skip to Main Content

برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ یکی از قطعات حساس و بسیار مهم در ماشین ظرفشویی آاگ می باشد؛ این در حالی می باشد ماشین ظرفشویی آاگ دارای قطعات متعددی می باشد.

از این رو برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ با توجه به قابلیت هایی که داراست، می تواند در مصرف انرژی ماشین ظرفشویی آاگ تاثیر مثبت بگذارد و مصرف آنرا به کمترین میزان ممکن برساند. اما این قطعه در طول زمان ممکن است بنابر دلایل مختلفی خراب شود و کارایی خود را از دست بدهد.

از این رو با خراب شدن این قطعه باید حتما اقدام به تعمیر برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ نمایید تا مشکل با کمترین هزینه برطرف شود. اما گاهی اوقات ممکن است تعمیر این قطعه کلیدی ممکن نباشد1 برای مثال اگر به دلیل فشار زیادی، قسمتی از برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ ذوب شده باشد، به هیچ وجه امکان تعمیر آن وجود نخواهد شد.

بنابراین تعمیر برد اینورتر نیز بستگی به موارد این چنینی دارد که طبق نظر تکنسین قابل تشخیص می باشد. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ آریابهکار با برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ بیشتر و بیشتر آشنا خواهید شد.

برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ چیست؟

برد اینورتر در ماشین ظرفشویی آاگ یک قطعه الکترونیکی می باشد که مهم ترین وظیفه این قطعه، سرعت موتور این دستگاه می باشد! تفاوت اصلی برد اینورتر نسبت به بردهای عادی، بهینه سازی میزان مصرف انرژی آن می باشد. به عبارتی اگر دستگاهی که شما خریداری کرده اید مجهز به برد اینورتر می باشد، به همان اندازه میزان مصرف انرژی شما کاهشی خواهد شد.

برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ چیست

همچنین در کنار مصرف پایین انرژی توسط برد اینورتر باید بگوییم که صدا و لرزش موتور نیز توسط این قطعه کنترل می شود. بنابراین برد اینورتر در ماشین ظرفشویی آاگ به هر دلیلی خراب شود و کارایی خود را از دست دهد، مصداق از کار افتادن عملکرد کلی دستگاه می باشد و باید پروسه تعمیر و تعویض آن توسط تکنسین متخصص صورت گیرد.

علت خرابی برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ

اگر برد اینورتر در ماشین ظرفشویی آاگ شما خراب شده است، بدون شک این سوال ایجاد خواهد شد که علت خرابی برد اینورتر در ماشین ظرفشویی آاگ چیست؟ در ادامه با رایج ترین دلایل این خرابی آشنا خواهید شد.

1. نوسان برق

اگر سر راه برد ماشین ظرفشویی آاگ از محافظ برق استاندارد استفاده نکنید، بدون شک نوسان برق می تواند عملکرد و قابلیت های برد اینورتر در ماشین ظرفشویی آاگ را تحت تاثیر خود قرار دهد و منجر به خرابی این قطعه شود.

2. استفاده نادرست

در صورت استفاده نادرست و اشتباه از ماشین ظرفشویی آاگ، بدون شک قطعات زیادی از این دستگاه دچار خرابی خواهند شد که یکی از این قطعات، برد اینورتر در ماشین ظرفشویی آاگ می باشد. از این رو توصیه می کنیم برای استفاده اصولی از این دستگاه حتما دفترچه راهنمای آنرا مطالعه نمایید.

عیب یابی برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ

با وجود تفاسیر مذکور در خصوص برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ، بدون شک متوجه حساسیت بالای این قطعه و همچنین تخصصی بودن آن شده اید که به دلیل استفاده های نادرست و اشتباه این قطعه دچار خرابی می شود و به مرور زمان از کار می افتد. از این رو توصیه مهمی که برای شما داریم این است که بصورت اصولی از ماشین ظرفشویی آاگ استفاده کنید؛ چگونه؟

برای استفاده اصولی از این دستگاه توصیه می کنیم حتما سری به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی آاگ بزنید تا بتوانید بهتر با این دستگاه آشنا شوید و طبق چارچوبی که شرکت سازنده برای شما در نظر گرفته است، از این دستگاه استفاده کنید.

