skip to Main Content
تعمیر بخارشوی هایسونگ (haisung)
شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی هایسونگ در تهران

برند هایسونگ یکی از برندهای مطرح در کشور کره جنوبی می باشد که برای اولین بار در سال 1938 میلادی تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز کرد. این برند تاکنون محصولات متنوعی را طراحی و روانه بازار جهانی کرده است که یکی از بازارهای این برند، در کشور عزیزمان است. یکی از محصولات این برند، بخارشوی هایسونگ است که از کیفیت قابل توجهی برخوردار است و اگر شما این دستگاه را خریداری کنید با توجه به کیفیت بالایی که دارد، احتمالا چندین سال نیازی به تعمیرات بخارشوی هایسونگ در نمایندگی تعمیر بخارشوی هایسونگ نخواهید داشت.

اما اگر به هر دلیلی یک خرابی برای بخارشوی هایسونگ شما رخ داده است و نمی توانید آنرا بر طرف کنید، لازم به ذکر است که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی هایسونگ در تهران تمام این مشکلات را بر طرف می کنیم. اما چگونه؟ در پاسخ به این سوال در ادامه با پروسه و نحوه تعمیر بخارشوی هایسونگ در آریابهکار آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

نمایندگی تعمیر بخارشوی هایسونگ در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی هایسونگ در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول و بدون هر گونه محدودیتی استفاده کنید. با این وجود اگر به هر دلیلی با خرابی بخارشوی هایسونگ روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، توصیه می کنیم به نمایندگی تعمیر بخارشوی هایسونگ در تهران مراجعه نمایید تا مشکل شما از این طریق بر طرف گردد و بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

نمایندگی تعمیر بخارشوی هایسونگ در تهران

این در حالی می باشد که تمام خدماتی که در نمایندگی تعمیر بخارشوی هایسونگ به شما ارائه خواهند شد، شامل گارانتی رسمی و شرکتی می شوند و به همین دلیل مشکل از این طریق بر طرف خواهد شد و نیازی به تعمیرات مجدد نیز نخواهید داشت. با این وجود برای انجام هماهنگی های لازم می توانید با نمایندگی تعمیر بخارشوی هایسونگ تماس بگیرید تا تکنسین های ما دستگاه شما را با دانش چندین ساله خود تعمیر کنند.

آیا خدمات تعمیر بخارشوی هایسونگ در سایر استان کشور توسط آریابهکار پذیرفته می شود؟

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی هایسونگ تمام خدمات عیب یابی و تعمیر بخارشوی هایسونگ را در تهران ارائه می دهد. اما اگر ساکن تهران نیستید و مایل به تعمیر بخارشوی هایسونگ در نمایندگی مرکزی آریابهکار هستید، می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و هماهنگی های لازم برای ارسال دستگاه به نمایندگی تعمیر بخارشوی هایسونگ انجام دهید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی هایسونگ

شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی هایسونگ در تهران چند است؟ برای تماس با نمایندگی تعمیر بخارشوی هایسونگ در تهران می توانید از طریق شماره های ذیل اقدام نمایید تا درخواست شما در مجموعه ثبت گردد و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

اگر مایل به ارسال پیام از واتساپ و تلگرام هستید، برای آنکه مشکل دستگاه شما در اسرع زمان مورد پیگیری قرار گیرد بهتر است تعدادی تصویر و ویدیو 30 ثانیه ای از خرابی دستگاه تهیه کنید و برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما به‌صورت سطحی مورد پیگیری قرار گیرد و بتوانید آنرا رفع نمایید.

علت خرابی بخارشوی هایسونگ

رایج ترین علت خرابی بخارشوی هایسونگ این است که دستگاه شما خارج از چارچوب قوانین گفته شده از سوی کمپانی سازنده استفاده شود! به عبارتی اگر شما از این دستگاه بصورت اصولی استفاده نکنید، مطمئن باشید که مشکلاتی برای دستگاه شما ایجاد خواهند شد که صرفا باید توسط نمایندگی تعمیر بخارشوی هایسونگ تعمیر شود. با این وجود برای استفاده صحیح از بخارشوی هایسونگ باید اقدام به مطالعه دفترچه راهنمای این دستگاه نمایید تا با چارچوبی که کمپانی سازنده برای شما در نظر گرفته است آشنا شوید.

لازم به ذکر است که اگر شما این دفترچه را مطالعه کنید، مطمئن باشید که برای چندین سال بدون هر گونه خرابی از این دستگاه استفاده خواهید نمود.

سایر خدمات: تعمیرات بخارشوی فلر feller

هزینه تعمیر بخارشوی هایسونگ

هزینه تعمیر بخارشوی هایسونگ در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و این در حالی است که سایر مراکزی که پروسه تعمیر این دستگاه را انجام می دهند، هیچ مبنایی مبنی بر اعلام هزینه تعمیرات بخارشوی هایسونگ ندارند. با این وجود ما در آریابهکار پس از آنکه مشکل دستگاه شما را بصورت تخصصی مورد عیب یابی قرار دادیم، هزینه تعمیر بخارشوی هایسونگ را به شما اعلام خواهیم کرد.

هزینه تعمیر بخارشوی هایسونگ

لازم به ذکر است که هزینه تعمیرات بخارشوی هایسونگ در آریابهکار با توجه به اینکه براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است، کمترین هزینه تعمیراتی ممکن می باشد. از این رو شما می توانید دستگاه خود را بصورت تخصصی با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن در آریابهکار تعمیر کنید و نیازی به پرداخت هزینه های نامتعارف نیز نداشته باشید.

قطعات بخارشوی هایسونگهزینه تعمیرات بخارشوی هایسونگ (تومان)
برد بخارشوی هایسونگ۱۰۰.۰۰۰ الی ۳۵۰.۰۰۰
پمپ آب بخارشوی هایسونگ۱۰۰.۰۰۰ الی ۳۶۰.۰۰۰
سرویس بخارشوی هایسونگ۱۰۰.۰۰۰ الی ۱۹۰.۰۰۰
عیب یابی بخارشوی هایسونگکاملا رایگان
کابل برق بخارشوی هایسونگ۹۰.۰۰۰ الی ۲۲۰.۰۰۰
المنت بخارشوی هایسونگ۴۹۰.۰۰۰ الی ۶۵۰.۰۰۰
بویلر بخارشوی هایسونگ۱۸۰.۰۰۰ الی ۲۵۰.۰۰۰
قطعات بخارشوی هایسونگتماس بگیرید
دکمه بخارشوی هایسونگتماس بگیرید

مشکلات رایج بخارشوی هایسونگ

در طول زمان به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از بخارشوی هایسونگ ممکن است خرابی های بخصوصی در این دستگاه ایجاد شوند و نتوانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن برای تمیز کردن محیط های آلوده استفاده نمایید. با این وجود کدام یک از مشکلات بخارشوی هایسونگ به عنوان رایج ترین مشکلات در این دستگاه هستند؟ در ادامه برخی از رایج ترین مشکلات بخارشوی هایسونگ را نام برده ایم:

  1. بخار ندادن بخارشوی هایسونگ.
  2. گرم نشدن بخارشوی هایسونگ.
  3. باز نشدن درب بخارشوی هایسونگ.
  4. رسوب گرفتن بخارشوی هایسونگ.
  5. خارج نشدن بخار از بخارشوی هایسونگ و…

این مشکلات از رایج ترین مشکلاتی می باشند که در طول زما رخ خواهند داد. به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت بروز هر خرابی در این دستگاه، اقدام به تعمیرات توسط تکنسین های مجرب نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214