skip to Main Content

برد ماشین لباسشویی به عنوان منحصر بفردترین و خاص ترین قطعه در ماشین لباسشویی می باشد که علیرغم تمام وظایفی که برعهده دارد، می تواند در طی اشتباهات نادرست و وارد کردن فشار بیش از حدی، قابلیت های خود را از دست بدهد؛ زمانیکه برد قابلیت های خود را از دست می دهد، به معنای از کار افتادن و خرابی ماشین لباسشویی می باشد! از این رو خرابی برد باید از طریق خدمات تخصصی تعمیر برد ماشین لباسشویی باید رفع گردد.

با این وجود خدمات تعمیر برد حتما باید فرد تکنسین و متخصصی صورت گیرد که حداقل 5 سال سابقه تخصصی در این زمینه دارد. اما با خرابی برد ممکن است نحوه تعمیر برد ماشین لباسشویی برای شما عزیزان سؤال شود که در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماشین لباسشویی از آریابهکار قصد داریم شما را با این موضوع بیشتر آشنا سازیم.

فهرست

برد ماشین لباسشویی چیست؟

علیرغم اینکه ماشین لباسشویی از قطعات ریز و درشت متعددی در کنار یکدیگر ایجاد شده است، اما همانند هر دستگاه برقی نیاز به یک راهبرد و هدایت کننده دارد که بتواند تمامی این قطعات را مدیریت کند! معمولا تمام لوازم برقی که این روزها در بازار جهانی وجود دارند، از یک برد الکترونیکی ایجاد شده اند که این برد وظیفه مدیریت و کنترل تمام قطعات موجود در دستگاه را برعهده دارد. از این رو برد ماشین لباسشویی نیز همانند یک قطعه راهبردی در این دستگاه عمل می کند و بدون شک ماشین لباسشویی بدون برد هیچ قابلیت و کارایی نخواهد داشت؛ چرا که هیچ یک از قطعات آن کنترل نخواهند شد!

برد ماشین لباسشویی چیست؟

با این وجود یک نکته بسیار مهم در خصوص برد ماشین لباسشویی وجود دارد که باید شما به عنوان مصرف کننده از این نکته مطلع باشید. برد ماشین لباسشویی یک قطعه بسیار حساس و کلیدی در این دستگاه می باشد و همان گونه که در جریان هستید، برای خرید یک دستگاه ماشین لباسشویی باید حداقل 25 میلیون تومان هزینه در نظر بگیرید و اگر برد در چنین دستگاهی دچار خرابی شود، بدون شک باعث خرابی تعداد زیادی از قطعات زیر مجموعه ماشین لباسشویی می شود و هزینه سنگینی به شما تحمیل خواهد گردید.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که هر گونه خرابی علی الخصوص روشن نشدن ماشین لباسشویی و… را جدی بگیرید و با مشاهده چنین خرابی هایی فورا اقدام به تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در تهران و یا استان محل سکونت خود نمایید تا در اسرع زمان مشکل دستگاه تعمیر و رفع گردد. لازم به ذکر است که خرابی برد ماشین لباسشویی در آریابهکار برخلاف سایر مراکز تعمیراتی به سادگی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا قابل تعمیر تخصصی می باشد و شما عزیزان نیازی به تعویض این قطعه در صورت خرابی نخواهید داشت.

چگونگی کار کردن برد ماشین لباسشویی

همانگونه که گفته شد برد ماشین لباسشویی به تمام قطعات موجود در این دستگاه متصل می باشد و وظیفه کنترل و مدیریت تمام این قطعات را برعهده دارد؛ بدین معنا که با فشردن دکمه Power در ماشین لباسشویی، در ابتدا پیغام به برد ارسال می شود و در صورت سلامت دستگاه، ماشین لباسشویی از حالت خاموش به روشن تغییر خواهد نمود و سپس با انتخاب برنامه شستشوی مدنظر، مجددا پیغام جدید به برد ارسال می شود و برد ماشین لباسشویی با بررسی درخواست شما و عملکرد دستگاه، درخواست را پاسخ داده و اجازه می دهد تا بتوانید از این دستگاه استفاده نمایید.

