skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱ - ۴۵۴۳۷-۰۲۱

تعمیر جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) و مشکلاتی که امکان دارد گاها برای آن پیش بیاید از آن دسته از مشکلاتی است که همواره تمامی دارندگان جارو برقی دلونگی به دنبال پیدا کردن پاسخ آن می باشند. اما با گشت و گذاری در بازار با مدل های متعددی از جاروبرقی دلونگی روبرو خواهید شد که نشان دهنده استقبال گسترده از این برند می باشد. از این رو اگر این جاروبرقی را خریداری کرده اید و صرفا نکات نگهداری آنرا با دقت انجام دهید، قطعا عمر مفید جاروبرقی افزایش خواهد یافت و نیازی به تعمیر جاروبرقی نخواهید داشت.
در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم تا مشکلات رایج و نحوه تعمیر جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) را مورد بررسی قرار دهیم.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی

در صورت خریداری جاروبرقی دلونگی یا دیگر برندها، فروشنده برگه ای تحت عنوان گارانتی جاروبرقی دلونگی به شما ارائه خواهد کرد و هنگامی که دستگاه با مشکلی مواجه شد و این مشکل در گارانتی دستگاه ذکر شده است، می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی از خدمات پس از فروش جاروبرقی دلونگی استفاده نمایید تا تعمیرات دستگاه کاملا رایگان انجام شود. این در حالی می باشد که گارانتی شما باید اعتبار داشته باشد.

اما اگر اعتبار کارت گارانتی جاروبرقی دلونگی شما به اتمام رسیده است، جای نگرانی ندارد. چرا که با مراجعه به مراکز مجاز تعمیر جاروبرقی دلونگی می توانید اقدام به تعمیر خرابی های پیش آمده برای جاروبرقی کنید. اما توجه داشته باشید جهت تعمیر جارو برقی دلونگی (DeLonghi)، حتما باید به مراکز معتبر مراجعه نمایید و صرفا از این طریق مشکل خود را بررسی و رفع نمایید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی

مشکلات رایج جاروبرقی دلونگی

مسلما تا زمانی که به درستی از جاروبرقی دلونگی استفاده نشود، دستگاه همواره با مشکلات بسیاری رو به رو خواهد شد و هر خرابی می تواند فرایند عملکرد دستگاه را تحت پوشش خود قرار دهد. همچنین اگر به موقع اقدام به تعمیر جاروبرقی ننمایید، متقابلا با مشکلات بیشتری مواجهه خواهید شد. از این رو توصیه می شود که حتما در صورت بروز هر گونه مشکلی به نزدیک ترین نمایندگی تعمیر جاروبرقی دلونگی مراجعه کنید تا مشکل شما برطرف گردد.

اما مشکلاتی که ممکن است در طول زمان به سادگی برای جاروبرقی شما رخ دهند، در سایر برندها نیز مشترک هستند. با این وجود چه مشکلاتی ممکن است برای جاروبرقی دلونگی رخ دهند؟

در ادامه به رایج ترین مشکلات و مسائلی که ممکن است برای دستگاه شما رخ دهند را آورده ایم:

صدای زیاد جاروبرقی دلونگی

اغلب لوازم برقی خانگی که دارای موتور در ابعاد نسبتا بزرگ می باشند، هنگام کارکرد صدایی را تا حدودی از خود تولید خواهند کرد و این موضوع امری کاملا طبیعی می باشد. اما اگر صدای تولید شده بیشتر از حد ممکن باشد، صد در صد دستگاه معیوب و دچار اشکالاتی شده که بهتر است سریعا جاروبرقی را خامووش نموده و به مراکز تعمیراتی مراجعه نمایید.

