skip to Main Content
تعمیر بخارشوی سونامی (sonami)
شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی سونامی در تهران

اگر بخارشوی سونامی خریداری کرده اید و اینک پس از گذشت یک بازه زمانی متوجه خرابی این دستگاه شده اید، توصیه ای که برای شما داریم این است که در ابتدا این دستگاه را از برق بکشید و سپس از طریق شماره نمایندگی تعمیر بخارشوی سونامی به شماره 02145437 هماهنگی های لازم را برای تعمیر این دستگاه بصورت اصولی و تخصصی انجام دهید تا پروسه تعمیر دستگاه شما هنگاهنگ شود و بتوانید این دستگاه را در مجموعه ما تعمیر نمایید. از این رو در ادامه با خدمات نمایندگی تعمیر بخارشوی سونامی بیشتر آشنا خواهید شد.

نمایندگی تعمیر بخارشوی سونامی

آریابهکار یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی سونامی نیز می باشد که به همراه کادری مجرب و متخصص پروسه عیب یابی و تعمیر بخارشوی سونامی را به بهترین شکل ممکن و توام با گارانتی ارائه می دهد تا بتوانید دستگاه خود را با هر گونه خرابی در این مجموعه تعمیر نمایید و همانند روز اول از آن استفاده کنید. با این وجود آیا آریابهکار در خصوص تعمیرات بخارشوی سونامی گارانتی ارائه می دهد؟ بله.

نمایندگی تعمیر بخارشوی سونامی

ساده ترین و تخصصی ترین خدماتی که مجموعه ما در خصوص تعمیر بخارشوی سونامی به شما ارائه می دهند شامل گارانتی 90 روزه رسمی و شرکتی می شوند و از این طریق می توانید درخواست خود را ثبت نمایید تا پروسه تعمیرات تخصصی بخارشوی سونامی به همراه گارانتی صورت گیرد و خیال شما آسوده باشد. همچنین اگر در بازه زمانی گارانتی با خرابی قبلی روبرو شدید، می توانید این دستگاه را بصورت رایگان در مجموعه آریابهکار تعمیر کنید و حتی یک ریال هم پرداخت نکنید.

این در حالی می باشد که اگر شما پروسه تعمیر بخارشوی سونامی را در تعمیرگاه های بی تجربه و کم تجربه انجام دهید، اگر 30 دقیقه پس از تعمیرات این دستگاه با خرابی قبلی روبرو شدید، هیچ مسئولیتی نخواهند پذیرفت. از این رو با مشکلات متعددی روبرو خواهید شد!

شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی سونامی

برای تماس با نمایندگی تعمیر بخارشوی سونامی در آریابهکار می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش ذیل اقدام کنید تا پروسه ثبت درخواست شما سپری شود و دستگاه شما در اسرع زمان به تکنسین های مجرب و متخصص برسد.

یکی دیگر از راه های ارتباطی آریابهکار از طریق واتساپ و تلگرام می باشد که اگر به این دو پیام رسان دسترسی دارید می توانید از طریق شماره 09190111214 با تیم پشتیبانی آریابهکار در ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت کنید؛ لازم به ذکر است که برای پیگیری بهتر مشکل بخارشوی سونامی خود، توصیه می کنیم تعدادی تصویر از این دستگاه ثبت کنید و یک ویدیو 30 ثانیه ای کوتاهی از خرابی دستگاه تهیه کنید و برای تیم آریابهکار ارسال نمایید.

تعمیر بخارشوی سونامی در تهران

اگر ساکن تهران هستید و بخارشوی سونامی شما عزیزان با خرابی روبرو شده است، می توانید این دستگاه را در مجموعه آریابهکار تعمیر کنید. لازم به ذکر می باشد که اگر شاغل هستید و به هر دلیلی نمی توانید بصورت حضوری به شعب تعمیراتی آریابهکار مراجعه نمایید، می توانید از طریق تماس با تیم پشتیبانی آریابهکار پیک رفت و برگشت رایگان را درخواست نمایید تا از این طریق هماهنگی های لازم برای اعزام پیک مجموعه به محل شما صورت گیرد..

تعمیر بخارشوی سونامی در تهران

توجه داشته باشید که پیک مجموعه به همراه قبض شرکتی به محل شما اعزام خواهد شد تا با ارائه این قبض، دستگاه را تحویل دهید تا پروسه عیب یابی و تعمیر دستگاه صورت گیرد؛ پیش از تایید رسمی مبنی بر خرابی و هزینه تعمیرات بخارشوی سونامی شما هیچ گونه تعمیراتی صورت نخواهد گرفت.

عیب یابی بخارشوی سونامی

اولین گام برای تعمیر بخارشوی سونامی این است که مشکل این دستگاه ریشه یابی شود. اما چگونه؟ تکنسین تعمیرکار مجموعه آریابهکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی تخصصی این دستگاه می کند تا بتواند مشکل دستگاه شما را ریشه یابی کند. از این رو اگر این پروسه بدرستی صورت گیرد، هزینه تعمیرات بخارشوی سونامی شما عزیزان کنترل شده خواهد بود و نیازی به تعویض قطعات هم نخواهید داشت.

سایر خدمات: تعمیر بخارشوی گوسونیک

باز نشدن درب بخارشوی سونامی

چرا درب بخارشوی سونامی باز نمی شود؟ اگر یک روز عادی به سراغ بخارشوی سونامی آمده اید و متوجه این شده اید که درب این دستگاه باز نمی شود، باید به اطلاع شما برسانیم که عامل اصلی این خرابی رسوب گرفتن درب بخارشوی سونامی است که باید بصورت اصولی این مشکل بر طرف شود.

باز نشدن درب بخارشوی سونامی

همچنین از دیگر دلایلی که می توانند منجر به این خرابی شوند، می توان به هرز شدن درب بخارشوی سونامی و همچنین بستن اشتباه درب اشاره کرد که اگر موفق به رفع این خرابی نشدید، توصیه می کنیم پروسه تعمیرات این خرابی توسط کارشناسان صورت گیرد.

توجه: اگر فشار بیش از حدی به درب بخارشوی سونامی وارد کنید، بیشتر منجر به هرز شدن آن خواهید شد و شاید نیاز به تعویض درب بخارشوی سونامی داشته باشید؛ به همین دلیل توصیه می کنیم درب را به آرامی باز کنید.

مدل های قابل تعمیر بخارشوی سونامی

آیا آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی سونامی محدودیت بخصوصی در تعمیرات این دستگاه دارد؟ آیا صرفا مدل های محدودی از بخارشوی سونامی قابل تعمیر هستند؟ بدون شک ما در آریابهکار هیچ گونه محدودیتی در تعمیر بخارشوی سونامی نداریم و اگر شما عزیزان بخارشوی سونامی دارید که به هر دلیلی خراب شده است و نمی توانید از آن استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که بهترین راهکار ممکن برای شما این است که دستگاه خود را به تیم تکنسین مجرب آریابهکار بسپارید تا به بهترین شکل ممکن پروسه تعمیرات صورت گیرد.

از این رو باید به اطلاع شما برسانیم که تمام مدل های بخارشوی سونامی که تاکنون به بازار کشور عزیزمان عرضه شده اند بدون هر گونه محدودیتی در آریابهکار قابل تعمیر هستند و شما می توانید از این طریق اقدام به تعمیر بخارشوی سونامی در مجموعه ما نمایید. لازم به ذکر است مدل های عرضه شده بخارشوی سونامی به بازار کشور انگشت شمار هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214