skip to Main Content

خراب شدن و از کار افتادن برد ماشین ظرفشویی، یکی از مشکلاتی می باشد که احتمالا پس از گذشت چندین سال استفاده مداوم از ماشین ظرفشویی برای شما اتفاق خواهد افتاد. اما خرابی برد الکترونیک به معنای خرید برد جدید نیست چرا که با استفاده از تعمیرات تخصصی برد ماشین ظرفشویی، این مشکل قابل رفع است و تا چندین سال دیگر پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود! از این رو بودجه خود را جهت خرید برد جدید هزینه نکنید و صرفا با هزینه بسیار جزئی این قطعه را تعمیر نمایید.

اما تعمیر برد ماشین ظرفشویی از آنچه که تصور می کنید بسیار ساده‌تر است و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد! این در حالی می باشد که شما به مرکز تخصصی تعمیرات برد ماشین ظرفشویی مراجعه کنید تا این تعمیرات توسط تعمیرکار و تکنسین ماهر انجام شود؛ در غیر اینصورت با مشکلاتی روبرو خواهید شد که حتی ناچار به خرید ماشین ظرفشویی جدید خواهید شد. با این وجود اگر مایل به تعمیرات برد ماشین ظرفشویی هستید، باید یکسری نکات را بدانید که در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماشین ظرفشویی پرداخته شده اند.

فهرست

با برد ماشین ظرفشویی آشنا شوید

ماشین ظرفشویی از قطعات متعددی تشکیل شده است که هر یک از این قطعات دارای وظیفه بسیار مهمی در این دستگاه هستند. از این رو آیا این قطعات نیاز به کنترل کننده یا مدیریت ندارند؟ آیا این امکان وجود دارد که دستگاهی مانند ماشین ظرفشویی قطعه راهبردی نداشته باشد؟ بدون شک چنین چیزی وجود ندارد و تمام قطعات این دستگاه برای آنکه ساده‌ترین عملکرد را از خود نشان دهند، باید به بهترین حالت ممکن مدیریت شوند تا 0 تا 100 پروسه شستشوی ظروف شما به بهترین حالت ممکن صورت گیرد. نام این قطعه راهبردی، برد ماشین ظرفشویی می باشد که از تعداد زیادی خازن و فیوز تشکیل شده است و تنها وظیفه آن نیز دریافت پیغام و ارسال پاسخ می باشد.

برد ماشین ظرفشویی

از این رو از زمانیکه شما ساده‌ترین دکمه در ماشین ظرفشویی را می فشارید، در کسری از زمان درخواست به سمت برد ارسال می شود و برد پس از آنکه بررسی های لازم را انجام داد، اجازه یا عدم اجازه کارکرد دکمه مدنظر را ارسال خواهد کرد. به همین دلیل برد ماشین ظرفشویی یک قطعه بسیار مهم است که بدون شک ماشین ظرفشویی بدون برد، هیچ قابلیت و عملکردی ندارد و به هیچ وجه ممکن شما نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید.

چگونگی کار کردن برد ماشین ظرفشویی

همانگونه که در قسمت بالا توضیح داده شد، برد ماشین ظرفشویی به عنوان مغز و رهبر ماشین ظرفشویی می باشد که تمام قطعات موجود در این دستگاه برای آنکه ساده‌ترین عملکرد را از خود نشان دهند، باید از این قطعه راهبردی اجازه بگیرند و اگر اجازه صادر شد، دسترسی های لازم به قطعه مدنظر ارجاع داده خواهد شد و می تواند عملکرد مختص به خود را انجام دهد. از این رو عملکرد تمام قطعات ماشین ظرفشویی بستگی به سلامت برد ماشین ظرفشویی دارد و اگر هر گونه خرابی در میان قطعات ماشین ظرفشویی به وجود آید، برد مانع عملکرد آن خواهد شد و نمی توانید از ماشین ظرفشویی تا زمانیکه تعمیرات لازمه صورت گیرد، استفاده کنید.

