skip to Main Content

برد الکترونیکی اتو پرس به عنوان یک عضو بسیار مهم عمل می کند چرا که تمامی قطعات اتو پرس برای آنکه کوچکترین فعالیتی از خود نشان دهند، باید مجوزهای لازم توسط برد اتو پرس صادر شود؛ در غیر اینصورت هیچ یک از قطعات اتو پرس شما نمی توانند کوچک‌ترین فعالیتی را نیز از خود نشان دهند. با این وجود خراب شدن برد الکترونیکی اتو پرس به معنای مختل شدن کلی عملکرد دستگاه شما می باشد و باید خدمات تعمیر برد الکترونیکی اتو پرس توسط تکنسین مجرب انجام شود.

اما به دلیل تخصصی بودن برد اتو پرس، هر شخصی توانایی کافی جهت تعمیرات آنرا ندارد و به محض اطلاع از خرابی برد تصمیم به تعویض برد اتو پرس می گیرد که نتیجه این تصمیم پرداخت هزینه بیشتری خواهد بود که حتی شما عزیزان در خصوص صحت و اعتبار برد و میزان کیفیت آن هم هیچ اطلاعی ندارید و تضمینی نیز در خصوص گارانتی قطعه تعویض شده به شما ارائه نخواهد شد. با این وجود در این گزارش از آریابهکار قصد داریم شما را با برد الکترونیکی اتو پرس بیشتر آشنا سازیم.

برد الکترونیکی اتو پرس چیست؟

برد الکترونیکی اتو پرس یک قطعه بسیار حساس با وظایف متعددی در قلب اتو پرس قرار دارد که وظیفه رهبری، ارسال و دریافت پیغام های مختلف را برعهده دارد. بنابراین دستگاه بدون برد، به معنای دستگاه بدون رهبر می باشد که هر لحظه ممکن است خرابی های مختلف و متعددی برای دستگاه رخ دهد. به همین دلیل، دستگاه اتو پرس مجهز به برد است تا تمامی قطعات دستگاه در چارچوب برد الکترونیکی عمل کنند و خرابی بخصوصی متوجه دستگاه شما نشود.

مرکز تعمیر برد الکترونیکی اتو پرس
برد الکترونیکی اتو پرس چیست؟

برد به تنهایی متشکل از مقاومت، دیود، خازن و ترانزیستورهای متعددی می باشد که از کنار هم قرار گرفتن این قطعات، ما به یک برد می رسیم که وظیفه کنترل و رهبری دستگاه را بر عهده می گیرد. از این رو خراب شدن برد می تواند شروعی برای سایر خرابی ها در اتو پرس شما باشد و باید در ابتدا با متوجه شدن مشکل برد، دستگاه را متوقف کنید و به شعب شرق و غرب آریابهکار جهت تعمیرات اتو پرس منتقل نمایید.

لازم به ذکر است که سایر قطعات اتو پرس به دلیل خرابی برد یا کارایی خود را از دست خواهند داد و یا اینکه دیگر کنترلی بر روی آنها وجود نخواهد داشت و به همین دلیل احتمال خرابی آنها وجود دارد. همچنین در صورت خرابی برد ممکن است با مشکل پریدن فیوز با روشن کردن اتو پرس روبرو شوید که می تواند به سیستم برق رسانی محل سکونت شما نیز آسیب برساند.

بخوانید: نمایندگی تعمیر اتو پرس بایترون

علت خراب شدن برد اتو پرس چیست؟

همانگونه که گفته شد، برد اتو پرس علیرغم اینکه توانایی و قابلیت های متعددی دارد، می تواند تحت شرایط مختلفی دچار خرابی شود! از این رو ممکن است این سؤال برای شما ایجاد شود که چرا و چگونه برد الکترونیکی اتو پرس دچار خرابی می شود؟ در ادامه قصد داریم تا دلایل خراب شدن برد اتو پرس را مورد بررسی قرار دهیم.

1. استفاده نادرست و طولانی مدت

برای استفاده اصولی و صحیح از اتو پرس، باید دفترچه راهنمای استفاده از اتو پرس را که در جعبه دستگاه قرار دارد را مطالعه و اجرا نمایید؛ در غیر اینصورت مشکلاتی به مراتب برای اتو پرس شما رخ خواهند داد که با انجام راهکارهای مختلف موفق به تعمیر آنها نخواهید شد. با این وجود اگر با استفاده نادرست و طولانی مدت به اتو پرس فشار قابل توجهی وارد کنید، احتمال سوختن و خرابی برد اتو پرس وجود دارد که تنها راهکار این خرابی، عیب یابی اتو پرس توسط تکنسین آریابهکار می باشد.

