skip to Main Content
تعمیر بخارشوی رادکس
شماره تماس نمایندگی رسمی تعمیر بخارشوی رادکس در تهران

یکی از محصولات پر فروش برند رادکس فرانسه در بازار کشور عزیزمان، بخارشوی رادکس می باشد که یک دستگاه خاص و البته کاربردی در خانه اکثر ما ایرانی ها می باشد که شما می توانید این دستگاه را از فروشگاه های مجاز و معتبر خریداری کنید. با این وجود اگر شما از این دستگاه بصورت اصولی استفاده کنید، مطمئن باشید که طول عمر مفید این دستگاه زیاد خواهد بود و نیازی به خدمات تعمیر بخارشوی رادکس در نمایندگی رسمی این دستگاه نخواهید داشت!

از این رو اگر شما عزیزان چندین سال است که اقدام به خرید بخارشوی رادکس کرده اید و به هر دلیلی با خرابی این دستگاه روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی رادکس آماده ارائه خدمات تخصصی به شما هستیم تا مشکل دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنیم. همراه ما باشید.

بهترین مرکز تعمیر بخارشوی رادکس در تهران

بهترین مرکز تعمیر بخارشوی رادکس در تهران

بهترین مرکز تعمیر بخارشوی رادکس در تهران این است که تکنسین های تعمیرکار متخصص و مجرب که صرفا دانش تعمیرات بخارشوی رادکس را دارند با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به تعمیرات دستگاه شما نمایند و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید و بتوانید این دستگاه را بصورت تخصصی تعمیر کنید. از این رو توصیه کلیدی ما به شما این است که این دستگاه صرفا در نمایندگی مجاز تعمیر شود و به هیچ وجه به افراد بی تجربه و کم تجربه در این زمینه اعتماد نکنید.

نمایندگی تعمیر بخارشوی رادکس

آریابهکار به عنوان نمایندگی انحصاری تعمیر بخارشوی رادکس در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی بخارشوی رادکس، به همراه کادری مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی به شما است تا بتوانید این دستگاه را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید. از این رو ما در آریابهکار با توجه به اینکه خدمات تخصصی ارائه می دهیم، تمام خدمات خود را تحت پوشش گارانتی قرار داده ایم و شما می توانید این دستگاه را به بهترین شکل ممکن در آریابهکار تعمیر کنید.

مشکلات رایج بخارشوی رادکس

آیا بخارشوی رادکس بصورت خود به خود خراب می شود؟ خیر! در صورتی که شما از این دستگاه بصورت نادرست و اشتباه استفاده کنید، مطمئن باشید که این دستگاه به مرور زمان کارایی خود را از دست می دهد و نمی توانید از آن همانند روز اول استفاده کنید. بنابراین توصیه ابتدایی و کلیدی ما به شما این است که از این دستگاه بصورت اصولی و صحیح استفاده کنید که برای استفاده صحیح از این دستگاه باید دفترچه راهنمای استفاده از آنرا مطالعه نمایید و بتوانید از این دستگاه بصورت صحیح استفاده کنید!

مشکلات رایج بخارشوی رادکس

اما چه مشکلاتی ممکن است در این دستگاه رخ دهند؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است در طول زمان بنابر استفاده نادرست و اشتباه در آن رخ دهند می توان به این موارد اشاره کرد:
  • روشن نشدن بخارشوی رادکس.
  • عدم گرم شدن بخارشوی رادکس.
  • عدم خروج بخار از بخارشوی رادکس.
  • رسوب گرفتن بخارشوی رادکس.
  • باز نشدن درب بخارشوی رادکس.
  • پاره شدن اتصالات بخارشوی رادکس.
  • آسیب دیدن تفنگی بخارشوی رادکس.
  • خرابی کابل برق بخارشوی رادکس و….

عیب یابی بخارشوی رادکس

منظور از عیب یابی بخارشوی رادکس چیست؟ تصور کنید که دستگاه شما خراب شده است و این خرابی باعث شده که دستگاه شما کار نکند و یا از کارکرد بهینه آن خودداری می کند. در این مواقع باید دستگاه خود را به تکنسین های متخصص و با تجربه بسپارید و این دستگاه بصورت تخصصی مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد. با این وجود برای آنکه علت خرابی دستگاه شما ریشه یابی شود، باید پروسه ای تخصصی در حضور شما صورت گیرد تا علت خرابی این دستگاه مشخص شود.

بنابراین به تمام این پروسه که مشکل دستگاه شما عزیزان در آن ریشه یابی می شود، همان عیب یابی تخصصی است که باید توسط کارشناسان متخصص و با تجربه مورد عیب یابی قرار گیرد.

تعمیر بخارشوی رادکس با گارانتی رسمی 90 روزه

تعمیر بخارشوی رادکس با گارانتی رسمی 90 روزه

مهم ترین نقطه متمایز کننده آریابهکار نسبت به سایر مراکز تعمیراتی این است که ما با توجه به اینکه تمام خدمات تعمیر بخارشوی رادکس را توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر می کنیم، به شما عزیزان تضمین و گارانتی طولانی مدت می دهیم تا شما بتوانید از این طریق بهترین نتایج ممکن را دریافت کنید. از این رو ما به تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم، تضمین بلند مدت برای شما در نظر گرفته ایم و می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به کارشناسان ما بسپارید و اجازه دهید تا این دستگاه به همراه گارانتی تعمیر شود.

هزینه تعمیر بخارشوی رادکس در تهران

از مهم ترین سوالاتی که ممکن است در صورت خرابی بخارشوی رادکس برای شما ایجاد شود این است که هزینه تعمیرات بخارشوی رادکس چقدر می باشد؟ در ابتدا بهتر است شفاف سازی کنیم که هزینه تعمیر بخارشوی رادکس این گونه می باشد که در ابتدا باید دستگاه شما بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد تا علت خرابی و میزان خرابی رخ داده در این دستگاه مشخص شود و پس از آنکه این دو عامل مشخص شدند، امکان برآورد هزینه تعمیرات بخارشوی رادکس وجود دارد.

اما اگر این دو عامل مشخص نشوند و هزینه تعمیرات بخارشوی رادکس به شما اعلام شوند، خارج از عرف تعمیرات است و به هیچ وجه به چنین تعمیرگاهی اعتماد نکنید. لازم به ذکر است که مبنای اعلام هزینه تعمیرات بخارشوی رادکس در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و هزینه نامتعارفی از شما دریافت نخواهد شد. توجه داشته باشید که در ادامه هزینه حدودی تعمیرات بخارشوی رادکس را برای شما نام برده ایم که پس از عیب یابی دقیق، برآورد و به شما اعلام خواهند شد و عبارتند از:

قطعات بخارشوی رادکسهزینه تعمیرات بخارشوی رادکس (تومان)
برد بخارشوی رادکس۱۰۰.۰۰۰ الی ۳۵۰.۰۰۰
پمپ آب بخارشوی رادکس۱۰۰.۰۰۰ الی ۳۶۰.۰۰۰
سرویس بخارشوی رادکس۱۰۰.۰۰۰ الی ۱۹۰.۰۰۰
عیب یابی بخارشوی رادکسکاملا رایگان
کابل برق بخارشوی رادکس۹۰.۰۰۰ الی ۲۲۰.۰۰۰
المنت بخارشوی رادکس۴۹۰.۰۰۰ الی ۶۵۰.۰۰۰
بویلر بخارشوی رادکس۱۸۰.۰۰۰ الی ۲۵۰.۰۰۰
قطعات بخارشوی رادکستماس بگیرید
دکمه بخارشوی رادکستماس بگیرید
امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214