چگونگی کار کردن برد ماشین ظرفشویی

با این وجود برد در ابتدا پیغام را دریافت می کند و در کسری از زمان بررسی های لازم را انجام می دهد و اگر تمام موارد ممکن در آن رعایت شده بودند، پیغامی در پی پاسخ به درخواست شما اعلام خواهد شد. از این رو مهمترین عملکرد برد ماشین ظرفشویی، دریافت و ارسال پاسخ به درخواست شما از ماشین ظرفشویی می باشد. اما در ادامه قصد داریم مهم ترین وظایف برد ماشین ظرفشویی را برای شما عزیزان شرح دهیم. همراه ما باشید.
 1. شروع برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی.
 2. پایان برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی.
 3. افزایش و کاهش دمای آب ماشین ظرفشویی.
 4. پر کردن کافی مخزن ماشین ظرفشویی.
 5. روشن و خاموش کردن ماشین ظرفشویی با دکمه پاور.
 6. بررسی درخواست های شما از ماشین ظرفشویی.

دلایل خرابی برد ماشین ظرفشویی

براساس توضیحات انجام شده، متوجه این شده اید که برد ماشین ظرفشویی یکی از قطعات بسیار حساس و مهم در ماشین ظرفشویی می باشد که عملکرد کلی دستگاه شما به این قطعه بستگی دارد. اما برد عملا یک قطعه حساس می باشد که به مرور زمان در صورت وارد شدن هر گونه فشار جانبی مبنی بر استفاده نادرست از این دستگاه، می تواند عملکرد کلی خود را از دست بدهد. از این رو خراب شدن برد صرفا در یک ثانیه رخ نمی دهد و معمولا به دلیل وارد شدن فشار بیش از حد در طول زمان می تواند کارایی خود را از دست دهد. اما در ادامه این بخش نیز قصد داریم دلایل و عوامل این خرابی را برای شما عزیزان بیشتر شرح دهیم تا بتوانید با دلایل خرابی برد ماشین ظرفشویی آشنا شوید.

دلایل خرابی برد ماشین ظرفشویی

 • عدم استفاده صحیح از ماشین ظرفشویی
 • نوسان برق
 • عدم استفاده از محافظ برق استاندارد
 • وارد شدن آب به بخش برد ماشین ظرفشویی
 • اتصالی در میان قطعات ماشین ظرفشویی
 • خرابی خازن و فیوزهای ماشین ظرفشویی
 • استفاده پشت سرهم از ماشین ظرفشویی

از کجا بفهمیم برد ماشین ظرفشویی خراب شده است؟

همچنین در ادامه نیز قصد داریم نشانه های خرابی برد ماشین ظرفشویی را برای شما عزیزان شرح دهیم. لازم به ذکر است که تمام علائم و نشانه های زیر را جدی بگیرید و برای هر یک از آنها سعی کنید راهکاری پیدا کنید که بهترین راهکار ممکن این است که قطعه توسط تعمیرکار مجرب به‌صورت تخصصی عیب یابی و سپس تعمیر شود. این عوامل عبارتند از:

 1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی.
 2. خاموش شدن ماشین ظرفشویی.
 3. از کار افتادن پنل ماشین ظرفشویی.
 4. خرابی تایمر ماشین ظرفشویی.
 5. ارور دادن ماشین ظرفشویی.
 6. باز شدن قفل کودک ماشین ظرفشویی پیش از اتمام برنامه ماشین ظرفشویی.

نحوه تعویض برد ماشین ظرفشویی

با خراب شدن برد ماشین ظرفشویی بدون شک به دنبال راهکارهایی خواهید بود تا بتوانید مشکلات پیش آمده برای برد را به هر نحوی برطرف کنید. به همین دلیل فورا اقدام به باز کردن و خارج کردن این قطعه بسیار حساس خواهید کرد. اما پس از خارج کردن این قطعه، چگونه آنرا تعمیر خواهید کرد؟ صرفا خرابی را بیشتر خواهید نمود که بابت این خرابی ها باید هزینه قابل توجهی را بپردازید. به همین دلیل توصیه کلیدی که ما برای شما داریم این است که حتما در صورت داشتن تجربه فنی و تعمیرات برد، اقدام به باز کردن و تعمیر این قطعه حساس نمایید و طبیعتا برای تعمیر این قطعه حساس نیاز به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا دارید تا قطعات نصب شده روی برد را عیب یابی کنید.

