skip to Main Content
تعمیر اتو پرس فلر
شماره نمایندگی تعمیر اتو پرس فلر

تعمیر اتو پرس فلر یکی از اصلی ترین و ضروری ترین اقداماتی می باشد که در هنگام ایجاد نقص در دستگاه باید صورت پذیرد. این دستگاه در اثر موارد مختلفی ممکن است دچار آسیب شود و عملکرد ابتدایی خود را از دست بدهد. در چنین شرایطی انجام تعمیرات اصولی و دقیق از مهمترین گام های برطرف سازی مشکلات ایجاد شده می باشد.

تعمیرات اتو پرس فلر یکی از مجموعه اقداماتی می باشد که در نمایندگی تعمیرات آریابهکار با بهترین و ارزشمندترین خدمات در اختیار کاربران قرار داده می شود. این نمایندگی تمامی خدمات تعمیرات خود را با ضمانت نامه معتبر انجام می دهد تا در صورت بروز کوچکترین مشکلی، متقاضیان بتوانند بدون پرداخت هزینه ای، مشکلات پیش آمده در بخش تعمیر یافته را به صورت کاملا رایگان برطرف نمایند.

تعمیر اتو پرس فلر در نمایندگی تخصصی تعمیر اتوپرس آریابهکار با ضمانت نامه معتبر و بی قید و شرط صورت می پذیرد و کمترین میزان هزینه های برای آن در نظر گرفته شده است. باید بدانید که تمامی نرخ های تعیین شده بر اساس مصوبات اتحادیه می باشد و هیچ گونه جابجایی در مبلغ های صورت نمی گیرد.

تعمیر تخصصی اتو پرس فلر

اگر از مصرف کنندگان اتو پرس فلر می باشید و اکنون دستگاه شما کیفیت کاری خود را از دست داده است و نیاز به تعمیرات دارد، باید بدانید که در استان تهران یک نمایندگی مرکزی و معتبر در زمینه تعمیر تخصصی اتو پرس فلر با نام آریابهکار وجود دارد که از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران برخوردار است.

رویه تعمیرات اتو پرس فلر در این نمایندگی در بهترین سطح از کیفیت صورت می گیرد که در نوبه خود بی نظیر است. در این رویه تمامی شاخصه های کیفی به عنوان معیار کار قرار داده می شوند، تا سلامت دستگاه به صورت کامل برگردانده شود.

تعمیر تخصصی اتو پرس فلر

تعمیر تخصصی اتو پرس فلر از یک چارچوب و سیکل مشخص تشکیل شده است که در زمان برطرف سازی مشکلات باید به صورت دقیق در نظر گرفته شوند. چکاپ گیری از تمامی بخش های اتو پرس فلر از مهمترین اقداماتی می باشد که در رویه تعمیرات تخصصی باید انجام شود. این مورد موجب می شود که علاوه بر موضوعات پیش آمده، سایر موضوعاتی که ممکن است در آینده سلامت دستگاه را تهدید نماید به صورت کامل شناسایی و در نهایت تمامی آنها برطرف گردند.

در رویه تعمیر تخصصی اتو پرس فلر، تعمیرکار باید تمامی ابزار های و ادوات لازم را به همراه خود داشته باشد تا از اتلاف زمان و بررسی های سرسری جلوگیری شود. همچنین قطعاتی که در سیل تعمیرات تخصصی مورد استفاده قرار می گیرند باید کاملا اورجینال باشند تا به صورت دقیق با سایر بخش های اتو پرس چفت شود.

نمایندگی تعمیرات اتو پرس فلر

اگر به دنبال یک نمایندگی و مرکز تخصصی در زمینه تعیرات اتو پرس فلر می باشید، باید بدانید که نمایندگی تعمیرات آریابهکار به عنوان یکی از قوی ترین مراکز ارائه خدمات تعمیرات در استان تهران شناخته می شود که در زمینه کاری خود در لیست بهترین مراکز تعمیرات می باشد.

شاخصه های و وِیژگی های مختلفی در این نمایندگی تعمیر اتو پرس فلر تعیین شده است که تمامی آنها در راستای کسب رضایت حداکثری متقاضیان می باشد. یکی از مهمترین شاخصه هایی که در این نمایندگی تعریف شده است، ارسال تعمیرکار در کوتاه ترین بازه زمانی پس از ثبت درخواست متقاضی می باشد.

نمایندگی تعمیرات اتو پرس فلر

نمایندگی تعمیرات اتو پرس فلر آریابهکار تمامی ادوات و ابزار های تعمیرات را به همراه تعمیرکار به محل ارسال می نماید تا روال انجام کار با سرعت بالایی پیش برود. همچنین این نمایندگی در قبال تمامی اقدامات انجام شده، یک برگ ضمانت نامه معتبر در اختیار متقاضی قرار می دهد تا تمامی روال انجام کار از طرف شرکت بیمه شود.

