skip to Main Content
تعمیر جاروبرقی بیم
شماره تماس نمایندگی تعمیر جاروبرقی بیم

تعمیر جاروبرقی بیم و خرابی‌های احتمالی آن، امکان دارد یکی از سوالات رایج در میان دارندگان جاروبرقی‌های بیم باشد. جاروبرقی بیم طی سال‌های اخیر وارد بازار کشور شد و توانست به میزان قابل توجهی درمیان برندهای جهانی، مورد استقبال قرار بگیرد. اما همان گونه که مطلع هستید، جاروبرقی بیم دارای عمر مفید می‌باشد و ممکن است در گذشت زمان دچار مشکلاتی شود که صرفا باید توسط متخصصین اقدام به تعمیر جاروبرقی نمایید. در ادامه این گزارش از آریابهکار به مشکلات و نحوه تعمیر جاروبرقی بیم (Beem) پرداخته ایم.

فهرست

تعمیر تخصصی جاروبرقی بیم

در زمان خرابی جاروبرقی و بروز مشکلات متعدد در آن، یکی از مهمترین اقداماتی که باید بر روی آن صورت پذیرد تعمیرات تخصصی می باشد. جاروبرقی های بیم به دلیل برخورداری از ساختار بسیار مدرن و سیستم عملکردی فوق العاده، در زمان بروز مشکل در آن باید به صورت دقیق و مورد بررسی قرار گیرند تا تمامی مشکلات ایجاد شده در آن شناسایی و در اولین فرصت برطرف گردند.

تعمیر تخصصی جاروبرقی بیم

تعمیر تخصصی جاروبرقی بیم بر اساس یک قاعده و اصول مشخص باید صورت پذیرد و تمامی بخش های آن به صورت دقیق بررسی شوند. برای انجام این کار نمی توان به هر نمایندگی و مرکزی اعتماد کرد و تنها در مرکزی باید این موضوع پیگیری شود که در زمینه تعمیرات جاروبرقی بیم دارای بورد تخصصی باشند.

شرط اول تعمیر تخصصی جاروبرقی نیم، استفاده از نیروی مجرب و آشنا با ساختار داخلی تمامی مدل های جاروبرقی برند بیم می باشد. چنین تعمیرکارانی با مشاهده علائم اولیه و ظاهری، به خوبی می توانند منشا بروز اختلال را تشخیص دهند و اقدام به برطرف سازی آن نمایند.

در زمان انجام تعمیرات تخصصی جاروبرقی بیم باید تمامی ابزار ها و ادوات لازم در اختیار تعمیرکار باشد تا از اتلاف زمان و انجام اقدامات سطحی به شدت جلوگیری شود. این موضوع باید از سمت نمایندگی تامین شود تا قابلیت های تعمیرکار در راستای برطرف سازی مشکلات پیش آمده تقویت شود.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی بیم

خرابی جاروبرقی بیم، طبیعتا یک مشکل می‌باشد و معمولا به دلیل استفاده نادرست از آن رخ می‌دهد و در صورت خرابی جاروبرقی بیم، توصیه ما به شما استفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی بیم است. از این رو در ابتدا برگه گارانتی را بررسی کنید و در صورت داشتن اعتبار کافی، به نمایندگی تعمیر جاروبرقی بیم مراجعه کنید تا مشکل شما صرفا از طریق گارانتی دستگاه رفع شود.

در غیر اینصورت اگر برگه گارانتی شما فاقد اعتبار است، نمی‌توانید از خدمات نمایندگی جارو برقی بیم (Beem) استفاده کنید و صرفا باید به مراکز معتبر تعمیر جاروبرقی بیم مراجعه کنید تا از طریق قطعات اصلی و اورجینال و تکنسین‌های مجرب، مشکل شما در اسرع وقت رفع شود.

تعمیر جاروبرقی بیم Beem

مشخصات و قابلیت های نمایندگی تعمیر جاروبرقی بیم

آریا بهکار به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات جاروبرقی بیم، دارای مشخصات و ویژگی هایی می باشد که آن را در مقایسه با سایر همنوعان خود متمایز کرده است. مشخصات و ویژگی های تعریف شده در این نمایندگی تعمیر جاروبرقی بیم، به صورت کامل در راستای ارتقاء کیفیت کار و رضایت مندی مخاطبان می باشد.