نحوه تعویض برد ماشین ظرفشویی

اما اگر دستگاه های تعمیراتی به‌خصوص ندارید و صرفا ذوق خارج کردن برد از جای خود را دارید، باید اطلاع باشید که در صورت باز شدن ماشین ظرفشویی گارانتی دستگاه ملغی می شود و نه تنها نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی شما پروسه تعمیر این قطعه را انجام خواهد داد، بلکه سایر مراکز تعمیراتی مجاز و معتبر نیز این پروسه را انجام نخواهند داد. با این وجود اگر هم ابزارهای تعمیراتی این قطعه را دارید و تجربه فنی تعمیرات برد ماشین ظرفشویی را دارید، در ادامه با این پروسه آشنا خواهید شد:
 1. در ابتدا ماشین ظرفشویی را از برق بکشید و پس از گذشت 30 دقیقه، به مرحله دوم مراجعه کنید.
 2. قاب پشتی ماشین ظرفشویی را باز کنید.
 3. برد را ملاحظه خواهید کرد.
 4. اینک اتصالات برد ماشین ظرفشویی را با دقت جدا کنید.
 5. با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی برد ماشین ظرفشویی نمایید.
 6. تعمیرات لازم را بر روی برد ماشین ظرفشویی انجام دهید.
 7. سپس برد را همانند قبل بر روی ماشین ظرفشویی نصب کنید.
 8. ماشین ظرفشویی را روشن و تست کنید.

تعمیرات برد ماشین ظرفشویی

پروسه تعمیرات برد ماشین ظرفشویی یک پروسه کاملا مهندسی و تخصصی است که حتما باید توسط تعمیرکاران و متخصصانی صورت گیرد که توانایی قابل توجهی در این زمینه دارند. از این رو تعمیرات برد ماشین ظرفشویی نیاز به دانش فنی قابل ملاحظه ای دارد که در ابتدا فرد تعمیرکننده با استفاده از ابزارهای تعمیراتی که در اختیار دارد بتواند مشکل برد را به‌درستی تشخیص دهد و سپس تعمیرات لازم را برای رفع مشکل برد ماشین ظرفشویی انجام دهد. توجه داشته باشید که برد یک قطعه حساس در ماشین ظرفشویی می باشد و حتما باید یکسری نکات طلایی که ماحصل سال ها کار تخصصی هستند، در این پروسه صورت گیرد و اگر تعمیرات تخصصی برای رفع خرابی این قطعه صورت نگیرد، هم برد خواهد سوخت و هم اینکه سایر قطعات ماشین ظرفشویی از کار خواهند افتاد.

تعمیرات برد ماشین ظرفشویی

لازم به ذکر است قیمت برد ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و به هر فردی که مدعی تعمیرکار برد ماشین ظرفشویی است نباید این قطعه گران‌قیمت را بسپارید؛ در غیر اینصورت حداقل باید 3 میلیون تومان باید بابت خرید برد جدید هزینه بپردازید. از این رو می توانید برد ماشین ظرفشویی خود را به تکنسین های مجرب آریابهکار بسپارید تا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیرات لازم صورت گیرد و بتوانید همانند روز اول از این قطعه با کمترین هزینه تعمیرات استفاده نمایید. هزینه تعمیر برد ماشین ظرفشویی در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی به شما اعلام خواهد شد و هیچ هزینه نامتعارفی در این خصوص از شما دریافت نخواهد شد.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی آاگ