 • حداکثر هفته ای یکبار از اتو پرس استفاده کنید.
 • نکات مذکور در دفترچه را مطالعه نمایید.
 • حتما از آب مقطر استفاده کنید.
 • در مواقع نیاز، اتو پرس را به برق متصل کنید.
 • نهایتا 15 دقیقه از اتو پرس استفاده نمایید.
 • در صورت برق داشتن بدنه اتو پرس به شعب آریابهکار مراجعه کنید.

عدم استفاده از اتو پرس

2. عدم استفاده از اتو پرس

یکی دیگر از دلایل رایجی که معمولا می تواند درصد قابل توجهی از خرابی برد الکترونیک اتو پرس را به خود اختصاص دهد، عدم استفاده از اتو پرس می باشد! اگر شما اتو پرس را خریداری کرده اید و از آن صرفا 2 یا 3 بار در چند ماه اخیر استفاده کرده اید، با روشن کردن اتو پرس با صدای بوق ممتد روبرو خواهید شد که این مشکل نشانگر خرابی برد می باشد و حتما باید تعمیرات تخصصی برد انجام شود.

بنابراین توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما از اتو پرس در طول زمان (هفته‌ای یکبار) استفاده کنید تا آسیبی به قطعات الکتریکی آن وارد نگردد و نیازی به تعمیرات اتو پرس نداشته باشید.

بخوانید: نمایندگی تعمیرات اتو پرس ژانومه

3. نوسان برق

معمولا یکی از عادت هایی که ما داریم این است که برای استفاده از دستگاه گران قیمتی مانند اتو پرس از محافظ برق استفاده نمی کنیم و این به عنوان یکی از نکاتی است که شاید هیچ فروشنده ای به شما اطلاع ندهد! با این وجود اگر از محافظ برق استاندارد سر راه اتو پرس استفاده نکنید، احتمالا خرابی های متعددی از جمله خرابی برد الکترونیکی اتو پرس رخ خواهد داد که جبران آنها برای شما هزینه‌بر خواهد بود.

به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است حتما تحت هر شرایطی از محافظ برق استاندارد سر راه اتو پرس استفاده نمایید تا نوسان برق باعث خراب شدن قطعات الکتریکی و حساس دستگاه شما نشود.

4. اتمام طول عمر مفید

اگر خرابی برد الکترونیکی اتو پرس شما شامل هیچ یک از موارد بالا نیست، یک مورد دیگر وجود دارد که می تواند باعث این خرابی شود و آن هم اتمام طول عمر مفید برد اتو پرس می باشد! بنابراین اگر اتو پرس شما برای 5 سال اخیر و بیشتر می باشد، احتمالا علت خرابی برد الکترونیکی دستگاه ناشی از اتمام طول عمر مفید آن است که تصمیم تعمیر یا تعویض برد، بر عهده تکنسین می باشد.

عیب یابی اتو پرس

 • بازبینی و عیب یابی برد الکترونیکی اتو پرس در آریابهکار به‌صورت رایگان در حضور شما انجام می شود.

نمایندگی تعمیر برد الکترونیکی اتو پرس

در صورت خرابی برد الکترونیکی اتو پرس، همانگونه که به اطلاع شما عزیزان رساندیم باید قطعه توسط تکنسین مجرب و با تجربه مورد بازبینی و سپس تعمیر قرار گیرد؛ در غیراینصورت با خرابی هایی روبرو خواهید شد که به هیچ وجه قابل تعمیر نخواهند بود! بنابراین توصیه ای که برای شما داریم این است که جهت تعمیر برد اتو پرس، به نمایندگی تعمیر برد الکترونیکی اتو پرس مراجعه کنید تا این قطعه بدست افراد متخصص و با تجربه تعمیر و رفع مشکل گردد.

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر برد اتو پرس رادکس، آماده ارائه خدمات تعمیر برد دستگاه مذکور و سایر برندهای موجود در بازار کشور می باشد. از این رو اگر به دنبال مجموعه متخصصی هستید که شما را در این زمینه همراهی کند، می توانید به شعب شرق و غرب آریابهکار مراجعه نمایید تا این مشکل از نزدیک توسط تکنسین های مجرب شناسایی و رفع گردد.

بخوانید: نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس

خرید برد الکترونیکی اتو پرس

ما در آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی استان تهران مفتخریم که تمامی خدمات ما با استفاده از قطعات کاملا وارداتی و برند انجام می شوند و پیش از آنکه قطعه معیوب دستگاه شما در مجموعه ما تعویض شود، در ابتدا به‌صورت دقیق مورد بازبینی قرار می گیرد تا در صورت امکان تعمیر، صرفا خدمات تعمیر دستگاه صورت گیرد و نیازی به تعویض قطعه نداشته باشید.

