skip to Main Content

خرابی و از کار افتادن برد یخچال یکی از مشکلات رایج و متداولی است که با گذشت چند سال استفاده مداوم از یخچال احتمالا برای شما عزیزان رخ خواهد داد؛ معمولا این مشکل به دلیل استفاده نادرست از یخچال و همچنین عدم استفاده از محافظ برق استاندارد رخ می دهد. اما برد یخچال یک عضو راهبردی در یخچال می باشد که عملکرد آن تعیین کننده صحت و سلامت دستگاه می باشد و اگر به هر دلیلی خراب شود، قطعا عملکرد کلی یخچال مختل خواهد شد!

با این وجود جای نگرانی نیست چرا که آریابهکار به عنوان مرکز تعمیر برد یخچال در شرق و غرب تهران، خدمات تخصصی تعمیرات برد یخچال را به شما عزیزان ارائه می دهد تا به‌صورت اصولی بتوانید این معضل را برطرف کنید و نیازی به خرید برد جدید نداشته باشید. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر یخچال از آریابهکار نیز قصد داریم تا شما را با جوانب مختلف این خدمات آشنا سازیم و به برخی از سوالات شما پاسخ دهیم. همراه ما باشید.

هزینه تعمیر برد یخچال

اولین و مهم ترین جنبه ای که ممکن است در صورت خرابی برد یخچال به آن فکر کنیم و برایمان بیشتر اهمیت داشته باشد، هزینه تعمیر برد یخچال است که در انتخاب مرکز تعمیراتی بسیار مهم و حائز اهمیت است. اما هزینه تعمیر برد یخچال چقدر است؟ در ابتدا پیش از آنکه به این موضوع بپردازیم باید بگوییم که ما 3 نوع یخچال ساید بای ساید، یخچال فریزر و یخچال معمولی هستیم که طراحی برد در هر 3 مدل یکسان نیست و دارای تفاوت هایی می باشد که در تعمیرات بسیار مهم هستند.

هزینه تعمیر برد یخچال

همچنین با گشت و گذار در بازار لوازم برقی خانگی متوجه برندها و مدل های متعدد جاروبرقی خواهید شد که طبیعتا برد یکسانی ندارند و پروسه تعمیر برد هر یک از این یخچال ها متفاوت است. بنابراین امکان اعلام هزینه ثابت و واحد تعمیر برد یخچال برای ما ممکن نیست؛ هزینه دقیق تعمیر برد یخچال زمانی توسط ما به شما اعلام خواهد گردید که برد به‌صورت دقیق مورد بازبینی تکنسین تعمیرکار یخچال قرار بگیرد و براساس خرابی پیش آمده، هزینه تعمیرات برد یخچال برآورد شود.

با این وجود در ادامه این گزارش قصد داریم تا هزینه حدودی تعمیرات برد یخچال های مختلف را برای شما عزیزان شرح دهیم.

هزینه تعمیر برد یخچال فریزر389.000 الی 1.107.000 تومان
هزینه تعمیر برد یخچال ساید بای ساید577.000 الی 1.389.000 تومان
هزینه تعمیر برد یخچال379.000 الی 1.098.000 تومان

آموزش تعمیر برد یخچال

زمانیکه برد یخچال دچار خرابی می شود، قطعا عملکرد یخچال مختل می شود و توصیه ای که کارشناسان ما در این زمینه برای شما دارند این است که به هیچ وجه نباید اقدام به تعمیر برد یخچال در خانه نمایید چرا که برد یخچال علیرغم اینکه یک قطعه نسبتا گران‌قیمت می باشد، اما اینگونه نیست که توسط هر شخصی قابل تعمیر باشد! لازم به ذکر است که برد یخچال یک قطعه کاملا تخصصی و حساس است که باید توسط متخصصی که بیش از 5 سال سابقه تخصصی در این زمینه دارد، تعمیر شود.

با این وجود اگر تجربه بخصوصی در زمینه تعمیرات برد یخچال ندارید و مایل هستید تا آزمون و خطا کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که این آزمون و خطا می تواند تا 95% منجر به سوختن و از کار افتادن برد گردد که نتیجه این اشتباه نیز خرید برد جدید خواهد بود؛ این در حالی می باشد که امکان خرید برد جدید به دلیل وجود بردهای فیک در بازار کمی سخت است!

بنابراین اگر مایل به یادگیری و آموزش تعمیر برد یخچال هستید باید بگوییم که این پروسه در صورت همراهی یک تکنسین مجرب، چند سالی برای شما طول خواهد کشید تا بتوانید به‌صورت اصولی اقدام به تعمیر برد یخچال نمایید.

