skip to Main Content

بخور سرد یکی از دستگاه پرکاربرد در فصول سرد سال می باشد که مهم ترین قابلیت و وظیفه این دستگاه از بین بردن خشکی محیط و ایجاد رطوبت در محیط است؛ لازم به ذکر است که این رطوبت ایجاد شده برای سلامت پوست و جلوگیری از خشکی آن بسیار مفید می باشد. اما بخور سرد همانند سایر لوازم برقی خانگی که هر یک از ما در خانه هایمان داریم، از قطعات متعددی تشکیل شده است که یکی از این قطعات، المنت بخور سرد می باشد که در صورت خراب شدن این قطعه می توانید از خدمات تخصصی تعمیر المنت بخور سرد استفاده کنید.

اما ممکن است برای شما سؤال شود که علت سوختن المنت بخور سرد چیست؟ همانگونه که مطلع هستید، المنت از طریق قابلیتی که دارد، توانایی تولید گرما و در نتیجه تولید بخور در دستگاه بخور سرد می باشد که معمولا به دلیل استفاده نادرست و اشتباه به آن فشار وارد می شود و تحت این فشار بسیار زیاد ممکن است المنت مقاومت خود را از دست دهد و دیگر کارایی سابق را نداشته باشد. از این رو در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر بخور سرد قصد داریم تا شما را با جوانب مختلف المنت بخور سرد آشنا سازیم. همراه ما باشید.

آشنایی با تعمیر المنت بخور سرد

المنت بخور سرد علیرغم قابلیتی که داراست، یک قطعه نسبتا حساس می باشد که آستانه تحمل دارد و اگر فشاری بیش از آستانه تحمل آن وارد گردد، به مرور زمان می تواند تماما از کار بیافتد و دیگر دستگاه بخور سرد شما هیچ فعالیتی از خود نشان نخواهد داد. از این رو در ابتدا باید به اطلاع شما برسانیم که بهتر است در ابتدا چند دقیق وقت بگذارید و اقدام به مطالعه دفترچه راهنمای بخور سرد خود نمایید تا مانع وارد شدن هر گونه فشار به این قطعه شوید و بتوانید برای چندین سال و بدون هر گونه مشکلی استفاده کنید.

آشنایی با تعمیر المنت بخور سرد

اما اگر المنت بخور سرد به هر دلیلی پس از گذشت چندین وقت از استفاده مداوم بخور سرد شما دچار خرابی شد، جای نگرانی نیست؛ چرا که برخلاف باور برخی از تکنسین ها، این قطعه قابل تعمیر می باشد و تعمیرات آن نیز صرفا باید به‌صورت تخصصی توسط تکنسین تعمیرکار بخور سرد با بیش از 5 سال سابقه تخصصی صورت گیرد تا نهایت تلاش ممکن برای احیای این قطعه صورت گیرد. در غیر اینصورت در اکثر مراکز تعمیر که تخصص کافی در این زمینه ندارند، با متوجه شدن خرابی المنت اعلا تعویض قطعه می کنند.

ما در آریابهکار به همراه تعدادی از تکنسین های مجرب و تعمیرکار بخور سرد، تمامی مشکلات بخور سرد علی الخصوص تعمیر المنت بخور سرد را به‌صورت تخصصی و اختصاصی در شعب تعمیراتی انجام می دهیم تا مشکل دستگاه شما صرفا با تعمیرات تخصصی رفع گردد و نیازی به تعویض المنت بخور سرد نداشته باشید.

تعمیر المنت بخور سرد در محل

با توجه به قابلیت و عملکرد بخور سرد می توان به کاربرد این دستگاه اشاره کرد و اگر چندین سال است که از این دستگاه استفاده می کنید، بدون شک با خراب شدن بخور سرد متوجه جای خالی آن خواهید شد و در این مواقع مایل به تعمیر المنت بخور سرد در محل خواهید بود تا این مشکل در سریعترین حالت ممکن تعمیر شود. استفاده از این روش بدین گونه است که با هماهنگی قبلی شما عزیزان، تکنسین با ابزارهای تعمیراتی در محل شما حاضر می شود و مشکل دستگاه را برطرف می کند.

از این رو یکی دیگر از خدماتی که ما به شما عزیزان جهت سهولت بیشتر ارائه می دهیم، تعمیر المنت بخور سرد در محل می باشد که از طریق هماهنگی قبلی با تیم پشتیبانی قابل انجام است؛ از این طریق تکنسین تعمیرات بخور سرد در روز و زمان از پیش تعیین شده در محل شما حاضر می شود و تعمیرات تخصصی المنت بخور سرد را انجام می دهد. برای انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره تماس مرکزی آریابهکار 02145437 تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توجه: بنابر تعداد بالای دستگاه های تعمیراتی در آریابهکار، تا اطلاع ثانویه امکان اعزام تکنسین جهت تعمیر المنت بخور سرد در محل وجود ندارد و تمامی خدمات فقط و فقط در شعب تعمیراتی ما انجام می شوند.

هزینه تعمیر المنت بخور سرد

با خراب شدن المنت بخور سرد ممکن است برای شما سؤال شود که هزینه تعمیر المنت بخور سرد چقدر است؟ این سؤال قطعا اولین سوالی است که به ذهن هر یک از ما خواهد رسید؛ چرا که متأسفانه افراد غیر حرفه ای زیادی در این زمینه وجود دارند و ممکن است با روش های مختلفی هزینه زیادی از شما برای این تعمیرات دریافت کنند. اما لازم به ذکر است که هزینه تعمیر المنت بخور سرد در آریابهکار پس از عیب یابی تخصصی دستگاه توسط تکنسین در حضور شما براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه اعلام می شود.

هزینه تعمیر المنت بخور سرد

المنت بخور سرد همانگونه که گفته شد، یک قطعه حساس می باشد که صرفا باید توسط تکنسین انجام شود. با این وجود خرابی که ممکن است برای المنت دستگاه شما رخ دهد یا مشکل ساده و یا مشکل بسیار پیچیده ای خواهد بود و در نتیجه نمی توانیم هزینه ثابتی را برای تعمیر المنت بخور سرد در مدل و برندهای مختلف را به شما اعلام کنیم.
  • اعلام هزینه نهایی پس از عیب یابی دستگاه توسط تکنسین به شما اعلام می شود.
  • اعلام هزینه براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خواهد بود.

تعمیر بخور سرد در تهران

همچنین اگر ساکن استان تهران هستید و المنت بخور سرد شما دچار خرابی شده است، جای نگرانی نیست چرا که ما دو شعبه در شرق و غرب تهران برای شما عزیزان تدارک دیده ایم تا در صورت خرابی این قطعه از دستگاه، به‌صورت حضوری به شعب تعمیراتی ما مراجعه نمایید تا مشکل به‌صورت تخصصی شناسایی و تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعه نداشته باشید. لازم به ذکر است که آریابهکار جهت تمامی خدماتی که به شما ارائه می دهد، 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی به شما تعلق می گیرد.

جهت مراجعه حضوری به شعب تعمیراتی آریابهکار، در ادامه آدرس شعب را درج نموده ایم (جهت اطلاع از ساعات کاری شعبه مدنظر با شماره های مندرج تماس حاصل نمایید):

  • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین‌تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸، واحد اول.
امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214