در صورت خرابی برد ماشین ظرفشویی آاگ، تمام عملکرد و قابلیت های این دستگاه از کار خواهند افتاد و شما عزیزان نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید. از مهم ترین علائم خرابی برد ماشین ظرفشویی آاگ می توان به روشن نشدن این دستگاه اشاره کرد که معمولا در این مواقع دیگر نمی توانید از ماشین ظرفشویی آاگ استفاده کنید. قیمت حدودی برد ماشین ظرفشویی آاگ در بازار ایران نزدیک به 7 میلیون تومان می باشد و به همین دلیل اگر برد ماشین ظرفشویی آاگ خراب شده است، می توانید با استفاده از تعمیرات تخصصی اقدام به تعمیر این قطعه نمایید تا همانند روز اول از ماشین ظرفشویی آاگ استفاده کنید.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی موریس

با خراب شدن ماشین ظرفشویی موریس بدون شک هیچ یک از دکمه های این دستگاه عملکردی از خود نخواهند داشت و شما عزیزان نیز نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید. اما در این مواقع دو راهکار برای شما وجود خواهد داشت که راهکار اول خرید برد ماشین ظرفشویی موریس جدید است و راهکار دوم تعمیر برد ماشین ظرفشویی موریس می باشد! بدون شک خرید یک برد با قیمت حدودی 6.5 میلیون تومان برای شما به صرفه نخواهد بود و نتیجه بخصوصی دریافت نخواهید کرد. از این رو از طریق تماس با شماره های مندرج می توانید هماهنگی های لازم را جهت تعمیر برد ماشین ظرفشویی موریس در آریابهکار انجام دهید.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی دوو

یکی از تخصصی ترین خدماتی که ما در آریابهکار به شما عزیزان به‌صورت تخصصی و تضمینی ارائه می کنیم، تعمیر برد ماشین ظرفشویی دوو است که تمام این پروسه در آریابهکار توسط تعمیرکاران و افراد متخصصی انجام خواهد شد که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات در این زمینه را دارند. از این رو ما تمام تلاش خود را می کنیم تا تعمیر برد ماشین ظرفشویی دوو شما عزیزان به بهترین حالت ممکن تعمیر شود و نیازی به تعویض و خرید برد ماشین ظرفشویی دوو جدید نداشته باشید. برای ثبت درخواست تعمیر برد ماشین ظرفشویی دوو در آریابهکار می توانید با شماره های مندرج تماس حاصل نمایید.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی ال جی

برد ماشین ظرفشویی ال جی یکی از حساس ترین بردهایی می باشد که به هیچ وجه نباید توسط فردی که تجربه متوسط در این زمینه دارد تعمیر شود؛ چرا که ماشین ظرفشویی ال جی یکی از پیچیده ترین و پرقابلیت ترین ماشین های ظرفشویی در بازار ایران و جهان است و اگر به هر دلیلی برد این دستگاه بدرستی تعمیر نشود، مطلع باشید که هزینه قابل توجهی باید در این زمینه پرداخت کنید! احتمالا هم برخی از قابلیت های این دستگاه به دلیل تعمیر غیراصولی برد ماشین ظرفشویی ال جی از کار خواهند افتاده و باید یک هزینه حداقل 8 میلیون تومانی صرفا برای خرید برد ماشین ظرفشویی ال جی در نظر بگیرید که طبیعتا برای شما به صرفه نخواهد بود.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ یکی از 3 برند اول و پرفروش در بازار ایران و جهان می باشد که به دلیل قابلیت هایی که درون این دستگاه به کار گرفته شده اند، قیمت نسبتا بالایی دارند. از این رو این قابلیت های جدید روز دنیا که در ماشین ظرفشویی سامسونگ به کار رفته اند، صرفا با استفاده از برد ماشین ظرفشویی سامسونگ مدیریت و کنترل می شوند و اگر به هر دلیلی برد ماشین ظرفشویی سامسونگ از کار بیافتد، هیچ یک از قابلیت های این دستگاه قابل استفاده نخواهند بود و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص آریابهکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر تخصصی برد ماشین ظرفشویی سامسونگ صورت گیرد.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی الگانس