از جمله قابلیت ها و امکانات قرار داده شده در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بیم به شرح زیر می باشد:

 1. استفاده از نیرو های کاملا متخصص در حوزه تعمیر جاروبرقی بیم
 2. اعزام تعمیرکار در کوتاه ترین بازه زمانی
 3. انجام تمامی روال انجام کار در محل
 4. ارائه ضمانت نامه معتبر و بی قید و شرط به مخاطبان
 5. ارائه فاکتور رسمی به همراه مهر نمایندگی مرکزی تعمیرات جاروبرقی بیم
 6. ارائه گزارش ریز اقدامات صورت گرفته بر روی دستگاه
 7. تعیین هزینه تعمیرات بر اساس مبالغ تعیین شده از سمت اتحادیه
 8. ارائه تمامی آموزش ها و دوره های تخصصی به تعمیرکاران
 9. پشتیبانی قوی از متقاضیان
 10. ارائه تمامی راهکار های مراقبتی به درخواست کنندگان
 11. پاسخگویی کامل به درخواست های کاربران

اگر موارد گفته شده در بالا را به صورت کامل و دقیق مورد بررسی قرار دهید به خوبی متوجه خواهید شد که اصلی ترین و مهمترین هدف نمایندگی مرکزی تعمیر جاروبرقی بیم آریابهکار، کسب رضایت مراجعه کنندگان و ارائه تمامی خدمات با بالاترین میزان کیفیت به آنها می باشد.

جهت آسودگی خاطر مخاطبان از روال انجام تعمیرات صورت گرفته بر روی جاروبرقی بیم آنان، تمامی روال کار را به مدت 3 ماه ضمانت می کند تا در صورت بروز کوچکترین موردی، بدون هیچ قید و شرطی اقدام به تعمیرات مجددا دستگاه خود نمایند.

خدمات پس از فروش تعمیر جاروبرقی بیم

در راستای افزایش کیفیت تعمیر جاروبرقی بیم، آریابهکار از خدمات ویژه ای تحت عنوان خدمات پس از فروش استفاده می نماید که در این خدمات کاربران می توانند از تعمیرات و سرویس های تخصصی با کمترین مبالغ استفاده نمایند. این خدمات تمامی حوزه های تعمیرات و سرویس را به خوبی پشتیبانی می کند تا متقاضیان با خیال راحت از جاروبرقی خود استفاده نماید و در صورت بروز مشکل به سادگی و تنها با یک تماس اقدام به برطرف سازی آن نمایند.

خدمات پس از فروش تعمیر جاروبرقی بیم

برای استفاده از خدمات پس از فروش تعمیر جاروبرقی بیم، کافیست با شماره های قرار داده شده در داخل سایت تماس حاصل نمایید و نوع درخواست خود را ثبت نمایید. بعد از ثبت درخواست بلافاصله اقدام به ارائه خدمات به کاربران می شود که اولین قدم آن ارسال تعمیرکار متخصص به محل جهت خدمات رسانی می باشد.

در طرح خدمات پس از فروش کاربران می توانند تمامی مشکلات پیش آمده در بخش تعمیر یافته را به صورت کاملا رایگان مجددا برطرف نمایند و یا از سرویس های ویژه با هزینه های بسیار پایین استفاده نماید. در صورتی که ر خصوص خدمات پس از فروش تعمیر جاروبرقی بیم سوال و یا ابهامی دارید، می توانید آن را در بخش کامنت های صفحه قرار دهید تا در اولین فرصت پاسخگوی آن باشیم.

مهمترین علت های نیاز به تعمیر جاروبرقی بیم

گاهی اوقات به دلیل عدم سرویس به موقع و استفاده نادرست از جاروبرقی بیم، جاروبرقی بیم با مشکلاتی مواجهه خواهد شد که اکثر این مشکلات و ایرادات، سطحی و ساده هستند و می‌توانید در خانه آنها را رفع نمایید. اما برخی مسائل نیز وجود دارند که صرفا باید توسط تکنسین برطرف شود و شما قادر به تعمیر آنها نخواهید بود. با این حال سعی داریم تا مشکلات رایجی که امکان دارد برای جاروبرقی بیم شما رخ دهند را بررسی کنیم.