با این وجود برد ماشین لباسشویی یک قطعه تصمیم گیرنده می باشد که حتی ساده‌ترین قطعه نیز در این دستگاه بدون درخواست اجازه از برد نمی تواند ساده‌ترین کارایی و عملکرد را از خود نشان دهد. به همین دلیل است که وقتی یک خرابی بسیار جزئی در برد رخ می دهد، دستگاه به‌صورت کامل کارایی خود را از دست می دهد و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید.

دلایل خرابی برد ماشین لباسشویی

دلایل متعددی وجود دارند به روش های مختلفی می توانند مانع عملکرد قطعه ای به نام برد در ماشین لباسشویی شوند. اما رایج ترین عاملی که می تواند نشان دهنده خرابی و از کار افتادن برد باشد این است که شما همانند یک روز عادی به سراغ ماشین لباسشویی می آیید و با فشردن دکمه Power متوجه این می شوید که دستگاه روشن نمی شود و این در حالی است که اتصالات برقی ماشین لباسشویی کاملا سالم می باشد و هیچ خرابی در سر راه برق ورودی دستگاه وجود ندارد. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که علت خرابی برد ماشین لباسشویی چیست؟

دلایل خرابی برد ماشین لباسشویی

در ادامه این گزارش از آریابهکار به این موضوع خواهیم پرداخت:

1. نوسان برق در ماشین لباسشویی

رایج ترین عاملی که می تواند منجر به خرابی برد ماشین لباسشویی شود این است که شما از محافظ برق استاندارد سر راه ماشین لباسشویی استفاده نکنید؛ پیرو این موضوع باید مطلع باشید که ولتاژ برق ورودی ماشین لباسشویی به دلیل عملکرد مهمی که دارد، به نسبت بالا می باشد و اگر در حین روشن بودن این دستگاه متوجه نوسان برق شوید، نوسان برق می تواند در برخی مواقع منجر به سوختن برد این دستگاه شود. به همین دلیل توصیه کلیدی که برای شما داریم این است که سر راه ماشین لباسشویی از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.

2. استفاده طولانی مدت و نادرست

یکی دیگر از عواملی که می تواند در طول زمان منجر به خرابی برد ماشین لباسشویی شود این است که شما از ماشین لباسشویی به طرز نادرستی استفاده کنید! برای مثال در طول یک روز چندین بار بصورت پشت سر هم از ماشین لباسشویی استفاده نمایید؛ بدون شک تحت چنین فشاری احتمال بروز خرابی در برد ماشین لباسشویی وجود دارد و شما عزیزان نمی توانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید. با این وجود اگر برد ماشین لباسشویی شما خراب نشده و از طرفی استفاده نادرستی از دستگاه دارید، توصیه می کنیم طرز استفاده از ماشین لباسشویی خود را تغییر دهید. چگونه؟

برای آشنایی با طرز استفاده صحیح از ماشین لباسشویی باید دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه را که در جعبه دستگاه وجود دارد را مطالعه نمایید.

3. نفوذ آب به برد ماشین لباسشویی

گاهی اوقات ممکن است به دلیل سوراخ شدن و خرابی دیگ ماشین لباسشویی و سایر قطعات، خرابی شیر پشت سر ماشین لباسشویی و پاشیدن آب به قطعات داخلی و… آب به روش های مختلفی به برد ماشین لباسشویی نفوذ کند و منجر به خرابی گسترده در این قطعه گردد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در بازه های زمانی مختلف (هر 3 ماه یکبار حداقل) از خشک بودن قسمت پشتی ماشین لباسشویی و سالم بودن شیر آب ورودی دستگاه مطمئن شوید که برای این کار نیز نیازی به جابجایی دستگاه ندارید.