نمایندگی تعمیر اتو پرس فلر از مجرب ترین تعمیرکاران این حوزه برخوردار می باشد تا تمامی مشکلات و نواقص ایجاد شده در دستگاه در همان مراجعه اول شناسایی و برطرف گردد. در راستای ارائه خدمات هرچه تمام تر، این نمایندگی آموزش های لازم را در اختیار تعمیرکاران خود قرار می دهد تا میزان اطلاعات آنان مطابق با اطلاعات روز حوزه تعمیرات باشد.

مشخصات نمایندگی مرکزی تعمیرات اتو پرس فلر

مشخصات و وِیژگی هایی که در نمایندگی مرکزی تعمیر اتو پرس فلر تعریف شده است، به عنوان شاخصه های برتری آن شناخته می شوند که در این بخش قصد داریم به برخی از شاخصه های اصلی این نمایندگی اشاره نماییم و شما را با قابلیت های آریابهکار در راستای خدمات رسانی به متقاضیان خود آشنا سازیم.

مشخصات نمایندگی مرکزی تعمیرات اتو پرس فلر

از جمله مشخصات و قابلیت های نمایندگی مرکزی تعمیرات اتو پرس فلر آریابهکار به شرح زیر می باشد:
 1. ارسال تعمیرکار اتو پرس فلر در کوتاه ترین بازه زمانی
 2. انجام تمامی روال تعمیرات در محل
 3. پوشش تمامی مناطق و محله های استان تهران
 4. انجام تعمیرات کاملا تخصصی
 5. استفاده از قطعات 100% اورجینال
 6. ارائه فاکتور رسمی
 7. تعیین مبالغ تعمیرات بر اساس نرخ اتحادیه
 8. ضمانت 90 روزه تمامی اقدامات صورت گرفته
 9. برخورداری از نیرو های متخصص و مسلط بر حوزه تعمیرات

مواردی که در بالا به آنها اشاره نمودیم، تنها برخی از قابلیت و ویژگی های آریابهکار می باشد که در اختیار کاربران و مخاطبان آن قرار داده می شود. این موارد تماما گویای تمرکز بالای این نمایندگی بر کسب رضایت مخاطبان خود و ارائه خدمات باکیفیت و ارزشمند به آنان است.

تعمیر اتو پرس فلر چه زمانی الزامی است؟

تعمیر اتو پرس فلر

 1. بخار نداشتن
 2. شکسته شدن دسته پرس
 3. روشن نشدن
 4. جرم گرفتن
 5. گرم نشدن صفحه بالایی
 6. خراب شدن ابر و روکش
 7. کار نکردن دکمه های تنظیم دما

چگونه از نیاز به تعمیر اتو پرس فلر جلوگیری کنیم؟

اگر می خواهید طول عمر دستگاه خود را به صورت چشمگیری افزایش دهید و کیفیت و سلامت اولیه آن را برای مدت زمان طولانی حفظ نمایید، موارد گفته شده در این بخش را به صورت کامل مورد بررسی قرار داده و در نهایت آنها را انجام دهید. باید بدانید که انجام درست این موارد نیاز شما را به تعمیر اتو پرس فلر برطرف می نماید و از ایجاد مشکلات در دستگاه جلوگیری می کند.

 نکاتی در رابطه با مراقبت از اتو پرس فلر

 1. برای طول عمر بیشتر دستگاه هفته ای یک بار از آن استفاده کنید.
 2. قبل از استفاده از پر بودن آب اتو پرس مطمئن شوید.
 3. هنگام استفاده از اتو پرس از وسایل برقی دیگری استفاده نکنید.
 4. بهتر است از آب شهری و معدنی برای اتو پرس خود استفاده نکنید.
 5. مراقب دستگاه خود باشید تا ضربه ای به آن وارد نشود.
 6. در هنگام مواجه با مشکل خودتان دست به تعمیر نزنید.
 7. هنگامی که دسته اتو پرس شما شکسته است به هیچ عنوان خودتان دست به تعویض آن نزنید.
 8. حتما از محافظ برق استفاده کنید.
 9. برای داشتن نتیجه بهتر ابر و روکش اتو پرس را به صورت دوره ای عوض کنید.

اتو پرس برند فلر

اتو پرس برند فلر

شرکت فلر در سال 1994 در کشور آلمان تاسیس شد. در حال حاضر محصولات شرکت فلر در کشور ترکیه و چین و تحت لیسانس فلر آلمان تولید می شود. هدف و چشم انداز فلر، موفقیت در کسب و کار لوازم خانگی با کیفیت بالا بود.