خرابی موتور جاروبرقی دلونگی

بیشتر بدانید: علائم سوختن موتور جاروبرقی

اما به طور کلی دلایل متعددی در بروز این مشکل دخیل می باشند و عبارتند از:

1. عدم سرویس جاروبرقی:

اگر چندین سال می باشد که از خدمات سرویس های دوره ای استفاده نکرده اید، احتمال دارد علت صدای زیاد جاروبرقی دلونگی به این دلیل باشد. همچنین اگر قطعات جاروبرقی دلونگی شما به درستی روغن کاری نشده و دچار فرسودگی جدی شده و احساس می کنید قطعات لق شده اند، قطعا سر و صدای جاروبرقی ناشی از این موارد می باشد و صرفا باید توسط تیم فنی و تکنسین تعمیر شود.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی سامسونگ

2. کثیفی بیش از حد فیلتر:

هر چه دو فیلتر موجود در دستگاه کثیف باشند، صدای جاروبرقی نیز بلند تر خواهد بود؛ چرا که اگر فیلتر آلوده و کثیف باشد، دستگاه قدرت مکش بیشتری را برای تمیز کردن سطوح اعمال می کند که در نتیجه باعث بلندتر شدن صدای جاروبرقی خواهد شد. از این رو پیشنهاد می شود حداکثر هفته ای 1 بار اقدام به تمیز کردن فیلتر جاروبرقی دلونگی نمایید.

کثیفی فیلتر جاروبرقی دلونگی

3. وجود اجسام فلزی در محفظه:

در اغلب مواقع ممکن است اجسام فلزی مانند سکه به هنگام مکش، وارد کیسه جاروبرقی شده باشد و با برخورد به محیط اطراف دستگاه، صدای بیش از حدی را از خود تولید کند. از این رو توصیه می شود در صورت بروز این مشکل، سریعا دستگاه را خاموش کرده و اقدام به خارج کردن جسم پر سر و صدا نمایید.

4. استفاده از قدرت مکش بالا:

گزینه کنترل مکش جاروبرقی بر روی دستگاه قرار گرفته است و هر چه شما این گزینه را زیاد کنید، طبیعتا با صدای زیادی مواجهه خواهید شد و بالعکس. از این رو اگر احساس می کنید که مکش بالا و بیش از حد نیاز شما می باشد، آنرا در حالت حداقل قرار دهید و اجازه ندهید مشکل بخصوصی برای دستگاه شما رخ دهد.

زانویی جاروبرقی دلونگی

زانویی جاروبرقی دلونگی یا دسته جاروبرقی دلونگی از جنس پلاستیک فشرده شده است که تحت فشارهای مختلفی می تواند آسیب ببیند. زانویی جاروبرقی در واقع رابط بین لوله تلسکوپی و لوله خرطومی است که عمدتا قابل تعمیر نبوده و در هنگام خرابی باید آن را تعویض نمایید. توصیه می شود به هیچ عنوان اقدام به تهیه این قطعه نفرمایید زیرا تشخیص قطعه اصل و فیک زانویی کار نسبتا دشواری می باشد و بهتر است این کار را به متخصصین تعمیر جاروبرقی دلونگی بسپارید تا قطعه اصل و مرغوب را جایگزین قطعه معیوب کنند.

روشن نشدن جاروبرقی دلونگی

روشن نشدن جاروبرقی دلونگی جزء ایرادات رایج این دستگاه محسوب می شود و روشن نشدن جاروبرقی به معنای از کار افتادن کل دستگاه است و قاعدتا گویای بروز یک سری مشکلات و مسائلی می باشد که باید در اسرع وقت آنرا رفع کنید. این مشکل و خرابی معمولا فنی می باشد و صرفا باید توسط مراکز تعمیر جاروبرقی دلونگی اقدام به تعمیر شوند. با این وجود در ادامه این گزارش از آریابهکار، با دلایل روشن نشدن جاروبرقی آشنا خواهید شد:

1. پر بودن بیش از اندازه کیسه:

پیش از روشن کردن و استفاده، کیسه جاروبرقی دلونگی را مورد بررسی قرار دهید. اگر کیسه بیش از اندازه پر باشد، فضای کافی برای جذب زباله های انتقالی نخواهید داشت و با مشکل روشن نشدن جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) روبرو خواهید شد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در زمان معین و مشخص و بصورت دوره ای کیسه جاروبرقی را تخلیه کنید تا چنین آسیبی به دستگاه شما وارد نشود.

