skip to Main Content
تعمیر بخارشوی فوما Fuma
شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی فوما در تهران

برند فوما یکی از برندهای مطرح ژاپنی می باشد که مدل های متنوعی از محصولات این برند به کشور عزیزمان عرضه شده است. یکی از کاربردی ترین دستگاه های برند فوما، سولاردام فوما می باشد که هم کیفیت مناسب و هم قیمت رقابتی دارد. از این رو یکی دیگر از محصولات این برند، بخارشوی فوما می باشد که ما در مجموعه آریابهکار بصورت تخصصی پروسه عیب یابی و تعمیر بخارشوی فوما را انجام می دهیم. با این وجود اگر بخارشوی فوما شما خراب شده است، می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

لازم به ذکر است که تعمیرات بخارشوی فوما دارای پروسه کاملا فنی و تخصصی مخصوص به خود می باشد که ما در مجموعه آریابهکار این پروسه را با دانش و تجربه 30 ساله خود در زمینه تعمیرات لوازم برقی خانگی به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم. از این رو در ادامه با پروسه تعمیرات بخارشوی فوما در نمایندگی تعمیر بخارشوی فوما آشنا خواهید شد.

مشکلات رایج بخارشوی فوما

در طول زمان بنابر دلایل مختلفی ممکن است مشکلاتی برای بخارشوی فوما رخ دهند که مانع استفاده عادی و روتین شما از این دستگاه شوند. از این رو زمانیکه این مشکلات برای بخارشوی فوما شما رخ می دهند، تنها توصیه ای که داریم این است که سعی نکنید از طریق روش های نامتعارف اعم از وارد کردن ضربه، فشردن دکمه های بخارشوی فوما و… اقدام به تعمیر آن نمایید؛ چرا که تعمیر بخارشوی فوما نیاز به تکنسین های تعمیرکار مجهز و مجرب دارد و شما با این روش های نامتعارف صرفا مشکل دستگاه را بیشتر خواهید کرد.

مشکلات رایج بخارشوی فوما

از این رو در خصوص مشکلات رایج بخارشوی فوما باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم که این مشکلات نشان دهنده کیفیت پائین این دستگاه نیستند؛ بلکه این خرابی ها نشان دهنده استفاده نادرست و وارد کردن فشار بیش از حدی به این دستگاه هستند که باید از طریق تعمیرات اقدام به رفع این خرابی کنید. با این وجود از مهم ترین خرابی هایی که ممکن است در طول زمان بنابر استفاده نادرست و اشتباه از بخارشوی فوما رخ دهند، می توان به این موارد اشاره کرد:

 1. رسوب گرفتن بخارشوی فوما.
 2. گرم نشدن آب در بخارشوی فوما.
 3. خارج نشدن بخار تولید شده از بخارشوی فوما.
 4. روشن نشدن بخارشوی فوما.
 5. خرابی دکمه پاور بخارشوی فوما.
 6. باز نشدن درب مخزن بخارشوی فوما.
 7. نشتی آب از بخارشوی فوما.
 8. شکستن چرخ های بخارشوی فوما.

عیب یابی بخارشوی فوما در آریابهکار

اگر بخارشوی فوما شما خراب شده است، باید سلسله مراتبی را سپری کند که در طی این سلسله مراتب در ابتدا باید مشکل دستگاه شما ریشه یابی شود و در انتها نیز مشکل ریشه یابی شده، برای همیشه تعمیر شود. اصولا این سلسله مراتب باید در هر تعمیرگاهی صورت گیرد؛ اما این در حالی است که اکثر تعمیرگاه ها به هیچ وجه اقدام به عیب یابی بخارشوی فوما نمی کنند و بصورت چشم بسته هزینه تعمیرات بخارشوی فوما را به شما اعلام خواهند کرد که این خارج از عرف تعمیرات است.

عیب یابی بخارشوی فوما در آریابهکار

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که عیب یابی بخارشوی فوما بصورت اصولی صورت گیرد تا مشکل دستگاه بدون هر گونه حدس و گمان ریشه یابی گردد. به همین ترتیب ما در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص پروسه عیب یابی بخارشوی فوما را در حضور شما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

توجه: هزینه عیب یابی بخارشوی فوما در آریابهکار که توسط تکنسین های مجرب با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می شود، کاملا رایگان است! از این رو برای انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

سایر خدمات آریابهکار:تعمیر بخارشوی گیلبرتون

نمایندگی تعمیر بخارشوی فوما در تهران

در صورتی که مایل به عیب یابی و تعمیر بخارشوی فوما در نمایندگی تعمیر بخارشوی فوما در تهران هستید، می توانید دستگاه خود را به مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی فوما بسپارید تا پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه بصورت تخصصی در مجموعه ما تعمیر شود و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. با این وجود لازم به ذکر است که تمام خدماتی که ما در آریابهکار به شما عزیزان ارائه می دهیم، شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی می شوند.

نمایندگی تعمیر بخارشوی فوما در تهران

از این رو برای انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره های مندرج در قسمت ذیل با مجموعه ما در ارتباط باشید تا بتوانید دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید.

مدل های قابل تعمیر بخارشوی فوما در آریابهکار

یکی از سوالات بسیار مهم مصرف کنندگان بخارشوی فوما که با خرابی دستگاه خود روبرو شده اند این است که کدام یک از مدل های بخارشوی فوما در آریابهکار تعمیر می شوند؟ آیا محدودیت خاصی در مدل قدیمی و جدید بخارشوی فوما در تعمیرات وجود دارد؟ در خصوص این دو سوال باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم که تمام خدمات عیب یابی و تعمیر بخارشوی فوما در مدل های قدیمی و جدید در آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی انجام می شود.

از این رو اگر بخارشوی فوما قدیمی و جدید دارید که به هر دلیلی خراب شده است و کارایی خود را از دست داده، می توانید دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر بخارشوی فوما در تهران بسپارید تا پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه در مجموعه ما صورت گیرد. لازم به ذکر است که ما به دلیل همکاری با تکنسین های متخصص در تعمیر بخارشوی فوما، هیچ محدودیتی در خصوص تعمیرات بخارشوی فوما ندارید و تمام خرابی های این دستگاه را بدون هر گونه محدودیتی تعمیر می کنیم.

برخی از مدل های قابل تعمیر بخارشوی فوما در آریابهکار عبارتند از:

 • تعمیر بخارشو فوما مدل FU-9009‎
 • تعمیر بخارشوی فوما مدل FU-900
 • تعمیر بخارشوی برند فوما کد 900
 • تعمیر بخار شوی فوما مدل FU 333
 • تعمیر بخار شوی دستی فوما مدل FU-803
 • تعمیر بخارشوی فوما ژاپن 1500 وات
 • تعمیر بخار شوی برند فوما FUMA کد 900
 • تعمیر بخارشوی دستی فوما مدل FU-803
امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214