skip to Main Content
تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر
شماره تماس نمایندگی تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر

کمپانی بلک اند دکر (Black & Decker) یکی از برند‌های معروف آمریکایی در حوزه طراحی و تولید انواع لوازم برقی خانگی علی الخصوص جاروبرقی می‌باشد که تاکنون برخی از مدل‌های تولید شده این جاروبرقی وارد کشور شده اند و جزء باکیفیت‌ترین جاروبرقی‌های بازار کشور هستند. با این وجود هر چند کیفیت بسیار مهم می‌باشد، اما طرز استفاده شما از جاروبرقی مهم‌تر است! از این رو اگر استفاده مناسبی از دستگاه نداشته باشید، نیاز به تعمیر جاروبرقی پیدا خواهید کرد. در ادامه این گزارش از آریابهکار با مشکلات و نحوه تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر آشنا خواهید شد.

فهرست

تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر با بالاترین کیفیت

تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر زمانی ارزشمند است و نیاز های متقاضی را برطرف می نماید که از کیفیت کار بالایی برخوردار باشد. این موضوع اگر به درستی صورت نپذیرد، در مدت زمان کوتاهی تمامی مشکلات برطرف شده مجددا خود را نمایان می سازند و مصرف کننده شاهد خرابی دوبار جاروبرقی خود خواهد بود.

تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر با بالاترین کیفیت

برای تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر در بالاترین میزان کیفیت باید انجام کار های خود را به نمایندگی های معتبر بسپارید تا تمامی نواقص ایجاد شده در دستگاه را به صورت دقیق بررسی نمایند و در نهایت با بهترین راهکار ها اقدام به برطرف سازی آنها نمایند.

کیفیت انجام تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر زمانی قابل تضمین است که توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص این حوزه صورت پذیرد. این دسته از تعمیرکاران تنها در نمایندگی ها و تعمیرگاه های معتبر مشغول به فعالیت می باشند، پس برای دسترسی به آنان باید به این نمایندگی ها مراجعه نمایید.

آریابهکار به دلیل برخورداری از سابقه کاملا تخصصی و طولانی مدت در زمینه تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر به عنوان یکی از معتبرترین و تخصصی ترین نمایندگی های تعمیرات شناخته می شود که از یک کادر متخصص و مسلط بر تعمیرات تمامی مدل های جاروبرقی بلک اند دکر برخوردار است. ارائه یک هفته مهلت تست از دستگاه و 3 ماه ضمانت بی قید و شرط، نشان از تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر با بالاترین میزان کیفیت در نمایندگی تعمیرات آریابهکار می باشد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر

اولین راهکار منطقی که ما به شما در حین بروز هر گونه خرابی در جاروبرقی بلک اند دکر پیشنهاد می‌کنیم، استفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی بلک اند دکر می‌باشد. بدین معنا که اگر کارت گارانتی شما اعتبار کافی جهت تعمیر دارد را باید پیدا کنید و سپس به نمایندگی تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر (Black & Decker) مراجعه کنید تا دستگاه شما مورد تعمیر قرار گیرد. لازم به ذکر است که برای استفاده از این خدمات، نیازی به پرداخت هزینه‌ای ندارید و هزینه صرفا با کارت گارانتی پرداخت می‌شود.

اما اگر کارت گارانتی شما فاقد اعتبار می‌باشد، می‌بایست به مراکز معتبر تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر مراجعه کنید تا بصورت مستقیم با استفاده از قطعات کاملا وارداتی و تکنسین مجرب اقدام به تعمیر جاروبرقی شما کنند. لازم به ذکر است که اگر به مراکز تعمیر جاروبرقی مراجعه کنید، هزینه منصفانه‌ای پرداخت خواهید کرد و متقابلا اگر به مراکز غیر مجاز مراجعه نمایید، علیرغم هزینه‌های نجومی، مشکل شما نیز رفع نخواهد شد.