توجه: اگر دانش فنی تعمیرات برد یخچال ندارید، به هیچ وجه اقدام به تعمیر برد نکنید؛ صرفا خرابی قطعه را بیشتر خواهید نمود!

نمایندگی تعمیر برد یخچال در تهران

در صورت خرید یخچال از فروشگاه های مجاز و معتبر، کارت گارانتی توسط فروشنده یخچال به شما ارائه خواهد گردید که این کارت گارانتی دارای اعتبار است و پس از گذشت یک بازه زمانی (بر روی کارت ثبت شده است)، اعتبار گارانتی منقضی می شود. از این رو اگر برد یخچال شما خراب شده است و مایل هستید تا این مشکل از طریق مراجعه به نمایندگی تعمیر برد یخچال در تهران رفع گردد، جای نگرانی نیست؛ چرا که در صورت اعتبار کافی کارت گارانتی می توانید اقدام نمایید و هزینه ای هم برای این تعمیرات پرداخت نخواهید کرد.

نمایندگی تعمیر برد یخچال در تهران

همچنین برای یافتن آدرس نمایندگی تعمیر برد یخچال در تهران و شماره تماس نمایندگی می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید تا از طریق اطلاعات مندرج بر روی این کارت، بتوانید اقدام به تماس نمایید. لازم به ذکر است که در حین مراجعه به نمایندگی تعمیرات برد یخچال در تهران، به اصالت شعبه دقت کنید.

توجه: اگر کارت گارانتی یخچال شما فاقد اعتبار است و مایل هستید تا برد یخچال شما به‌صورت تخصصی تعمیر شود، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

خدمات تعمیر برد یخچال آریابهکار

مجموعه آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین و با اصالت ترین شعب تعمیرات لوازم برقی خانگی، تمامی خدمات تعمیر برد یخچال را با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا و متخصصان تعمیراتی با بیش از 5 سال سابقه درخشان انجام می دهد. لازم به ذکر است که تمامی تعمیرکاران برد یخچال در آریابهکار دارای تجربه و دانش فنی تعمیرات کافی (بیش از 5 سال) هستند و تمامی تعمیرات را به‌صورت تخصصی برای شما عزیزان انجام می دهند تا نیازی به خرید برد جدید نداشته باشید.

از این رو کارشناسان ما توانایی احیای برد معیوب یخچال شما را دارا هستند و می توانند با دانش تعمیراتی که دارند، برد را تعمیر کنند؛ البته این موضوع بستگی به میزان خرابی و یا حتی سوختگی برد یخچال شما نیز دارد. با این وجود اگر بخواهیم خدمات تعمیر برد یخچال در آریابهکار را مورد نقد و بررسی قرار دهیم می توانیم به موارد ذیل اشاره کنیم:

  • ارائه 90 روز گارانتی شرکتی آریابهکار.
  • تعمیرات تخصصی توسط تعمیرکاران برد یخچال آریابهکار.
  • استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا.
  • پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان.
  • تجربه تخصصی بیش از 5 سال کارشناسان.

عیب یابی تعمیر برد یخچال

یکی از پروسه های بسیار مهمی که معمولا در مراکز تعمیراتی رعایت نمی شود، عدم عیب یابی تعمیرد برد یخچال می باشد؛ بدین معنا که فرد تعمیرکار بدون آنکه برد را عیب یابی کند، به شما می گوید باید برد تعویض شود و هزینه چند میلیون تومانی نیز باید بابت آن بپردازید و این در حالی است که برد یخچال شما عزیزان قابل تعمیر است و نیازی به تعویض ندارد! از این رو منظور از عیب یابی برد یخچال این است که برد به‌صورت دقیق خارج شود و سپس با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی شود.

عیب یابی تعمیر برد یخچال

از طریق عیب یابی اصولی، تکنسین می تواند مشکل دقیق برد را تشخیص دهد و طبیعتا پس از تشخیص خرابی برد، احتمالا تعمیر این قطعه ممکن خواهد بود! به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است حتما برای تعمیر برد یخچال، اجازه دهید تا توسط تکنسین مجرب مورد عیب یابی و بازبینی دقیق کارشناسان قرار گیرد. لازم به ذکر است که تمامی خدمات عیب یابی برد یخچال در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما به‌صورت تخصصی انجام می شود.

جهت انجام هماهنگی های لازم برا عیب یابی تعمیر برد یخچال می توانید از طریق شماره های مندرج بر روی سایت تماس حاصل نمایید تا توسط کارشناسان به شما راهنمایی لازم صورت گیرد.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214