با خراب شدن برد ماشین ظرفشویی الگانس، معمولا با خرابی گسترده دستگاه روبرو می شوید که با فشردن هر یک از دکمه های مندرج بر روی این دستگاه، هیچ عملکرد مثبتی را مشاهده نخواهید کرد و صرفا با استفاده از تعمیرات تخصصی، این مشکلات رفع و تعمیر خواهند شد. از این رو توصیه می کنیم تعمیرات تخصصی برد ماشین ظرفشویی الگانس را به تکنسین های متخصص آریابهکار بسپارید تا پروسه تعمیرات آن آغاز شود و بتوانید همانند روز اول از ماشین ظرفشویی الگانس استفاده کنید.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی میدیا

یکی از ماشین های ظرفشویی مطرح در بازار ایران که بسیار شناخته شده است، ماشین ظرفشویی میدیا می باشد که با خرابی برد ماشین ظرفشویی میدیا این دستگاه از کار خواهد افتاد. از این رو توصیه می کنیم در این مواقع مشکل برد ماشین ظرفشویی میدیا را از طریق تعمیرات تخصصی برطرف کنید تا مشکل این قطعه کلیدی برطرف شود.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی مجیک

در صورت خرابی برد ماشین ظرفشویی مجیک، در ابتدا اولین علائمی که مشاهده خواهید کرد این است که دستگاه بصورت ناگهانی در حین کار خاموش می شود و یا اینکه نمی توانید از این دستگاه همانند اخیر استفاده کنید. از این رو در این مواقع باید اقدام به تعمیر برد ماشین ظرفشویی مجیک نمایید تا مشکل دستگاه صرفا با تعمیرات برطرف شود و نیازی به خرید برد ماشین ظرفشویی مجیک نداشته باشید.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی بوش

برد ماشین ظرفشویی بوش، یک قطعه حساس می باشد که در صورت استفاده نادرست، نوسان برق و عدم استفاده از محافظ برق استاندارد می تواند به نحوی خراب شود که تمام قابلیت های این دستگاه از کار بیافتند. از این رو در این مواقع باید اقدام به تعمیر تخصصی برد ماشین ظرفشویی بوش در آریابهکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا نمایید تا مشکل دستگاه شما به بهترین حالت ممکن برطرف شود.

نمایندگی تعمیر برد ماشین ظرفشویی

اولین راهکاری که ما به مشتریان خود معرفی می کنیم و مشتریان ما حق اطلاع از آن دارند این است که در صورت اعتبار کارت گارانتی دستگاه می توانید به نمایندگی تعمیر برد ماشین ظرفشویی در تهران و یا استان محل سکونت خود مراجعه کنید تا مشکل توسط نمایندگی بدون پرداخت هر گونه هزینه جانبی رفع گردد. البته لازم به ذکر است که کارت گارانتی ماشین ظرفشویی شما باید اعتبار کافی داشته باشد و بهتر است به‌صورت دقیق تاریخ شروع و پایان کارت گارانتی را بررسی کنید تا به اطلاعات کافی برسید.

نمایندگی تعمیر برد ماشین ظرفشویی

اما اگر با بررسی کارت گارانتی متوجه اتمام اعتبار آن شدید، جای نگرانی نیست چرا که ما در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی به‌صورت کاملا تخصصی خدمات تعمیر برد ماشین ظرفشویی را توسط تکنسین های مجرب، جواب و با تجربه با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهیم و به ازای تمام خدماتی که انجام می دهیم، یک هفته مهلت تست رایگان و 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار به شما تعلق می گیرد.

منظور از گارانتی 90 روزه این است که اگر در بازه زمانی مذکور مشکلی برای برد تعمیر شده توسط تکنسین های آریابهکار به وجود آمد، به‌صورت رایگان تعمیر خواهد شد و به ازای تعمیرات مجدد حتی یک ریال از شما هزینه جانبی دریافت نخواهد گردید.