تعمیر جاروبرقی بیم به علت سر و صدای زیاد

سر و صدای زیاد جاروبرقی بیم جزء رایج‌ترین ایرادات این دستگاه به حساب می‌آید. این در حالی است که اکثر جاروبرقی‌ها در هنگام کار صدایی از خود تولید می‌کنند و این صدا، صدای کارکرد موتور دستگاه است و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. اما اگر این صدا بیشتر از حد معمول شده و آزار دهنده می‌باشد، جاروبرقی به طور قطع دچار مشکل جدی شده است.

به طور کلی صدای زیاد جاروبرقی علت‌های فراوانی دارد که ما قصد داریم در ادامه به مهم‌ترین آنها بپردازیم.

1. کثیف بودن فیلتر:

در بعضی مواقع به دلیل کثیف بودن بیش از حد فیلتر جاروبرقی بیم (Beem)، هنگام کار به طور ناگهانی با صدای بلندی شروع به کار می‌کند؛ زیرا دستگاه برای مکش بیشتر تلاش بیشتری کرده و به همین دلیل صدای بیشتری تولید می‌کند. همچنین کثیفی فیلتر باعث کاهش مکش جاروبرقی می‌شود. به همین منظور بهتر است در زمان‌های مشخص اگر فیلتر قابل تعویض است، آنرا تعویض کنید و اگر قابل شستشو است، آنرا با محلول آب گرم و صابون بشویید.

کثیفی فیلتر جاروبرقی بیم

2. خرابی موتور جاروبرقی:

موتور جاروبرقی بیم از اصلی‌ترین قطعات این دستگاه به حساب می‌آید که اکثرا به دلیل وجود رطوبت یا ورود گرد و غبار به داخل آن، دچار خرابی می‌شود و باید به مراکز تعمیر جاروبرقی بیم مراجعه کنید؛ چرا که اگر موتور دستگاه شما به هر دلیلی خراب شود، دستگاه به هیچ وجه روشن نمی‌شود و عملا هیچ کاربردی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی پارس خزر

3. گرفتگی لوله خرطومی:

گاهی اوقات به دلیل عدم توجه کافی ممکن است زباله‌های بزرگ یا توده‌ای شکلی را توسط جاروبرقی جارو کنید و بعدها متوجه شوید آن توده در بین راه در لوله خرطومی گیر کرده و سد راه عبور دیگر زباله‌ها شده است. بنابراین امکان دارد تمامی قطعات جاروبرقی بیم سالم باشند، اما با سر و صدای زیادی ناشی از مسدود بودن لوله خرطومی رو به رو شوید و بهتر است در اولین فرصت آن را مورد بررسی قرار دهید.

خرابی لوله خرطومی جاروبرقی بیم

4. شکستگی قطعات داخلی:

همچنین ممکن است در اثر استفاده نادرست یا بر اثر وارد شدن ضربه به دستگاه، قطعات داخلی جاروبرقی بیم (Beem) شل شده یا از جای خود کنده شده باشند. به همین دلیل هنگام استفاده از جاروبرقی، صدای زیادی از خود تولید خواهد کرد که بسیار آزار دهنده خواهد بود. از این توصیه می‌شود در سرویس به موقع دستگاه توجه لازم را به خرج دهید.

تعمیرر جاروبرقی بیم به علت روشن نشدن

غالبا هر یک از ما زمانیکه جاروبرقی روشن نمی‌شود، فورا به این نتیجه میرسیم که موتور جاروبرقی سوخته و از کار افتاده است و راهکاری برای رفع آن نیست و باید حتما دستگاه جدیدی خریداری نمایند. اما اینگونه نیست! دلایل متعددی وجود دارند که می‌توانند منجر به روشن نشدن جاروبرقی بیم شوند که در ادامه این گزارش از آریابهکار، به آنها پرداخته ایم:

1. مشکل در سیستم برق رسانی:

اولین موردی که هنگام روشن نشدن جاروبرقی بیم (Beem) امکان دارد به نظر بیاید، مشکل در سیستم برق رسانی می‌باشد. برق شهری دارای نوسانات شدید برقی است که گاها میزان ولتاژ آن با ولتاژ مورد نیاز دستگاه یکی نبوده و در نتیجه دستگاه قادر به روشن شدن نخواهد بود. بنابراین بهتر است در سر راه دستگاه حتما از یک محافظ برق استاندارد استفاده نمایید.

