skip to Main Content
تعمیر بخار شوی گوسونیک
شماره تماس نمایندگی تعمیرات بخارشوی گوسونیک

تعمیر بخارشوی گوسونیک یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که در زمان بروز آسیب در دستگاه باید در کوتاه ترین بازه زمانی انجام شود تا از ایجاد آسیب به سایر بخش های دستگاه به جلوگیری شود. این اقدام اگر در زمان مناسب خود صورت نگیرد، در عملکرد سایر بخش های دیگر دستگاه اختلال ایجاد می شود و موجب می شود که هزینه های تعمیرات دستگاه به صورت قابل توجه ای افزایش یابد.

تعمیرات بخارشوی گوسونیک در بخش های مختلفی صورت می گیرد گه در برخی از موارد خود مصرف کننده هم می تواند مشکلات آن را برطرف نماید اما این مورد شامل مواردی است که در حوزه تخصصی تعمیرات نباشند و به عنوان موارد جزئی شناخته می شوند.

تعمیر بخارشوی گوسونیک یکی از بهترین و ارزشمندترین خدماتی می باشد که نمایندگی تعمیرات آریابهکار در حال انجام می باشد. این نمایندگی تعمیر بخارشوی گوسونیک را با بالاترین میزان کیفیت انجام می دهد و از ارزشمندترین خدمات در این زمینه استفاده می نماید.

در این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر بخارشوی آریابهکار قصد داریم شما را با روال کلی تعمیرات بخارشوی گوسونیک، اقداماتی که در این زمینه باید صورت پذیرد و مشخصات نمایندگی مرکزی آریابهکار آشنا سازیم تا بتوانید در کوتاه ترین بازه زمانی و بدون هیچ گونه چالشی تمامی مشکلات پیش آمده در بخارشوی خود را برطرف نمایید.

فهرست

تعمیر تخصصی بخارشوی گوسونیک

سیستم عملکردی بخارشوی گوسونیک از یک ساختار تقریبا متفاوتی به نسب سایر همنوعان خود در سایر برند های نامدار، برخوردار است. این موضوع سبب شده است که هر واحد و مرکزی نتواند به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت نماید و تنها به عنوان تعمیرکاران عادی شناخته شوند.

تعمیر تخصصی بخارشوی گوسونیک دارای شرایطی می باشد که برای رسیدن به نتیجه نهایی باید به صورت دقیق اجرا شوند تا سلامت کلی دستگاه به صورت کامل بازگردانده شود.

تعمیر تخصصی بخارشوی گوسونیک

اولین شرط در تعمیرات تخصصی این دستگاه، استفاده از تعمیرکاران متخصص می باشد. این دسته از تعمیرکاران به دلیل برخورداری از سابقه کار طولانی مدت و دانش بالا در حوزه تعمیرات، با تمامی بخش های داخلی بخارشوی گوسونیک آشنا می باشند و با مشاهده علائم ظاهری دستگاه به خوبی می توانند قطعه آسیب دیده را تشخیص دهند و اقدامات لازم جهت برطرف سازی آن را در پیش بگیرند.

شرایط دیگری که در تعمیرات تخصصی بخارشوی گوسونیک وجود دارد، استفاده از ابزار های دقیق و کاملا تخصصی می باشد. این ابزار ها به تعمیرکار کمک می کنند تا یک چکاپ دقیق از بخارشوی بگیرد تا علاوه بر بخش آسیب دیده، احتمال خرابی در سایر بخش های دستگاه را تشخیص دهید. این موضوع سبب می شود تا یک پیشگیری جامع صورت پذیرد و هزینه های تعمیرات در آینده به شدت پایین آید.

نمایندگی تعمیر بخارشوی گوسونیک تهران

در زمینه تعمیرات بخارشوی گوسونیک مراکز و نمایندگی های متعددی در تهران احداث شده است که تنها برخی از آنها در حوزه کاری خود دارای بورد تخصصی می باشند و سایر مراکر تنها با طی کردن برخی از دوره ها، پای در این حوزه گذاشته اند.

