skip to Main Content
تعمیر جاروبرقی دلونگی
شماره نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی

تعمیر جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) و مشکلاتی که امکان دارد گاها برای آن پیش بیاید از آن دسته از مشکلاتی است که همواره تمامی دارندگان جارو برقی دلونگی به دنبال پیدا کردن پاسخ آن می باشند. اما با گشت و گذاری در بازار با مدل های متعددی از جاروبرقی دلونگی روبرو خواهید شد که نشان دهنده استقبال گسترده از این برند می باشد. از این رو اگر این جاروبرقی را خریداری کرده اید و صرفا نکات نگهداری آنرا با دقت انجام دهید، قطعا عمر مفید جاروبرقی افزایش خواهد یافت و نیازی به تعمیرات جاروبرقی نخواهید داشت.
در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم تا مشکلات رایج و نحوه تعمیر جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) را مورد بررسی قرار دهیم.

فهرست

تعمیر تخصصی جاروبرقی دلونگی

منظور از تعمیر تخصصی جاروبرقی دلونگی این است که وقتی جاروبرقی دلونگی را به یک مرکز تخصصی جهت تعمیرات می سپاریم، مشکل به‌صورت اصولی و بدون هر گونه کاستی صورت گیرد و نیازی به تعمیرات نداشته باشیم. از این رو در صورت خراب شدن جاروبرقی دلونگی بهتر است تمام جوانب را کنار بگذارید و صرفا به دنبال یک مرکز تخصصی بگردید که مشکل دستگاه شما را به‌صورت اصولی و بدون نیاز به تعویض قطعه رفع کند.

لازم به ذکر است که آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی دلونگی، تمامی خدمات تعمیر را توسط تعمیرکار جاروبرقی دلونگی و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به شما عزیزان ارائه می دهد نا با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های ما بسپارید و مشکل بخصوصی در طی چند سال برای دستگاه شما رخ ندهد. از این رو اگر مایل به تعمیر تخصصی جاروبرقی دلونگی هستید، می توانید با شماره 02145437 تماس حاصل نمایید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی

در صورت خریداری جاروبرقی دلونگی یا دیگر برندها، فروشنده برگه ای تحت عنوان گارانتی جاروبرقی دلونگی به شما ارائه خواهد کرد و هنگامی که دستگاه با مشکلی مواجه شد و این مشکل در گارانتی دستگاه ذکر شده است، می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی از خدمات پس از فروش جاروبرقی دلونگی استفاده نمایید تا تعمیرات دستگاه کاملا رایگان انجام شود. این در حالی می باشد که گارانتی شما باید اعتبار داشته باشد.

اما اگر اعتبار کارت گارانتی جاروبرقی دلونگی شما به اتمام رسیده است، جای نگرانی ندارد. چرا که با مراجعه به مراکز مجاز تعمیر جاروبرقی دلونگی می توانید اقدام به تعمیر خرابی های پیش آمده برای جاروبرقی کنید. اما توجه داشته باشید جهت تعمیر جارو برقی دلونگی (DeLonghi)، حتما باید به مراکز معتبر مراجعه نمایید و صرفا از این طریق مشکل خود را بررسی و رفع نمایید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی

شماره های تماس نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی تهران

اگر مایل به تعمیر جاروبرقی دلونگی در نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی در تهران هستید، می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش ذیل اقدام نمایید و درخواست خود را ثبت کنید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد و بتوانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید. از این رو ما در آریابهکار آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

 1. مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
 2. شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 3. شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 4. شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

در صورتی که امکان دسترسی به واتساپ و تلگرام دارید، می توانید ویدیو 30 ثانیه ای از خرابی دستگاه تهیه کنید و برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا بتوانید از این طریق مشکل را با تکنسین های ما در جریان بگذارید و راهنمایی های لازم صورت گیرد. برای ارسال پیام در واتساپ و تلگرام مجموعه آریابهکار از طریق شماره 09190111214 اقدام کنید تا همکاران ما در آریابهکار شما را راهنمایی نمایند.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی در تهران

ساده‌ترین راهکار برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی در تهران، بررسی کارت گارانتی جاروبرقی دلونگی می باشد؛ بدین معنا که بر روی کارت گارانتی دستگاه تمامی اطلاعات نمایندگی برای شما عزیزان درج شده است. از این رو در صورتی می توانید به نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی دسترسی پیدا کنید که صرفا دستگاه را از فروشگاه مجاز و معتبر خریداری کرده باشید؛ در غیر اینصورت هیچ گونه کارت گارانتی توسط فروشگاه فروشنده به شما عزیزان اعطا نخواهد شد و نمی توانید از این خدمات استفاده کنید.

با این وجود برای دستیابی به شماره نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی می توانید به کارت گارانتی جاروبرقی مراجعه کنید؛ لازم به ذکر است برای استفاده از این خدمات باید کارت گارانتی اعتبار کافی داشته باشد.

توجه: در حفظ و نگهداری کارت گارانتی جاروبرقی دلونگی کوشا باشید؛ در غیر اینصورت امکان استفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی دلونگی وجود نخواهد داشت.

