو پرس زاروتی انجام شود.

علت روشن نشدن اتو پرس زاروتی چیست؟

معمولا خرابی برد، نوسان برق و رسوب گرفتگی می توانند مانع روشن شدن اتو پرس شوند که باید توسط تکنسین تعمیرات عیب یابی و بازبینی شود.

امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214