4. اتمام طول عمر مفید ماشین لباسشویی

یکی دیگر از دلایلی که مستقیما می تواند منجر به خرابی برد ماشین لباسشویی شما عزیزان شود، قدیمی بودن دستگاه شما می باشد! این بدین معناست که برد ماشین لباسشویی حتما نباید 30 سال بدون هر گونه خرابی برای شما کار کند چرا که هر قطعه و ابزاری که شما عزیزان دارید، دارای طول عمر مفید می باشد و اگر این طول عمر مفید به اتمام برسد، باید اقدام به تعویض قطعه نمایید چرا که هیچ عملکرد و کاربردی برای شما نخواهد داشت. از این رو توصیه ای که در این زمینه برای شما داریم این است که دستگاه توسط تکنسین مجرب تعمیرات مورد عیب یابی قرار بگیرد و نتیجه به شما اعلام گردد.

توجه: اگر طول عمر مفید دستگاه به اتمام رسیده است و هزینه تعمیرات آن نسبت به قیمت دستگاه بسیار بیشتر می باشد، ارزش تعمیرات نداشته و بهتر است به فکر خرید ماشین لباسشویی جدید باشید.

نحوه تعویض برد ماشین لباسشویی

پروسه تعویض برد ماشین لباسشویی یک پروسه نسبتا ساده و عادی نیست که توسط هر شخصی قابل اجرا باشد و باید توسط فردی صورت گیرد آشنایی کامل به برد ماشین لباسشویی دارد! از این رو اگر هر گونه نصب نادرست در پروسه تعویض برد ماشین لباسشویی صورت گیرد، بدون شک خرابی گسترده ای در دستگاه ایجاد خواهد شد که هزینه زیادی را باید برای تعمیرات و تعویض قطعات بپردازید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر دانش فنی کامل در خصوص تعویض برد ماشین لباسشویی ندارید، به هیچ وجه مایل به تست این پروسه نباشید!

نحوه تعویض برد ماشین لباسشویی

اما اگر دانش فنی تعمیرات کافی در این خصوص دارید و مایل به آشنایی با نحوه تعویض برد ماشین لباسشویی هستید، در ادامه شما را با این پروسه آشنا خواهیم کرد تا بتوانید با دانشی که دارید، اقدام به انجام این پروسه نمایید. از این رو باید طبق مراحل ذیل اقدام نمایید:

توجه: در صورت باز کردن ماشین لباسشویی و تعمیر و تعویض قطعات آن، از گارانتی رسمی خارج خواهد شد و دیگر توسط افراد کارشناس تعمیر نخواهد شد.

 1. در قدم اول باید از طریق نمایندگی مجاز یا شعب تعمیراتی ماشین لباسشویی آریابهکار اقدام به تهیه و خرید برد ماشین لباسشویی خود نمایید.
 2. ماشین لباسشویی را از برق بکشید و پس از گذشت 15 دقیقه، به سراغ دستگاه بیایید.
 3. به آرامی ماشین لباسشویی را جابجا نمایید و به سمت بیرون منتقل کنید.
 4. با استفاده از پیچ گوشتی، اقدام به باز کردن پیچ های پشتی دستگاه و بلند کردن ورق پلاستیکی روی ماشین لباسشویی نمایید.
 5. پس از آنکه ورق یا همان محافظ رویی ماشین لباسشویی را بلند کردید، می توانید برد ماشین لباسشویی را پیدا کنید.
 6. با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا، اقدام به جدا کردن برد از سیار قطعات نمایید.
 7. اینک برد جدید را جایگزین نمایید و اتصالات جدا شده را به آن متصل کنید.
 8. هم اکنون می توانید با بستن پیچ های پشتی دستگاه، آنرا جای خود قرار دهید.
 9. دوشاخه برق ماشین لباسشویی را به محافظ برق متصل نمایید.
 10. با تست ماشین لباسشویی می توانید متوجه سلامت این قطعه شوید؛ همچنین اگر دستگاه روشن نشد، نشان دهنده اتصال نادرست برد جدید می باشد.