نحوه تعمیر جاروبرقی دلونگی

پروسه تعمیر جاروبرقی دلونگی یک پروسه چند مرحله ای است که برای تعمیر تخصصی و بی عیب و نقص جاروبرقی دلونگی باید این پروسه به‌صورت 0 تا 100 برای شما صورت گیرد. لازم به ذکر است که روش کار مراکز تعمیر نسبت به یکدیگر متفاوت می باشد و الزامی به برابری روش های تعمیر نیست؛ اما در این بخش از این گزارش قصد داریم تا شما عزیزان را با پروسه اصولی و صحیح تعمیر جاروبرقی دلونگی آشنا کنیم تا هم مرکز مناسب خود را بهتر پیدا کنید و هم اینکه نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید.

 1. نحوه تعمیر جاروبرقی دلونگیبا جستجویی ساده، آدرس و شماره نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی را پیدا کنید و تماس حاصل نمایید.
 2. دستگاه را با هماهنگی قبلی به نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی منتقل کنید.
 3. در ابتدا، تعمیرکار جاروبرقی دلونگی به سراغ شما خواهد آمد.
 4. سپس عیب یابی ابتدایی دستگاه با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت می گیرد.
 5. پس از آنکه مشکل دستگاه به‌صورت دقیق و جزئی تشخیص داده شد، مشکل با شما مطرح خواهد گردید.
 6. در صورت تائید شما، خدمات تعمیر تخصصی صورت می گیرد.
 7. در روز مقرر مابین شما و مرکز تعمیرات جاروبرقی دلونگی، دستگاه تعمیر شده به شما تحویل داده خواهد شد.

تعمیر جاروبرقی دلونگی با گارانتی بی قید و شرط

بارزترین تفاوت مرکز مجاز و معتبر تعمیر جاروبرقی دلونگی با مرکز غیر مجاز این است که در مرکز مجاز و معتبر به ازای تمام خدماتی که به شما ارائه می شود، متقابلا گارانتی ارائه می گردد تا با خیالی آسوده دستگاه شما تعمیر شود و مشکلی نیز در حین استفاده از دستگاه برای شما رخ ندهد. با این وجود اگر به شعب شرق و غرب آریابهکار مراجعه کنید و پس از انجام مراحل پذیرش و تعمیر جاروبرقی دلونگی، گارانتی و تضمین 90 روزه بابت تمامی خدمات به شما عزیزان ارائه می شود.

منظور از گارانتی 90 روزه برای جاروبرقی دلونگی این است که در بازه زمانی مذکور اگر مشکلی در بخش تعمیر شده رخ داد، به‌صورت رایگان و بدون پرداخت هرگونه هزینه جانبی مشکل دستگاه شما در شعب ما توسط تکنسین های مجرب مورد بازبینی و عیب یابی قرار خواهد گرفت. با این وجود می توانید خدمات تخصصی تعمیر جاروبرقی دلونگی خود را به تکنسین های ما بسپارید تا به‌صورت تخصصی تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت این جاروبرقی نداشته باشید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیر و تعویض جاروبرقی دلونگی با استفاده از قطعات 100% اورجینال

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی تمام خدمات عیب یابی و تعمیر قطعات معیوب جاروبرقی دلونگی را بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهد تا از این طریق مشکل جاروبرقی دلونگی شما بر طرف گردد. اما این در حالی می باشد که ما در آریابهکار با توجه به اینکه به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مجهز هستیم و با تکنسین های با تجربه در ارتباط و همکاری هستیم، توانایی تعمیر قطعات معیوب را در مجموعه داریم.

برای مثال اگر موتور، برد، رله و… از جاروبرقی دلونگی شما آسیب دیده باشد، در مجموعه آریابهکار نیازی به تعویض آنها ندارید؛ چرا که ما آنها را بصورت تخصصی تعمیر می کنیم تا از این طریق نیازی به تعویض قطعات گران قیمت جاروبرقی دلونگی نداشته باشید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر جاروبرقی دلونگی را صرفا در نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی سپری کنید تا مشکل دستگاه شما با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن رفع گردد.

اما گاهی اوقات ممکن است یک قطعه از قطعات جاروبرقی دلونگی شما به قدری آسیب دیده باشد که به هیچ وجه امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد؛ برای مثال ممکن است قسمتی از برد جاروبرقی دلونگی ذوب شده باشد که در این مواقع به هیچ وجه امکان تعمیرات وجود ندارد. در این مواقع ما به عنوان نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی، اقدام به تعویض قطعه معیوب با استفاده از قطعات وارداتی و اورجینال خواهیم نمود تا بتوانید از این طریق مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید و همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

بنابراین اگر نیازی به قطعات وارداتی و اورجینال جاروبرقی دلونگی دارید، می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار در ارتباط باشید تا مشکل شما رفع گردد.

سرویس جاروبرقی دلونگی در نمایندگی تعمیرات آریابهکار

یکی از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار در خصوص جاروبرقی دلونگی، سرویس جاروبرقی دلونگی توسط تکنسین های مجرب و متخصص است که توانایی های لازم و کافی در این زمینه دارند و می توانند مشکل شما را به بهترین شکل ممکن بر طرف کنند. از این رو ما در مجموعه آریابهکار آماده ارائه خدمات تخصصی برای سرویس دوره ای جاروبرقی دلونگی هستیم و می توانید از کارشناسان مجموعه ما در این زمینه استفاده نمایید. لازم به ذکر است که ما برای تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم، گارانتی خدمات تعلق خواهد گرفت.

به عبارتی از طریق سرویس دوره ای جاروبرقی دلونگی می توانید طول عمر مفید جاروبرقی دلونگی خود را افزایش دهید و تا چندین سال نیازی به تعمیرات و تعویض قطعات نداشته باشید! همچنین لازم به ذکر است که این پروسه باید توسط کارشناسان مجرب و متخصص صورت گیرد و بتوانید مشکل را مرتفع نمایید.

