skip to Main Content
تعمیر بخارشوی گرند (Grand)
شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی گرند در تهران

یکی از بخارشوی هایی که تاکنون در مدل های متنوعی به بازار ایران عرضه شده است و قیمت بسیار مناسب و مطلوبی دارد، بخارشوی گرند می باشد که شاید خیلی کم این برند را شنیده باشید؛ اما با توجه به قیمتی که دارند می توانند به بهترین شکل ممکن محیط های آلوده را تمیز کنند و نیازی به سایر ابزارهای مختلف در این زمینه نداشته باشید. با این وجود اگر شما یک دستگاه بخارشوی گرند دارید و به تازگی مشکلی برای این دستگاه رخ داده است، لازم به ذکر می باشد که این خرابی قابل تعمیر می باشد و شما می توانید آنرا در نمایندگی تعمیر بخارشوی گرند تعمیر کنید.

با این وجود خرابی بخارشوی گرند به معنای این نیست که این دستگاه به هیچ وجه قابل تعمیرات نیست و شما باید اقدام به خرید دستگاه جدید نمایید؛ چرا که این دستگاه به بهترین شکل ممکن قابل تعمیرات است و شما می توانید از آن همانند روز اول استفاده نمایید. همچنین اگر با خرابی خاصی در این دستگاه روبرو شدید، باید مطلع باشید که خرابی بخارشوی گرند معمولا به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از بخارشوی گرند است و این گونه نیست که دستگاه شما یک دستگاه بی کیفیت و ضعیف باشد!

به همین ترتیب در ادامه قصد داریم شما عزیزان را با پروسه عیب یابی و تعمیر بخارشوی گرند به بهترین شکل ممکن آشنا سازیم تا بتوانید با دیدگاه بهتری این دستگاه را در نمایندگی تعمیر بخارشوی گرند در تهران تعمیر کنید.

نمایندگی تعمیر بخارشوی گرند در تهران

نمایندگی تعمیرات بخارشوی گرند در تهران کجاست؟ آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی و به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی گرند تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه را در مجموعه ما انجام دهید و همانند روز اول از این دستگاه استفاده نمایید. با این وجود اگر مایل به عیب یابی و تعمیر این دستگاه هستید، می توانید به نمایندگی مرکزی آریابهکار مراجعه نمایید تا به بهترین شکل صورت گیرد.

نمایندگی تعمیر بخارشوی گرند در تهران

توجه داشته باشید که تمام خدمات عیب یابی و تعمیر بخارشوی گرند در آریابهکار شامل گارانتی می شود و شما از این طریق می توانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید. به عبارتی اگر با خرابی قبلی بخارشوی گرند پس از تعمیرات روبرو شوید، می توانید این دستگاه را در مجموعه ما در بازه زمانی گارانتی بصورت رایگان تعمیر کنید و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر بخارشوی گرند

در صورتی که مایل به عیب یابی و تعمیر تخصصی بخارشوی گرند در نمایندگی تعمیر بخارشوی گرند در تهران هستید، می توانید از طریق شماره های ذیل تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا از این طریق درخواست شما ثبت گردد و بتوانید این مشکل را به بهترین شکل ممکن بر طرف کنید.

توجه داشته باشید که اگر مایل به پیگیری سریع تر خرابی بخارشوی گرند خود هستید، می توانید از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 با تیم پشتیبانی مجموعه آریابهکار در ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت نمایید تا از این طریق مشکل شما بر طرف گردد. همچنین اگر ساکن تهران نیستید و مایل به تعمیر تخصصی بخارشوی گرند در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی گرند هستید، می توانید با هماهنگی قبلی از طریق پست دستگاه خود را برای آریابهکار ارسال نمایید تا این پروسه به بهترین شکل ممکن برای شما صورت گیرد.

عیب یابی بخارشوی گرند در تهران

عیب یابی بخارشوی گرند در آریابهکار اینگونه است که تکنسین های مجموعه با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما اقدام به بررسی قطعه به قطعه بخارشوی گرند می کنند تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر گردد. لازم به ذکر می باشد که پروسه عیب یابی بخارشوی گرند در آریابهکار کاملا رایگان می باشد و ما بابت عیب یابی بخارشوی گرند هزینه ای دریافت نخواهیم کرد. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم برای عیب یابی بخارشوی گرند می توانید با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

همچنین توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی بخارشوی گرند را در مراکز مجاز و معتبر انجام دهید؛ چرا که اگر خرابی بخارشوی گرند شما بدرستی ریشه یابی نشود هم هزینه تعمیرات قابل توجهی پرداخت خواهید کرد و هم اینکه مشکل دستگاه شما بر طرف نخواهد شد و در بازه زمانی کوتاه مدت با خرابی قبلی روبرو خواهید شد. به همین دلیل توصیه ما به شما این است که به هیچ وجه به مراکز بی تجربه و کم تجربه در این زمینه اعتماد نکنید.

هزینه عیب یابی بخارشوی گرند

همانگونه که گفته شد، علیرغم اینکه پروسه عیب یابی بخارشوی گرند در آریابهکار بصورت تخصصی انجام می شود، اما کاملا رایگان می باشد و شما می توانید از این خدمات مجموعه آریابهکار برای ریشه یابی خرابی بخارشوی گرند استفاده کنید.

هزینه تعمیر بخارشوی گرند

در ادامه هزینه حدودی تعمیرات بخارشوی گرند در آریابهکار که براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد را درج نموده ایم.

هزینه تعمیر بخارشوی گرند

قطعات بخارشوی گرندهزینه تعمیرات بخارشوی گرند (تومان)
برد بخارشوی گرند۱۰۰.۰۰۰ الی ۳۵۰.۰۰۰
پمپ آب بخارشوی گرند۱۰۰.۰۰۰ الی ۳۶۰.۰۰۰
سرویس بخارشوی گرند۱۰۰.۰۰۰ الی ۱۹۰.۰۰۰
عیب یابی بخارشوی گرندکاملا رایگان
کابل برق بخارشوی گرند۹۰.۰۰۰ الی ۲۲۰.۰۰۰
المنت بخارشوی گرند۴۹۰.۰۰۰ الی ۶۵۰.۰۰۰
بویلر بخارشوی گرند۱۸۰.۰۰۰ الی ۲۵۰.۰۰۰
قطعات بخارشوی گرندتماس بگیرید
دکمه بخارشوی گرندتماس بگیرید

سایر خدمات: تعمیر بخارشوی بوش

مدل های قابل تعمیر بخارشوی گرند در آریابهکار

ما در آریابهکار با توجه به اینکه نمایندگی تعمیر بخارشوی گرند هستیم، تمام مدل های بخارشوی گرند که از گذشته تا به امروز به بازار کشور عرضه شده است را بدون هر گونه محدودیتی تعمیر می کنیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول و بدون نیاز به تعویض قطعات استفاده کنید. از این رو اگر بخارشوی گرند در هر مدل دارید که خراب شده است، می توانید این دستگاه را به تکنسین های متخصص آریابهکار بسپارید.

  • تعمیر بخار شوی گرند مدل GR-F18
  • تعمیر بخارشوی گرند مدل F18
  • تعمیر بخارشوی گرند مدل F16
  • تعمیر بخارشو گرند مدل GR-F18
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214