تعمیرات برد انواع ماشین های لباسشویی

در این بخش قصد داریم به موضوع تعمیرات برد انواع ماشین های لباسشویی بپردازیم و اصلی ترین اطلاعات در خصوص هریک از آنها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. البته در این بخش تنها به یک معارفه کلی از رویه تعمیرات برد در هر یک از برند ها خواهیم پرداخت و اصلی ترین موضوعات را در قالب مقالات جداگانه، به اطلاع شما خواهیم رساند.
برد های قرار داده شده در هریک از لباسشویی ها، کاملا با یکدیگر متفاوت می باشند و از ساختاری متناسب با قابلیت های تعریف شده در لباسشویی، برخوردار می باشند. این موضوع سبب تفاوت کامل برد ها با یکدیگر می شود. دقت داشته باشید که به دلیل ساختار کاملا متفاوت برد ها، امکان استفاده از یک برد بر روی چندین ماشین لباسشویی وجود ندارد و تنها مختص به خود همان بردن و همان سری از برند می باشد.

تعمیرات برد انواع ماشین های لباسشویی

روال تعمیر برد ها به دلیل موارد گفته شده در بخش ابتدایی، کاملا متفاوت می باشد و برای هریک از آنها باید از قطعات مجزا و اختصاصی استفاده شود. اگر می خواهید با رویه تعمیرات برد انواع برند های لبایسشویی آشنا شوید این بخش را از دست ندهید.

1) تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش

با خرابی و روشن نشدن ماشین لباسشویی بوش، باید توسط تکنسین در ابتدا عیب یابی قطعه به قطعه صورت گیرد و به محض متوجه شدن خرابی، تعمیرات لازم و کافی صورت گیرد تا نیازی به تعویض برد ماشین لباسشویی بوش نداشته باشید و صرفا از طریق تعمیرات تخصصی برد ماشین لباسشویی بوش، مشکل شما عزیزان برطرف شود. به همین دلیل ما خدمات تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش را به شما عزیزان ارائه می دهیم تا بتوانید بدون نیاز به تعویض برد، بتوانید از برد قبلی به بهترین حالت ممکن استفاده کنید.

2) تعمیر برد ماشین لباسشویی هاردستون

اگر برد ماشین لباسشویی هاردستون شما خراب شده است و فرد تعمیرکننده دستگاه به شما اعلام خرابی گسترده در این قطعه کرده و مایل به تعویض برد می باشد، لازم به ذکر است که کمی عجولانه تصمیم نگیرید؛ چرا که ما در آریابهکار به اتفاق تیم تکنسین های مجرب آماده تعمیر برد ماشین لباسشویی هاردستون شما عزیزان با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا هستیم.

3) تعمیر برد ماشین لباسشویی کندی

به دلیل گران بودن ماشین لباسشویی کندی، اگر هر گونه خرابی در برد این دستگاه رخ داد، جای نگرانی نیست و نیازی به تعویض برد ماشین لباسشویی کندی ندارید؛ چرا که این برد به بهترین حالت ممکن با استفاده از تجربه تعمیرکاران آریابهکار و ابزارهای تعمیراتی روز دنیا قابل تعمیر تخصصی می باشد. از این رو برای تعمیر تخصصی برد ماشین لباسشویی کندی می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم کارشناس آریابهکار تماس بگیرید تا این پروسه صورت گیرد.

4) تعمیر برد ماشین لباسشویی آریستون

برد ماشین لباسشویی آریستون یکی از قطعات بسیار پیچیده و تخصصی در این دستگاه می باشد که در مقایسه با برد سایر دستگاه های ماشین لباسشویی در بازار جهانی کمی متفاوت است و به همین دلیل تعمیر این قطعه باید بصورت تخصصی توسط تعمیرکاران باتجربه صورت گیرد تا نیازی به خرید برد ماشین لباسشویی کندی نداشته باشید. توجه داشته باشید که قیمت حدودی برد ماشین لباسشویی آریستون حدودا 9 میلیون تومان است و هر گونه تعمیرات نادرست می تواند منجر به سوختن این برد پیچیده شود.

5) تعمیر برد ماشین لباسشویی زیرووات

اگر برد ماشین لباسشویی زیرووات شما عزیزان خراب شده است و نمی توانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید، جای نگرانی نیست چرا که می توانید 0 تا 100 پروسه تعمیر این قطعه پیچیده را به تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار بسپارید تا بتوانید همانند روز اول از این قطعه استفاده کنید.

