skip to Main Content

بخارشوی برلیانت یکی دیگر از بخارشوی هایی می باشد که شما در بازار ایران می توانید اقدام به خرید آن نمایید و با استفاده از آن اقدام به تمیز کردن محیط های آلوده و… کنید. با این وجود اگر بخارشوی برلیانت خریداری کرده اید، در صورتی می توانید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید که صرفا از آن بصورت اصولی استفاده نمایید. اما اگر از این دستگاه بصورت اصولی استفاده نکنید، بدون شک نیاز به تعمیر بخارشوی برلیانت خواهید یافت که این پروسه باید توسط تکنسین های مجرب صورت گیرد.

اما بهترین مرکز برای تعمیر بخارشوی برلیانت کجاست؟ در صورتی که بخارشوی برلیانت شما به هر دلیلی خراب شده است و نمی توانید از آن استفاده کنید، در ادامه با نحوه عیب یابی و تعمیر این دستگاه در نمایندگی تعمیر بخارشوی برلیانت آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

نمایندگی تعمیر بخارشوی برلیانت

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی برلیانت آماده ارائه خدمات تخصصی تعمیر بخارشوی برلیانت در حضور شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص است تا از این طریق مشکل دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن بر طرف کند و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده نمایید. با این وجود اگر با هر گونه خرابی در بخارشوی برلیانت روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که بهترین مرکز برای عیب یابی و تعمیر بخارشوی برلیانت، نمایندگی تعمیر بخارشوی برلیانت می باشد.

نمایندگی تعمیر بخارشوی برلیانت

از این رو توصیه می کنیم پروسه تعمیر دستگاهی مانند بخارشوی برلیانت را به افرادی بی تجربه و کم تجربه نسپارید تا هم خرابی دستگاه بیشتر نشود و هم اینکه هزینه تعمیرات بخارشوی برلیانت شما کاهش شود. لازم به ذکر می باشد که تمام خدماتی که ما در آریابهکار به شما ارائه می دهیم شامل گارانتی بلند مدت می شود تا بتوانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های ما بسپارید. بنابراین برای تعمیر تخصصی بخارشوی برلیانت به همراه گارانتی بلند مدت می توانید درخواست خود را در سامانه آریابهکار ثبت کنید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی برلیانت

جهت تماس با نمایندگی تعمیر بخارشوی برلیانت می توانید از طریق شماره های ذیل تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

علت خرابی بخارشوی برلیانت چیست؟

علت خرابی بخارشوی برلیانت تنها یک عامل است و آن هم عدم استفاده صحیح و اصولی از بخارشوی برلیانت می باشد! به عبارتی اگر این دستگاه بصورت اصولی استفاده نکنید، مطمئن باشید که خرابی های گسترده ای در آن رخ خواهند داد و از این طریق ممکن است نتوانید برای طولانی مدت از این دستگاه استفاده نمایید. با این وجود توصیه می کنیم دفترچه راهنمای استفاده از بخارشوی برلیانت را یکبار برای همیشه مطالعه کنید تا با نحوه استفاده صحیح از آن آشنا شوید.

هزینه تعمیر بخارشوی برلیانت

همانگونه که در قسمت بالا توضیح داده شد، در ابتدا اولین گامی که ما در آریابهکار برای تعمیر بخارشوی برلیانت خواهیم برداشت این است که پروسه عیب یابی بخارشوی برلیانت صورت خواهد گرفت. پس از آنکه این پروسه به بهترین شکل ممکن توسط تکنسین تعمیرکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا برداشته شد، علت خرابی و میزان خرابی بخارشوی برلیانت شما مشخص خواهد گردید. اما اگر این پروسه به خوبی صورت نگیرد، مطمئن باشید که هزینه تعمیرات شما افزایش خواهد بود!