اما اگر خرابی برد الکترونیکی اتو پرس بسیار زیاد باشد که تحت هیچ شرایطی امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، خدمات تعویض برد اتو پرس با قطعه کاملا وارداتی صورت خواهد گرفت. اما اگر دانش فنی تعمیرات دارید و مایل به خرید برد اتو پرس هستید، می توانید با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و اقدام به خرید برد اتو پرس نمایید؛ جهت اطلاع از هزینه تعمیر اتو پرس می توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا راهنمایی لازم صورت گیرد.

هزینه تعمیر برد الکترونیکی اتو پرس

از مهم ترین شاخصه ها برای انتخاب مجموعه مناسب جهت تعمیرات برد الکترونیکی اتو پرس، هزینه تعمیرات مناسب می باشد که در شرایط فعلی یک گزینه بسیار مهم برای هر یک از ما می باشد. اما اگر شما به دنبال مجموعه متخصص و باتجربه ای هستید که برد اتو پرس را به‌صورت تخصصی با گارانتی 90 روزه تعمیر کند و هزینه تعمیرات هم براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی باشد، می توانید دستگاه خودتان را به ما بسپارید.

هزینه تعمیر برد اتو پرس
نمایندگی تعمیر برد الکترونیکی اتو پرس در تهران

همانگونه که گفته شد، تمام هزینه های اعلامی در آریابهکار براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه می باشد و هیچ هزینه غیرمتعارفی از شما بابت تعمیرات دریافت نخواهد شد. در ادامه هزینه تعمیر برد الکترونیکی اتو پرس را در برندهای مختلف ذکر کرده ایم.

توجه: هزینه های مذکور تقریبی بوده و براساس مدل دستگاه اتو پرس شما متغیر می باشد.

تعمیرات برد الکترونیکی اتو پرسهزینه تعمیرات (تومان)
هزینه تعمیر برد اتو پرس بکو320.000 الی 721.000
هزینه تعمیر برد اتو پرس رادکس315.000 الی 719.000
هزینه تعمیر برد اتو پرس ژانومه305.000 الی 698.000
هزینه تعمیر برد اتو پرس زاروتی323.000 الی 733.000
هزینه تعمیر برد اتو پرس بیم345.000 الی 708.000
هزینه تعمیر برد اتو پرس جانسون310.000 الی 695.000
هزینه تعمیر برد اتو پرس گوسونیک316.000 الی 726.000
هزینه تعمیر برد اتو پرس بایترون350.000 الی 689.000
هزینه تعمیر برد اتو پرس فلر342.000 الی 722.000
هزینه تعمیر برد اتو پرس دانکن320.000 الی 699.000

بخوانید: نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش تهران

خدمات تعمیر برد الکترونیکی اتو پرس در آریابهکار

آریابهکار تمام خدمات تعمیر برد الکترونیکی اتو پرس شما را با استفاده از کادر مجرب و جوان تعمیرات اتو پرس انجام می دهد که با خیالی آسوده می توانید دستگاه خود را بدست تکنسین های ما بسپارید تا این مشکل توسط تکنسین های ما شناسایی و رفع گردد. با این وجود تمام اتو پرس هایی که در بازار کشور عزیزمان هستند، تحت پوشش آریابهکار قرار دارند و شما می توانید از خدمات آریابهکار در این خصوص استفاده کنید.

 • پیک رایگان رفت و برگشت برای تمام مشتریان.
 • خدمات تخصصی تعمیرات برد اتو پرس.
 • گارانتی 90 روزه بابت تمامی خدمات.
 • اعلام هزینه براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه.
 • 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی.
 • تعمیر برد تمامی اتو پرس های موجود در بازار کشور.
 • تعمیرات در کمترین زمان ممکن.

سوالات متداول

تعمیر برد الکترونیکی اتو پرس در آریابهکار چگونه انجام می شود؟

تعمیرات برد الکترونیکی اتو پرس شما در آریابهکار اینگونه است که در ابتدا تکنسین به‌صورت دقیق بازبینی می کند و براساس خرابی پیش آمده اعلام هزینه خواهد کرد و در صورت تائیدیه شما، خدمات تعمیر تخصصی انجام خواهد شد.

هزینه تعمیر برد الکترونیکی اتو پرس چقدر است؟

در این گزارش از آریابهکار بازه قیمتی تعمیر برد الکترونیکی اتو پرس در برندهای مختلف را ذکر کرده ایم که جهت استعلام قیمت مقطوع باید برد توسط تکنسین به‌صورت دقیق مورد بازبینی قرار گیرد و سپس هزینه تعمیرات اعلام شود.

5/5 - (2 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214