خدمات تعمیر برد ماشین ظرفشویی آریابهکار

ما در مجموعه آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه در تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی، تمامی خدمات اختصاصی و منحصر بفرد را توسط تکنسین های مجرب انجام می دهیم و همانگونه که گفته شد، به ازای تمامی خدمات به شما عزیزان گارانتی 90 روزه داده می شود تا با خیالی آسوده خدمات تعمیر برد ماشین ظرفشویی خود را به تعمیرکاران و تکنسین های ما بسپارید. از این رو لازم به ذکر است که ما در آریابهکار تمامی خدمات تعمیر برد ماشین ظرفشویی بدون هر گونه محدودیتی انجام می دهیم.

به‌طور کل اگر بخواهیم بگوییم، تعمیرات برد ماشین ظرفشویی یکی دیگر از ده ها تخصص مجموعه آریابهکار می باشد که صرفا توسط تعمیرکاران برد ماشین ظرفشویی برای شما عزیزان انجام می شود. اما یک نکته در این زمینه وجود دارد و آن هم امکان/ عدم امکان تعمیر برد ماشین ظرفشویی می باشد که در ابتدا توسط تکنسین و تعمیرکار مجموعه مورد بازبینی و عیب یابی قرار می گیرد و طبق نظر تکنسین، تعمیرات آغاز خواهد شد.

توجه: در صورت سوختن قسمتی از برد، امکان احیا و تعمیر تخصصی آن وجود ندارد و صرفا باید برد جدید خریداری کنید.

حتما بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی بیم

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات برد ماشین ظرفشویی آریابهکار

همانگونه که گفته شد، صرفا یکی از مزایایی که به شما عزیزان درخصوص تعمیرات برد ماشین ظرفشویی در آریابهکار تعلق می گیرد، گارانتی 90 روزه و یک هفته مهلت تست رایگان می باشد که از این طریق می توانید به خدمات تخصصی مجموعه ما اعتماد کنید و اگر مشکلی برای برد در این بازه زمانی رخ داد، به‌صورت رایگان برای شما تعمیر خواهد شد و مقابلا نیازی به خرید برد جدید نخواهید داشت.

نمایندگی تعمیر برد ماشین ظرفشویی

مزایای دیگری نیز وجود دارند که در صورت تعمیر برد دستگاه، به شما تعلق خواهند گرفت. این موارد عبارتند از:
 1. تعمیرات تخصصی برد توسط تعمیرکار برد ماشین ظرفشویی.
 2. استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا.
 3. عیب یابی رایگان برد ماشین ظرفشویی.
 4. اعلام هزینه براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه.
 5. مشاوره رایگان به تمام مشتریان.

توجه: در صورت داشتن هرگونه سؤال در این خصوص می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا راهنمای لازم و دقیق به شما ارائه گردد.

قیمت تعمیر برد ماشین ظرفشویی

از جوانب بسیار مهم جهت تعمیرات برد ماشین ظرفشویی در آریابهکار و هر مرکز تعمیراتی در استان تهران و یا شهرستان ها، بحث مالی آن می باشد که متأسفانه در شرایط فعلی برخی از تعمیرگاه ها هستند که هزینه زیادی را به شما تحمیل می کنند و علیرغم هزینه بالا، خدمات پس از تعمیرات بخصوصی هم به شما عزیزان ارائه نمی دهند و در نتیجه هم هزینه تعمیرات خواهید پرداخت و هم اینکه پس از گذشت یک یا دو هفته با سوختن برد ماشین ظرفشویی روبرو می شوید و تنها راهکار آن نیز خرید برد جدید می باشد!!

با این وجود نکته ای که ما می توانیم به شما توصیه کنیم این است که حتما در ابتدا پیش از آنکه اهمیت به قیمت تعمیر برد ماشین ظرفشویی دهید، به نمایندگی تعمیر برد ماشین ظرفشویی یا شعب تعمیرات تخصصی آریابهکار مراجعه کنید تا مشکل برد به‌صورت تخصصی عیب یابی شود. بنابراین بهتر است در وهله اول هزینه تعمیرات شاخصه مدنظر شما نباشد و صرفا به فکر تعمیرات اصولی برد در مرکز تعمیرات برد ماشین ظرفشویی باشید.