لازم به ذگر است که پس از اتمام پروسه عیب یابی بخارشوی برلیانت در آریابهکار، هزینه تعمیرات بخارشوی برلیانت براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی برآورد و سپس به شما اعلام خواهد گردید. اما این در حالی است که هزینه تعمیرات بخارشوی برلیانت در سایر مراکز تعمیراتی براساس هیچ مبنایی برآورد و به شما اعلام می شود که این خارج از عرف تعمیرات است. با این وجود اگر مایل به تعمیر تخصصی بخارشوی برلیانت توسط تکنسین های مجرب با کمترین هزینه تعمیراتی هستید، می توانید دستگاه خود را به آریابهکار بسپارید.

در ادامه نیز هزینه تعمیر بخارشوی برلیانت را برای شما مشخص کرده ایم که صرفا هزینه حدودی تعمیرات بخارشوی برلیانت است و هزینه دقیق صرفا پس از عیب یابی تخصصی و تشخیص علت خرابی و میزان خرابی به شما اعلام خواهد گردید.

قطعات بخارشوی برلیانتهزینه تعمیرات بخارشوی برلیانت (تومان)
برد بخارشوی برلیانت۱۰۰.۰۰۰ الی ۳۵۰.۰۰۰
پمپ آب بخارشوی برلیانت۱۰۰.۰۰۰ الی ۳۶۰.۰۰۰
سرویس بخارشوی برلیانت۱۰۰.۰۰۰ الی ۱۹۰.۰۰۰
عیب یابی بخارشوی برلیانتکاملا رایگان
کابل برق بخارشوی برلیانت۹۰.۰۰۰ الی ۲۲۰.۰۰۰
المنت بخارشوی برلیانت۴۹۰.۰۰۰ الی ۶۵۰.۰۰۰
بویلر بخارشوی برلیانت۱۸۰.۰۰۰ الی ۲۵۰.۰۰۰
قطعات بخارشوی برلیانتتماس بگیرید
دکمه بخارشوی برلیانتتماس بگیرید

سایر خدمات:تعمیر بخارشوی هایسونگ (haisung)

مدل های قابل تعمیر بخارشوی برلیانت

اگر بخارشوی برلیانت دارید ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که آیا بخارشوی برلیانت شما نیز در آریابهکار تعمیر خواهد شد؟ در پاسخ باید بگوییم بله! ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی برلیانت تمام مدل های بخارشوی برلیانت را توسط کادری مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر می کنیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده نمایید. با این وجود ما هیچ گونه محدودیتی در خصوص تعمیر بخارشوی برلیانت نداریم و تمام مدل های این دستگاه را در نمایندگی مرکزی تعمیر می کنیم.

مدل های قابل تعمیر بخارشوی برلیانت

برخی از مدل های قابل تعمیر بخارشوی برلیانت در آریابهکار عبارتند از:

  • تعمیر بخارشوی برلیانت مدل BSC 3200
  • تعمیر بخارشوی برلیانت مدل BSC-3300

خدمات تعمیر بخارشوی برلیانت

چه خدماتی در آریابهکار برای تعمیر بخارشوی برلیانت ارائه می شود؟ در خصوص خدمات تعمیر بخارشوی برلیانت در آریابهکار باید به اطلاع شما برسانیم که تمام خدماتی که ممکن است دستگاه شما عزیزان نیاز داشته باشد، در آریابهکار ارائه خواهد گردید. با این وجود ما هیچ گونه محدودیتی در خصوص تعمیر بخارشوی برلیانت نداریم و می توانیم تمام خدمات تعمیر بخارشوی برلیانت را ارائه دهیم. با این وجود از مهم ترین خدماتی که ما در خصوص تعمیر بخارشوی برلیانت به شما ارائه می کنیم، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • تعمیر برد بخارشوی برلیانت.
  • تعمیر بویلر بخارشوی برلیانت.
  • تعمیرات قطعات داخلی بخارشوی برلیانت.
  • تعویض تفنگی بخارشوی برلیانت.
  • سرویس دوره ای بخارشوی برلیانت.
  • رسوب زدایی بخارشوی برلیانت و…
امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214