2. خرابی کلید روشن/خاموش:

در واقع شاید کلید روشن/خاموش جاروبرقی بیم یک قطعه ساده بظر بیاید، اما برای جارو برقی بیم بسیار مهم می‌باشد؛ چرا که تنها راه روشن و یا خاموش کردن جاروبرقی همین کلید به ظاهر ساده می‌باشد. از این رو گاهی اوقات در اثر ضربه یا استفاده نادرست و نفوذ رطوبت، از کار خواهد افتاد و در این صورت جاروبرقی شما به هیچ عنوان روشن نخواهد شد.

3. گرم شدن بیش از حد جاروبرقی:

هنگامی که بیش از حد توان از جاروبرقی استفاده کنید، دستگاه خاموش شده و دیگر روشن نمی‌‌شود. این مشکل معمولا به دلیل استفاده طولانی مدت و نادرست رخ می‌دهد و می‌تواند در طول زمان به اتصالات و همچنین قطعات جاروبرقی بیم (Beem) آسیب وارد کنند. از این رو توصیه می‌شود که اگر می‌خواهید از جاروبرقی برای بازه زمانی طولانی مدت استفاده کنید، حتما هر 10 دقیقه یکبار به آن استراحت کافی دهید تا از داغ شدن جاروبرقی بیم جلوگیری کنید.

داغ شدن جاروبرقی بیم

بیشتر بخوانید: دلایل روشن نشدن جاروبرقی

4. خرابی رله جاروبرقی:

رله جاروبرقی بیم، یک قطعه کوچک می‌باشد که وظیفه قطع و وصل کردن جریان را برعهده دارد و می‌تواند در اثر استفاده مداوم، دچار خرابی شده و این خرابی بصورت مستقیم با روشن نشدن جاروبرقی بیم در ارتباط می‌باشد. از این رو اگر چنین مشکلی برای شما رخ داد، توصیه می‌شود که در اسرع وقت به مراکز تعمیر جاروبرقی بیم مراجعه کنید.

تعمیر جاروبرقی بیم به علت خرابی سیم جمع کن

گاهی اوقات به دلیل استفاده نادرست و کشیدن بیش از اندازه سیم جمع کن جاروبرقی بیم، به مرور زمان باعث می‌شود با مشکلاتی اعم از عدم جمع شدن سیم و همچنین قطع برق و عدم جریان صحیح دستگاه مواجهه شوید که به مراتب هر یک از این مشکلات می‌توانند در خرابی جاروبرقی شما موثر واقع شوند. همچنین لازم به ذکر است تمامی موارد ذکر شده، قابل رفع هستند. با این وجود اگر با این خرابی روبرو شدید، در صورتی که مشکل شما جزئی باشد، از طریق تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی بیم (Beem)، اقدام به رفع مشکل کنید.

اما اگر مشکل شما جزئی نیست و هیچ امیدی به تعمیر این قطعه نیست، از طریق مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی بیم می‌توانید این مشکل را بدون پرداخت هزینه رفع نمایید.

 • از کشیدن سیم تا آخر بپرهیزید.
 • سیم را با قدرت زیاد به بیرون نکشید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی دلونگی

تعمیرات جاروبرقی بیم به علت ضعیف شدن مکش

ضعیف شدن و کاهش مکش جاروبرقی بیم از مرسوم‌ترین مشکلات این دستگاه می‌باشد و خوشبختانه دلایل بروز این مشکل تا حدودی جدی نبوده و به راحتی توسط مصرف کننده، بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای قابل رفع می‌باشد. با این وجود ضعیف شدن مکش در دستگاه‌‌هایی که مدت زمان زیادی از عمر آنها می‌ گذرد، طبیعی می‌‌باشد. اما چرا و چگونه؟ در ادامه به رایج‌ترین دلایل ضعیف شدن مکش جاروبرقی بیم پرداخته ایم:

1. پر بودن کیسه جاروبرقی:

ضعیف شدن مکش اکثرا می‌ تواند در اثر پر بودن کیسه جاروبرقی بیم به وجود آید. از این رو توصیه می‌شود قبل از استفاده از دستگاه حتما میزان حجم پر شده کیسه را مورد بررسی قرار دهید. اما اگر بدون توجه به پر بودن کیسه از جاروبرقی به طور مداوم استفاده کنید، فشار زیادی به موتور وارد شده و سبب می‌شود تا موتور جاروبرقی بیم بسوزد.