نمایندگی تعمیر بخارشوی گوسونیک تهران

نمایندگی های تخصصی تعمیرات بخارشوی گوسونیک تهران از قابلیت های کاملا متفاوتی به نسبت سایر واحد های فعال، برخوردار می باشند که مهمترین قابلیت های آنها به شرح زیر می باشد:

 • استفاده از تکنسین تعمیرات متخصص
 • پشتیبانی از کاربران
 • ارائه خدمات نوین
 • تضمین تمامی اقدامات صورت گرفته

آریابهکار به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های فعال در حوزه تعمیر بخارشوی گوسونیک در تهران، از بهترین و ارزشمندترین قابلیت های کاربری برخوردار است. این نمایندگی از یک چتر پشتیبانی بسیار قدرتمند برخوردار است و تمامی مناطق و محله های استان تهران را در خدمات رسانی می کند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد نمایندگی تعمیر بخارشوی گوسونیک آریابهکار، ارسال تعمیرکار در کوتاه ترین بازه زمانی به محل تعیین شده می باشد. این مورد سبب می شود تا از اتلاف زمان به شدت جلوگیری شود و کیفیت خدمات رسانی به متقاضیان افزایش یابد.

دیگر موردی که در این نمایندگی تعمیرات بخارشوی گوسونیک وجود دارد، استفاده از تمامی ابزار های تخصصی تعمیرات می باشد. زمانی که از ابزار های تخصصی عیب یابی استفاده شود، عیب ها و نواقص ایجاد شده در دستگاه به صورت دقیق تشخیص داده می شود و در همان لحظه اقدامات لازم برای برطرف سازی /آن صورت می گیرد.

تعمیر بخارشوی گاسونیک در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آریابهکار با ضمانت نامه معتبر صورت می گیرد تا یک آرامش خاطر برای مخاطبان ایجاد شود. کاربران می توانند تا مدت زمان 3 ماه از گارانتی بی قید و شرط آریابهکار استفاده نمایید و در صورت بروز مشکل در همان بخش تعمیر یافته، به صورت کاملا رایگان اقدام به برطرف آن نمایند.

نمایندگی تعمیرات بخارشو گوسونیک در محل و منزل

اگر بخارشوی گوسونیک دارید و این دستگاه خراب شده است، بیشتر متمایل خواهید بود تا این دستگاه در اسرع زمان عیب یابی و تعمیر شود. به همین دلیل ممکن است به این فکر باشید تا پروسه عیب یابی و تعمیر بخارشوی گوسونیک شما در منزل و یا محل کار شما انجام شود تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید و نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشید. از این رو آیا آریابهکار خدمات عیب یابی و تعمیر بخارشوی گوسونیک را در منزل و یا محل شما عزیزان انجام می دهد؟

نمایندگی تعمیرات بخارشو گوسونیک در محل و منزل

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات بخارشوی گوسونیک، خدمات تعمیر بخارشوی گوسونیک در هر مدل را در هم در شعبه تعمیرگاهی و هم در محل شما ارائه می دهد و شما عزیزان از این طریق می توانید از خدمات تخصصی مجموعه ما استفاده کنید و به بهترین شکل ممکن اقدام به تعمیر بخارشوی گوسونیک خود نمایید. از این رو اگر مایل هستید تا بخارشوی گوسونیک شما در اسرع زمان مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد، می توانید از خدمات تخصصی مجموعه ما استفاده کنید تا مشکل شما در اسرع زمان بر طرف شود.

شماره تماس نمایندگی مرکزی تعمیرات بخارشوی گوسونیک در تهران

برای تماس با نمایندگی مرکزی تعمیرات بخارشوی گوسونیک در تهران می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 اقدام کنید و مشکل پیش آمده در بخارشوی گوسونیک خود را به تیم پشتیبانی آریابهکار اعلام کنید تا هماهنگی های لازم برای عیب یابی و تعمیر این دستگاه توسط تکنسین های مجموعه ما انجام شود. همچنین در ادامه سایر شماره های تلفن نمایندگی تعمیر بخارشوی گوسونیک را درج نموده ایم که می توانید از این طریق اقدام به تعمیرات تخصصی بخارشوی گوسونیک خود در آریابهکار نمایید.