تعمیرات جاروبرقی بلک اند دکر

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر

برای برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر آریابهکار می توانید از طریق اقدام به انجام این کار نمایید. در روش اول باید با شماره های قرار داده شده در داخل صفحه تماس حاصل نمایید تا به صورت مستقیم به کارشناسان پشتیبان متصل شود. در زمان برقراری ارتباط می توانید تمامی سوالات و ابهامات خود را مطرح نمایید و از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوید. در نهایت درخواست تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر را ثبت نمایید تا در کوتاه ترین بازه زمانی اعزام نیروی متخصص تعمیرات به محل مورد نظر شما صورت پذیرد.

روش دیگری که می توانید برای تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر از آن استفاده نمایید، تکمیل فرم درخواست قرار داده شده در داخل صفحه می باشد. با تکمیل فرم درخواست و ارسال آن، در اولین فرصت کارشناسان آریابهکار با شما تماس حاصل می نمایند و تمامی اطلاعات لازم را در در اختیار شما قرار می دهند.

در نهایت با تایید درخواست خود، تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر را اعزام تعمیرکار آغاز می نمایند. به خاطر داشته باشید که در تمامی حالات گفته شده از 90 رز گارانتی معتبر و یک هفته تست رایگان برخوردار می باشید.

خدمات تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر در آریابهکار

آریا بهکار به مخاطبان و متقاضیان تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر، خدماتی را ارائه می نماید که در راستای رضایتمندی آنها تنظیم گشته است. این دسته از خدمات در بالاترین سطح کیفیت در حال اجرا می باشد و به صورت تمام و کمال در اختیار درخواست کنندگان قرار داده می شود.

خدمات تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر در آریابهکار


از جمله مهمترین خدمات آریابهکار در راستای تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر به شرح زیر می باشد:
 • استفاده از قطعات اورجینال با گواهی اصالت کالا
 • بکارگیری نیروهای متخصص
 • برطرف سازی تمامی نواقص در اولین مراجعه
 • اعزام تعمیرکار در کوتاه ترین بازه زمانی
 • بررسی تخصصی و تست از تمامی بخش های جاروبرقی
 • پشتیبانی از کاربران
 • ارائه ضمانت نامه کتبی با 3 ماه اعتبار
 • ارائه فاکتور دقیق هزینه ها
 • تعیین قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه

روشن نشدن جاروبرقی بلک اند دکر

روشن نشدن جاروبرقی بلک اند دکر از مهم‌ترین مشکلاتی می‌باشد که می‌تواند برای جاروبرقی شما رخ دهد. در واقع روشن نشدن جارو برقی بلک اند دکر (Black & Decker) به معنای از کار افتادن کامل دستگاه است که صرفا باید توسط تکنسین تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر مورد تعمیر قرار گیرد. با این وجود لازم به ذکر است که این خرابی می‌تواند در نتیجه خرابی‌های مختلفی رخ دهد که در ادامه برخی از این عوامل را آورده ایم.

توجه: در صورت نداشتن تجربه کافی، به هیچ وجه اقدام به باز کردن جاروبرقی بلک اند دکر و تعمیر آن نکنید. در صورت باز کردن جاروبرقی، از گارانتی خارج خواهد شد.

1. خرابی سیستم برق رسانی

گاهی اوقات علت روشن نشدن جاروبرقی بلک اند دکر می‌تواند ناشی از نوسان ولتاژ برق شهری باشد که این نوسان ولتاژ بصورت مستقیم سلامت دستگاه شما را هدف می‌گیرد. از این رو اگر ولتاژ در کمترین حالت ممکن خود قرار بگیرد، می‌تواند خطرساز شود و منجر به خرابی‌های مختلفی علی الخصوص روشن نشدن جاروبرقی شود. در این زمان، جاروبرقی هیچ قابلیتی نخواهد داشت و صرفا تبدیل به یک دستگاه معیوب شده است. برای جلوگیری از این خرابی، توصیه می‌کنیم از محافظ برق مناسب استفاده کنید.

اگر به نوسان برق اهمیت ندهید، مطمئن باشید که با سوختن برد و سایر قطعات جاروبرقی بلک اند دکر روبرو خواهید شد!