آشنایی با خدمات پس از فروش جاروبرقی دلونگی

همانگونه که گفته شد، برای استفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی دلونگی نیازمند کارت گارانتی هستید که دارای اعتبار کافی باشد؛ چرا که تمامی کارت های گارانتی دارای اعتبار هستند و این اعتبار پس از خرید چند ماهه یا چند ساله جاروبرقی دلونگی به اتمام خواهند رسید و نمی توانید از خدمات پس از فروش استفاده کنید. با این وجود در ابتدا توصیه می کنیم از اعتبار اولیه کارت گارانتی مطمئن شوید.

با این وجود اگر مایل به استفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی دلونگی هستید، باید بگوییم که معمولا خدمات پس از فروش مبنی بر تحویل یک دستگاه کاملا سالم و بی عیب و ایراد به شما عزیزان می باشد؛ بدین معنا که اگر پس از جعبه گشایی جاروبرقی دلونگی متوجه روشن نشدن آن شدید، می توانید با استفاده از خدمات پس از فروش اقدام به رفع این مشکل و هر مشکل فنی دیگر نمایید؛ استفاده از این خدمات کاملا رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه جانبی ندارید.

تعمیر جاروبرقی دلونگی در محل

جاروبرقی دلونگی این روزها تبدیل به یکی از پر مصرف ترین لوازم برقی خانگی برای هر یک از ما شده است و بدون شک بروز هر گونه خرابی برای این دستگاه می تواند پروسه زندگی روزمره هر یک از ما را مختل سازد. از این رو یکی از شاخصه های مهم برای برخی از ما به محض خراب شدن جاروبرقی دلونگی این است که حتما در کمترین بازه زمانی مشکل را برطرف کنیم. به همین دلیل یکی دیگر از خدمات ما به شما مشتریان گرامی، خدمات تعمیر جاروبرقی دلونگی در محل می باشد که توسط تکنسین مجرب صورت می گیرد.

تعمیر جاروبرقی دلونگی در محل

با این وجود اگر مایل به تعمیر تخصصی جاروبرقی دلونگی در محل هستید، می توانید از طریق شماره های مندرج با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا مشکل شما در بهترین حالت ممکن رفع گردد.

توجه: در حال حاضر بنابر تعداد بالای دستگاه های تعمیراتی در آریابهکار، امکان اعزام تکنسین تعمیرکار جاروبرقی دلونگی در محل وجود ندارد و تمامی خدمات تنها در شعب تعمیراتی آریابهکار انجام می شود.

مشخصات تعمیرکاران جاروبرقی دلونگی در نمایندگی مرکزی آریابهکار

تمامی تعمیرکاران جاروبرقی دلونگی در نمایندگی مرکزی آریابهکار دارای حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه هستند و با طراحی و ساختار جاروبرقی شما به‌صورت 100% آشنا هستند و به همین دلیل با عیب یابی تخصصی می توانند مشکل رخ داده برای دستگاه شما را در کمترین بازه زمانی شناسایی و تعمیر کنند. از این رو اگر مایل به تعمیر جاروبرقی خود در آریابهکار هستید، بهتر است مطلع باشید که تمامی خدمات تعمیر توسط تعمیرکاران جاروبرقی دلونگی به‌صورت تخصصی انجام می شود.

نکته: تمامی پروسه عیب یابی جاروبرقی دلونگی در آریابهکار توسط تعمیرکاران جاروبرقی دلونگی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به‌صورت کاملا رایگان انجام می شود.

مشکلات رایج جاروبرقی دلونگی

مسلما تا زمانی که به درستی از جاروبرقی دلونگی استفاده نشود، دستگاه همواره با مشکلات بسیاری رو به رو خواهد شد و هر خرابی می تواند فرایند عملکرد دستگاه را تحت پوشش خود قرار دهد. همچنین اگر به موقع اقدام به تعمیر جاروبرقی ننمایید، متقابلا با مشکلات بیشتری مواجهه خواهید شد. از این رو توصیه می شود که حتما در صورت بروز هر گونه مشکلی به نزدیک ترین نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی مراجعه کنید تا مشکل شما برطرف گردد.

اما مشکلاتی که ممکن است در طول زمان به سادگی برای جاروبرقی شما رخ دهند، در سایر برندها نیز مشترک هستند. با این وجود چه مشکلاتی ممکن است برای جاروبرقی دلونگی رخ دهند؟

در ادامه به رایج ترین مشکلات و مسائلی که ممکن است برای دستگاه شما رخ دهند را آورده ایم:

صدای زیاد جاروبرقی دلونگی

اغلب لوازم برقی خانگی که دارای موتور در ابعاد نسبتا بزرگ می باشند، هنگام کارکرد صدایی را تا حدودی از خود تولید خواهند کرد و این موضوع امری کاملا طبیعی می باشد. اما اگر صدای تولید شده بیشتر از حد ممکن باشد، صد در صد دستگاه معیوب و دچار اشکالاتی شده که بهتر است سریعا جاروبرقی را خامووش نموده و به مراکز تعمیراتی مراجعه نمایید.

