skip to Main Content
تعمیر بخارشوی كاپيتانی (Capitani)
شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی كاپيتانی در تهران

یکی از بخارشو هایی که شما می توانید در بازار ایران اقدام به خرید آن نمایید، بخارشوی كاپيتانی (Capitani) است که هم قابلیت های خوبی دارد و هم اینکه می توانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید. اما اگر با خرابی بخارشوی کاپیتانی روبرو شدید و نتوانستید اقدام به تعمیر این دستگاه نمایید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی کاپیتانی تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را بدون هر گونه محدودیتی انجام می دهیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

در ادامه با خدمات نمایندگی تعمیر بخارشو کاپیتانی در تهران آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

نمایندگی تعمیر بخارشوی كاپيتانی در سراسر تهران

برای آنکه بتوانید همانند روز اول از بخارشوی کاپیتانی استفاده کنید، لازم به ذکر می باشد که بهترین مرکز برای تعمیر بخارشوی کاپیتانی نمایندگی تعمیر بخارشوی کاپیتانی می باشد که با استفاده از خدمات تخصصی در نمایندگی این دستگاه می توانید از دستگاه خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. توجه داشته باشید که بخارشوی کاپیتانی یک دستگاه با کیفیت است و به دلیلی کاربردهایی که داراست، قیمت نسبتا بالایی دارد. به همین دلیل توصیه می کنیم پروسه تعمیر بخارشوی کاپیتانی را صرفا در نمایندگی تعمیر این دستگاه انجام دهید.

نمایندگی تعمیر بخارشوی كاپيتانی در سراسر تهران

با این وجود برای تعمیر بخارشوی کاپیتانی در نمایندگی تعمیر بخارشوی کاپیتانی می توانید از طریق شماره های مندرج اقدام نمایید تا درخواست شما ثبت گردد و هماهنگی های لازم صورت گیرد. توجه داشته باشید که ما در نمایندگی تعمیر بخارشوی کاپیتانی تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم را گارانتی می کنیم و به همین ترتیب می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را در مجموعه ما تعمیر نمایید و بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

لازم به ذکر است که اگر ساکن تهران نیستید و مایل به تعمیر بخارشوی کاپیتانی در نمایندگی تعمیر بخارشوی کاپیتانی هستید، می توانید از طریق شماره های مندرج با ما تماس بگیرید و هماهنگی های لازم برای ارسال دستگاه به نمایندگی تعمیر بخارشوی کاپیتانی در تهران را انجام دهید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی كاپيتانی تهران

در ادامه شماره های تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی کاپیتانی را درج نموده اید و شما می توانید از طریق شماره های مندرج با نمایندگی تعمیر بخارشوی کاپیتانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا از این طریق مشکل دستگاه شما بر طرف گردد؛ در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با کارشنان مجموعه ما در ارتباط باشید.

در صورتی که مایل به پیگیری سریع تر مشکل دستگاه خود در آریابهکار هستید، می توانید از طریق واتساپ و تلگرام مجموعه در ارتباط باشید و از این طریق درخواست خود را ثبت کنید. با این وجود توصیه می کنیم در ابتدا تعدادی تصویر به همراه ویدیو کوتاهی از خرابی دستگاه تهیه کنید و برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا بررسی های لازم صورت گیرد. لازم به ذکر است تا زمانیکه دستگاه شما بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب در حضور شما عیب یابی نشود، به هیچ وجه امکان اعلام خرابی دستگاه وجود نخواهد داشت.

علت خرابی بخارشوی كاپيتانی

بخارشوی کاپیتانی همانگونه که گفته شد یک دستگاه گران قیمت است و علت گران قیمت بودن این دستگاه ناشی از کیفیت بالای قطعات و قابلیت هایی است که در این دستگاه به کار رفته اند. با این وجود اگر دستگاهی با چنین توصیفاتی خراب شود، بنظر شما مشکل از کجاست؟ بدون شک اصلی ترین عامل مبنی بر چنین دستگاهی استفاده نادرست و اشتباه از آن می باشد که می تواند به مرور زمان باعث خرابی بیشتری در دستگاه شما شود. از این رو اگر با خرابی بخارشوی کاپیتانی روبرو شدید، باید نحوه استفاده خود را از این دستگاه تغییر دهید.