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی فیلیپس

2. خرابی کلید روشن/خاموش بلک اند دکر

تصور کنید که تمام قطعات جاروبرقی بلک اند دکر سالم هستند و هیچ مشکلی در قطعات فنی آن وجود ندارد. اما صرفا دکمه خاموش/روشن یا همان کلید پاور جاروبرقی بلک اند دکر دچار خرابی شده است! در این هنگام به هیچ وجه جاروبرقی شما روشن نخواهد شد چرا که دستور از طریق این دکمه به برد جاروبرقی منتقل نمی‌شود. با این وجود معمولا خرابی کلید پاور جاروبرقی بلک اند دکر می‌تواند به دلیل ضربه شدید و همچنین استفاده از طریق انگشتان پا رخ دهد.

در این مواقع راه حل بخصوصی ندارید و صرفا باید اقدام به تعویض دکمه پاور جاروبرقی بلک اند دکر نمایید.

3. استفاده بیش از حد از جاروبرقی

جاروبرقی همانند سایر لوازم برقی که در خانه دارید، باید در بازه زمانی مشخصی روشن کرده و سپس در یک بازه زمانی دیگر به آن استراحت دهید تا دچار خرابی‌هایی نشود. اما اگر بخواهید بصورت دائم و بدون استراحت از جاروبرقی بلک اند دکر (Black & Decker) استفاده کنید، باید منتظر خرابی‌هایی باشید که می‌توانند هزینه زیادی را به شما متحمل سازند. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که 10 دقیقه از جاروبرقی استفاده نمایید و سپس 5 دقیقه به آن استراحت دهید؛ در غیر اینصورت با مشکل داغ شدن جاروبرقی روبرو می شوید!

با استفاده از این روش، شما نیازی به خرید جاروبرقی جدید در طی 10 سال آینده نخواهید داشت.

4. خرابی رله جاروبرقی

رله جاروبرقی بلک اند دکر به طور کلی وظیفه قطع و وصل کردن جریان برق جاروبرقی را برعهده دارد و در هنگام خرابی آن طبیعی است که جاروبرقی روشن نشود. با این وجود جاروبرقی هیچ عملکری از خود نشان نخواهد داد و تنها راه حل شما مراجعه به مراکز و نمایندگی تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر می‌باشد.

سر و صدای زیاد جاروبرقی بلک اند دکر

به طور کلی جاروبرقی هنگام کار صدایی را از خود تولید می‌کند و این صدا، صدای کارکرد موتور می‌باشد و کاملا طبیعی است. اما اگر این صدا بیشتر از حد معمول و غیر طبیعی می‌باشد، بلاشک نشان دهنده وجود مشکل جدی در دستگاه است. از این رو در صورت بروز صدای زیاد جاروبرقی بلک اند دکر، سریعا آن را خاموش کنید و مشکل را ریشه یابی کنید. با این وجود صدای زیاد جاروبرقی نیز دارای عوامل و دلایلی می‌باشد که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

1. کثیفی فیلتر جاروبرقی بلک اند دکر

فیلتر جاروبرقی بلک اند دکر از عوامل مهم و تاثیرگذار در قدرت مکش جاروبرقی می‌باشد و قاعدتا زمانی که این قطعه بیش از اندازه کثیف باشد، جاروبرقی برای جمع آوری زباله‌ها تلاش بیشتری خواهد کرد و به همین دلیل صدای بیش از حدی را تولید می‌کند. از این رو بهتر است پیش از روشن کردن جاروبرقی، فیلتر را از نظر کثیفی بررسی نموده و حتما حداقل هر یک ماه یک بار اقدام به شستشوی فیلتر نمایید.

لازم به ذکر است جاروبرقی دارای دو نوع فیلتر می‌باشد که یکی از این دو فیلتر مانع از رسیدن گرد و غبار به داخل موتور شده و دیگری هم از پخش شدن گرد و غبار هنگام جارو کشیدن به محیط جلوگیری می‌کند. از این رو توصیه می‌کنیم در بازه‌های زمانی مختلف اقدام به بررسی فیلترهای جاروبرقی بلک اند دکر (Black & Decker) کنید.