با این وجود در صورت نداشتن مکش کافی، دستگاه را سریعا خاموش کرده و اقدام به تعویض کیسه بنمایید. لازم به ذکر است، بهتر است از کیسه‌های یک بار مصرف به جای کیسه‌های دائمی استفاده شود؛ زیرا پرزهای موجود در کیسه‌های دائمی وظیفه جذب گرد و غبار را دارند و به مرور زمان از بین رفته و باعث می‌شوند گرد و غبار وارد موتور جاروبرقی شود.

پر بودن کیسه جاروبرقی بیم

جهت تهیه کیسه جاروبرقی بیم، می‌توانید به مراکز تعمیر جاروبرقی بیم (Beem) مراجعه کنید.

2. تنظیمات اشتباه:

تمامی جاربرقی‌ها از جمله جاروبرقی بیم دارای گزینه‌ای جهت تنظیم قدرت مکش هستند که می‌توانید از این طریق میزان مکش را کم یا زیاد کنید. از این رو در برخی مواقع امکان دارد تمامی قطعات دستگاه سلام باشند و مکش ضعیف جاروبرقی بیم (Beem) صرفا به دلیل تنظیمات اشتباه آن باشد که از طریق مطالعه دفترچه راهنمای جاروبرقی می‌توانید تنظیمات صحیح را اعمال کنید.

بیشتر بخوانید: قدرت نداشتن جاروبرقی

مهمترین نکات جلوگیری از تعمیر جاروبرقی بیم

برای آنکه عمر مفید جاروبرقی افزایش پیدا کند و از پرداخت هزینه‌های تعمیراتی جلوگیری کنید، حتما نکات نگهداری و استفاده از جارو برقی بیم را مطالعه و رعایت فرمایید. از این رو اگر نکات موجود در دفترچه راهنمای جاروبرقی بیم را مطالعه و راعایت کنید، دیگر نیازی به خرید دستگاه جدید تا 10 سال آینده نخواهید داشت! همچنین هیچ هزینه‌ای جهت تعمیر نخواهید پرداخت! در ادامه یک سری از نکات را آورده ایم که از طریق مطالعه آنها می‌توانید با نحوه استفاده از جاروبرقی آشنا شوید.

 1. برای هر سطحی، از سری مخصوص استفاده کنید.
 2. از جاروبرقی بیم نهایتا 15 دقیقه استفاده شود.
 3. توجه داشته باشید تا آسیبی به لوله خرطومی جاروبرقی بیم وارد نشود.
 4. به هیچ عنوان جاروبرقی را به وسیله انگشتان پا روشن/خاموش نکنید.
 5. از تمیز کردن فضا‌های باز با جاروبرقی بپرهیزید.
 6. سیم جاروبرقی بیم را به‌صورت کامل بیرون نکشید.
 7. از جاروبرقی برای جمع‌آوری آب یا مایعات استفاده نکنید.
 8. از جارو کردن اشیای تیز جدا خودداری نمایید.
 9. محافظ برق استانداردی را برای جاروبرقی بیم (Beem) تهیه کنید.
 10. فیلتر و کیسه جاروبرقی را به موقع تعویض کنید.
 11. جاروبرقی را در محیطی مناسب به دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 12. دستگاه را به دور از رطوبت و وسایل گرمازا قرار دهید.
 13. به جارورقی در زمان‌های مشخص استراحت کافی بدهید.
 14. از وارد شدن هر گونه ضربه به چرخ‌های دستگاه به طور جد خودداری فرمایید.
 15. فشار وارده به موتور جاروبرقی بیم را کنترل کنید تا این قطعه آسیبی نبیند.

تعمیر موتور جاروبرقی بیم

عیب یابی پیش از تعمیر جاروبرقی بیم

عیب یابی جاروبرقی بیم، پیش از تعمیر جاروبرقی یک نکته بسیار مهم و ضروری می‌باشد.چرا که اگر عیب یابی بصورت سطحی انجام شود، نه تنها مشکل شما حل نخواهد شد بلکه باید هزینه‌های نامتعارفی را برای تعمیر جاروبرقی بیم بپردازید. از این رو توصیه مهمی که مجموعه آریابهکار برای شما دارد این است که حتما دستگاه آسیب دیده را به دست کارشناسان و تکنسین‌های مجرب بسپارید تا مشکل پیش آمده را بصورت دقیق عیب یابی نمایند و در صورت نیاز به تعمیر یک قطعه، تعویض نشود. با این وجود عیب یابی یک پروسه بسیار مهم است که نباید از آن غافل شوید.