6) تعمیر برد ماشین لباسشویی ایندزیت

قیمت حدودی برد ماشین لباسشویی ایندزیت در بازار امروز کشور، حدودا 4 میلیون تومان می باشد و اگر این قطعه کلیدی به هر دلیلی خراب شده است و نمی توانید همانند روز اول از دستگاه خود استفاده کنید، می توانید از طریق تماس با شماره های مندرج اقدام به تعمیر تخصصی برد ماشین لباسشویی ایندزیت در مجموعه آریابهکار با 90 روز گارانتی تعمیرات نمایید.

7) تعمیر برد ماشین لباسشویی آبسال

اگر با روشن کردن ماشین لباسشویی آبسال متوجه روشن نشدن آن شدید، به احتمال زیاد خرابی ناشی از خرابی برد ماشین لباسشویی آبسال می باشد که توسط تعمیرکار با تجربه بصورت تخصصی قابل تعمیر است. از این رو به دلیل قیمت مقرون به صرفه برد ماشین لباسشویی آبسال، اگر خرابی آن بسیار گسترده باشد، بهتر است تعویض کنید چرا که ارزش تعمیرات نخواهد داشت و باید اقدام به تعویض نمایید. لازم به ذکر است که قیمت حدودی برد ماشین لباسشویی آبسال، حدودا 1.5 میلیون تومان می باشد.

8) تعمیر برد ماشین لباسشویی الکترولوکس

برد الکترونیک ماشین لباسشویی الکترولوکس برخلاف تصور شما عزیزان، یک قطعه بسیار حساس و کاملا مهندسی می باشد که در صورت خرابی می تواند خیلی ساده توسط ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر شود و نیازی به تعویض برد نداشته باشید. از این رو لازم به ذکر است که قیمت حدودی این قطعه در بازار ایران حدودا نزدیک به 11 میلیون تومان است. بنابراین اگر برد ماشین لباسشویی الکترولوکس شما خراب شده است، کافیست هماهنگی های لازم جهت تعمیر این قطعه در آریابهکار توسط تعمیرکاران با تجربه را انجام دهید.

9) تعمیر برد ماشین لباسشویی آاگ

برد ماشین لباسشویی آاگ یکی از گران قیمت ترین بردها می باشد که به هیچ وجه نباید توسط افراد غیرکارشناس تعمیر شود؛ چرا که اگر این برد بصورت نادرست تعمیر شود، می تواند باعث از کار افتادن و سوختن تعداد زیادی از قطعات ماشین لباسشویی آاگ شود. از این رو باید پروسه تعمیر برد ماشین لباسشویی آاگ توسط تکنسین های متخصص و باتجربه صورت گیرد تا بتوانید به بهترین حالت ممکن از آن استفاده کنید و دیگر نیازی به تعویض برد ماشین لباسشویی آاگ نداشته باشید.

هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی

معمولا یکی از عادات نادرستی که اکثرا داریم، این است که در ابتدا بدون آنکه از اصالت مرکز تعمیر برد ماشین لباسشویی مطمئن شویم، به دنبال هزینه تعمیرات هستیم! در خصوص هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی باید بگوییم که برد یک قطعه است که از چندین قطعه زیر مجموعه تشکیل شده است که هم قیمت آنها متفاوت است و هم اینکه باید یک به یک توسط تکنسین و متخصص تعمیرکار برد ماشین لباسشویی مورد عیب یابی و بازبینی قرار گیرد تا مشکل تشخیص داده شود.

هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی

بنابراین منظور از تعمیر برد ماشین لباسشویی یک قطعه واحد نیست و اگر مرکزی به شما هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی را بدون عیب یابی دقیق اعلام نمود، باید بگوییم که نیاز به بررسی اصالت مرکز تعمیراتی مدنظر دارید! از این رو برای اعلام هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی باید اجازه دهید تا این قطعه توسط تکنسین مورد بازبینی دقیق قرار گیرد تا مشکل اصلی آن استخراج گردد و براساس ایرادی که برای برد پیش آمده، هزینه تعمیرات به شما عزیزان اعلام گردد.