تعویض فیلتر جاروبرقی بلک اند دکر

2. جارو کردن زباله‌های پر سر صدا

گاهی اوقات به دلیل عدم توجه کافی در هنگام جارو کشیدن، اجسام فلزی را مستقیما وارد دستگاه می‌کنیم که از بدوِ ورود آنها، سر و صدای زیادی تولید می‌شود که می‌تواند حتی باعث آزار و اذیت هر یک از ما شود. در این صورت منطقی‌ترین راه ممکن، خاموش کردن بلافاصله جاروبرقی و تخلیه کیسه جاروبرقی بلک اند دکر می‌باشد. توصیه می‌کنیم در حین تخلیه کیسه بصورت کامل آنرا بررسی کنید؛ چرا که ممکن است پس از ورود اشیاء تیز به کیسه، منجر به پاره شدن آن شود.

لازم به ذکر است که اگر کیسه پاره باشد، گرد و غبار به صورت مستقیم وارد موتور جاروبرقی بلک اند دکر می‌شود و این اتفاق می‌تواند منجر به از کار افتادن موتور شود.

همچنین پیشنهاد می‌شود در صورت امکان از کیسه‌های یک بار مصرف به جای کیسه‌های دائمی استفاده نمایید. جهت تهیه کیسه جاروبرقی می‌توانید به مراکز تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر مراجعه کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی کنوود

3. شکستگی قطعات داخلی

به دلیل عدم نگهداری صحیح از جاروبرقی بلک اند دکر، گاهی اوقات ممکن است دستگاه با ضربه سنگینی روبرو شود که این ضربه سنگین می‌تواند باعث شل شدن قطعات داخلی و یا حتی جدا شدن آنها شود. با این وجود توصیه می‌کنیم در حین استفاده از جاروبرقی، به بهترین حالت ممکن آنرا جابجا کنید و حتما از دسترسی کودکان دور کنید تا مشکل بخصوصی ایجاد نشود.

4. انسداد لوله خرطومی جاروبرقی

لوله خرطومی جاروبرقی بلک اند دکر، همانند سایر جاروبرقی‌ها از جنس پلاستیک می‌باشد که اگر با فشار بیش از حد آنرا بکشید می‌تواند دچار پارگی شود. همچنین اگر در حین جارو کردن، ذرات درشت و حجیم را جارو کنید، ممکن است در لوله خرطومی گیر کنند و باعث مسدودی آن شوند. در این صورت در ابتدا با مشکل سر و صدای جاروبرقی بلک اند دکر (Black & Decker) روبرو می‌شوید و سپس فشار بسزایی به موتور وارد خواهد شد. در نتیجه توصیه می‌کنیم پس از هر چند بار استفاده از جاروبرقی، لوله خرطومی را بررسی کنید.

لوله خرطومی جاروبرقی

مکش ضعیف جاروبرقی بلک اند دکر

دلایل متعددی وجود دارند که می‌توانند میزان مکش جاروبرقی بلک اند دکر را کاهش دهند و در صورت کاهش یافتن این قابلیت، طبیعتا با خرابی‌هایی روبرو خواهید شد که صرفا باید از طریق تعمیر آنها را رفع کنید. از این رو جاروبرقی که مکش کافی ندارد، هر چند شما هزینه چندین میلیون تومانی برای آن کرده باشید، باز هم هیچ ارزشی ندارد. اما از طریق تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر در مراکز تعمیرات جاروبرقی، این مشکل با هزینه متعارفی رفع خواهد شد و نیازی به خرید دستگاه جدید ندارد.