پر بودن کیسه جاروبرقی دلونگی

2. استفاده بیش از حد از جاروبرقی:

اغلب مصرف کنندگان بدون توجه به نکات نگهداری جاروبرقی دلونگی و همچنین عدم استراحت کافی به دستگاه در حین استفاده، باعث می شوند که جاروبرقی دچار خرابی های متعددی شود که یکی از این خرابی ها، روشن نشدن جاروبرقی دلونگی می باشد. از این رو اگر این مشکل برای شما رخ داده است، گویای خرابی هایی می باشد که صرفا باید توسط تکنسین عیب یابی دقیق صورت گیرد تا مشکل دستگاه شما شناسایی گردد.

برای پیشگیری از این مشکل نیز توصیه می کنیم حتما در حین استفاده از جاروبرقی دلونگی، به اندازه کافی به آن استراحت دهید تا فشار زیادی وارد آن نشود.

3. خرابی کلید روشن/خاموش:

کلید روشن/خاموش از اصلی ترین عوامل راه اندازی دستگاه بوده که ممکن است به دلیل استفاده نادرست یا به پایان رسیدن عمر مفید، شل شده و از این رو به طور کامل کارایی خود را از دست دهد. معمولا کلید پاور جاروبرقی دلونگی بر اثر ضربه دچار خرابی می شود و در صورت بروز هر گونه خرابی، هزچند بخش فنی دستگاه شما سالم می باشد، اما به هیچ وجه روشن نخواهد شد تا زمانیکه اقدام به تعمیر جاروبرقی دلونگی کنید.

دکمه پاور جاروبرقی دلونگی

4. خرابی سیستم برق رسانی:

گاهی اوقات به دلیل بالا بودن نوسانات برقی، ولتاژ وارده به دستگاه با ولتاژ مورد نیاز جاروبرقی یکی نبوده و این موضوع سبب می شود دستگاه روشن نشده و عملا کارایی مثبتی از خود ارائه نخواد داد. به همین دلیل بهتر است در هنگام استفاده از جاروبرقی دلونگی، از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری نمایید.

بیشتر بدانید: دلایل روشن نشدن جاروبرقی

مکش ضعیف جاروبرقی دلونگی

قالبا علت کم بودن مکش جاروبرقی دلونگی به دلیل تنظیماتی است که به صورت اشتباه تنظیم شده و در واقع این مورد از آن دسته مشکلاتی می باشد که بدون پرداخت هیچ هزینه ای توسط خود مصرف کننده قابل حل می باشد.

گاهی اوقات به دلیل یک کوتاهی یا حواس پرتی، قدرت مکش از روی جارو برقی دلونگی بر روی کمترین حالت تنظیم شده و به همین دلیل مکش به حداقل خود خواهد رسید. در این مواقع توصیه می شود برای داشتن یک مکش خوب به وسیله دکمه تنظیم قدرت، قدرت لازمه را بر روی بالاترین میزان قرار داده تا مشکل عدم مکش صحیح به طور کامل رفع شود.