 • خدمات ویژه با بالاترین سرعت و ظرف مدت 7 روز کاری بعد از پذیرش دستگاه.
 • تحت پوشش قرار دادن بیش از 86 برند مطرح روز دنیا جهت تعمیر.
 • بازبینی و عیب یابی جاروبرقی بیم بصورت رایگان در آریابهکار.

بیشتر بخوانید: چگونه صدای زیاد جاروبرقی را کم کنیم؟

هزینه تعمیرات جاروبرقی بیم

این روزها شاهد افزایش چشمگیر قیمت جاروبرقی بیم ناشی از نوسانات ارزی هستیم و به همین دلیل در صورتی که جاروبرقی شما به هر دلیلی خراب می‌شود، اگر اقدام به تعمیر کنید قطعا به صرفه خواهد بود و نیازی به خرید جاروبرقی جدیدی نخواهید داشت. با این وجود هزینه تعمیر جاروبرقی بیم بستگی به مدل و خرابی پیش آمده در آن دارد. ما در آریابهکار در ابتدا همانگونه که گفته شد، دستگاه را بصورت کامل عیب یابی می‌کنیم و سپس هزینه تعمیر توسط کارشناسان به شما اعلام خواهد شد.

 • هزینه‌‌های اعلامی، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می‌ باشد.
 • بازبینی و عیب یابی دستگاه بدون دریافت هزینه.
 • گارانتی رسمی 90 روزه برای تمامی خدمات.

تعمیر جاروبرقی بیم در تهران

آریابهکار برای ساده کردن دسترسی شما به مراکز تعمیر جاروبرقی بیم، دو شعبه در شرق و غرب تهران با مجرب‌ترین و بروزترین ابزارهای تعمیر فراهم کرده است که در صورت بروز هر گونه خرابی برای جاروبرقی بیم شما، ما آماده ارائه خدمات تعمیر آن هستیم. از این رو اگر جاروبرقی شما به هر دلیلی آسیب دیده است، می‌توانید از طریق مراجعه حضوری به نزدیک‌ترین شعبه محل سکونت‌تان، مشکل پیش آمده را عیب یابی و رفع کنید. لازم به ذکر است که فرایند عیب یابی در حضوری مشتری انجام می‌شود.

اما اگر امکان مراجعه حضوری ندارید و اما مایل به تعمیر جاروبرقی بیم هستید، ما پیک رفت و برگشت رایگان را برای شما در نظر گرفته ایم که از طریق تماس با کارشنناسان ما در آریابهکار، می‌توانید هماهنگی‌های لازم را جهت اعزام پیک انجام دهید. همچنین لازم به ذکر است که پیش از دریافت دستگاه توسط پیک، قبض دریافت دستگاه تقدیم شما خواهد شد. با این وجود پس از آنکه دستگاه شما وارد شرکت شد، فورا عیب یابی صورت خواهد گرفت و متقابلا اعلام هزینه می‌شود.

تعمیرات جاروبرقی بیم در تهران

لازم به ذکر است که تمامی خدمات ما دارای گارانتی رسمی 90 روزه هستند و اگر دستگاه تعمیر شده شما در طی این بازه زمانی مجددا خراب شود، بصورت رایگان آنرا تعمیر خواهیم کرد.

 • ارائه فاکتور با مهر شرکت پس از تعمیر دستگاه.
 • امکان استفاده از خدمات حضوری و غیرحضوری.
 • ارتباط با کارشناسان ما از طریق تلگرام، ایمو، واتساپ و ایتا.
 • با پر کردن فرم درخواست تعمیر، منتظر تماس کارشناسان باشید.
 • پیک در قبال دریافت دستگاه به شما قبضی را ارائه خواهد دارد.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی الکترا

جهت ارتباط با کارشناسان ما، از طریق خطوط 09190111214، 02145437 و 02191006676 تماس حاصل فرمایید.

مشکلات رایج جاروبرقی بیم در یک نگاه

مشکلات و ایراداتی که ممکن است برای جاروبرقی بیم در طول زمان رخ دهد، با تمام ایرادات احتمالی در سایر برندها و مدل‌های مختلف یکسان می‌باشد که با این مشکلات در این گزارش از آریابهکار آشنا شدید. اما در این بخش قصد داریم تا این مشکلات را بصورت مختصر به همراه راهکارهای آن آشنا سازیم.