خرابی موتور جاروبرقی دلونگی

بیشتر بدانید: علائم سوختن موتور جاروبرقی

اما به طور کلی دلایل متعددی در بروز این مشکل دخیل می باشند و عبارتند از:

1. عدم سرویس جاروبرقی:

اگر چندین سال می باشد که از خدمات سرویس های دوره ای استفاده نکرده اید، احتمال دارد علت صدای زیاد جاروبرقی دلونگی به این دلیل باشد. همچنین اگر قطعات جاروبرقی دلونگی شما به درستی روغن کاری نشده و دچار فرسودگی جدی شده و احساس می کنید قطعات لق شده اند، قطعا سر و صدای جاروبرقی ناشی از این موارد می باشد و صرفا باید توسط تیم فنی و تکنسین تعمیر شود.

2. کثیفی بیش از حد فیلتر:

هر چه دو فیلتر موجود در دستگاه کثیف باشند، صدای جاروبرقی نیز بلند تر خواهد بود؛ چرا که اگر فیلتر آلوده و کثیف باشد، دستگاه قدرت مکش بیشتری را برای تمیز کردن سطوح اعمال می کند که در نتیجه باعث بلندتر شدن صدای جاروبرقی خواهد شد. از این رو پیشنهاد می شود حداکثر هفته ای 1 بار اقدام به تمیز کردن فیلتر جاروبرقی دلونگی نمایید.

کثیفی فیلتر جاروبرقی دلونگی

3. وجود اجسام فلزی در محفظه:

در اغلب مواقع ممکن است اجسام فلزی مانند سکه به هنگام مکش، وارد کیسه جاروبرقی شده باشد و با برخورد به محیط اطراف دستگاه، صدای بیش از حدی را از خود تولید کند. از این رو توصیه می شود در صورت بروز این مشکل، سریعا دستگاه را خاموش کرده و اقدام به خارج کردن جسم پر سر و صدا نمایید.

4. استفاده از قدرت مکش بالا:

گزینه کنترل مکش جاروبرقی بر روی دستگاه قرار گرفته است و هر چه شما این گزینه را زیاد کنید، طبیعتا با صدای زیادی مواجهه خواهید شد و بالعکس. از این رو اگر احساس می کنید که مکش بالا و بیش از حد نیاز شما می باشد، آنرا در حالت حداقل قرار دهید و اجازه ندهید مشکل بخصوصی برای دستگاه شما رخ دهد.

زانویی جاروبرقی دلونگی

زانویی جاروبرقی دلونگی یا دسته جاروبرقی دلونگی از جنس پلاستیک فشرده شده است که تحت فشارهای مختلفی می تواند آسیب ببیند. زانویی جاروبرقی در واقع رابط بین لوله تلسکوپی و لوله خرطومی است که عمدتا قابل تعمیر نبوده و در هنگام خرابی باید آن را تعویض نمایید. توصیه می شود به هیچ عنوان اقدام به تهیه این قطعه نفرمایید زیرا تشخیص قطعه اصل و فیک زانویی کار نسبتا دشواری می باشد و بهتر است این کار را به متخصصین تعمیر جاروبرقی دلونگی بسپارید تا قطعه اصل و مرغوب را جایگزین قطعه معیوب کنند.

روشن نشدن جاروبرقی دلونگی

روشن نشدن جاروبرقی دلونگی جزء ایرادات رایج این دستگاه محسوب می شود و روشن نشدن جاروبرقی به معنای از کار افتادن کل دستگاه است و قاعدتا گویای بروز یک سری مشکلات و مسائلی می باشد که باید در اسرع وقت آنرا رفع کنید. این مشکل و خرابی معمولا فنی می باشد و صرفا باید توسط مراکز تعمیر جاروبرقی دلونگی اقدام به تعمیر شوند. با این وجود در ادامه این گزارش از آریابهکار، با دلایل روشن نشدن جاروبرقی آشنا خواهید شد:

1. پر بودن بیش از اندازه کیسه:

پیش از روشن کردن و استفاده، کیسه جاروبرقی دلونگی را مورد بررسی قرار دهید. اگر کیسه بیش از اندازه پر باشد، فضای کافی برای جذب زباله های انتقالی نخواهید داشت و با مشکل روشن نشدن جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) روبرو خواهید شد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در زمان معین و مشخص و بصورت دوره ای کیسه جاروبرقی را تخلیه کنید تا چنین آسیبی به دستگاه شما وارد نشود.

پر بودن کیسه جاروبرقی دلونگی

2. استفاده بیش از حد از جاروبرقی:

اغلب مصرف کنندگان بدون توجه به نکات نگهداری جاروبرقی دلونگی و همچنین عدم استراحت کافی به دستگاه در حین استفاده، باعث می شوند که جاروبرقی دچار خرابی های متعددی شود که یکی از این خرابی ها، روشن نشدن جاروبرقی دلونگی می باشد. از این رو اگر این مشکل برای شما رخ داده است، گویای خرابی هایی می باشد که صرفا باید توسط تکنسین عیب یابی دقیق صورت گیرد تا مشکل دستگاه شما شناسایی گردد.

برای پیشگیری از این مشکل نیز توصیه می کنیم حتما در حین استفاده از جاروبرقی دلونگی، به اندازه کافی به آن استراحت دهید تا فشار زیادی وارد آن نشود.

3. خرابی کلید روشن/خاموش:

کلید روشن/خاموش از اصلی ترین عوامل راه اندازی دستگاه بوده که ممکن است به دلیل استفاده نادرست یا به پایان رسیدن عمر مفید، شل شده و از این رو به طور کامل کارایی خود را از دست دهد. معمولا کلید پاور جاروبرقی دلونگی بر اثر ضربه دچار خرابی می شود و در صورت بروز هر گونه خرابی، هزچند بخش فنی دستگاه شما سالم می باشد، اما به هیچ وجه روشن نخواهد شد تا زمانیکه اقدام به تعمیر جاروبرقی دلونگی کنید.