لازم به ذکر است اندازه لوله جاروبرقی نیز بر قدرت مکش دستگاه تاثیر مستقیمی داشته و باید اندازه لوله را تا جای ممکن کم نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی پارس خزر

لوله خرطومی جاروبرقی دلونگی

اکثر جاروبرقی ها دارای دو لوله می باشند که یکی از آنها فلزی بوده و به لوله تلسکوپی معروف است. لوله دیگر، پلاستیکی و منعطف است که به آن لوله خرطومی گفته می شود. گاهی اوقات این قطعه در اثر برخورد با سطح تیز و یا به دلیل کشیده شدن بیش از حد، پاره شده و این پارگی سبب می شود مکش جاروبرقی ضعیف شود. همین موضوع باعث می شود جاروبرقی بازدهی درست نداشته باشد؛ خرابی این قطعه با چند حرکت ساده به راحتی توسط مصرف کننده قابل حل می باشد. در ادامه روش حل این مشکل را بیان خواهیم کرد:

 1. لوله خرطومی را در جهت خلاف عقربه های ساعت چرخانده و به بیرون بکشید.
 2. قطعه اتصال دهنده را جدا نمایید و به وسله چاقو یا کاتر قسمت پاره شده را ببرید.
 3. در آخر با چرخاندن لوله در جهت عقربه های ساعت مجدد لوله را نصب نمایید.

اگر از این طریق مشکل شما رفع شد، نیازی به تعویض لوله خرطومی جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) ندارید؛ در غیر اینصورت باید اقدام به تعویض این قطعه کنید.

خرابی لوله خرطومی جاروبرقی دلونگی

نکات نگهداری از جاروبرقی دلونگی

طبیعتا هرچه به نکات نگهداری و استفاده از جاروبرقی توجه بیشتری شود، طول عمر دستگاه افزایش پیدا کرده و در نتیجه به هیچ عنوان ناچار به پرداخت هزینه ای برای تعمیر جاروبرقی دلونگی نخواهید بود. با این وجود توصیه می شود نکات نگهداری را از طریق مطالعه دفترچه راهنمای جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) به درستی رعایت فرمایید. با این وجود از مهم ترین نکاتی که باید آنها را رعایت نمایید به شرح ذیل است:

 1. جاروبرقی دلونگی را در محیطی مناسب به دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 2. از سیم های سیار استفاده نکنید.
 3. دستگاه را به دور از رطوبت و وسایل گرمازا قرار دهید.
 4. از فشردن دکمه ها با اجسام تیز و پا به طور جد بپرهیزید.
 5. هر 6 ماه یک بار اقدام به تعویض فیلتر نمایید.
 6. برای حمل جاروبرقی آن را به وسیله دسته دستگاه، جا به جا بفرمایید.
 7. به هیچ عنوان جاروبرقی دلونگی را بدون کیسه روشن نکنید.
 8. هنگامی که کارتان با دستگاه تمام شد، آن را از برق بکشید.
 9. از جاروبرقی دلونگی برای جارو کردن فضای باز استفاده ننمایید.
 10. هر چند وقت یک بار، تمامی اجزای جاروبرقی را بشویید.
 11. از جارو کردن مایعات توسط جاروبرقی بپرهیزید.
 12. اجسام تیز را به هیچ وجه توسط جاروبرقی تمیز نکنید.
 13. کابل جاروبرقی دلونگی را به هیچ وجه تا انتها بیرون نکشید.
 14. از وارد شدن هرگونه ضربه به جاروبرقی دلونگی به طور جد خودداری فرمایید.
 15. از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.

نکات نگهداری از جاروبرقی دلونگی

هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی

سوالی که ممکن است در لحظات ابتدایی خرابی جاروبرقی دلونگی برای شما رخ دهد، هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی می باشد!

طبیعتا این سوالی می باشد که باید قبل از تحویل دستگاه به تکنسین جهت تعمیر، از آن مطلع باشید. این در حالی است که اکثر تعمیرکاران و تکنسین ها در حین خرابی دستگاه هزینه حدودی را صرفا با عیب یابی چند ثانیه ای اعلام می کنند و پس از اعلام هزینه حدودی، زمانیکه می خواهید دستگاه را تحویل بگیرید باید هزینه چند برابری را صرف تعویض قطعات سالم دستگاه بپردازید.

