skip to Main Content
تعمیر بخارشوی کاخلر
شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی کاخلر در تهران

تعمیر بخارشوی کاخلر یکی از تخصصی ترین خدماتی می باشد که در آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی و به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی کاخلر توسط کارشناسان مجرب و متخصص به بهترین شکل ممکن و بدون هر گونه محدودیتی انجام می شود. با این وجود اگر با خرابی بخارشوی کاخلر روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه استفاده بهینه داشته باشید، باید به اطلاع شما برسانیم که این دستگاه در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات بخارشوی کاخلر قابل تعمیر است. اما چگونه؟

در ادامه با خدمات تعمیر بخارشوی کاخلر در آریابهکار بیشتر آشنا خواهید شد.

نمایندگی تعمیر بخارشوی کاخلر در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی کاخلر در تهران به همراه تکنسین های مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان است تا از این طریق نیازی به تعویض قطعات و یا خرید بخارشوی جدید نداشه باشید. برای ثبت درخواست خود می توانید با شماره 02145437 تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر بخارشوی کاخلر در تهران

هزینه تعمیر بخارشوی کاخلر

یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است در خصوص تعمیر بخارشوی کاخلر داشته باشید این است که هزینه تعمیر بخارشوی کاخلر چقدر است؟ هزینه تعمیر بخارشوی کاخلر در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است و به همین دلیل ما خدمات تخصصی با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن را به شما ارائه می دهیم تا مشکل شما از این طریق و بدون هر گونه خرابی بر طرف شود.

با این وجود در ادامه نیز لیست هزینه تعمیرات حدودی بخارشوی کاخلر را برای شما نام برده ایم که هزینه تعمیرات بخارشوی کاخلر بصورت دقیق پس از عیب یابی تخصصی به شما اعلام خواهد گردید.

قطعات بخارشویهزینه تعمیرات بخارشوی کاخلر (تومان)
برد بخارشوی کاخلر۱۰۰.۰۰۰ الی ۳۵۰.۰۰۰
پمپ آب بخارشوی کاخلر۱۰۰.۰۰۰ الی ۳۶۰.۰۰۰
سرویس بخارشوی کاخلر۱۰۰.۰۰۰ الی ۱۹۰.۰۰۰
عیب یابی بخارشوی کاخلرکاملا رایگان
کابل برق بخارشوی کاخلر۹۰.۰۰۰ الی ۲۲۰.۰۰۰
المنت بخارشوی کاخلر۴۹۰.۰۰۰ الی ۶۵۰.۰۰۰
بویلر بخارشوی کاخلر۱۸۰.۰۰۰ الی ۲۵۰.۰۰۰
قطعات بخارشوی کاخلرتماس بگیرید
دکمه بخارشوی کاخلرتماس بگیرید

عیب یابی بخارشوی کاخلر چیست؟

عیب یابی بخارشوی کاخلر به پروسه ای گفته می شود که اگر با خرابی بخارشوی کاخلر روبرو شده اید، باید در اولین مرحله تعمیرات توسط تکنسین تعمیرکار مجرب و متخصص تعمیر شود تا از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. به عبارتی در پروسه عیب یابی بخارشوی کاخلر باید تکنسین تعمیرکار بخارشوی کاخلر با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به بررسی قطعه به قطعه بخارشوی کاخلر شما کند تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

اما اگر این پروسه به خوبی صورت نگیرد، باید به اطلاع شما برسانیم که مشکل دستگاه شما افزایش خواهد یافت و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید و از همه مهم تر هم این است که هزینه تعمیرات شما چندین برابر خواهد شد. از این رو توصیه می کنیم پروسه عیب یابی بخارشوی کاخلر حتما در نمایندگی تعمیرات بخارشوی کاخلر در تهران و یا استان محل سکونت شما انجام شود. در غیر اینصورت مشکل دستگاه شما هم ممکن است حتی بر طرف نشود.

پروسه عیب یابی بخارشوی کاخلر در آریابهکار توسط تکنسین های تعمیرکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما بصورت رایگان انجام می شود.

مشکلات رایج بخارشوی کاخلر

مشکلاتی ممکن است به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از بخارشوی کاخلر برای این دستگاه در طول زمان رخ دهند که مانع استفاده بهینه و اصولی از این دستگاه خواهند شد. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر هر گونه خرابی در بخارشوی کاخلر مشاهده کردید، حتما به نمایندگی تعمیر بخارشوی کاخلر مراجعه کنید تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید.

مشکلات رایج بخارشوی کاخلر

با این وجود در ادامه برخی از مهم ترین مشکلات رایج بخارشوی کاخلر را نام برده ایم که عبارتند از:

 1. روشن نشدن بخارشوی کاخلر.
 2. داغ نشدن بخارشوی کاخلر.
 3. خارج نشدن بخار از بخارشوی کاخلر.
 4. باز نشدن درب بخارشوی کاخلر.
 5. اتصالی قطعات داخلی بخارشوی کاخلر.
 6. برق داشتن بدنه بخارشوی کاخلر.
 7. قطع و وصلی کابل برق بخارشوی کاخلر.
 8. خرابی برد بخارشوی کاخلر.
 9. رسوب گرفتن بخارشوی کاخلر و…

مقالات مرتبط:تعمیر بخارشوی كاپيتانی (Capitani)

علت روشن نشدن بخارشوی کاخلر

روشن نشدن بخارشوی کاخلر می تواند یکی از مشکلاتی باشد که در طول زمان با استفاده از این دستگاه با آن روبرو خواهید شد. اما آیا این مشکل به سادگی رخ می دهد؟ خیر در صورتی که شما استفاده نادرست و اشتباهی از این دستگاه داشته باشید، به هیچ وجه چنین مشکلی در بخارشوی کاخلر رخ نخواهد داد. اما راهکار چیست؟ راهکاری که در این زمینه ما می توانیم به شما ارائه دهیم این است که به هیچ وجه از این دستگاه استفاده نکنید و فورا بخارشوی کاخلر را به تکنسین تعمیرکار بسپارید تا پروسه عیب یابی و تعمیر آن آغاز شود.

با این وجود علت روشن نشدن بخارشوی کاخلر چیست؟ رایج ترین علت روشن نشدن بخارشوی کاخلر اتصالی قطعات داخلی بخارشوی کاخلر، خرابی برد و رسوب گرفتن بخارشوی کاخلر می باشد که این موارد همگی باید توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی قرار گیرند تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

مدل های قابل تعمیر بخارشوی کاخلر

آیا آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی کاخلر مدل های محدودی از بخارشوی کاخلر را تعمیر می کند؟ آیا محدودیتی در تعمیرات بخارشوی کاخلر در آریابهکار وجود دارد؟ در پاسخ به این سوالات باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار تمام مدل های قابل تعمیر بخارشوی کاخلر را بدونه هر گونه محدودیتی تعمیر می کنیم تا بتوانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید. با این وجود اگر بخارشوی کاخلر در هر مدل دارید که خراب شده است، می توانید آنرا به ما بسپارید.

در ادامه نیز برخی از مدل های قابل تعمیر بخارشوی کاخلر را برای شما درج کرده ایم که پروسه عیب یابی و تعمیر آنها بدون هر گونه محدودیتی در آریابهکار انجام می شوند.

 • تعمیر بخارشوی کاخلر 1133 (KH 1133)
 • تعمیر بخارشوی کاخلر کد KH-1133-W مدل باومن
 • تعمیر بخارشوی کاخلر کد KH-1133-BP مدل باومن
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214