روشن نشدن جاروبرقی بیمممکن است بنابر دلایل مختلفی رخ دهد که رایج‌ترین دلایل روشن نشدن جاروبرقی، استفاده نادرست و طولانی مدت از جاروبرقی می‌باشد.
پارگی لوله خرطومی جاروبرقیبه علت کشیدن بیش از حد لوله و همچنین برخورد لوله خرطومی با اجسام تیز رخ می‌دهد و تعمیر آن بستگی به میزان خرابی پیش آمده دارد.
کاهش مکش جاروبرقی بیممعمولا به دلیل پر شدن کیسه جاروبرقی بیم رخ می‌دهد. اما اگر کیسه خالی است و باز این مشکل برای شما پابرجاست، باید توسط تکنسین تعمیرات جاروبرقی بیم عیب یابی شود.
خرابی دکمه پاور جاروبرقیوارد شدن ضربه و همچنین فشردن نادرست این دکمه، دچار خرابی می‌شود و در صورت خرابی این قطعه، باید اقدام به تعویض دکمه پاور جاروبرقی بیم نمایید.
صدای زیاد جاروبرقی بیمخرابی موتور و همچنین کثیفی فیلتر، دو عامل اصلی و کلیدی در صدای زیاد جاروبرقی هستند و در صورت بروز این مشکل، حتما به مراکز تعمیر جاروبرقی بیم مراجعه کنید.
تنظیمات اشتباه جاروبرقیبرای تغییر تنظیمات و استفاده از سایر قابلیت‌های جاروبرقی، توصیه می‌شود دفترچه راهنمای جاروبرقی بیم را مطالعه کنید.
خرابی سیم جمع کن جاروبرقی بیمبه علت کشیدن بیش از اندازه کابل برق جاروبرقی رخ می‌دهد و اگر به موقع تعمیر نشود، می‌تواند باعث از کار افتادن موتور و خرابی برد جاروبرقی بیم شود.
خرابی موتور جاروبرقیاستفاده نادرست و بدون استراحت از جاروبرقی، باعث خرابی موتور می‌شود که تعمیر آن بستگی به میزان خرابی دارد.
داغ شدن جاروبرقی بیمعدم استراحت کافی، اصلی‌ترین علت داغ شدن جاروبرقی است که اگر این نکته کلیدی را رعایت نکنید، خرابی‌های متعددی برای دستگاه شما پیش خواهد آمد.
عیب یابی جاروبرقی بیمعیب یابی جاروبرقی شما در مجموعه آریابهکار بدون دریافت هر گونه هزینه‌ای توسط تکنسین‌های مجرب انجام می‌شود.

سوالات رایج خرابی جاروبرقی بیم

در ادامه به برخی از سوالاتی که ممکن است برای شما در حین استفاده از جاروبرقی بیم رخ دهند، پرداخته ایم:

علت روشن نشدن جاروبرقی بیم چیست؟

دلایل متعددی می توانند مانع روشن شدن جاروبرقی بیم شوند که رایج ترین و اصلی ترین علت آن، استفاده طولانی مدت و عدم استراحت کافی دستگاه شما در حین کار می باشد.

علت ضعیف شدن مکش جاروبرقی بیم چیست؟

معمولا پر شدن کیسه و عدم تخلیه آن، اصلی ترین علت کاهش میزان مکش جاروبرقی می باشد.

خرابی موتور جاروبرقی بیم قابل تعمیر است؟

بله. بستگی به میزان آسیب وارد شده دارد که طبق نظر تکنسین یا تعمیر خواهد شد و یا تعویض.

آیا خدمات تعمیر جاروبرقی بیم در آریابهکار دارای گارانتی است؟>

بله. تمامی خدمات ما به شما دارای 90 روز گارانتی معتبر و رسمی هستند.

امتیاز page

This Post Has 3 Comments

 1. با سلام،
  بله تعمیر یا تعویض سیم جمع کن جاروبرقی بیم در مجموعه آریابهکار انجام میشود. شما میتوانید برای هماهنگی های بعدی با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل زیاد شدن صدای دستگاه شما می تواند به دلیل مشکلاتی مانند موارد زیر باشد:
   جا به جا شدن موتور
   خرابی بلبریتگ
   مسدود شدن لوله خرطومی
   شکستگی پروانه موتور
   شکستگی برس دستگاه
   برای بررسی دقیق می توانید موارد بالا را چک کنید و در صورتی که مشکل اصلی را پیدا نکردید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214