لازم به ذکر است که اگر به واتساپ و تلگرام دسترسی دارید و مایلید از طریق واتساپ یا تلگرام مشکل دستگاه خود توسط تکنسین های مجموعه بررسی نمایید، می توانید در ابتدا تعدادی تصویر از بخارشوی گوسونیک و همچنین ویدیو خرابی بخارشوی گوسونیک را تا 30 ثانیه برای ما از طریق شماره 09190111214 ارسال کنید تا بررسی های ابتدایی صورت گیرد و راهنمایی شوید.

علائم خرابی بخار شوی گوسونیک

 1. تمیز نکردن
 2. روشن نشدن
 3. کم شدن مکش دستگاه
 4. بخار نکردن بخارشوی

علائم خرابی بخار شوی گوسونیک

1. تمیز نکردن

نشتی در مخزن، کثیف بودن نازل ها و … باعث بروز این مشکل می شود.

اگر با این مشکل رو به رو شدید، باید دستگاه را به یک تعمیرکار متخصص نشان دهید.

2. روشن نشدن

روشن نشدن بخارشوی می تواند به دلایل زیر باشد:

 • اشکال در برق دستگاه
 • مسدود شدن بخارشوی از املاح آب
 • خراب شدن دکمه روشن و خاموش

3. کم شدن مکش دستگاه

یکی دیگر از مشکلات رایج برای دستگاه‌ های بخارشوی کم شدن قدرت مکش آن ها است که می تواند به دلیل پر بودن نازل‌ ها و یا خالی بودن مخزن آب و یا به دلایل دیگر باشد و باید برای تعمیر آن به یک تعمیرگاه درجه یک مراجعه کنید.

4. بخار نکردن بخارشوی

یکی از رایج‌ ترین و متداول‌ ترین اشکالاتی که برای هر بخارشویی ممکن است پیش بیاید بخار نکردن دستگاه است.

این مشکل ممکن است به دلایل زیر رخ دهد:

 1. شل بودن کلاهک در زیر مخزن بخارشوی
 2. مسدود شدن فیلتر
 3. خالی بودن مخزن آب
 4. باز بودن درب مخزن بخارشوی
 5. و …

مهم ترین نکات ایمنی در استفاده از بخار شوی گوسونیک

 1. محفظه بخارشوی را در حالت خاموش پر کنید.
 2. پس از این که چراغ دستگاه سبز شد، شروع به استفاده کنید.
 3. از آب جوشیده سرد شده برای پر کردن مخزن استفاده کنید.
 4. پس از اتمام کار، آب درون محفظه را خالی کنید.
 5. برای استفاده بر روی فرش، حتما از حوله و یا دستمال مخصوص بر روی برس استفاده کنید.

آریابهکار تعمیرگاه تخصصی تعمیر بخار شوی گوسونیک در تهران

تیم ماهر و متخصص آریابهکار متشکل از بهترین سرویس کاران و تعمیرکنندگان است که توانسته است با استفاده از بروزترین دستگاه های دنیا در زمینه تعمیرات، خدماتی عالی را برای مشتریان فراهم آورد.

آریابهکار تعمیرگاه تخصصی تعمیر بخار شوی گوسونیک در تهران

از مهم ترین خدمات شرکت آریابهکار در زمینه تعمیر بخارشوی، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تعویض دکمه پاور و شیر فشار
 2. ارائه ضمانت نامه 90 روزه معتبر
 3. تعویض بدنه، چرخ های شکسته و …
 4. سرویس پمپ آب بخارشوی
 5. جرم گیری و یا تعویض بویلر
 6. تعویض و یا جرم گیری شیر برقی دستگاه
 7. تعویض خرطومی، شلنگ و کلیه قطعات معیوب با نمونه اصل

هزینه تعمیر بخار شوی گوسونیک

مانند تعمیر هر کدام از لوازم خانگی دیگری هزینه تعمیر بخارشوی گوسونیک بستگی به نوع خرابی و قطعه‌ای که دستگاه در آن دچار مشکل و ایراد شده است دارد.