این کمپانی در ابتدا مشغول تولید در حوزه های فن آوری، مدیریت و همچنین کالاهای مصرفی خانوار در داخل و خارج کشور شد و بعد از آن به تولید محصولات لوازم خانگی روی آورد. کلمه فلر به معنی پویا، انعطاف پذیر، نوآورانه و پیشرفت است. برخی از مهم ترین قابلیت های برند فلر به شرح زیر است.

 1. خاموش شدن اتوماتیک
 2. خاموش شدن کامل بخار
 3. استفاده از بخار متغیر
 4. داشتن نشانگر درجه حرارت
 5. قفل دسته
 6. داشتن دکمه بخار با فشار بالا
 7. اتوماتیک تمیز شدن دستگاه

بهترین مرکز تعمیرات اتو پرس فلر در تهران

بهترین مراکز تعمیر اتو پرس فلر در تهران

شرکت آریابهکار با استفاده از بهترین متخصص ها یکی از مراکز مهم تعمیرات لوازم خانگی در تهران است. ما در این شرکت با توجه به حساسیت وسایل برقی و حساسیت اشخاص برای دوباره تکرار نشدن خرابی بهترین امکانات را در اختیار آن ها قرار می دهیم.

تعمیرکاران تعمیر اتو پری فلر این شرکت سال ها به صورت تخصصی در زمینه تعمیر انواع برندهای اتو پرس به خصوص برند فلر آموزش دیده اند و به کسب مهارت، دانش و تجربه بالایی در این زمینه رسیده اند.

برخی از مهم ترین خدمات و مزایای شرکت آریابهکار به شرح زیر است.

 1. استفاده از قطعات اصل و فابریک
 2. ارائه خدماتی همچون جرم گیری کامل اتو پرس و تعویض دسته و..
 3. فروش لوازم جانبی اتو پرس همچون دسته های اورجینال و کاور های فابریک
 4. گارانتی 3 ماهه شرکتی
 5. ارائه کد تخفیف دوره ای ویژه مشترکین
 6. دارا بودن تیمی مجرب و ماهر در زمینه تعمیر اتو پرس
 7. ارائه فاکتور رسمی جهت اطمینان بیشتر مشتریان
 8. محاسبه بر اساس نرخ اتحادیه

این شرکت دارای خدماتی مقرون به صرفه و استاندارد در تعمیر لوازم خانگی از جمله اتو پرس فلر است که در کوتاه ترین زمان ممکن و با استفاده از به روز ترین تکنولوژی روز دنیا است.

سوالات متداول

فیلتر اتوپرس هرچند وقت یکبار باید تعویض شود؟

با توجه به سختی آب شهری بهتر است هر ۶ ماه یکبار نسبت به تعویض فیلتر دستگاه اقدام کنید و با این کار از سرویس اتو پرس فلر خود پیشگیری کنید.

علت مشکل بوق زدن ممتد اتوپرس چیست؟

آسیب برد الکترونیکی در نتیجه نوسانات برق شهری علت بوق زدن ممتد اتوپرس است. برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است تا از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.

امتیاز page

This Post Has 10 Comments

  1. با سلام،
   اگر پریز برق نداشته باشد، سیم بندی مدار قطع شده باشد و یا دوشاخه و سیم رابط خراب شده باشند اتو پرس روشن نمی شود.

 1. سلام اتوپرس من با اینکه روشن میشه اما گرم نمیکنه، ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. باسلام
   سوختن المنت، خراب شدن ترموستات، القایی شدن برق و خرابی در اتصال سیم اتو پرس باعث گم نشدن دستگاه می شود.
   برای مشاوره رایگان عیب یابی و تعمیر اتوپرس می توانید با شماره ۰۲۱۴۵۴۳۷ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 2. سلام ببخشید می خواستم بدونم چرا صفحه بالایی اتو پرس گرم نمیشه؟ مشکلش رو چطور می تونم برطرف کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی داغ نشدن صفحه ی اتوپرس ممکن است به دلایل زیر اتفاق بیوفتد:

  2. خرابی ترموستات
  3. سوختن المنت
  4. اشکال در سیم و پریز
  5. خرابی برد الکتریکی
  6. نرسیدن برق به اتوپرس
  7. در صورت تمایل می توانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی از دلایل مشکل دستگاه شما می توانیم به خالی بودن مخزن، کثیفی فیلتر، جا نخوردن مخزن، رسوب گرفتن دستگاه و … اشاره کنیم. شما می توانید موارد بالا را بررسی کنید و در صورتی که مشکل را پیدا نکردید با شماره 02145437 آریابهکار تماس بر قرار کنید.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی بله در برای تعمیر این دستگاه در آریابهکار گارانتی 90 روزه به شما ارائه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214