skip to Main Content
تعمیر بخارشوی هوریزون Horizon
شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی هوریزون در تهران

اگر بخارشوی هوریزون شما در طی چند وقت اخیر خراب شده است و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، جای نگرانی نیست؛ چرا که ما در آریابهکار بصورت تخصصی توسط تکنسین های متخصص و باتجربه پروسه عیب یابی و تعمیر بخارشوی هوریزون را انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه بدون هر گونه خرابی استفاده نماید.

در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر بخارشوی با خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار جهت تعمیر بخارشوی هوریزون آشنا خواهید شد. پس با ما همراه باشید.

نحوه تعمیرات بخارشوی هوریزون

تعمیر بخارشوی هوریزون به نحوی باید صورت گیرد که در ابتدا مشکل اصلی دستگاه توسط تکنسین مجرب و متخصص با ابزارهای تعمیراتی مخصوص بخارشوی هوریزون شناسایی شود و سپس تعمیرات صورت گیرد. از این رو ما در آریابهکار در ابتدا توسط تکنسین های متخصص و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی بخارشوی هوریزون، عیب یابی مشکل رخ داده را انجام می دهیم تا مشکل دستگاه ریشه یابی شود و سپس تعمیرات انجام گیرد.

نحوه تعمیرات بخارشوی هوریزون

توجه: پروسه عیب یابی بخارشوی هوریزون در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما بصورت رایگان انجام می شود.

نمایندگی تعمیر بخارشوی هوریزون Horizon

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی هوریزون، تمام خدمات تعمیر بخارشوی هوریزون را بصورت اصولی و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی به همراه گارانتی 90 روزه انجام می دهد. از این رو شما می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را برای تعمیرات به ما بسپارید.

نحوه برقرای ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر بخارشوی هوریزون

برای برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر بخارشوی هوریزون می توانید از طریق شماره های ذیل اقدام کنید و درخواست خود را ثبت کنید تا پروسه عیب یابی و تعمیر بخارشوی هوریزون آغاز شود.

کاربر گرامی: جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیر بخارشوی حنامو و نمایندگی تعمیر آن میتوانید مقاله تعمیر بخار شوی Hanamo حنامو را مطالعه فرمایید.

خدمات نمایندگی آریابهکار در راستای تعمیر بخارشوی هوریزون

ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی هوریزون، 0 تا 100 خدمات تعمیر بخارشوی هوریزون را بصورت تخصصی انجام می دهیم. اما خدمات ما شامل کدام موارد می شود؟ در ادامه با خدمات نمایندگی تعمیر بخارشوی هوریزون آشنا خواهید شد.

خدمات نمایندگی آریابهکار در راستای تعمیر بخارشوی هوریزون

  • روشن نشدن بخارشوی هوریزون.
  • تعمیر بویلر بخارشوی هوریزون.
  • تعمیر برد بخارشوی هوریزون.
  • تعمیرات پمپ بخارشوی هوریزون.
  • تعویض چرخ بخارشوی هوریزون.
  • تعمیر شیر برقی بخارشوی هوریزون.
  • تعویض اورینگ بویلر بخارشوی هوریزون و…

مشکلات رایج بخارشوی هوریزون

بخارشوی هوریزون با توجه به اینکه یکی از بخارشوهای باکیفیت در بازار ایران می باشد، اگر از این دستگاه بصورت اصولی استفاده نکنید ممکن است خرابی هایی در این دستگاه رخ دهد که مانع استفاده شما از این دستگاه شوند. از این رو چه مشکلاتی ممکن است در طول زمان برای بخارشوی هوریزون رخ دهد؟ آیا این مشکلات به سادگی قابل تعمیر هستند؟ در پاسخ به سوال اول باید بگوییم که در ادامه با رایج ترین خرابی ها در بخارشوی هوریزون آشنا خواهید شد و در پاسخ به سوال دوم باید بگوییم که بستگی به علت خرابی دارد.

به عبارتی هر چقدر مشکل رخ داده شده ساده باشد، می تواند در خانه بدون نیاز به تکنسین تعمیرکار آنرا تعمیر کنید و اگر مشکل دستگاه شما گسترده باشد، باید توسط تکنسین تعمیرکار بخارشوی هوریزون این پروسه تعمیرات صورت گیرد. در ادامه با مشکلات رایج بخارشوی هوریزون آشنا خواهید شد.

