skip to Main Content
تعمیر اتو پرس وایت مور white more
شماره تماس نمایندگی تعمیر اتو پرس وایت مور در تهران

اگر اتو پرس وایت مور خریداری کرده اید و پس از گذشت چند سال با خرابی این دستگاه روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که تمام خرابی های این دستگاه قابل تعمیر هستند و نیازی به تعویض قطعات اتو پرس وایت مور و یا خرید دستگاه جدید نخواهید داشت. با این وجود تعمیر اتو پرس وایت مور چگونه است؟ تعمیر اتو پرس وایت مور در نمایندگی تعمیر اتو پرس وایت مور این گونه می باشد که دستگاه معیوب شما به نحوی تعمیر شود که بتوانید از آن به بهترین شکل ممکن و بدون هر گونه محدودیتی استفاده کنید.

با این وجود ممکن است برای شما سوال شود که آیا خرابی اتو پرس وایت مور ناشی از کیفیت پایین قطعات این دستگاه است؟ خیر. دلایل مختلفی در زمینه خرابی اتو پرس وایت مور وجود دارند که در ادامه این عوامل بصورت کامل به شما عزیزان توضیح داده خواهند شد. از این رو در ادامه با پروسه تعمیر اتو پرس وایت مور در نمایندگی تعمیر اتو پرس در تهران آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

نمایندگی تعمیر اتو پرس وایت مور در تهران

خرابی اتو پرس وایت مور شما در صورتی به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند شد که این دستگاه در نمایندگی تعمیر اتو پرس وایت مور در تهران تعمیر شود و از این طریق مشکل رفع گردد. با این وجود ما در نمایندگی تعمیر اتو پرس وایت مور به همراه کادری مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما عزیزان هستیم تا بتوانیم مشکل دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنیم و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر اتو پرس وایت مور در تهران

با این وجود اگر مایل به تعمیر اتو پرس وایت مور در نمایندگی تعمیر اتو پرس وایت مور در تهران هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که آریابهکار به عنوان بهترین مرکز در تهران است و می توانید به همراه گارانتی، اقدام به استفاده از این دستگاه کنید. لازم به ذکر است که ما در آریابهکار در ازای خدماتی که به شما ارائه می دهیم، گارانتی شرکتی و کتبی به شما ارائه خواهد گردید؛ بازه زمانی گارانتی خدمات ما به شما نیز 90 روزه است و بلا استثنا به شما تعلق خواهد گرفت.

اگر ساکن تهران نیستید و مایل به تعمیر اتو پرس وایت مور در نمایندگی تعمیرات این دستگاه هستید، می توانید با هماهنگی قبلی دستگاه را به نمایندگی تعمیر اتو پرس وایت مور از طریق پست ارسال نمایید تا پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

شماره تماس نمایندگی تعمیر اتو پرس وایت مور تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیر اتو پرس وایت مور در تهران می توانید از طریق شماره های ذیل اقدام نمایید تا درخواست شما عزیزان ثبت گردد و هماهنگی های لازم برای تعمیر دستگاه شما صورت گیرد.

علت خرابی اتو پرس وایت مور

علت خرابی اتو پرس وایت مور این است که شما بدون اینکه اقدام به مطالعه دفترچه راهنمای استفاده از اتو پرس وایت مور نمایید، اقدام به استفاده از آن کرده اید و به همین دلیل دستگاه شما با خرابی روبرو شده است. با این وجود راهکار چیست؟ بهترین راهکاری که می توانیم به شما ارائه دهیم این است که اقدام به مطالعه دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه نمایید تا با پروسه عیب یابی و تعمیر آن آشنا شوید. اما اگر باز هم اقدام به مطالعه این دفترچه نکنید، مطمئن باشید که باز هم با خرابی اتو پرس وایت مور روبرو خواهید شد.

همچنین بخوایند: تعمیر اتو پرس بایترون

هزینه تعمیر اتو پرس وایت مور

هزینه تعمیر اتو پرس وایت مور در صورتی منطقی و معقولانه می باشد که در ابتدا تکنسین با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی این دستگاه می کند و پس از آنکه این پروسه با دقت 100 درصدی به اتمام رسید، هزینه تعمیرات باید براساس علت خرابی و میزان خرابی مشخص گردد. اما این در حالی می باشد که اکثر تعمیرگاه های غیر مجاز پیش از آنکه اقدام به باز کردن و عیب یابی اتو پرس وایت مور نمایند، هزینه تعمیرات را به شما اعلام خواهند کرد که این موضوع خارج از عرف است.

هزینه تعمیر اتو پرس وایت مور

لازم به ذکر می باشد که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر اتو پرس وایت مور در ابتدا دستگاه شما را عیب یابی می کنیم و پس از عیب یابی اتو پرس وایت مور، هزینه تعمیرات را به شما اعلام خواهیم کرد. لازم به ذکر است که مبنای اعلام هزینه تعمیرات در اریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است که کمترین هزینه تعمیراتی ممکن است. در ادامه نیز هزینه تعمیرات حدودی اتو پرس وایت مور را درج کرده ایم که پس از عیب یابی تخصصی، هزینه تعمیرات بصورت دقیق به شما اعلام خواهند شد.

خدمات تعمیر و تعویض اتو پرس وایت مورهزینه تعمیرات وایت مور (تومان)
تعمیر ترموستات اتو پرس وایت مور۲۰۵.۰۰۰ الی ۳۶۸.۰۰۰
تعمیر برد اتو پرس وایت مور۳۲۶.۰۰۰ الی ۶۱۸.۰۰۰
تعویض المنت اتو پرس وایت مور۱۸۸.۰۰۰ الی ۳۸۷.۰۰۰
رسوب گیری اتو پرس وایت مور۸۵.۰۰۰ الی ۱۴۳.۰۰۰
ابر و روکش اتو پرس وایت مور۳۶۳.۰۰۰ الی ۷۹۸.۰۰۰
فیلتر اتو پرس وایت مور۳۲۶.۰۰۰ الی ۸۹۸.۰۰۰
کفی اتو پرس وایت مور۲۶۸.۰۰۰ الی ۶۰۹.۰۰۰
تعمیر بویلر اتو پرس وایت مور۲۹۸.۰۰۰ الی ۶۳۶.۰۰۰
تعویض شیر برقی اتو پرس وایت مور۱۶۵.۰۰۰ الی ۲۸۹.۰۰۰
تعمیر پمپ اتو پرس وایت مور۲۳۳.۰۰۰ الی ۵۱۸.۰۰۰
تعویض دسته اتو پرس وایت مور۴۳۳.۰۰۰ الی ۹۰۵.۰۰۰

عیب یابی اتو پرس وایت مور

عیب یابی اتو پرس وایت مور در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما به بهترین شکل ممکن و قطعه به قطعه صورت می گیرد. لازم به ذکر است با توجه به ایتکه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر اتو پرس وایت مور می باشد، هزینه عیب یابی اتو پرس وایت مور در آریابهکار کاملا رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه ای برای عیب یابی در مجموعه ما نیست. برای انجام هماهنگی های لازم می توانید با نمایندگی تعمیر اتو پرس وایت مور تماس بگیرید.

امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214