دکمه پاور جاروبرقی دلونگی

4. خرابی سیستم برق رسانی:

گاهی اوقات به دلیل بالا بودن نوسانات برقی، ولتاژ وارده به دستگاه با ولتاژ مورد نیاز جاروبرقی یکی نبوده و این موضوع سبب می شود دستگاه روشن نشده و عملا کارایی مثبتی از خود ارائه نخواد داد. به همین دلیل بهتر است در هنگام استفاده از جاروبرقی دلونگی، از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری نمایید.

بیشتر بدانید: دلایل روشن نشدن جاروبرقی

مکش ضعیف جاروبرقی دلونگی

قالبا علت کم بودن مکش جاروبرقی دلونگی به دلیل تنظیماتی است که به صورت اشتباه تنظیم شده و در واقع این مورد از آن دسته مشکلاتی می باشد که بدون پرداخت هیچ هزینه ای توسط خود مصرف کننده قابل حل می باشد.

گاهی اوقات به دلیل یک کوتاهی یا حواس پرتی، قدرت مکش از روی جارو برقی دلونگی بر روی کمترین حالت تنظیم شده و به همین دلیل مکش به حداقل خود خواهد رسید. در این مواقع توصیه می شود برای داشتن یک مکش خوب به وسیله دکمه تنظیم قدرت، قدرت لازمه را بر روی بالاترین میزان قرار داده تا مشکل عدم مکش صحیح به طور کامل رفع شود.

لازم به ذکر است اندازه لوله جاروبرقی نیز بر قدرت مکش دستگاه تاثیر مستقیمی داشته و باید اندازه لوله را تا جای ممکن کم نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی پارس خزر

لوله خرطومی جاروبرقی دلونگی

اکثر جاروبرقی ها دارای دو لوله می باشند که یکی از آنها فلزی بوده و به لوله تلسکوپی معروف است. لوله دیگر، پلاستیکی و منعطف است که به آن لوله خرطومی گفته می شود. گاهی اوقات این قطعه در اثر برخورد با سطح تیز و یا به دلیل کشیده شدن بیش از حد، پاره شده و این پارگی سبب می شود مکش جاروبرقی ضعیف شود. همین موضوع باعث می شود جاروبرقی بازدهی درست نداشته باشد؛ خرابی این قطعه با چند حرکت ساده به راحتی توسط مصرف کننده قابل حل می باشد. در ادامه روش حل این مشکل را بیان خواهیم کرد:

 1. لوله خرطومی را در جهت خلاف عقربه های ساعت چرخانده و به بیرون بکشید.
 2. قطعه اتصال دهنده را جدا نمایید و به وسله چاقو یا کاتر قسمت پاره شده را ببرید.
 3. در آخر با چرخاندن لوله در جهت عقربه های ساعت مجدد لوله را نصب نمایید.

اگر از این طریق مشکل شما رفع شد، نیازی به تعویض لوله خرطومی جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) ندارید؛ در غیر اینصورت باید اقدام به تعویض این قطعه کنید.

خرابی لوله خرطومی جاروبرقی دلونگی

نکات نگهداری از جاروبرقی دلونگی

طبیعتا هرچه به نکات نگهداری و استفاده از جاروبرقی توجه بیشتری شود، طول عمر دستگاه افزایش پیدا کرده و در نتیجه به هیچ عنوان ناچار به پرداخت هزینه ای برای تعمیر جاروبرقی دلونگی نخواهید بود. با این وجود توصیه می شود نکات نگهداری را از طریق مطالعه دفترچه راهنمای جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) به درستی رعایت فرمایید. با این وجود از مهم ترین نکاتی که باید آنها را رعایت نمایید به شرح ذیل است:

 1. جاروبرقی دلونگی را در محیطی مناسب به دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 2. از سیم های سیار استفاده نکنید.
 3. دستگاه را به دور از رطوبت و وسایل گرمازا قرار دهید.
 4. از فشردن دکمه ها با اجسام تیز و پا به طور جد بپرهیزید.
 5. هر 6 ماه یک بار اقدام به تعویض فیلتر نمایید.
 6. برای حمل جاروبرقی آن را به وسیله دسته دستگاه، جا به جا بفرمایید.
 7. به هیچ عنوان جاروبرقی دلونگی را بدون کیسه روشن نکنید.
 8. هنگامی که کارتان با دستگاه تمام شد، آن را از برق بکشید.
 9. از جاروبرقی دلونگی برای جارو کردن فضای باز استفاده ننمایید.
 10. هر چند وقت یک بار، تمامی اجزای جاروبرقی را بشویید.
 11. از جارو کردن مایعات توسط جاروبرقی بپرهیزید.
 12. اجسام تیز را به هیچ وجه توسط جاروبرقی تمیز نکنید.
 13. کابل جاروبرقی دلونگی را به هیچ وجه تا انتها بیرون نکشید.
 14. از وارد شدن هرگونه ضربه به جاروبرقی دلونگی به طور جد خودداری فرمایید.
 15. از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.

نکات نگهداری از جاروبرقی دلونگی

هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی

سوالی که ممکن است در لحظات ابتدایی خرابی جاروبرقی دلونگی برای شما رخ دهد، هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی می باشد!