اما اگر به دنبال ریشه یابی مکش ضعیف جاروبرقی بلک اند دکر (Black & Decker) هستید، در ادامه برخی از آنها را معرفی کرده ایم:

 1. پر شدن کیسه جاروبرقی بلک اند دکر
 2. کثیفی فیلتر
 3. مسدودی لوله خرطومی جارویرقی بلک اند دکر
 4. تنظیمات نادرست و اشتباه و…

تعویض کیسه جاروبرقی بلک اند دکر

جرقه زدن جاروبرقی بلک اند دکر

بدون شک جرقه زدن جاروبرقی بلک اند دکر یکی از مهم‌ترین عوامل سوختن موتور جاروبرقی بلک اند دکر است! اما این در حالی می‌باشد که جرقه زدن جاروبرقی همانند جرقه زدن مایکروفر، قابل مشاهده نیست و صرفا آنرا احساس خواهید کرد. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم، این است که فورا جاروبرقی را خاموش کنید و به مراکز تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر مراجعه کنید تا توسط تکنسین عیب یابی و تعمیر شود.

لازم به ذکر است که این مشکل سطحی و عادی نیست و نیاز به ابزارهای تخصصی برای تعمیر جاروبرقی می‌باشد.

نکات نگهداری از جاروبرقی بلک اند دکر

قاعدتا هرچه در نگهداری و استفاده درست از جاروبرقی بلک اند دکر توجه بیشتری کنید، طول عمر دستگاه نیز افزایش پیدا خواهد کرد و به هیچ عنوان ناچار به پرداخت هزینه تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر نخواهید بود. با این وجود بهتر است پیش از استفاده از جاروبرقی بلک اند دکر، نکات نگهداری از آن را به طور کامل یاد بگیرید! بهترین منبع برای نکات نگهداری، دفترچه راهنمای جاروبرقی بلک اند دکر (Black & Decker) می‌باشد. با این وجود در ادامه این گزارش به برخی از نکات نگهداری جاروبرقی بلک اند دکر پرداخته ایم.

 1. جاروبرقی بلک اند دکر را در محیطی مناسب و به دور از رطوبت و وسایل گرمازا قرار دهید.
 2. از محافظ برق استاندارد حتما استفاده نمایید.
 3. توجه داشته باشید به هیچ عنوان بدون کیسه جاروبرقی بلک اند دکر، دستگاه را روشن نکنید.
 4. در صورتی که استفاده‌ای از جاروبرقی ندارید، آن را از برق بکشید.
 5. جاروبرقی را به دور از دسترس کودکان در محیطی امن قرار دهید.
 6. از جارو کردن مایعات توسط جاروبرقی بلک اند دکر بپرهیزید.
 7. به هیچ عنوان اشیاء تیز را با جاروبرقی جارو نکنید.
 8. از وارد شدن هر گونه ضربه به جاروبرقی به طور جد خودداری نمایید.
 9. از جاروبرقی برای جارو کردن فضای باز استفاده نکنید.
 10. در زمان‌های معین، تمامی اجزای دستگاه را به درستی پاک سازی کنید.
 11. هر 6 ماه یکبار اقدام به تعویض فیلتر جاروبرقی بلک اند دکر نمایید.
 12. برای جا به جایی جاروبرقی حتما آن را از طریق دسته حرکت دهید.
 13. سیم جمع کن جاروبرقی بلک اند دکر را به هیچ عنوان تا انتها به بیرون نکشید.
 14. از فشردن دکمه‌ها با اجسام تیز و پا به طور جد بپرهیزید.
 15. از سیم‌های سیار غیر استاندارد استفاده نکنید.

سیم جمع کن جاروبرقی

عیب یابی جاروبرقی بلک اند دکر

زمانی که جاروبرقی بلک اند دکر شما دچار هر گونه خرابی شود، یقینا نیاز به تعمیر دارد. اما بهترین تعمیرگاه جاروبرقی بلک اند دکر را چگونه می‌توان یافت که صرفا از طریق تعمیر قطعات آسیب دیده بتواند مشکل را رفع کند؟ بدون شک باید به این موضوع توجه کنید که اکثر تعمیرگاه‌هایی که در سطح شهر هستند، تخصص کافی در تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر را ندارند و برای رفع مشکلات پیش آمده اقدام به تعویض قطعاتی می‌کنند که تکنسین می‌تواند در ساده‌ترین حالت ممکن آنرا تعمیر کند.