اما ما در آریابهکار با استفاده از کادری مجرب و ماهر، در ابتدا دستگاه شما را بصورت کامل عیب یابی می کنیم و در صورت نیاز به تعمیر یک قطعه، آنرا تعمیر می کنیم و اگر خرابی به بار آمده غیر قابل تعمیر باشد، تعویض قطعات جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) را انجام خواهیم داد. از این رو روال کاری ما اینگونه است که در ابتدا عیب یابی دقیق می کنیم و سپس اعلام هزینه توسط کارشناسان ما انجام می شود.

 • هزینه های اعلامی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی همیلتون

عیب یابی جاروبرقی دلونگی

ما در آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تعمیر جاروبرقی دلونگی با مجرب ترین کارشناسان موجود در کشور، عیب یابی جارو برقی دلونگی را به وسیله بروز ترین ابزار روز دنیا در حضور شما عزیزان انجام می دهیم. توجه داشته باشید مهم ترین شاخصه قبل از تعمیر دستگاه، عیب یابی صحیح توسط افراد خبره می باشد؛ زیرا اگر عیب یابی توسط افراد مبتدی انجام شود، نه تنها مشکل شما حل نمی شود، بلکه باید هزینه های نجومی را جهت تعویض قطعات جاروبرقی دلونگی بپردازید. از این رو، مجموعه ما عیب یابی جاروبرقی را با بالاترین کیفیت انجام می دهد و در قبال این عیب یابی، هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.

 • خدمات ویژه با بالاترین سرعت و ظرف مدت 7 روز کاری بعد از پذیرش.
 • امکان ارسال تصاویر خرابی جاروبرقی در واتساپ، تلگرام، ایمو جهت ارتباط با کارشناسان.
 • با پر کردن فرم درخواست تعمیر، منتظر تماس تکنسین‌های ما باشید.

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی دلونگی

فروش قطعات جاروبرقی دلونگی

به دلیل افزایش قیمت جاروبرقی دلونگی در طی روز های اخیر ناشی از نوسان ارز، به مراتب قیمت قطعات یدکی دلونگی نیز افزایش یافته اند. از این رو در حال حاضر ما امکان فروش جداگانه قطعات را نداریم و صرفا خدمات تعمیر و تعویض قطعات در مجموعه ما انجام می شود. با این وجود اگر جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) شما آسیب دیده است، ما آماده ارائه خدمات تعمیر دستگاه شما با بالاترین کیفیت و 90 روز گارانتی رسمی هستیم.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی میدیا

تعمیر جاروبرقی دلونگی در تهران

آریابهکار برای دسترسی هر چه بیشتر شما به مرکز تعمیر جاروبرقی دلونگی، دارای دو شعبه در شرق و غرب تهران می باشد که شما عزیزان می توانید جهت تعمیر جاروبرقی به یکی از شعب ما بصورت حضوری مراجعه کنید تا در حضور شما عیب یابی انجام شود. همچنین اگر امکان مراجعه حضوری ندارید، می توانید از خدمات پیک رفت و برگشت رایگان ما استفاده کنید. در این صورت پیک دستگاه را از شما دریافت کرده و سپس فاکتور با مهر شرکت به شما ارائه خواهد شد.

پس از دریافت دستگاه و انتقال آن به شعب آریابهکار، فورا توسط تکنسین ها عیب یابی انجام می شود و سپس اعلام هزینه صورت خواهد گرفت.

تعمیر تمامی مدل های جاروبرقی دلونگی از جمله جارو برقی دلونگی 1800 با بهترین و بالاترین کیفیت انجام می شود.

 • تمامی خدمات انجام شده دارای 90 روز گارانتی همراه با یک هفته تست رایگان می باشند.
 • استفاده از قطعات وارداتی و شرکتی برند دلونگی.

