skip to Main Content
تعمیر بخارشوی وایت مور
شماره تماس نمایندگی تعمیرات بخارشوی وایت مور

تعمیر بخارشوی White More وایت مور در شرکت آریابهکار توسط تعمیرکاران متخصص و با تجربه انجام می گردد. دستگاه بخارشوی white more حجم زیادی بخار تولید می کند و آن را در بویلر ذخیره می کند، در صورتی که در هنگام تعمیر بخارشوی از قطعات اصلی استفاده نشودممکن است خطرآفرین شود. شرکت آریابهکار برای تعمیر دستگاه از قطعات اصلی استفاده کرده و گارانتی 90 روزه تعمیرات ارائه می دهد.

تعمیر و عیب یابی بخارشوی وایت مور

اگر همانند یک روز عادی اقدام به استفاده از بخارشوی وایت مور کردید و با خرابی هایی در این دستگاه روبرو شدید، نشان دهنده یک هشدار جدی برای شما می باشد که اگر در همان ابتدا اقدام به تعمیر دستگاه کنید، قطعا هزینه تعمیرات شما نسبت به 2 هفته دیگر، 1/5 خواهد بود! از این رو با مشاهده هر گونه خرابی جزئی درون بخارشوی وایت مور توصیه می کنیم از برق بکشید و به نمایندگی تعمیرات بخارشوی وایت مور مراجعه نمایید تا دستگاه شما به‌صورت دقیق و اصولی مورد تعمیر قرار گیرد!

تعمیر و عیب یابی بخارشوی وایت مور

بخارشوی وایت مور یکی از بخارشورهای معتبر و محبوب جهانی ساخت کشور آلمان است که از قابلیت های متعددی و کیفیت بالایی برخوردار می باشد و در صورتی که استفاده نادرستی از این دستگاه داشته باشید، به مرور زمان می تواند دچار خرابی گسترده ای شود؛ بنابراین بهتر است با استفاده از دفترچه راهنمای بخارشوی وایت مور، بهترین و اصولی ترین روش را به کار بگیرید. همچنین اگر به هر دلیلی بخارشوی وایت مور شما دچار خرابی شد، می توانید جهت عیب یابی و تعمیر بخارشوی وایت مور به شعب ما مراجعه کنید.
 • تعمیرات تخصصی بخارشوی وایت مور در آریابهکار توسط تعمیرکاران بخارشوی وایت مور.
 • عیب یابی بخارشوی وایت مور به‌صورت رایگان در حضور شما با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا.

اصول تعمیر تخصصی بخارشو وایت مور

بدون شک هر تعمیراتی دارای یک پروسه می باشد که باید به‌صورت قدم به قدم هم توسط شما و هم توسط تکنسین تعمیرکار دستگاه طی شود. اما آیا تعمیر بخارشوی وایت مور نیز دارای اصولی می باشد؟ بله! اصولا یک پروسه بسیار ساده و البته کاملا کاربردی برای انجام خدمات تعمیر بخارشوی وایت مور وجود دارد که در صورت طی کردن این پروسه، به بهترین نتیجه خواهید رسید. در ادامه این اصول را به‌صورت مرحله به مرحله به شما اعلام خواهیم کرد. همراه ما باشید.

 1. اصول تعمیر تخصصی بخارشو وایت موردستگاه را به نمایندگی تعمیر بخارشوی وایت مور منتقل کنید.
 2. بخارشور باید توسط تکنسین تعمیرکار بخارشوی وایت مور، مورد عیب یابی قطعه به قطعه با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما قرار گیرد.
 3. پس از آنکه مشکل دستگاه به‌صورت کلیدی شناسایی شد، هزینه تعمیرات برآورد گردیده و سپس به شما اعلام می شود.
 4. در کمترین بازه زمانی تعمیرات تخصصی بخارشوی وایت مور آغاز می شود و سپس دستگاه تعمیر شده به شما تحویل داده می شود.
 5. در ازای تعمیرات صورت گرفته شده برای دستگاه شما، گارانتی و تضمین تعمیرات باید تعلق گیرد.
 6. از این رو در حین تحویل دستگاه، گارانتی را نیز دریافت نمایید تا در صورت بروز هر گونه خرابی مجدد در بخش تعمیر شده، بدون پرداخت هزینه جانبی مشکل دستگاه برطرف گردد.