هزینه تعمیر بخار شوی گوسونیک

هزینه تعمیرات با آنچه که در اکثر مواقع فکر می کنیم متفاوت است ولی مطمئن باشید که اگر به تعمیرگاه‌ هایی با زمینه‌ خوب و حرفه‌ ای مراجعه کنید نرخی که از شما دریافت می گردد دقیقا طبق مصوبه بوده و هیچ گونه هزینه اضافی از شما گرفته نمی شود.

عیب یابی بخارشوی گوسونیک به صورت تخصصی در نمایندگی مرکزی

در صورتی که بخارشوی گوسونیک شما در هر مدلی خراب می شود، به معنای پایان عمر بخارشوی گوسونیک نیست؛ چرا که این دستگاه بدون هر گونه محدودیتی در نمایندگی مرکزی آریابهکار تعمیر می شود و شما می توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. با این وجود اولین مرحله ای که باید برای تعمیر بخارشوی گوسونیک بگذرانید، عیب یابی تخصصی این دستگاه می باشد که باید توسط تکنسین مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گیرد تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی گردد و سپس تعمیرات لازم و کافی اجرا شود.

از این رو ما در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی بخارشوی گوسونیک را به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم تا مشکل این دستگاه شناسایی شود و تعمیرات تخصصی بر اساس مشکل دستگاه شما صورت گیرد.

پروسه عیب یابی بخارشوی گوسونیک در آریابهکار بصورت کاملا رایگان توسط تکنسین ها در حضور شما انجام می شود.

سرویس دوره ای بخارشوی گوسونیک در نمایندگی مرکزی تهران

بهترین راهکار برای افزایش طول عمر مفید بخارشوی گوسونیک این است که شما در بازه های زمانی مختلفی که بر حسب میزان و نحوه استفاده شما از بخارشوی گوسونیک تعیین و مشخص می شود، اقدام به سرویس دوره ای بخارشوی گوسونیک در نمایندگی مرکزی تهران نمایید تا از این طریق بتوانید مشکل را بر طرف کنید. با این وجود توصیه ای که ما برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی بخارشوی گوسونیک را حداقل هر 6 ماه یکبار انجام دهید تا به بهترین شکل ممکن ممکن، این پروسه انجام شود.

سرویس دوره ای بخارشوی گوسونیک در نمایندگی مرکزی تهران

اما در سرویس دوره ای بخارشوی گوسونیک در هر مدلی، تکنسین تعمیرکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به بررسی قطعات بخارشوی گوسونیک می کند تا از سلامت قطعات دستگاه شما عزیزان مطمئن شود.

ویژگی های تعمیرکار متخصص تعمیرات بخارشوی گوسونیک

تعمیرکاران بخارشوی گوسونیک در آریابهکار، تکنسین هایی می باشند که توانایی های لازم در تعمیر بخارشوی گوسونیک از 0 تا 100 را دارند و به همین دلیل می توانند مشکل دستگاه شما را بصورت تخصصی تعمیر کنند. اما اگر فردی که مدعی تکنسین تعمیرات بخارشوی گوسونیک است باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در ادامه ویژگی های تعمیرکار متخصص تعمیر بخارشوی گوسونیک را نام برده ایم که عبارتند از:

 • عیب یابی تخصصی بخارشوی گوسونیک.
 • تعمیر قطعات معیوب بجای تعویض آنها.
 • مجهز به ابزارهای تعمیراتی بخارشوی گوسونیک.
 • تعمیرات تخصصی بخارشوی گوسونیک.
 • حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی بخارشوی گوسونیک.
 • ارائه تضمین برای تمامی خدمات تعمیر بخارشوی گوسونیک.

