skip to Main Content
تعمیر بخارشوی آریته Ariete
شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی آریته در تهران

بخارشوی آریته یکی از برندهای پر طرفدار و محبوب بخارشوی در بازار ایران می باشد که تاکنون مدل های متنوعی از این دستگاه به بازار ایران عرضه شده است و به دلیل کیفیت بالای این دستگاه، شما می توانید تا چندین سال بدون هر گونه خرابی از این دستگاه استفاده کنید. اما در صورتی که به بخارشوی آریته فشار وارد کنید، مطمئن باشید که بخارشوی آریته دچار خرابی خواهید شد و برای تعمیرات آن باید به نمایندگی تعمیر بخارشوی آریته در تهران و یا شهر خود مراجعه نمایید.

با این وجود در ادامه این مقاله از آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی تهران قصد داریم تا خدمات تخصصی خود در خصوص تعمیر بخارشوی آریته را شرح دهیم. همراه ما باشید.

نمایندگی تعمیر بخارشوی آریته

نمایندگی تعمیر بخارشوی آریته کجاست؟ نزدیک ترین نمایندگی تعمیر بخارشوی آریته؟ چگونه از نمایندگی تعمیر بخارشوی آریته استفاده کنیم؟

این سوالات صرفا یکی از سوالاتی می باشد که ممکن است برای شما عزیزان در صورت استفاده از بخارشوی آریته رخ دهد. با این وجود در پاسخ به سوالات شما باید بگوییم که آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی آریته در تهران، 0 تا 100 خدمات عیب یابی و تعمیر بخارشوی آریته را انجام می دهد تا بتواند مشکل شما را به نحوی تعمیر کند تا صرفا از طریق عیب یابی تخصصی و تعمیر قطعات معیوب بتوانید با کمترین هزینه از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر بخارشوی آریته

لازم به ذکر است که ما در نمایندگی تعمیر بخارشوی آریته در تهران مفتخریم که قطعات آسیب دیده و معیوب بخارشوی آریته شما را به نحوی انجام می دهیم تا بتوانید از این طریق نیازی به تعویض قطعات گران قیمت بخارشوی آریته نداشته باشید. با این وجود اگر بخارشوی آریته شما در هر مدلی آسیب دیده است و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید؛ ما بخارشوی آریته شما را تخصصی تعمیر خواهیم کرد.

شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی آریته

برای تماس با نمایندگی تعمیر بخارشوی آریته در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش زیرین اقدام نمایید و درخواست خود را ثبت کنید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

 • مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
 • شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 • شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 • شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی آریته

در صورتی که شاغل هستید و زمان کافی برای مراجعه حضوری به شعب تعمیراتی آریابهکار را ندارید، می توانید از پیک رفت و برگشت رایگان مجموعه ما استفاده کنید تا از این طریق بتوانید بدون مراجعه حضوری، بخارشوی آریته خود را به شعب تعمیراتی ما منتقل کنید تا پروسه عیب یابی و تعمیرات تخصصی آن انجام شود. لازم به ذکر می باشد که پیک به شما قبض شرکتی و کتبی ارائه خواهد نمود که مبتنی بر تحویل دستگاه خود به مجموعه آریابهکار است.

هزینه تعمیر بخارشوی آریته چقدر است؟

قطعا این سوال یکی از چالش برانگیز ترین سوالاتی می باشد که با مراجعه به مراکز تعمیراتی مخنتلف می تواند ذهن شما را به خود درگیر کند؛ چرا که در تعمیرگاه های مختلف بدون اینکه دستگاه شما باز شود، هزینه تعمیرات براساس معیار دلخواه تعمیرکار اعلام خواهد شد که این پروسه خارج از عرف تعمیرات است. اما ما در آریابهکار هزینه تعمیرات بخارشوی آریته را براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی اعلام می کنیم که این هزینه، کمترین هزینه تعمیراتی می باشد!

هزینه تعمیر بخارشوی آریته چقدر است

این در حالی می باشد که ما در آریابهکار پروسه عیب یابی تخصصی بخارشوی آریته را انجامی می دهیم و بصورت تخصصی نیز بخارشوی آریته شما را تعمیر می کنیم. با این وجود اگر مایل به تعمیر بخارشوی آریته با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن هستید، می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی آریته استفاده کنید.

مدل های قابل تعمیر بخارشوی آریته

تمام مدل های بخارشوی آریته که در بازار ایران وجود دارند، بصورت تخصصی در مجموعه آریابهکار تعمیر می شود. در ادامه برخی از مدل های قابل تعمیر بخارشوی آریته در آریابهکار را نام برده ایم:

 • تعمیر بخارشوی آریته مدل AR-4217
 • تعمیر بخارشور آریته مدل 4145
 • تعمیر بخارشو آریته مدل X-Vapor Deluxe 4146
 • تعمیر بخار شوی آریته مدل AR 4175
 • تعمیر بخار شوی آریته مدل AR 4163
 • تعمیر بخارشوی آریته 4160
 • تعمیر بخار شوی آریته ایتالیا Ariete Vapori Jet 4132- Tragbarer Dampfreiniger
 • تعمیر بخار شوی آریته ایتالیا Ariete X Vapor Deluxe
 • تعمیر بخار شوی مدل Ariete Xvapor Art4145
 • تعمیر بخارشوی آریته مدل 4214
 • تعمیر بخار شوی Ariete مدل 4145 1500 وات

سایر خدمات آریابهکار: تعمیر بخارشوی هوریزون Horizon

چگونه بخارشوی آریته را تعمیر کنیم؟

آیا می توانیم بخارشوی آریته را تعمیر کنیم؟ این سوال یک سوال کاملا کلی است و در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شما در صورتی می توانید بخارشوی آریته را تعمیر کنید که مشکل این دستگاه جزئی باشد! اگر مشکل بخارشوی آریته شما یک مشکل کلی باشد، مطمئنا نمی توانید این مشکل را خیلی ساده با استفاده از کمترین دانش فنی و عدم داشتن ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر کنید. با این وجود اگر مشکل بخارشوی آریته شما یک مشکل سطحی می باشد، می توانید آنرا تعمیر کنید.

اما اگر مشکل بخارشوی آریته شما یک مشکل کلی است، توصیه می کنیم در اسرع زمان بخارشوی آریته را از برق بکشید و اجازه دهید این دستگاه خنک شود. در حین خنک شدن بخارشوی آریته از طریق شماره های مندرج با ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای عیب یابی و تعمیر این دستگاه کلیدی صورت گیرد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

چگونه بخارشوی آریته را تعمیر کنیم

لازم به ذکر می باشد که برای تعمیر مشکلات کلی که شامل مشکلات فنی در قطعات داخلی بخارشوی آریته است، باید دوره های آموزشی متعددی را سپری کرده باشید تا بتوانید مشکل دستگاه خود را خیلی ساده و سریع بر طرف کنید؛ در غیر اینصورت اگر مهارت های لازم را در این زمینه ندارید، مطمئن باشید که نه تنها مشکل بخارشوی آریته شما بر طرف نخواهد شد بلکه می تواند منجر به گسترش خرابی بخارشوی آریته شما عزیزان شود.

به همین ترتیب توصیه ما به شما این است که پروسه تعمیر بخارشوی آریته را در نمایندگی تعمیر بخارشوی آریته در تهران انجام دهید تا با خیالی آسوده از این دستگاه استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214