skip to Main Content
تعمیر بخارشوی بوش (Bosch)
شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی بوش در تهران

بخارشوی بوش یکی از شناخته شده ترین بخارشوی هایی می باشد که توسط کمپانی بوش طراحی و ساخته شده است و شما می توانید این محصول با کیفیت را بدون هر گونه خرابی برای چندین سال استفاده کنید و حتی ذره ای هم خراب نشود. با این وجود اگر بخارشوی بوش خریداری کرده اید و به هر دلیلی با خرابی آن روبرو شده اید، در این مواقع تنها توصیه ما به شما این است که پروسه عیب یابی و تعمیر بخارشوی بوش را در نمایندگی تعمیرات بخارشو بوش سپری کنید تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن بر طرف شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

اما این در حالی می باشد که اگر به مراکز غیر مجاز و یا بی تجربه در این زمینه مراجعه کنید، ممکن است هزینه ای برابر با قیمت خود دستگاه به شما تحمیل کنند! لازم به ذکر می باشد که بخارشوی بوش در مدل هایی که تاکنون روانه بازار کشور شده است، یکی از گران قیمت ترین محصولات است و به همین دلیل ممکن است هزینه تعمیرات قابل توجهی از شما در مراکز غیر مجاز دریافت گردد.

با این وجود در ادامه قصد داریم شما عزیزان را با بخارشوی بوش و پروسه عیب یابی و تعمیر آن بیشتر و بیشتر آشنا سازیم تا اگر دستگاه شما نیز دچار چنین مشکلی شده است، بتوانید کاملا اصولی آنرا تعمیر کنید.

نمایندگی تعمیر بخارشوی بوش در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشو در تهران بوش به همراه کادری مجرب و متخصص با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما عزیزان می باشد تا بتوانید مشکل این دستگاه را طبق چیزی که متصور هستید بر طرف کند و همانند روز اول از آن استفاده کنید. با این وجود اگر با خرابی بخارشوی بوش روبرو شده اید، توصیه می کنیم صرفا پروسه عیب یابی بخارشوی بوش در نمایندگی تعمیر بخارشوی بوش در تهران و یا شهر محل سکونت شما انجام شود.

نمایندگی تعمیر بخارشوی بوش در تهران

اما اگر پروسه عیب یابی و تعمیرات بخارشوی بوش شما عزیزان در آریابهکار صورت گیرد، باید به اطلاع شما برسانیم که تمام خدمات ارائه شده توسط مجموعه تضمینی و به همراه گارانتی خواهد بود و در صورت بروز خرابی قبلی در بازه زمانی گارانتی، آنرا بصورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد و نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات مجدد نخواهید داشت.

شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی بوش در تهران

جهت ثبت درخواست تعمیر بخارشوی بوش در نمایندگی تعمیر بخارشوی بوش در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش ذیل درخواست خود را ثبت کنید تا پاسخ سوالات شما داده شود و درخواست شما ثبت گردد.

عیب یابی بخارشوی بوش

پروسه عیب یابی بخارشوی بوش در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص در حضور شما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می شود و از این طریق مشکل دستگاه شما بصورت دقیق ریشه یابی خواهد شد و می توانید به نتیجه مناسب و مطلوبی برسید. لازم به ذکر می باشد که این پروسه در مجموعه آریابهکار بصورت کاملا رایگان برای بخارشوی بوش صورت می گیرد.

هزینه تعمیر بخارشوی بوش

هزینه تعمیر بخارشوی بوش در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی تعیین و برآورد می شود و این در حالی می باشد که هزینه تعمیر بخارشوی بوش در سایر مراکز تعمیراتی صرفا براساس هزینه های دلخواه خود اعلام می شود. با این وجود اگر از هزینه تعمیر بخارشوی بوش خود مطلع نیستید و این سوال تبدیل به یک معضل برای شما شده است، توصیه می کنیم عجولانه تصمیم نگیرید؛ چرا که تصمیم عجولانه می تواند به ضرر شما تمام شود.

از این رو توصیه ای که برای شما در خصوص هزینه تعمیر بخارشوی بوش داریم این است که تا وقتی این دستگاه توسط تکنسین مجرب و متخصص در حضور شما مورد عیب یابی تخصصی قرار نگیرد، به هیچ وجه امکان اعلام هزینه تعمیرات وجود نخواهد داشت و شما نمی توانید از هزینه تعمیرات این دستگاه مطلع شوید؛ مگر در شرایط خاص که خارج از عرف تعمیرات است. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما اجازه دهید تا مشکل دستگاه شما به خوبی مورد عیب یابی قرار گیرد.

هزینه تعمیر بخارشوی بوش

هزینه تعمیرات بخارشوی بوش براساس علت خرابی و میزان خرایی بخارشوی بوش تعیین می شود و این در حالی می باشد که اگر این پروسه به خوبی صورت نگیرد، هزینه اعلامی به شما هزینه خارج از عرف است. با این وجود ما در آریابهکار در ابتدا اقدام به عیب یابی تخصصی بخارشوی بوش می کنیم و پس از ریشه یابی علت خرابی و میزان خرابی، هزینه تعمیرات را برآورد و سپس به شما اعلام خواهیم کرد. در ادامه نیز هزینه تعمیرات حدودی بخارشوی بوش را درج نموده ایم:

قطعات بخارشوی بوشهزینه تعمیرات بخارشوی بوش (تومان)
برد بخارشوی بوش۱۰۰.۰۰۰ الی ۳۵۰.۰۰۰
پمپ آب بخارشوی بوش۱۰۰.۰۰۰ الی ۳۶۰.۰۰۰
سرویس بخارشوی بوش۱۰۰.۰۰۰ الی ۱۹۰.۰۰۰
عیب یابی بخارشوی بوشکاملا رایگان
کابل برق بخارشوی بوش۹۰.۰۰۰ الی ۲۲۰.۰۰۰
المنت بخارشوی بوش۴۹۰.۰۰۰ الی ۶۵۰.۰۰۰
بویلر بخارشوی بوش۱۸۰.۰۰۰ الی ۲۵۰.۰۰۰
قطعات بخارشوی بوشتماس بگیرید
دکمه بخارشوی بوشتماس بگیرید

سایر خدمات آریابهکار: تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

مدل های قابل تعمیر بخارشوی بوش

کدام یک از مدل های بخارشوی بوش قابل تعمیر هستند؟ این سوالی است که معمولا اکثر مشتریان از ما به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی بوش می پرسند. لازم به ذکر است که ما در آریابهکار هیچ گونه محدودیتی در خصوص تعمیر بخارشوی بوش نداریم و می توانیم به بهترین شکل ممکن پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه را برای شما عزیزان انجام دهیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این دستگاه برای چندین سال دیگر استفاده کنید و نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید.

به همین دلیل در ادامه قصد داریم برخی از مدل های بخارشوی بوش که این روزها در بازار ایران وجود دارند را برای شما نام ببریم که پروسه عیب یابی و تعمیرات تخصصی آن در مجموعه آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی انجام می شود. این مدل ها عبارتند از:

  • تعمیر بخارشوی بوش مدل BR-3276 Z1
  • تعمیر بخارشو بوش مدل Glass vac
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214