لازم به ذکر است که برای استفاده صحیح و مطلوب از بخارشوی کاپیتانی باید دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه را مطالعه کنید تا با چارچوب کامل و دقیق کمپانی سازنده آشنا شوید. در غیر اینصورت مشکل دستگاه شما بیشتر و بیشتر خواهد شد و صرفا هزینه تعمیرات شما بیشتر می شود.

همچنین بخوانید: تعمیر بخارشوی برلیانت (Brilliant)

هزینه تعمیر بخارشوی كاپيتانی

هزینه تعمیرات بخارشوی کاپیتانی یکی از مهم ترین سوالات مشتریان می باشد و اکثرا مایل هستند تا بدون اینکه دستگاه باز شود، صرفا یک هزینه تعمیرات گفته شود! اما آیا چنین چیزی ممکن است؟ در پاسخ به این باید بگوییم در صورتی هزینه تعمیرات بخارشوی کاپیتانی شما مشخص خواهد شد که مشکل دستگاه مورد عیب یابی و بررسی قرار گیرد و سپس هزینه تعمیرات براساس علت خرابی و میزان خرابی برآورد و اعلام شود. در غیر اینصورت هزینه تعمیرات به شما اعلام نخواهد گردید.

هزینه تعمیر بخارشوی كاپيتانی

این در حالی می باشد که اکثر تعمیرگاه ها بدون اینکه دستگاه را مورد عیب یابی قرار دهنده به شما اعلام هزینه تعمیرات می کنند که این موضوع خارج از عرف تعمیرات می باشد! به همین دلیل ما در آریابهکار در ابتدا پروسه عیب یابی دستگاه شما را انجام خواهیم داد و سپس هزینه تعمیرات را به شما اعلام خواهیم کرد. در ادامه نیز هزینه تعمیرات بخارشوی کاپیتانی را بصورت حدودی درج کرده ایم. هزینه تعمیرات بخارشوی کاپیتانی زمانی بصورت دقیق اعلام خواهد شد که مشکل دستگاه ریشه یابی شده باشد.

قطعات بخارشوی كاپيتانیهزینه تعمیرات بخارشوی (تومان)
برد بخارشوی كاپيتانی۱۰۰.۰۰۰ الی ۳۵۰.۰۰۰
پمپ آب بخارشوی كاپيتانی۱۰۰.۰۰۰ الی ۳۶۰.۰۰۰
سرویس بخارشوی كاپيتانی۱۰۰.۰۰۰ الی ۱۹۰.۰۰۰
عیب یابی بخارشوی كاپيتانیکاملا رایگان
کابل برق بخارشوی كاپيتانی۹۰.۰۰۰ الی ۲۲۰.۰۰۰
المنت بخارشوی كاپيتانی۴۹۰.۰۰۰ الی ۶۵۰.۰۰۰
بویلر بخارشوی كاپيتانی۱۸۰.۰۰۰ الی ۲۵۰.۰۰۰
قطعات بخارشوی كاپيتانیتماس بگیرید
دکمه بخارشوی كاپيتانیتماس بگیرید

عیب یابی بخارشوی كاپيتانی

برای عیب یابی بخارشوی کاپیتانی در آریابهکار باید به اطلاع شما برسانیم که می توانید از خدمات تخصصی مجموعه ما استفاده کنید تا مشکل دستگاه شما بصورت دقیق ریشه یابی شود. لازم به ذکر است زمانی مشکل دستگاه شما بصورت دقیق و با هزینه مقرون به صرفه تعمیر خواهد شد که در ابتدا مشکل ریشه یابی شود. اما اگر مشکل بصورت دقیق ریشه یابی نشود، مطمئن باشید که مشکل دستگاه شما بر طرف نخواهد گردید.

امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214