توجه: پروسه کلی و اصولی تعمیرات بخارشوی وایت مور براساس مراحل بالا می باشد و ممکن است این پروسه در سایر مراکز تعمیراتی کم و بیش متفاوت باشد.

خدمات تعمیر بخارشوی وایت مور در نمایندگی مرکزی آریابهکار

ما در آریابهکار به همراه تیم تکنسین و مجرب تعمیرکار بخارشوی وایت مور، تمامی خدمات ممکن و ناممکن را در این زمینه به شما عزیزان ارائه می دهیم. منظور از خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات بخارشوی وایت مور، استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا توسط تعمیرکارانی است که بیش از 5 سال سابقه و تخصص تعمیرات دستگاه شما را دارند. از این رو دستگاه شما با هر مشکلی که دارد، در مجموعه ما تعمیر خواهد شد.

در ادامه نیز قصد داریم برخی از خدماتی که در مجموعه ما توسط تعمیرکاران انجام می شوند را به اختصار نام ببریم و این موارد عبارتند از:

 • تعمیرات تخصصی برد بخارشوی وایت مور.
 • تعمیر تخصصی بویلر بخارشوی وایت مور.
 • رسوب زدایی بخارشوی وایت مور.
 • تعمیرات تفنگی بخارشویوایت مور.
 • عیب یابی رایگان بخارشوی وایت مور در حضور شما.
 • رفع مشکلات مخزن بخارشوی وایت مور.
 • تعمیرات تخصصی المنت بخارشوی وایت مور.
 • رفع نشتی آب بخارشوی وایت مور.
 • تعمیر لوله خرطومی بخارشوی وایت مور.
 • تعمیرات اتصالی داخلی بخارشوی وایت مور.
 • تعویض تسمه بخارشوی وایت مور

توجه: موارد مذکور، صرفا بخشی از خدمات تخصصی ما به شما عزیزان هستند؛ از این رو اگر بخارشوی وایت مور شما دچار خرابی به غیر از موارد بالا شده است، می توانید از طریق شماره های مندرج با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تا مشکل دستگاه به‌صورت اصولی برطرف گردد.

تعمیرات بخارشوی وایت مور با ضمانت نامه و مهلت تست

برای آنکه از تعمیرات تخصصی بخارشوی وایت مور خود در شعب تعمیراتی ما مطمئن شوید، 90 روز گارانتی معتبر و رسمی شرکت آریابهکار به شما عزیزان تعلق می گیرد تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های ما بسپارید. لازم به ذکر است که یک هفته مهلت تست رایگان نیز شامل حال شما عزیزان می شود؛ بدین معنا که یک هفته اول 90 روز، می توانید از پیک رفت و برگشت رایگان آریابهکار استفاده کنید.

تعمیرات بخارشوی وایت مور با ضمانت نامه و مهلت تست

اما منظور از گارانتی و ضمانت 90 روزه تعمیرات بخارشوی وایت مور این است که اگر هر گونه خرابی و مشکلی در بخش تعمیر شده بخارشور رخ دهد، بدون پرداخت یک ریال، مشکل شما عزیزان برطرف می شود و نیازی به پرداخت هزینه مجدد تعمیرات ندارید. از این رو اگر پرسشی در این خصوص دارید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا با جزئیات بیشتر آشنا شوید.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات بخارشوی وایت مور

ساده‌ترین روش برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات بخارشوی وایت مور، استفاده از کارت گارانتی بخارشوی وایت مور می باشد؛ همانگونه که توضیح داده شد، در هنگام خرید دستگاه از فروشگاه های مجاز در کنار دستگاه یک کارت به عنوان کارت گارانتی به شما تحویل داده خواهد شد که بر روی این کارت آدرس و شماره تماس نمایندگی تعمیرات بخارشوی وایت مور نوشته و ثبت شده است. از این رو برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات، باید به کارت گارانتی بخارشوی وایت مور مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که بخارشوی وایت مور صرفا توسط یک شرکت به بازار داخل کشور عرضه نمی شود و این محصول توسط شرکت های مختلف با نام های متفاوت به بازار عرضه می شود که با بررسی کارت گارانتی هر یک از این دستگاه، متوجه آدرس و شماره تماس متفاوتی خواهید شد. از این رو برای استفاده از خدمات پس از فروش بخارشوی وایت مور، باید به نمایندگی اصلی مراجعه کنید.

