skip to Main Content
تعمیر بخارشوی کیپ KEEP
شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی کیپ در تهران

با توجه به کاربردی بودن بخارشوی در زندگی امروزه در قرن 21، شاهد حضور برندهای متعددی از بخارشوی در بازار ایران هستیم که یکی از این برندها، کیپ (Keep) است و شما می توانید محصولات این برند را با قیمت مناسب خریداری و استفاده نمایید. اما اگر شما بخارشوی کیپ را در هر مدل خریداری نمایید، با توجه به کیفیت بالای قطعات به کار رفته در این دستگاه لازم به ذکر می باشد که نیازی به تعمیر بخارشوی کیپ پیدا نخواهید کرد و می توانید کثیف ترین نقاط را با استفاده از بخار این دستگاه تمیز کنید.

از این رو اگر بخارشوی کیپ شما پس از گذشت چند سال خراب شده است و کارایی گذشته را از دست داده، می توانید این دستگاه را در نمایندگی آریابهکار به نحوی تعمیر نمایید که حتی بهتر از روز اول برای شما کار خواهد کرد! با این وجود اگر با خرابی این دستگاه روبرو شده اید، در ادامه این دسته از خدمات نمایندگی تعمیر بخارشو تهران با پروسه تعمیر بخارشوی کیپ آشنا خواهید شد.

بخارشوی کیپ ساخت کجاست؟

بخارشوی کیپ یکی از محصولات برند شناخته شده و معروف کیپ است که برای اولین بار در سال 1998 میلادی در کشور کره جنوبی تاسیس شد و امروزه در زمینه های مختلفی حضور یافته و به همین دلیل تبدیل به یکی از بزرگترین و معروف ترین مجموعه ها شده است. این در حالی است که شاید این برند در بازار ایران یکی از برندهای گمنان و ناشناخته باشد، اما لازم به ذکر است که محصولات تولید شده در برند کیپ از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می توانند تا چندین سال برای شما خدمات ارائه دهند و حتی دچار خرابی جزئی هم نشوند!

از مهم ترین محصولات برند کیپ می توان به آبمیوه گیری، بخارشوی، آسیاب برقی، جارو شارژی و… اشاره کرد که اگر مایل به خرید یکی از این محصولات هستید، در بازار با مدل های مختلف آن روبرو خواهید شد که حق انتخاب بیشتری را به شما خواهند داد. بنابراین اگر مایل به خرید بخارشوی کیپ هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که این دستگاه کیفیت بالایی دارد و شما می توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید آن نمایید.

نمایندگی تعمیر بخارشوی کیپ تهران

نمایندگی تعمیر بخارشوی کیپ تهران کجاست؟ آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی کیپ در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را به‌صورت تخصصی به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. با این وجود اگر با خرابی بخارشوی کیپ روبرو شده اید و نمی توانید از آن استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که بهترین تصمیم ممکن برای تعمیر این دستگاه مراجعه به نمایندگی تعمیر بخارشوی کیپ در تهران است تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

نمایندگی تعمیر بخارشوی کیپ تهران

از این رو یک نکته اساسی در خصوص خدمات تعمیر بخارشوی کیپ در نمایندگی مرکزی آریابهکار وجود دارد و آن هم ارائه گارانتی 90 روزه برای تمام خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم است! به عبارتی اگر بخارشوی کیپ شما در هر مدل در آریابهکار تعمیر شد و به احتمال یک درصد با خرابی قبلی این دستگاه روبرو شدید، پروسه عیب یابی و تعمیر بخارشوی کیپ در بازه زمانی مذکور برای شما به‌صورت کاملا رایگان صورت خواهد گرفت و نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات مجدد نخواهید داشت.

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر بخارشوی کیپ را در نمایندگی تعمیرات بخارشوی کیپ در آریابهکار انجام دهید تا با خیالی آسوده دستگاه شما تعمیر شود.

شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی کیپ

برای انجام هماهنگی های لازم جهت عیب یابی و تعمیر بخارشوی کیپ در نمایندگی تعمیر بخارشوی کیپ در تهران می توانید از طریق شماره های ذیل اقدام نمایید تا درخواست شما ثبت شود و در اسرع زمان پروسه تعمیرات تخصصی بخارشوی کیپ شما انجام شود.

  1. مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
  2. شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
  3. شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
  4. شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

آب مناسب بخارشوی کیپ کدام آب است؟

کدام نوع آب برای بخارشوی کیپ مناسب است؟ برای آنکه طول عمر مفید بخارشوی کیپ شما افزایشی باشد و بتوانید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، باید در نوع آب مصرفی در بخارشوی کیپ دقت ویژه داشته باشید. از این رو بهترین نوع آب برای پر کردن مخزن بخارشوی کیپ، آب مقطر است که این نوع آب را می توانید از طریق مراکز مجاز و البته داروخانه های سطح شهر خود خریداری نمایید.

در خصوص قیمت آب مقطر باید به اطلاع شما برسانیم که اگر شما آب مقطر 5 لیتری خریداری کنید، نهایتا 60 هزار تومان هزینه خواهید کرد که در برابر سلامت بخارشوی کیپ، هزینه ناچیزی است.

سایر خدمات آریابهکار: تعمیر بخارشوی پرشیا (persia)

مدل های قابل تعمیر بخارشوی کیپ

بخارشوی کیپ یکی از خاص ترین و بهترین بخارشوی هایی می باشد که در بازار ایران وجود دارد و شما می توانید این محصول را در مدل های متنوع خریداری و استفاده نمایید. اما اگر شما بخارشوی کیپ دارید که به هر دلیلی خراب شده است و عملکرد سابق را به شما ارائه نمی دهد، ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که آیا این دستگاه قابل تعمیر می باشد؟ اگر امکان تعمیر بخارشوی کیپ وجود دارد، کدام یک از مدل های این دستگاه تعمیر می شوند؟

مدل های قابل تعمیر بخارشوی کیپ

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی کیپ در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیر بخارشوی کیپ را در هر مدل بدون هر گونه محدودیتی انجام می دهد و شما می توانید این دستگاه را بدون هر گونه محدودیتی در آریابهکار به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید و همانند روز اول از آن استفاده نمایید. با این وجود ما تمام مدل های بخارشوی کیپ را تعمیر می کنیم. از این رو در ادامه برخی از مدل های بخارشوی کیپ که در آریابهکار تعمیر می شوند را نام برده ایم و عبارتند از:

  • تعمیر بخارشوی حرفه ای کیپ Keep مدل KSC-1111 IT
  • تعمیر بخار شوی کیپ مدل KSC-2266 IT
  • تعمیر بخارشوی حرفه ای کیپ Keep مدل KSC-1110 IT
  • تعمیر بخار شوی کیپ مدل KSC-1144 IT
  • تعمیر بخارشوی کیپ مدل KSC-1122 IT
  • تعمیر بخارشوی حرفه ای کیپ مدل KSC-1133-IT
امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214