این در حالی است که تکنسین های تعمیرکار مجرب و متخصص آریابهکار تمام مشخصات بالا را دارند و می توانند مشکل بخارشوی گوسونیک شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند.

تعمیرکاران متخصص تعمیر بخارشوی گوسونیک در آریابهکار با توجه به دانش کافی که دارا هستند، 0 تا 100 پروسه عیب یابی و تعمیر بخارشوی گوسونیک را برای شما بصورت تخصصی انجام می دهند تا بتوانید از این دستگاه با خیالی آسوده برای چندین سال دیگر بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

تعمیر بخارشو گوسونیک به علت خارج نشدن بخار

علت خارج نشدن بخار از بخارشوی گوسونیک چیست؟ اگر بخواهیم این موضوع را به خوبی شرح دهیم باید به اطلاع شما برسانیم که یا پروسه تولید بخار در بخارشوی گوسونیک مختل شده است و یا اینکه امکان خروج بخار از نازل وجود ندارد! در مورد اول بدون شک مشکل بخارشوی گوسونیک شما یک مشکل فنی می باشد و باید این دستگاه توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی و تعمیرات تخصصی قرار گیرد تا از این طریق بتوانید مشکل را بر طرف کنید و نیازی به تعویض قطعات بخارشوی گوسونیک نداشته باشید.

تعمیر بخارشو گوسونیک به علت خارج نشدن بخار

اما اگر خارج نشدن بخار به دلیل عامل دوم باشد، نشان دهنده خرابی بخارشوی گوسونیک شما عزیزان می باشد که این خرابی ناشی از رسوب گرفتن اتصالات داخلی است که باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص بصورت اصولی پروسه رسوب زدایی بخارشوی گوسونیک صورت گیرد تا از این طریق دستگاه شما احیا شود و بتوانید از این طریق اقدام به استفاده از بخارشوی گوسونیک بدون هر گونه خرابی کنید.

تعمیرات بخارشوی گوسونیک به علت بخاردهی کم

از مهم ترین دلایل تولید بخار کم در بخارشوی گوسونیک می توان به این موارد اشاره نمود که عبارتند از:

 1. رسوب گرفتن بخارشوی گوسونیک.
 2. خرابی سنسور بخارشوی گوسونیک.
 3. خرابی برد بخارشوی گوسونیک.
 4. خراب شدن المنت بخارشوی گوسونیک.
 5. از کار افتادن پمپ بخارشوی گوسونیک.

این موارد از مهم ترین عواملی هستند که می توانند به هر دلیلی منجر به خرابی و تولید بخار کم در بخارشوی گوسونیک شما عزیزان شوند و به همین دلیل در صورت مواجهه شدن با این خرابی، باید به اطلاع شما برسانیم که بهتر است از بخارشوی گوسونیک خود استفاده نکنید و اجازه دهید این دستگاه توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی شود. از این رو توصیه می کنیم در صورت بروز این خرابی، دستگاه را خاموش نمایید و فشار زیادی به آن وارد نکنید و اجازه دهید تا این مشکل به بهترین شکل ممکن بر طرف گردد.

لازم به ذکر است که اگر در صورت بروز این خرابی باز هم از بخارشوی گوسونیک خود استفاده کنید، مشکل از چیزی که مشاهده می کنید بیشتر و بیشتر خواهد شد و می تواند هزینه تعمیرات زیادی را به شما تحمیل کند. از این رو بهتر است دستگاه را از برق بکشید و اجازه دهید تا توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی و سپس تعمیر شود.