توجه: جهت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات بخارشوی وایت مور، باید کارت گارانتی دستگاه اعتبار کافی داشته باشد تا بتوانید از این خدمات استفاده کنید؛ در غیر اینصورت دستگاه شما پذیرش نخواهد شد.

خدمات پس از فروش تعمیر بخارشوی وایت مور

منظور از خدمات پس از فروش، خدماتی می باشد که پس از خرید دستگاه توسط شما از یک فروشگاه مجاز به شما در یک بازه زمانی خاص تعلق می گیرد. از این رو اگر مایل به استفاده از خدمات پس از فروش نمایندگی بخارشوی وایت مور هستید، باید کارت گارانتی دستگاه را بررسی کنید؛ چرا که بدون دسترسی به کارت گارانتی امکان استفاده از این خدمات وجود ندارد.

همچنین خدمات پس از فروش تعمیر بخارشوی وایت مور در آریابهکار، در قالب ضمانت 90 روزه می باشد که ما برای تمامی خدمات ارائه شده به شما عزیزان ارائه می دهیم و می توانید از این گارانتی در بازه زمانی مذکور استفاده کنید. لازم به ذکر است که گارانتی و ضمانت نامه ای که توسط مجموعه ما به شما داده می شود، صرفا مختص شرکت آریابهکار است.

نشانه های خرابی بخارشوی White More وایت مور

نشانه های خرابی بخار شوی White More وایت مور

 1. روشن نشدن بخار شوی
 2. خرابی مخزن بخار
 3. کم شدن مکندگی بخار شوی
 4. خرابی تسمه های دستگاه
 5. خرابی المنت و گرم نشدن دستگاه
 6. خرابی دکمه ها و درجه حرارت
 7. قطعی و اتصالی سیم رابط دستگاه
 8. شکستگی دسته، لوله و …

نکات ایمنی و پیشگیری از تعمیر بخارشوی وایت مور

نکات ایمنی و پیشگیری از تعمیر بخارشوی وایت مور

  1. در هنگام استفاده از بخارشور وایت مور به میزان توان مصرفی آن توجه داشته باشید، زیرا استفاده بیشتر از بخارشو باعث می شود نیاز به تعمیر بخارشور وایت مور بیشتر شود.
  2. در هنگام استفاده از بخارشوی برای ظروف کریستالی و یا شیشه ها به تغییرات ناگهانی دمایی آنها توجه داشته باشید زیرا تغییر ناگهانی دما باعث شکستن آنها می شود.
  3. اگر قصد استفاده از بخارشور وایت مور برای سطوحی که به تازگی رنگ شده اند دارید، ابتدا قسمتی از آن را امتحان کنید در صورت مناسب بودن به پاکسازی کامل آن بپردازید.
  4. در هنگام استفاده از بخارشوی برای پر کردن مخزن آب، بخارشو را از برق بکشید.
  5. برای جلوگیری از بوجود آمدن رسوبات در بخارشوی از آب جوشیده استفاده کنید.
  6. در هنگام استفاده از بخارشوی وایت مور با توجه به سطوح، برای تعویض سری دستگاه اقدام کنید.
  7. قبل از اقدام به تمیزکردن توسط بخارشو سطوح را به وسیله جاروبرقی تمیز کنید.
  8. برای پاکسازی سطوح نایلونی توسط بخارشور وایت مور توجه داشته باشید که این سطوح تحمل گرمای زیاد را ندارند.
  9. در اتمام کار با بخارشور وایت مور شلنگ آن را صاف کرده و بعد از خنک شدن آن را جمع کنید.

هزینه تعمیر بخارشوی وایت مور

هزینه تعمیر بخارشوی وایت مور

هزینه های دریافتی برای تعمیر بخارشوی white more وایت مور صرف هزینه های لازم برای تعویض قطعات و دستمزد سرویسکار می شود که با توجه به نوع مشکل دستگاه می تواند متفاوت باشد.

برای اطلاع از هزینه با کارشناسان شرکت آریابهکار تماس بگیرید.در قدم اول تلاش ما در تعمیر قطعات است و در صورت نیاز به تعویض از قطعات اصلی استفاده می گردد.