1. گرم نشدن بخارشوی هوریزون

اولین مشکل رایج در بخارشوی هوریزون، گرم نشدن بخارشوی هوریزون است که یک مشکل بسیار مهم در این دستگاه می باشد؛ چرا که برای تولید بخار در این دستگاه، در ابتدا باید این دستگاه گرم شود. از این رو اگر این دستگاه گرم نشود، مشکل از کجاست؟ رایج ترین علت این خرابی، از کار افتادن المنت بخارشوی هوریزون می باشد که وظیفه تولید گرما در بخارشوی هوریزون بر عهده دارد. با این وجود اگر این قطعه از بخارشوی هوریزون خراب شود، با مشکل گرم نشدن بخارشوی هوریزون روبرو خواهید شد.

نکته: این خرابی باید توسط تکنسین مجرب و متخصص در ابتدا عیب یابی و سپس تعمیر شود.

2. رسوب گرفتن بخارشوی هوریزون

یکی دیگر از رایج ترین خرابی های بخارشوی هوریزون که باید به آن توجه ویژه داشته باشید، رسوب گرفتن بخارشوی هوریزون است که یک مشکل بسیار مهم می باشد؛ چرا که مانع خروج بخار تولیدی از این دستگاه خواهد شد.

رسوب گرفتن بخارشوی هوریزون

از این رو علت رسوب گرفتن بخارشوی هوریزون چیست؟ رایج ترین علت این خرابی، پر کردن مخزن بخارشوی هوریزون با آب شهری یا همان آب لوله کشی است؛ چرا که آب شهری داری املاح قابل توجهی است و می تواند در طول زمان منجر به مسدودی بخارشوی هوریزون شود.

کاربر گرامی: برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بخار شوی باواریا و تعمیرات مشکلات رایج آن مقاله تعمیر بخار شوی باواریا را به شما پیشنهاد میکنیم.

3. نشتی آب بخارشوی هوریزون

نشتی آب بخارشوی هوریزون نیز یکی دیگر از مشکلاتی است که باید آنرا مورد بررسی قرار دهید؛ چرا که این یک خرابی عادی نیست و می تواند منجر به برق گرفتگی شما عزیزان شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت مشاهده این خرابی، در ابتدا مخزن و درب مخزن بخارشوی هوریزون را بررسی کنید تا اگر مشکلی در این زمینه مشاهده کردید، با برطرف کردن آن بتوانید مشکل را رفع کنید. اما اگر موفق به ریشه یابی علت مشکل نشدید،

4. باز نشدن درب بخارشوی هوریزون

گاهی اوقات ممکن است در برخی شرایط متوجه این شوید که با هر تلاشی نمی توانید درب بخارشوی هوریزون را باز کنید. از این رو در این شرایط نمی توانید درب بخارشوی هوریزون را باز کنید و مخزن را پر کنید و در نتیجه نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید. با این وجود علت این خرابی معمولا به دلیل بستن اشتباه درب، رسوب گرفتن درب بخارشوی هوریزون و خرابی رزوه های بخارشوی هوریزون رخ می دهد که بهتر است توسط تکنسین تعمیرکار و مجرب مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

5. بخار ندادن بخارشوی هوریزون

مهم ترین و اصلی ترین قابلیت بخارشوی هوریزون، این است که وقتی شما این دستگاه را روشن می کنید پس از گذشت چند دقیقه از روشن کردن آن، این دستگاه شروع به تولید بخار نماید. از این رو این یک مشکل اساسی در بخارشوی هوریزون است و می تواند بنابر دلایل مختلفی رخ دهد. به همین دلیل توصیه می کنیم در این مواقع به هیچ وجه از بخارشوی هوریزون استفاده نکنید و در اسرع زمان به تعمیرگاه بخارشوی هوریزون در تهران مراجعه کنید تا پروسه تعمیرات شکل گیرد.

توجه: اگر در این مواقع از این دستگاه استفاده کنید، مشکل بیشتر گسترش پیدا خواهد کرد و به احتمال زیاد برخی قطعات بصورت کامل از کار بیافتند.

امتیاز page
Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214