خدمات تعمیر جاروبرقی دلونگی

مشکلات رایج جاروبرقی دلونگی در یک نگاه

در طی این گزارش از آریابهکار همواره با مشکلات احتمالی برای جاروبرقی دلونگی (DeLonghi) و دلایل آن آشنا شدید. با این وجود در ادامه این گزارش قصد داریم تا این مشکلات را بصورت کلی و مختصر به همراه راهکار آنها شرح دهیم.

علت روشن نشدن جاروبرقی دلونگی دلایل متعددی می توانند به سادگی منجر به روشن نشدن جاروبرقی شوند، اما رایج ترین علت آن استفاده نادرست و طولانی مدت از دستگاه می باشد.
خرابی لوله خرطومی جاروبرقی به دلیل کشیدن بیش از حد لوله خرطومی، ممکن است دچار خرابی شود که اگر این خرابی جزئی نباشد، باید اقدام به تعویض آن نمایید.
صدای زیاد جاروبرقی دلونگی بنابر دلایل مختلفی رخ می دهد که کثیفی فیلتر می تواند اصلی ترین علت آن باشد.
جرقه زدن جاروبرقی به دلیل استفاده طولانی مدت و همچنین استفاده در محیط های گرم، با چنین مشکلی روبرو خواهید شد که قابل مشاهده نیست ولی قابل درک می باشد.
کاهش مکش جاروبرقی دلونگی پارگی لوله خرطومی و همچنین پر شدن کیسه از دلایل اصلی کاهش مکش جاروبرقی هستند.
خرابی کلید پاور جاروبرقی به دلیل ضربه شدید می تواند رخ دهد که در صورت خرابی این قطعه، دستگاه شما هیچ عملکردی از خود نشان نخواهد داد و باید اقدام به تعویض آن کنید.
زانویی جاروبرقی دلونگی در صورت خرابی زانویی جاروبرقی دلونگی، می توانید به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دلونگی مراجعه کنید.
خرابی موتور جاروبرقی به دلیل استفاده نادرست و همچنین جارو کردن محیط های باز، رخ می دهد.
خاموش شدن جاروبرقی دلونگی عدم دادن استراحت کافی به جاروبرقی، منجر به خاموش شدن خودکار جاروبرقی می شود. از این رو اگر استراحت کافی هم به دستگاه دادید و اما باز هم این مشکل را داشتید، باید به تعمیرگاه جاروبرقی دلونگی مراجعه کنید.
دسته جاروبرقی دلونگی از جنس پلاستیک مستحکم می باشد و تحت ضربه های شدید می تواند آسیب ببیند و اگر این آسیب جزئی باشد، قابل تعمیر می باشد.

سوالات رایج خرابی جاروبرقی دلونگی

در ادامه این بخش نیز به برخی از سوالات رایج شما در خصوص جاروبرقی دلونگی پرداخته ایم:

چرا جاروبرقی دلونگی روشن نمی شود؟

دلایل متعددی ممکن است باعث روشن نشدن جاروبرقی شما شوند که متداول ترین و رایج ترین علت آن، استفاده طولانی مدت از جاروبرقی می باشد.

هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی چقدر است؟

هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی بستگی به خرابی و مشکل پیش آمده دارد که پس از عیب یابی دقیق توسط تکنسین، اعلام هزینه صورت خواهد گرفت.

خدمات تعمیر جاروبرقی دلونگی در آریابهکار دارای گارانتی است؟

بله. تمامی خدمات ما در آریابهکار دارای 90 روز گارانتی رسمی هستند و در صورت خرابی مجدد، به‌صورت رایگان تعمیر خواهد شد.

علت کاهش مکش جاروبرقی دلونگی چیست؟

پر شدن کیسه جاروبرقی دلونگی و همچنین پارگی لوله خرطومی، از عوامل رایج در کاهش مکش جاروبرقی هستند. اما اگر مشکل شما رفع نشد، باید توسط تکنسین مربوطه عیب یابی صورت گیرد.

5/5 - (3 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top Call Now Button