برای تسویه حساب فاکتور رسمی به همراه ضمانت 3 ماهه تعمیرات ارائه می گردد.

بخارشوی وایت مور

بخارشوی وایت مور

بخارشوی white more وایت مور جهت تمیز کردن سطوح کاشی دار، سطوح سرامیکی، کف سنگ، سینک ظرفشویی، دستشویی و روشویی، لوله های فلزی، پارکت، پرده های کتان، دیوارهای قابل شستشو، پنجره ها، آینه ها و خیلی موارد دیگر کاربرد دارد.

این بخارشوی کارایی فوق العاده ساده ای دارد که در عرض چند دقیقه تمیزی و درخشش محیط را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد.

این بخارشور مجهز به سیستم هشدار دهنده میزان آب می باشد که در صورتی که آب دستگاه کم یا تمام شود شروع به بوق زدن می کند.

از قابلیت های بخارشورهای این برند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مناسب برای شست و شوی زمین، شیشه و دیوار
 2. مجهز به هشدار دهنده میزان آب
 3. دارای نشانگر آماده به کار بودن و روشن بودن دستگاه
 4. قفل ایمنی کودک
 5. دارای فشار بخار 4.5 بار
 6. مخزن بخار مجهز به درپوش ایمنی
 7. مخزن آب از جنس استیل ضدزنگ
 8. سوئیچ بخار
 9. لوله خرطومی بخار
 10. رابط تلسکوپی به متعلقات
 11. دارای دستگیره پلاستیکی جلوگیری کننده از پیچ و تاب سیم
 12. لوله تلسکوپی متصل به خرطومی
 13. لوله تلسکوپی افزاینده
 14. دارای فیلتر سختی گیر بخارشوی

خدمات قابل ارائه برای تعمیر بخارشوی وایت مور

خدمات قابل ارائه برای تعمیر بخارشوی وایت مور

  1. عیب یابی دستگاه توسط متخصصین مجرب
  2. استفاده از قطعات اورجینال
  3. جرم گیری کامل بخارشوی وایت مور
  4. فروش لوازم جانبی بخارشوی شامل حوله بخارشوی، شلنگ بخارشوی، لوله های رابط، برس های سیمی و پلاستیکی مخصوص سطوح سنگی و سرامیکی و … .
 1. کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیرات و ارسال به مشتری

مرکز تخصصی تعمیر بخار شوی White More وایت مور

مرکز تعمیر بخار شوی وایت مور در تهران

شرکت آریابهکار مفتخر است که با توجه به نیاز مشتری در تعمیر بخارشور وایت مور خدماتی مطلوب، مقرون به صرفه و بادوام را در اسرع وقت به شما ارائه دهد، زیرا ما معتقد به رضایت مشتری به عنوان اصل و اساس هر شرکت تعمیراتی هستیم.

بنابراین ما با در نظر گرفتن حساسیت افراد و نگرانی از تعمیر مجدد وسایل برقی و حساسیت های موجود در این وسایل، خدماتی متفاوت و مطمئن را در زمینه تعمیر بخارشور وایت مور ارائه می دهیم.

لذا جهت بهره مندی از خدمات ما در زمینه تعمیر بخارشور وایت مور با ما تماس حاصل نمایید و از تخصص فنی تعمیرکاران ما در زمینه تعمیر بخارشور وایت مور بهره مند شوید.

سوالات متداول

هزینه تعمیر بخارشور چقدر است؟

هزینه های دریافتی برای تعمیر بخارشو صرف هزینه های لازم برای تعویض قطعات و دستمزد سرویسکار می شود که با توجه به نوع مشکل دستگاه می تواند متفاوت باشد.

آیا تعمیر بخارشور در آریابهکار دارای ضمانت نامه است؟پ؟

تعمیر بخارشوی وایت مور در شرکت آریابهکار با گارانتی ۹۰ روزه انجام می گردد.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 4 Comments

  1. باسلام
   زمانی که از آب شهری با املاح بالا برای بخارشور استفاده شود، شیر برقی و سایر واسطه ها رسوب گرفته و با مشکل افت بخاردهی بخارشور مواجه خواهید شید.

  1. باسلام
   دوست عزیز برای اطلاع از موجودی قطعه مورد نظر خود می توانید با شماره ۰۲۱۴۵۴۳۷ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214