طبیعتا این سوالی می باشد که باید قبل از تحویل دستگاه به تکنسین جهت تعمیر، از آن مطلع باشید. این در حالی است که اکثر تعمیرکاران و تکنسین ها در حین خرابی دستگاه هزینه حدودی را صرفا با عیب یابی چند ثانیه ای اعلام می کنند و پس از اعلام هزینه حدودی، زمانیکه می خواهید دستگاه را تحویل بگیرید باید هزینه چند برابری را صرف تعویض قطعات سالم دستگاه بپردازید.

اما ما در آریابهکار با استفاده از کادری مجرب و ماهر، در ابتدا دستگاه شما را بصورت کامل عیب یابی می کنیم و در صورت نیاز به تعمیر یک قطعه، آنرا تعمیر می کنیم و اگر خرابی به بار آمده غیر قابل تعمیر باشد، تعویض قطعات جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) را انجام خواهیم داد. از این رو روال کاری ما اینگونه است که در ابتدا عیب یابی دقیق می کنیم و سپس اعلام هزینه توسط کارشناسان ما انجام می شود.

 • هزینه های اعلامی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی همیلتون

عیب یابی جاروبرقی دلونگی

ما در آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تعمیر جاروبرقی دلونگی با مجرب ترین کارشناسان موجود در کشور، عیب یابی جارو برقی دلونگی را به وسیله بروز ترین ابزار روز دنیا در حضور شما عزیزان انجام می دهیم. توجه داشته باشید مهم ترین شاخصه قبل از تعمیر دستگاه، عیب یابی صحیح توسط افراد خبره می باشد؛ زیرا اگر عیب یابی توسط افراد مبتدی انجام شود، نه تنها مشکل شما حل نمی شود، بلکه باید هزینه های نجومی را جهت تعویض قطعات جاروبرقی دلونگی بپردازید. از این رو، مجموعه ما عیب یابی جاروبرقی را با بالاترین کیفیت انجام می دهد و در قبال این عیب یابی، هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.

 • خدمات ویژه با بالاترین سرعت و ظرف مدت 7 روز کاری بعد از پذیرش.
 • امکان ارسال تصاویر خرابی جاروبرقی در واتساپ، تلگرام، ایمو جهت ارتباط با کارشناسان.
 • با پر کردن فرم درخواست تعمیر، منتظر تماس تکنسین‌های ما باشید.

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی دلونگی

فروش قطعات جاروبرقی دلونگی

به دلیل افزایش قیمت جاروبرقی دلونگی در طی روز های اخیر ناشی از نوسان ارز، به مراتب قیمت قطعات یدکی دلونگی نیز افزایش یافته اند. از این رو در حال حاضر ما امکان فروش جداگانه قطعات را نداریم و صرفا خدمات تعمیر و تعویض قطعات در مجموعه ما انجام می شود. با این وجود اگر جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) شما آسیب دیده است، ما آماده ارائه خدمات تعمیر دستگاه شما با بالاترین کیفیت و 90 روز گارانتی رسمی هستیم.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی میدیا

تعمیر جاروبرقی دلونگی در تهران

آریابهکار برای دسترسی هر چه بیشتر شما به مرکز تعمیر جاروبرقی دلونگی، دارای دو شعبه در شرق و غرب تهران می باشد که شما عزیزان می توانید جهت تعمیر جاروبرقی به یکی از شعب ما بصورت حضوری مراجعه کنید تا در حضور شما عیب یابی انجام شود. همچنین اگر امکان مراجعه حضوری ندارید، می توانید از خدمات پیک رفت و برگشت رایگان ما استفاده کنید. در این صورت پیک دستگاه را از شما دریافت کرده و سپس فاکتور با مهر شرکت به شما ارائه خواهد شد.

پس از دریافت دستگاه و انتقال آن به شعب آریابهکار، فورا توسط تکنسین ها عیب یابی انجام می شود و سپس اعلام هزینه صورت خواهد گرفت.

تعمیر تمامی مدل های جاروبرقی دلونگی از جمله جارو برقی دلونگی 1800 با بهترین و بالاترین کیفیت انجام می شود.

 • تمامی خدمات انجام شده دارای 90 روز گارانتی همراه با یک هفته تست رایگان می باشند.
 • استفاده از قطعات وارداتی و شرکتی برند دلونگی.

خدمات تعمیر جاروبرقی دلونگی

مشکلات رایج جاروبرقی دلونگی در یک نگاه

در طی این گزارش از آریابهکار همواره با مشکلات احتمالی برای جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) و دلایل آن آشنا شدید. با این وجود در ادامه این گزارش قصد داریم تا این مشکلات را بصورت کلی و مختصر به همراه راهکار آنها شرح دهیم.