عیب یابی جاروبرقی بلک اند دکر (Black & Decker) دقیقا به همین شکل می‌باشد که ما در مجموعه آریابهکار بصورت رایگان برای دستگاه‌های معیوب انجام می‌دهیم. با این تفاوت که پیش از پذیرش دستگاه شما برای تعمیر، در ابتدا تکنسین ما بصورت کامل دستگاه را با استفاده از ابزارهای روز دنیا مورد عیب یابی جزئی و دقیق قرار می‌دهد تا اگر مشکلی وجود دارد، آنرا بازبینی نماید و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. در غیر اینصورت با مراجعه به مراکز غیر مجاز، باید هزینه زیادی را صرف تعویض قطعات کنید.

همچنین علیرغم تعویض قطعات، باز هم مشکل شما رفع نخواهد شد.

 • تعمیر قطعات جاروبرقی بلک اند دکر به جای تعویض قطعات.
 • تست دستگاه و اطمینان از سلامت آن.
 • ارسال فیلم کارکرد صحیح دستگاه برای مشتریان.
 • عیب یابی رایگان جاروبرقی بلک اند دکر توسط تکنسین‌های مجرب.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی دلونگی

هزینه تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر

اگر مایل به تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر هستید، طبیعتا موضوعی که می‌خواهید فورا نسبت به آن مطلع شوید، هزینه تعمیر می‌باشد. هزینه تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر در آریابهکار به دلیل وجود مدل‌های مختلف، ثابت و یکسان نیست. همچنین این در حالی می‌باشد که شما از خرابی پیش آمده برای جاروبرقی مطلع نیستید و صرفا یک هزینه ثابتی را نمی‌تواند برای جاروبرقی شما ذکر کرد.

از این رو فرآیند کاری ما بدین گونه می‌باشد که در ابتدا دستگاه شما بصورت رایگان عیب یابی می‌شود و سپس با بررسی امکان و عدم امکان تعمیر قطعه معیوب، به شما عزیزان اعلام هزینه تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر خواهد شد. لازم به ذکر است که تمام هزینه‌های اعلامی ما، بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه می‌باشد و هیچ هزینه غیرمتعارفی از شما دریافت نخواهد شد.

 • انجام خدمات ویژه با سرعت بالا ظرف مدت 7 روز کاری.
 • تعمیر و تعویض قطعات جاروبرقی بلک اند دکر با قطعات وارداتی.
 • اعلام هزینه تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر پس از عیب یابی دقیق.
 • هزینه‌های اعلامی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می‌باشد.

تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر در تهران

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر لوازم برقی خانگی، علی الخصوص تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر (Black & Decker) به همراه کادر مجرب و ابزارهای روز دنیا جهت تعمیرات، دو شعبه در شرق و غرب تهران برای شما عزیزان فراهم کرده است که در صورت بروز هر گونه خرابی می‌توانید بصورت حضوری به نزدیک‌ترین شعبه محل سکونت خود مراجعه کنید. لازم به ذکر است که دستگاه در حضور شما عیب یابی و سپس اعلام هزینه تعمیر براساس خرابی پیش آمده خواهد شد.

همچنین اگر محدودیت زمانی دارید و نمی‌توانید بصورت حضوری به شعب ما مراجعه کنید، ما خدمات پیک رفت و برگشت رایگان را برای شما در نظر گرفته ایم که در صورت تعمیر دستگاه شما در مجموعه ما، هیچ هزینه‌ای برای پیک پرداخت نخواهید کرد. در این صورت پس از ورود دستگاه به شعب، فورا توسط تکنسین‌ها عیب یابی و اعلام هزینه خواهد شد. برای انجام هماهنگی‌های لازم، با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

 • راه‌های ارتباطی از طریق تماس، تلگرام، ایتا، واتساپ و ایمو.
 • از طریق پر کردن فرم درخواست تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.
 • ارائه قبض دریافت دستگاه، پس از تحویل آن به پیک.
 • پوشش تمام مناطق استان تهران.