هزینه تعمیر برد ماشین ظرفشویی

لازم به ذکر است که تمامی خدمات تعمیر برد ماشین ظرفشویی در آریابهکار با هزینه نرخ‌نامه مصوب اتحادیه به شما اعلام هزینه می شوند و هیچ هزینه جانبی از شما دریافت نخواهد شد. همچنین در صورت نیاز شما، فاکتور رسمی نیز توسط مجموعه آریابهکار صادر خواهد شد تا با خیال آسوده تری برد ماشین ظرفشویی را به تکنسین های ما بسپارید. در ادامه نیز با هزینه حدودی تعمیر برد ماشین ظرفشویی آشنا خواهید شد:

توجه: هزینه مندرج در قسمت ذیل هزینه حدودی می باشد و تا زمانیکه برد ماشین ظرفشویی توسط تکنسین عیب یابی دقیق نشود، امکان اعلام هزینه دقیق وجود ندارد.

قیمت تعمیر برد ماشین ظرفشویی533.000 الی 719.000 تومان

تعمیرکار برد ماشین ظرفشویی

برای آنکه به بهترین نتیجه در حین تعمیر برد ماشین ظرفشویی برسید، باید اجازه دهید تا تعمیرات تخصصی توسط تعمیرکار برد ماشین ظرفشویی بر روی قطعه صورت گیرد تا مشکل هم به‌صورت دقیق شناسایی و هم به‌صورت اصولی رفع گردد. اما منظور از تعمیرکار برد ماشین ظرفشویی فردی است که بیش از 5 سال سابقه تخصصی در این زمینه دارد و با بررسی دقیق برد می تواند خیلی ساده اقدام به تعمیرات نماید؛ قطعا هزینه تعمیرات برد نیز توسط تعمیرکار برد ماشین ظرفشویی 1/3 خواهد بود.

سوالات متداول تعمیر برد ظرفشویی

1) قیمت تعمیر برد ماشین ظرفشویی در نمایندگی آریابهکار چقدر است؟

قیمت نهایی تعمیرات صورت گرفته بسته به نوع دستگاه و میزان آسیب های وارده به آن می باشد. در حالت کلی قیمت تعمیر برد ظرفشویی مبلغی بین 533.000 الی 719.000 تومان می باشد.

2) در زمینه تعمیر برد ظرفشویی باید به تعمیرگاه های تخصصی مراجعه نمود؟

بله. تعمیر برد ظرفشویی یک موضوع کاملا تخصصی می باشد و هر مرکزی قابلیت انجام این کار را ندارد. فراموش نکنید که تعمیرات صورت گرفته بر روی برد دستگاه شما باید با گارانتی معتبر باشد تا در صورت بروز مشکل به راحتی بتوانید در راستای برطرف سازی آن اقدام نمایید.

3) اصلی ترین دلایل خرابی برد در ماشین های ظرفشویی چیست؟

اصلی ترین دلایلی که موجب خرابی برد لباسشویی می شود، نوسان برق، تماس با آب می باشد.

4) آیا تمامی برد های لباسشویی یکسانند؟

خیر. هریک از کمپانی های سازنده از برد های متفاوتی استفاده می نمایند که بر اساس قابلیت ها و عملکرد های تعریف شده در دستگاه طراحی شده اند. شما نمی توانید از یک برد برای تمامی برند ها استفاده نمایید.

5) برای تعمیر برد لباسشویی خود در کوتاه ترین زمان ممکن چه باید کرد؟

برای اینکار تنها کافی است با شماره های قرار داده شده در صفحه تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین بازه زمانی تعمیرکار متخصص به محل شما اعزام گردد و اقدامات لازم را در پیش بگیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214