علت روشن نشدن جاروبرقی دلونگیدلایل متعددی می توانند به سادگی منجر به روشن نشدن جاروبرقی شوند، اما رایج ترین علت آن استفاده نادرست و طولانی مدت از دستگاه می باشد.
خرابی لوله خرطومی جاروبرقیبه دلیل کشیدن بیش از حد لوله خرطومی، ممکن است دچار خرابی شود که اگر این خرابی جزئی نباشد، باید اقدام به تعویض آن نمایید.
صدای زیاد جاروبرقی دلونگیبنابر دلایل مختلفی رخ می دهد که کثیفی فیلتر می تواند اصلی ترین علت آن باشد.
جرقه زدن جاروبرقیبه دلیل استفاده طولانی مدت و همچنین استفاده در محیط های گرم، با چنین مشکلی روبرو خواهید شد که قابل مشاهده نیست ولی قابل درک می باشد.
کاهش مکش جاروبرقی دلونگیپارگی لوله خرطومی و همچنین پر شدن کیسه از دلایل اصلی کاهش مکش جاروبرقی هستند.
خرابی کلید پاور جاروبرقیبه دلیل ضربه شدید می تواند رخ دهد که در صورت خرابی این قطعه، دستگاه شما هیچ عملکردی از خود نشان نخواهد داد و باید اقدام به تعویض آن کنید.
زانویی جاروبرقی دلونگیدر صورت خرابی زانویی جاروبرقی دلونگی، می توانید به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دلونگی مراجعه کنید.
خرابی موتور جاروبرقیبه دلیل استفاده نادرست و همچنین جارو کردن محیط های باز، رخ می دهد.
خاموش شدن جاروبرقی دلونگیعدم دادن استراحت کافی به جاروبرقی، منجر به خاموش شدن خودکار جاروبرقی می شود. از این رو اگر استراحت کافی هم به دستگاه دادید و اما باز هم این مشکل را داشتید، باید به تعمیرگاه جاروبرقی دلونگی مراجعه کنید.
دسته جاروبرقی دلونگیاز جنس پلاستیک مستحکم می باشد و تحت ضربه های شدید می تواند آسیب ببیند و اگر این آسیب جزئی باشد، قابل تعمیر می باشد.

مزیت های سرویس جاروبرقی دلونگی در جلوگیری از نیاز به تعمیرات

اما اگر تاکنون سرویس دوره ای جاروبرقی دلونگی را انجام نداده اید و نمی دانید چگونه از طریق سرویس دوره ای جاروبرقی دلونگی می توان مانع بروز خرابی های مختلف در این دستگاه شد، لازم به ذکر است که ما در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص این پروسه را به نحوی انجام می دهیم که در وهله اول تمام قطعات جاروبرقی دلونگی با استفاده از ابزارهای روز دنیا مورد بررسی قرار می گیرند و اگر مشکلی در حال رخ دادن باشد، ابزارهای ما تشخیص خواهند داد.

از این رو پس از تشخیص جزئی ترین خرابی، تکنسین تعمیرکار آریابهکار در اسرع زمان اقدام به عیب یابی و تعمیر قطعه معیوب خواهد نمود تا مانع تبدیل شدن یک خرابی جزئی به یک خرابی کلی شود. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است حتما هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس دوره ای جاروبرقی دلونگی نمایید تا مانع خرابی های مختلف در جاروبرقی دلونگی شوید.

آموزش تعمیرات جاروبرقی دلونگی در منزل

آیا امکان تعمیر جاروبرقی دلونگی در منزل وجود دارد؟ این سوال بدون شک یکی از سوالاتی می باشد که به احتمال زیاد برای شما نیز ایجاد شده است و می تواند ذهن شما را به خود درگیر کند. از این رو در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر مایل به تعمیر جاروبرقی دلونگی در منزل هستید، بستگی به علت خرابی دارد که اگر مشکل دستگاه شما جزئی و سطحی باشد، می توانید آنرا تعمیر کنید و نیازی به تعمیر کار جاروبرقی دلونگی نداشته باشید. اما اگر مشکل دستگاه کلی و فنی باشد، صرفا باید توسط تکنسین مجرب عیب یابی و تعمیر شود.

اما برخی از خرابی ها وجود دارند که آموزش تعمیر آنها در بستر اینترنت در قالب ویدیوهای آموزشی وجود دارد که در این ویدیوها آموزش کامل داده شده است. آیا می توان از این طریق اقدام به تعمیر خرابی های مختلف نمود؟ توصیه ای که برای شما داریم این است که تا حد امکان اگر دانش لازم و کافی ندارید، به هیچ وجه اقدام به تعمیر این دستگاه نکنید؛ چرا که در این ویدیوها تمام نکات بصورت کامل توضیح داده نمی شوند و ممکن است با اعتماد به این ویدیوها، حتی منجر به خرابی بیشتر جاروبرقی دلونگی شوید.

از این رو بهتر است 0 تا 100 پروسه عیب یابی و تعمیر جاروبرقی دلونگی شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص صورت گیرد تا از این طریق مشکل دستگاه شما رفع گردد. همچنین برای آموزش تعمیرات جاروبرقی دلونگی باید به دوره های تخصصی در آموزشگاه های معتبر مراجعه نمایید تا از این طریق با نحوه تعمیر جاروبرقی دلونگی بصورت اصولی آشنا شوید.

تعمیرات جاروبرقی دلونگی به علت بوی سوختگی

از مهم ترین دلایل بوی سوختگی جاروبرقی دلونگی، می توان به خرابی و نیم سوز شدن موتور جاروبرقی دلونگی اشاره کرد که این قطعه نیز می تواند بنابر دلایل متعددی دچار خرابی شود. با این وجود اگر با بوی سوختگی جاروبرقی دلونگی روبرو شدید، توصیه می کنیم به نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی در تهران مراجعه نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما مرتفع گردد. لازم به ذکر است که این مشکل اگر در اسرع زمان مورد عیب یابی قرار نگیرد، می تواند منجر به مشکلات مختلفی شود!