لازم به ذکر است که هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی بستگی به مدل، برند و خرابی پیش آمده دارد که این هزینه چیزی بین 664.000 الی 959.000 تومان متغیر است؛ بنابه تشخیص تکنسین هیچ راهی برای احیای برد ماشین لباسشویی وجود نداشت، ناچار به تعویض برد خواهید بود.

تمامی خدمات تعمیر و تعویض برد ماشین لباسشویی در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار می شوند؛ بنابراین با خیالی آسوده تعمیرات برد ماشین لباسشویی خود را به کارشناسان ما بسپارید.

آموزش تعمیر برد ماشین لباسشویی

پس از آنکه تکنسین با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مختص عیب یابی برد ماشین لباسشویی تشخیص داد که برد خراب شده است، ممکن است به این فکر فرو روید که چگونه برد ماشین لباسشویی را تعمیر کنیم؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که برد ماشین لباسشویی یک قطعه بسیار حساس با قیمت بالایی می باشد که به همین دلیل جای هیچ گونه ریسکی وجود ندارد و صرفا باید توسط تعمیرکار برد ماشین لباسشویی تعمیرات تخصصی صورت گیرد تا مشکل به‌صورت اصولی برطرف گردد.

آموزش تعمیر برد ماشین لباسشویی

اما اگر دانش فنی تعمیرات در این خصوص دارید و مایل هستید تا با آموزش تعمیر برد ماشین لباسشویی آشنا شوید، در ادامه این گزارش قصد داریم تا شما را با این آموزش به‌صورت مرحله به مرحله آشنا سازیم. همراه ما باشید.

هشدار: اگر اقدام به باز و خارج کردن قطعات ماشین لباسشویی در بازه زمانی گارانتی دستگاه کنید، تمام گارانتی دستگاه ملغی خواهد شد.

 1. ماشین لباسشویی را از برق بکشید و پس از گذشت 15 دقیقه به سراغ مرحله دوم بیایید.
 2. دستگاه را از جایگاه خود خارج کنید تا به‌صورت کامل به آن دسترسی پیدا کنید.
 3. با استفاده از پیچ گوشتی اقدام به باز کردن پیچ های بدنه لباسشویی نمایید.
 4. قاب پشتی و رویی لباسشویی را به آرامی باز کنید و کنار بگذارید.
 5. هم اکنون برد ماشین لباسشویی را خواهید دید.
 6. با استفاده از ابزارهای مناسب اقدام به باز کردن اتصالات برد کنید.
 7. با خارج کردن برد، نوبت به عیب یابی آن با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا میرسد که باید این پروسه را انجام دهید تا تمامی قطعات موجود بر روی برد را تست کنید.
 8. قطعه آسیب دیده برد را شناسایی کنید و با قطعه جایگزین، آنرا تعویض کنید.
 9. اینک تست نهایی را از برد بگیرید و پس از اطمینان 100%، برد را بر روی دستگاه نصب نمایید.
 10. بدنه ماشین لباسشویی را به ترتیب بر روی دستگاه قرار دهید و پیچ های متصل به دستگاه را ببندید.
 11. هم اکنون دستگاه را به برق متصل کنید و کارکرد صحیح آنرا تست کنید.

نمایندگی تعمیر برد ماشین لباسشویی در تهران

بهترین انتخاب برای تعمیر برد ماشین لباسشویی، استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر برد ماشین لباسشویی در تهران و یا استان محل زندگی شما عزیزان می باشد که از این طریق مشکل برد به‌صورت اصولی شناسایی و سپس تعمیر خواهد گردید. از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که حتما از خدمات نمایندگی تعمیر برد ماشین لباسشویی استفاده کنید و به هیچ وجه برد را به افراد غیرکارشناس جهت تعمیرات تحویل ندهید؛ چرا که قادر به تعمیرات تخصصی نیستند و در نهایت هزینه تعویض برد را از شما دریافت خواهند نمود.

به همین دلیل بهتر است برای تعمیرات برد ماشین لباسشویی، به نزدیک ترین نمایندگی تعمیراتی مراجعه نمایید تا مشکل برطرف گردد و نیازی به تعویض برد نداشته باشید. لازم به ذکر است که خدمات تعمیر برد ماشین لباسشویی یکی از خدمات تخصصی کارشناسان و تعمیرکاران ماشین لباسشویی آریابهکار به شما عزیزان می باشد که با گارانتی 90 روزه صورت می گیرد.