تعمیرات نشتی آب در بخارشو گاسونیک

گاهی اوقات ممکن است بخارشوی گوسونیک شما عزیزان از بدنه و یا از اتصالات نشتی بخار داشته باشد، نشان دهنده آسیب و خرابی در بخارشوی گوسونیک می باشد که باید مورد عیب یابی و تعمیرات تخصصی قرار گیرد تا از این طریق بتوانید این مشکل را بصورت تخصصی بر طرف کنید. اما علت نشتی بخارشوی گوسونیک چیست؟ رایج ترین علت نشتی بخار بخارشوی گوسونیک، وارد شدن ضربه به این دستگاه و همچنین برخورد اشیای تیز و برنده با شلنگ بخارشوی گوسونیک این مشکل ایجاد می شود.

تعمیرات نشتی آب در بخارشو گاسونیک

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که در این شرایط به هیچ وجه اگر دانش لازم و کافی در زمینه تعمیرات بخارشوی گوسونیک ندارید، اقدام به تعمیر این دستگاه نکنید و صرفا از طریق تکنسین های مجرب و متخصص درخواست عیب یابی و تعمیر بخارشوی گوسونیک نمایید. از این رو اگر با نشتی بخارشوی گوسونیک روبرو شده اید و نمی توانید این مشکل را شناسایی و بر طرف کنید، می توانید از طریق تکنسین های مجرب و متخص آریایهکار درخواست تعمیرات کنید.

علت مسدود شدن نازل بخارشوی گوسونیک چیست؟

عامل اصلی مسدودی نازل بخارشوی گوسونیک، رسوب بستن نازل و همچنین کثیفی نازل بخارشوی گوسونیک می باشد که خودتان در خانه با ساده ترین تکنیک های ممکن می توانید اقدام به تمیز کردن نازل بخارشوی گوسونیک نمایید. با این وجود در صورت متوجه شدن این خرابی، نازل بخارشوی گوسونیک را باز کنید و آنرا در یک ظرف حاوی ترکیب آب و سرکه قرار دهید و اجازه دهید به مدت 15 دقیقه در این ترکیب استراحت کند و سپس با استفاده از مسواک آنرا به آرامی تمیز نمایید.

با این وجود اگر احساس می کنید رسوب به میزان زیادی می باشد، می توانید اقدام به تعویض نازل بخارشوی گوسونیک نمایید.

علت باز نشدن درب مخزن بخارشوی گوسونیک

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است با استفاده از بخارشوی گوسونیک با آن روبرو شوید، این است که یک روز عادی به سراغ بخارشوی گوسونیک می آیید و برای آنکه بتوانید مخزن آنرا باز کنید، اقدام به باز کردن درب مخزن می کنید و متوجه این می شوید که درب مخزن بخارشوی گوسونیک شما باز نمی شود. در این شرایط توصیه ای که برای شما داریم این است که به هیچ وجه با فشار بیش از حدی اقدام به باز کردن بخارشوی گوسونیک خود نکنید؛ چرا که درب مخزن بخارشوی گوسونیک شما را رسوب گرفته است.

علت باز نشدن درب مخزن بخارشوی گوسونیک

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما درب مخزن بخارشوی گوسونیک توسط تکنسین تعمیرکار بخارشوی گوسونیک رفع مشکل نمایید تا آسیبی به دستگاه شما وارد نشود. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا هماهنگی های لازم برای این موضوع صورت گیرد.

راهنمای تعمیرات و عیب یابی بخارشوی گوسونیک

در صورتی که با خرابی بخارشوی گوسونیک روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، این به معنای خرابی بخارشوی گوسونیک می باشد و نباید از این دستگاه مجددا استفاده کنید. از این رو باید در این مواقع بخارشوی گوسونیک را از برق بکشید و از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای تعمیر این دستگاه در آریابهکار انجام شود.