تعمیرات جاروبرقی بلک اند دکر

مشکلات جاروبرقی بلک اند دکر در یک نگاه

تا این قسمت از این گزارش از آریابهکار، با برخی از مشکلات اصلی و کلیدی جاروبرقی بلک اند دکر و دلایل آن آشنا شده اید. با این وجود در ادامه این گزارش قصد داریم تا تمامی این مشکلات را بصورت مختصر به شما معرفی کنیم تا در سریعترین حالت ممکن به پاسخ سوالات خود برسید.

روشن نشدن جاروبرقی بلک اند دکرمعمولا به دلیل استفاده طولانی مدت و سوختن موتور جاروبرقی بلک اند دکر، این مشکل رخ می‌دهد.
جرقه زدن جاروبرقیصرفا قابل لمس می‌باشد و نمی‌توانید آنرا مشاهده کنید و معمولا به دلیل اتمام ذغالی موتور جاروبرقی رخ می‌دهد و باید توسط تکنسین تعمیر و تعویض شود.
صدای زیاد جاروبرقی بلک اند دکردلایلی اعم از کثیفی فیلتر، مسدودی لوله خرطومی و پر شدن بیش از حد کیسه جاروبرقی بلک اند دکر رخ می‌دهد.
خرابی لوله خرطومی جاروبرقیبه دلیل کشیدن بیش از حد لوله رخ می‌دهد که در صورت امکان تعمیر، تعمیر خواهد شد.
ضعیف شدن مکش جاروبرقی بلک اند دکرمعمولا پر شدن کیسه جاروبرقی عامل اصلی و کلیدی برای ضعیف شدن مکش جاروبرقی می‌باشد.
خرابی کلید پاور جاروبرقیبه دلیل ضربه دچار خرابی می‌شود که راه حلی بجزء تعویض کلید پاور ندارید.
کیسه جاروبرقی بلک اند دکرنقش کلیدی در سلامت دستگاه شما دارد و باید در بازه‌های زمانی مختلف آنرا تعویض کنید.
سوختن موتور جاروبرقیبه دلیل استفاده طولانی مدت می‌تواند دچار خرابی شود. تنها راه حل آن مراجعه به مراکز تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر (Black & Decker) می‌باشد.
خاموش شدن جاروبرقی بلک اند دکراستفاده مداوم و بدون استراحت از جاروبرقی باعث بروز این خرابی می‌شود.
قطعات یدکی جاروبرقیدر حال حاضر امکان فروش جداگانه نداریم و صرفا خدمات تعمیر و تعویض قطعات را پذیرش می‌کنیم.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی سامسونگ

سوالات رایج تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر

در ادامه این گزارش به سوالات رایج تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر پرداخته ایم:

بهترین زمان برای تعویض کیسه جاروبرقی بلک اند دکر کِی می باشد؟

در صورت پارگی و از بین رفتن پرزهای داخل کیسه، باید اقدام به تعویض آن نمایید.

علت روشن نشدن جاروبرقی بلک اند دکر چیست؟

پر شدن کیسه، نوسان برق و استفاده مداوم می تواند باعث روشن نشدن جاروبرقی شود.

علت سر و صدای زیاد جاروبرقی بلک اند دکر چیست؟

معمولا به دلیل کثیفی فیلتر با صدای زیادی روبرو می شوید که باید آنرا تعویض کنید.

چرا مکش جاروبرقی بلک اند دکر کاهش پیدا کرده است؟

معمولا کثیفی فیلتر، پر شدن کیسه و مسدودی لوله خرطومی جاروبرقی بلک اند دکر باعث بروز این مشکل می شوند.

امتیاز page

This Post Has 2 Comments

 1. سلام و روز بخیر
  ببخشید من جاروبرقی همین برند رو دارم که خرطومی ش خراب شده نمیتونم جایی گیر بیارم ازش. شما روبهم معرفی کردن میخواستم بدونم دارید بیام ازتون تهیه کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی برای اطلاع از موجودی و قیمت کالا ها میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214