خدمات تعمیر برد ماشین لباسشویی آریابهکار

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی علی الخصوص ماشین لباسشویی، تمامی خدمات مختص ماشین لباسشویی را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه تعمیراتی ارائه می دهد تا در شرایط فعلی اقتصادی هم نیازی به تعویض قطعه و هم اینکه نیاز به خرید ماشین لباسشویی جدید نداشته باشید. با این وجود اگر مایل هستید تا برد ماشین لباسشویی شما به‌صورت تخصصی تعمیر شود و نیازی به خرید برد جدید نداشته باشید می توانید این خدمات را به تکنسین های ما بسپارید!

خدمات تعمیر برد ماشین لباسشویی آریابهکار

از مهم ترین مزایایی که در صورت تعمیر برد ماشین لباسشویی در آریابهکار به شما عزیزان تعلق می گیرد، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
 • گارانتی 90 روزه جهت تمامی خدمات ارائه شده.
 • تعمیرات تخصصی قطعات به‌جای تعویض آنها.
 • ارائه خدمات توسط تعمیرکاران متخصص ماشین لباسشویی.
 • استفاده از بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا.
 • ارائه فاکتور رسمی جهت تعمیرات.

تعمیرکار برد ماشین لباسشویی

منظور از تعمیرکار برد ماشین لباسشویی، فرد متخصص و کارشناسی است که بیش از 5 سال سابقه تخصصی در زمینه تعمیرات برد ماشین لباسشویی دارد و تمامی آزمون و خطاهای ممکن و ناممکن را پشت سر گذاشته است! از این رو به هر فردی که توانایی تعمیر ساده‌ترین ابزارهای الکترونیکی را دارد، نمی توان تعمیرکار برد ماشین لباسشویی گفت؛ چرا که تعمیرات برد یک پروسه خاص و منحصر بفردی دارد که فرد تعمیرکار پس از 5 سال زحمت می تواند در این زمینه ادعای تعمیرات کند.

به همین دلیل توصیه ای که کارشناسان و تعمیرکاران برد ماشین لباسشویی مجموعه آریابهکار برای شما عزیزان دارند این است که به هیچ وجه اجازه ندهید برد توسط مجموعه و افراد غیرکارشناس تعمیر شود؛ در غیر اینصورت باید هزینه 2-3 میلیون تومانی بابت خرید برد جدید نمایید که هیچ اطلاعی در خصوص اصالت این قطعه هم ندارید!! بنابراین می توانید پروسه تعمیر برد ماشین لباسشویی را به کارشناسان مجرب ما بسپارید تا با خدمات تخصصی ما، مشکل رفع گردد و همانند روز اول از دستگاه استفاده کنید.

سوالات متداول

1) تعمیر برد لباسشویی در نمایندگی آریابهکار به چه قطعاتی طورت می گیرد؟

باید بدانید که تمامی قطعاتی که در رویه تعمیرات برد لباسشویی در نمایندگی تخصصی آریابهکار مورد استفاده قرار می گیرد کاملا اورجینال بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

2) امکان تعمیر برد لباسشویی خارجی هم وجود دارد؟

یکی از شاخصه های برتری نمایندگی آریابهکار، قابلیت تعمیرات برد تمامی انواع لباسشویی های خارجی می باشد. در این نمایندگی از مجهزترین ابزار های تعمیرات استفاده می شود به همین خاطر در تعمیرات برد هیچ گونه محدودیتی ندارند.

3) هزینه تعمیر برد لباسشویی در نمایندگی آریابهکار چقدر است؟

هزینه های تعمیرات برد بر اساس میزان آسیب و قطعاتی که باید تعویض شوند، تعیین می شود. البته مارک و برند لباسشویی نیز در این مقدار تاثیر گذار است. این نکته را بدانید که تمامی هزینه های تعمیرات برد بر اساس نرخ های تعیین شده از جانب اتحادیه بوده و نمایندگی آریابهکار هیچ دخالتی در آن ندارد.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214