تعمیر جاروبرقی دلونگی به دلیل جرقه زدن دستگاه

جرقه زدن جاروبرقی دلونگی یکی از مشکلات متداول و رایجی است که می تواند در طول زمان بنابر دلایل مختلفی برای جاروبرقی دلونگی شما رخ دهد! لازم به ذکر است که شما نمی توانید این جرقه را مشاهده کنید و صرفا آنرا درک خواهید نمود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما در صورت بروز چنین خرابی اقدام به خاموش کردن جاروبرقی دلونگی خود نمایید و از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای تعمیر این دستگاه در مجموعه ما صورت گیرد.

تعمیرات سیم جمع کن جاروبرقی دلونگی

از مهم ترین دلایلی که می تواند منجر به گیر کردن سیم جمع کن جاروبرقی دلونگی شود، می توان به خرابی سیم جمع کن جاروبرقی دلونگی اشاره نمود! این خرابی می تواند بنابر دلایل مختلفی اعم از اتمام طول عمر مفید و… رخ دهد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما در صورت بروز این خرابی اقدام به عیب یابی و تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی دلونگی در تعمیرگاه های مجاز و معتبر نمایید تا مشکل بر طرف شود و نیازی به تعویض سیم جمع کن جاروبرقی دلونگی نداشته باشید.

سایر خدمات آریابهکار: تعمیر شوفاژ برقی دلونگی (Delonghi)

چرا جاروبرقی دلونگی یکسره کار می کند؟

گاهی اوقات ممکن است بنابر یکسری اشتباهات، با مشکل یکسره شدن جاروبرقی دلونگی روبرو شوید! لازم به ذکر می باشد که این مشکل می تواند بنابر دلایلی اعم از نوسان برق، اتصالی قطعات داخلی، خرابی برد، خرابی موتور جاروبرقی دلونگی و… رخ دهد که بصورت کامل باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد؛ منظور از یکسره شدن جاروبرقی دلونگی این است که وقتی دستگاه را به برق متصل می کنید، روشن می شود و زمانیکه آنرا از برق می کشید، خاموش می شود. بنابراین در این مواقع می توانید از طریق تعمیرات تخصصی، این مشکل را به بهترین شکل ممکن بر طرف نمایید.

سوالات رایج خرابی جاروبرقی دلونگی

در ادامه این بخش نیز به برخی از سوالات رایج شما در خصوص جاروبرقی دلونگی پرداخته ایم:

چرا جاروبرقی دلونگی روشن نمی شود؟

دلایل متعددی ممکن است باعث روشن نشدن جاروبرقی شما شوند که متداول ترین و رایج ترین علت آن، استفاده طولانی مدت از جاروبرقی می باشد.

هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی چقدر است؟

هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی بستگی به خرابی و مشکل پیش آمده دارد که پس از عیب یابی دقیق توسط تکنسین، اعلام هزینه صورت خواهد گرفت.

خدمات تعمیر جاروبرقی دلونگی در آریابهکار دارای گارانتی است؟

بله. تمامی خدمات ما در آریابهکار دارای 90 روز گارانتی رسمی هستند و در صورت خرابی مجدد، به‌صورت رایگان تعمیر خواهد شد.

علت کاهش مکش جاروبرقی دلونگی چیست؟

پر شدن کیسه جاروبرقی دلونگی و همچنین پارگی لوله خرطومی، از عوامل رایج در کاهش مکش جاروبرقی هستند. اما اگر مشکل شما رفع نشد، باید توسط تکنسین مربوطه عیب یابی صورت گیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 6 Comments

 1. با سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکارانتان
  بنده از جاروبرقی مارک دلونگی استفاده میکنم. اما دکمه ی روشنو خاموش دستگاه کار نمیکند. ممنون میشوم راهنمایی کنید.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی خرابی دکمه پاور یا دکمه روشن و خاموش کردن دستگاه ممکن است در اثر وارد شدن ضربه به آن اتفاق افتاده باشد. که در این صورت دستگاه هیچ عملکردی از خود نشان نمیدهد و تنها راه تعویض این قطعه است.

 2. سلام خسته نباشید
  جاروبرقی دلونگی استفاده میکنم ک روشن نمیشه امروز سیمش رو هم بررسی کردم مشکلی ندیدم. پریز های مختلف رو هم امتحان کردم که مطمئن بشم مشکل از پریز نیست. چه کار باید بکنم دیگه؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل روشن نشدن جاروبرقی می تواند به دلایل مختلفی اتفاق افتاده باشد. برای مثال:

  2. قطعی در سیم رابط
  3. گرم شدن بیش از حد دستگاه
  4. ایراد در کلید قطع و وصل
  5. مشکل در مسیر الکتریکی
  6. خراب شدن موتور دستگاه
  7. خرابی برد دستگاه
  8. و موارد دیگری که بهتر است توسط یک تعمیرکار مخصص بررسی شود تا بخه صورت حرفه ای دستگاه شما را عیب یابی کند. در صورت تمایل می توانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 3. سلام ببخشید جاروبرقی دلونگی استفاده می کنم نمیدونم چرا یهو وسط کار صداش زیاد میشه.
  باید چیکارش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل زیاد شدن صدای جاروبرقی حین کار ممکن است به دلایلی مانند موارد زیر اتفاق افتاده باشد که در این صورت به عیب یابی تخصصی نیاز دارد و شما می توانید با شماره 0215437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

  2. پر بودن کیسه دستگاه
  3. مسدود شدن لوله خزطومی
  4. کثیفی فیلتر
  5. خرابی موتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214