در خصوص تعمیر بخارشوی گوسونیک در آریابهکار باید به اطلاع شما برسانیم که پروسه تعمیر این دستگاه در آریابهکار بصورت مرحله به مرحله می باشد و اینگونه نیست که بصورت یکجا دستگاه شما تعمیر و سپس تحویل گردد. با این وجود در ادامه مراحل تعمیر بخارشوی گوسونیک در آریابهکار را توضیح داده ایم:

 1. انجام هماهنگی های لازم برای عیب یابی بخارشوی گوسونیک در آریابهکار.
 2. عیب یابی تخصصی بخارشوی گوسونیک توسط تکنسین تعمیرکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما.
 3. ارائه گزارش خرابی بخارشوی گوسونیک و هزینه تعمیرات بخارشوی گوسونیک توسط تکنسین تعمیرات به شما؛ هزینه تعمیرات بخارشوی گوسونیک در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است.
 4. در صورت تائید شما در خصوص تعمیرات، پروسه تعمیرات بخارشوی گوسونیک آغاز خواهد شد.
 5. دستگاه شما پس از تعمیرات تست خواهد شد و سپس کارت گارانتی آریابهکار در خصوص تمام خدمات انجام شده به شما ارائه می شود.
 6. بخارشوی گوسونیک شما در طی این پروسه، در آریابهکار تعمیر خواهد شد.

ثبت درخواست تعمیرات بخارشوی گاسونیک در نمایندگی مرکزی تهران

برای استفاده از خدمات آریابهکار و ثبت درخواست تعمیر فرم زیرا تکمیل نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند  ارسال عکس دستگاه

  سوالات متداول

  چرا بخارشوی گوسونیک که بخار نمی کند؟

  شل بودن کلاهک در زیر مخزن بخارشو، مسدود شدن فیلتر و خالی بودن مخزن آب یا باز بودن درب مخزن بخارشوی از علل بخار نکردن آن است.

  چرا بخارشوی تمیز نمی کند؟

  نشتی در مخزن و کثیف بودن نازل‌ها علت اصلی تمیز نشدن سطوح با استفاده از بخارشوی است.

  5/5 - (1 امتیاز)

  This Post Has 8 Comments

   1. باسلام
    خراب شدن دکمه‌های روشن و خاموش، خراب شدن تسمه و مسدود شدن نازل در اثر رسوبات از دلایل رشون نشدن دستگاه است

  1. سلام، خسته نباشید بخارشوی من نشتی آب داره نمیتونم تشخیص بدم از کدوم قسمته، برای در خواست عیب یابی چکار کنم؟

   1. باسلام
    دوست عزیز خرابی قطعاتی مانند محفظه بخار، شلنگ، اتصالات، پمپ و شیر برقی از دلایل نشتی آب در بخارشوی است.
    برای درخواست خدمات تعمیر می توانید با شماره ۰۲۱۴۵۴۳۷ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
    همچنین می توانید فرم درخواست خدمات تعمیر بخارشوی موجود در وب سایت را پر کرده و منتظر تماس همکاران ما بمانید.

   1. سلام روزتون بخیر. خیر کار درستی نیست و خطرناک می باشد و می تواند سلامت دستگاه شما را به خطر بیندازد.

  2. من از بخارشوی گوسونیک استفاده میکنم. مدتیه بخارش کم شده.
   خیلی بیشتر بود قبلا
   میخواستم بدونم باید تعمیرش کنم یا میتونم یامیتونم خودم کاریش کنم؟

   1. با سلام،
    کاربرگرامی علت کم بخار شدن دستگاه بخارشوی شما ممکن است به دلایل زیر باشد:
    نبودن آب کافی
    داغ نشدن آب به اندازه کافی
    تا خوردن شیلنگ
    فعال بودن قفل کودک
    نشتی بخار
    سوراخ بودن شیلنگ
    گرفتگی فیلتر
    و دلایل دیگری که همگی نیاز به بررسی و عیب یابی توسط یک متخصص را دارند. در صورتی که موارد بالا را بررسی کردید و مشکلی وجود نداشت بهتر است از یک تعمیرکار با تجربه برای عیب یابی دستگاه استفاده کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Back To Top
  بازگشت
  تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
  واتساپ آریابهکار
  تلگرام
  موبایل: 09190111214