عیب یابی برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ

اما اگر تحت هر شرایطی برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ شما خراب شده است، بدین معنا نیست که حتما باید با هزینه های هنگفت اقدام به خرید برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ جدید نمایید؛ چرا که تمام مشکلاتی که برای برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ رخ می دهد، قابل تعمیر هستند!

البته لازم به ذکر است که اگر شما در اسرع زمان با مشاهده خرابی ماشین ظرفشویی آاگ اقدام به درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی آاگ نمایید، بدون شک این خرابی در کمترین زمان و با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن قابل رفع خواهد بود.

از این رو تکنسین با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ می کند تا مشکل این قطعه کلیدی را تشخیص دهد و با استفاده از دانش فنی تعمیراتی که دارد، اقدام به تعمیر خرابی رخ داده نماید. به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است عیب یابی برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ حتما و حتما توسط تکنسین مجرب و متخصصی صورت گیرد که آشنایی قابل توجهی نسبت به این قطعه دارد و به هیچ وجه عیب یابی برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ را به افرادی که تجربه کمی در این زمینه دارند، بسپارید!

نکته: پروسه عیب یابی برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ در آریابهکار توسط تکنسین های متخصص و کارشناس با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا بصورت رایگان صورت می گیرد.

تعمیر برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ

پس از آنکه پروسه عیب یابی برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ بصورت تخصصی توسط تکنسین متخصص صورت گرفت و تکنسین توانست مشکل را شناسایی کند، باید پروسه تعمیر برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ با ابزارهای تعمیراتی مخصوص آغاز شود تا این مشکل برطرف شود و شما عزیزان نیازی به تعویض برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ نداشته باشید.لازم به ذکر است که اگر پروسه تعمیر تخصصی برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ صورت نگیرد، باید حداقل 6 میلیون تومان جهت خرید یک برد جدید هزینه کنید!

بنابراین توصیه می کنیم با مشاهده خرابی برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ اقدام به تعمیر اصولی این قطعه نمایید؛ در غیر اینصورت اگر شما با مشاهده خرابی ماشین ظرفشویی آاگ منتظر این هستید که برد ماشین ظرفشویی آاگ بصورت ناگهانی تعمیر و رفع خرابی شود، لازم به ذکر می باشد که چنین چیزی ممکن نیست و نه تنها مشکل رفع نمی شود، بلکه خرابی بیشتری رخ خواهد داد که هزینه تعمیرات بیشتری به شما تحمیل خواهد کرد.

هزینه تعمیر برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ

با توجه به تخصصی بودن برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ، پروسه تعمیر آن کمی زمانبر می باشد و علیرغم زمانبر بودن تعمیرات این قطعه کلیدی، هزینه تعمیراتی که شما عزیزان باید برای تعمیر این قطعه بپردازید، صرفا زمانی هزینه بالایی خواهد بود که شخص تعمیرکار هزینه تعمیراتی را براساس مبنا و معیار دلخواه خود به شما اعلام کند.

هزینه تعمیر برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ

به عبارتی اگر پروسه تعمیر این قطعه را به تعمیرگاه های غیرمجاز و متخلف بسپارید، هزینه تعمیراتی زیادی از شما دریافت خواهند کرد و پس از گذشت نهایتا یک یا دو هفته باز هم این قطعه خراب خواهد شد و هیچ مسئولیتی در خصوص آن قبول نخواهند کرد.

از این رو در ابتدا لازم به ذکر می باشد که هزینه تعمیر برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ در آریابهکار کمترین هزینه تعمیراتی ممکن می باشد؛ چرا که هزینه تعمیرات اعلامی ما به شما براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی می باشد و هیچ هزینه نامتعارفی به شما اعلام نخواهد شد.

همچنین لازم به ذکر است که تعمیر برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی رسمی در مجموعه ما می شود. در ادامه هزینه تعمیر برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ را برای شما در مدل های مختلف درج کرده ایم که هزینه دقیق پس از عیب یابی تخصصی به شما اعلام خواهد گردید.

هزینه تعمیر برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ400.000 الی 650.000 تومان
امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214